Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC mellomdistanse jr + O-idol

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC mellomdistanse jr + O-idol
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 18 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 362 påmeldte deltakere.

D 17-18 (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999, 4122651
Julie BerntzenFet OL4204624, 225581
Eileen BjanesTyrving IL508807, 4078150
Mari EidsmoFreidig4195012, 515753
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432, 4194551
Frida Hovgaard EisvangOK Moss513398, 4049466
Emma EngehultNotodden OL213060, 4091054
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Rachele GaioFreidig224714
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592, 4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn515737, 4194742
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981, 4116844
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330, 3996428
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608, 3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF512626, 4214151
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820, 4091294
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389, 511344
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn256921, 4052890
Anja HoleFørde IL512537, 4042164
Tiril HolenKonnerud IL228510, 3768009
Linnea HolstTyrving IL512057, 4021150
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 4202008
Helene Alsos HöglinHarstad OL510655
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL4228524, 186276
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832, 3886306
Emilie JohansenSandefjord OK199605, 4126850
Hedda KjeldsenSturla, IF500401, 4200366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Marie KvarmeSturla, IF507448, 4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364, 4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555, 513444
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326, 217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4193660
Anna Aurora NolteFreidig502989, 3985470
Ellen Pernille OlsenSturla, IF189130, 3993326
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeFredrikstad SK4204285, 512058
Kaja PeikliTyrving IL507649, 4125720
Eline SchjervenLardal OL192960, 4199501
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394, 3655024
Ragnhild SkalstadSturla, IF253296
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074, 4091492
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering515259, 3224796
Ida Olea SolliMo OK212966
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK4226718, 212552
Mathea Spets StorhovFreidig511410, 4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)3986742, 249009
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK516878, 4226445
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807, 3982345
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106, 4120804
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279, 3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK4171138, 511747
Julie Sophie WoldOK Moss513960, 4048104

D 19-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 4151528
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK515689, 4044541
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 4125936
Jenny BaklidNTNUI508250, 3984242
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 4124269
Christiane Ruud BøckmanNTNUI504438, 3940707
Julie EikelandPorsgrunn OL506936, 4132114
Åsne HaavengenNTNUI510900, 4167300
Frida HaugskottOL Trollelg512707, 4193744
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Stella HolmboeTyrving IL191265
Iris HolstTyrving IL4041406, 512073
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 4123907
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Karen Hoel JomaasFossum IF4090684, 501015
Mina JørgensenTyrving IL200361, 4058368
Tina KallesonOppsal Orientering513329, 3876877
Ane Sofie KroghNTNUI504480, 3916764
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Marie LilandNTNUI500589, 3883089
Tora Aasheim NymarkNTNUI507669, 4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikNTNUI504336, 4025235
Anniken RanvikNTNUI504337, 4026316
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering515181, 3977485
Oda ScheeleNydalens SK515044, 4194734
Mina SchjervenLardal OL234921, 4129466
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF234020, 4077814
Idunn StrandNTNUI506815, 3692209
Live ØstvoldHeming Orientering3942596, 181518

H 17-18 (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK515020, 4134573
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756, 4150520
Eivind Bogen ArenthSturla, IF206489, 4117495
Erlend AuneByåsen IL200441, 4134557
Herman Lien BackstrømHalden SK506223, 4122818
Arne BerganKongsberg OL502336, 4105953
Mikkel BerglundRingerike OL513817, 4047882
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734, 507449
Alfred BjørnerødOK Moss515019, 3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll517399, 4082012
Peder BryggenHalden SK515237, 4131579
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett4128401, 222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016, 3980513
Johan EgerKongsberg OL512505, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL236419
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4130696, 502890
Eirik FrostAlta OL506761, 3979275
Benjamin GjoneSandefjord OK512812, 4127650
Emil GrønliFreidig510704, 4213146
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651, 4199758
Peder HaugaardHalden SK515027
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4123782, 507762
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 4212098
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368, 4124046
Lukas KlausenSturla, IF512209, 4116125
Sondre LadimOK Moss503554, 3980679
Øyvind LamarkGanddal IL509449, 3978814
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 4104469
Oliver LarsenMo OK512461, 3923406
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 4211314
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Mats LindaasElverum OK516017, 4150868
Henrik Kaupang LyeLarvik OK502033, 4012597
Halvor LøkenKongsberg OL515910, 4210464
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142, 4119939
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816, 4122883
Børge Nilsen BergFossum IF511796, 4042396
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445, 4048716
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200, 3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3995065
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK514228, 4120598
Sivert PoppeHalden SK507757, 3983137
Vegard RanestadHamar OK4188835, 507971
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101, 4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602, 515917
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416, 241416
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 4120978
Eirik Vie StrislandFossum IF510429, 4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904, 510322
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK514995, 4020095
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 4190831
Brage TakleKristiansand OK510998, 4049250
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4125852, 184394
Iver Dalsaune ThunFreidig517126, 4044731
Hallvard TjentlandLardal OL505852, 3643251
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 4194940
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)513619
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871, 4192233
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766

H 19-20 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Marius BakkeFossum IF186911, 4206488
Cornelius BjørkBækkelagets SK507608, 4191078
Bendik EliassenHalden SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eskil FrischknechtNTNUI4190815, 506806
Jonas GrønliFreidig510690, 4214326
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Jakob HjelsethNTNUI256965, 3965977
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Mikkel HoltFreidig511593, 4125555
Isak JonssonNydalens SK515733, 4195038
Vegard KittilsenFreidig511437, 4195210
Jo Even KolstadFreidig186192, 4065967
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK4192464, 515694
Eivind Berner MyhreFossum IF515251, 4040150
Viljan van RaaijHedrum OL187320, 4144390
Iver RingheimLarvik OK205549, 3980646
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645, 3831674
David RundeKristiansand OK510984, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315, 511366
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352, 4091591
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Håkon SæternesByåsen IL502484, 4047015
Nils TveiteNTNUI221212, 3981974
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778, 4191367
Lars Young VikNydalens SK511111, 4195632
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578, 4050373

H16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Elias AndenæsAsker Skiklubb510466, 3984879
Rasmus BerglundRingerike OL515875, 4047916
Håkon BogasonLillomarka OL201440, 4228565
Martin Christoffer BorgIL Koll212637, 4117420
Eskil BrændenLillomarka OL180940, 4070462
Håvard EikRaumar Orientering4091252, 225034
Brage EikåsSandefjord OK216675, 4112488
Gabriel GjoneSandefjord OK508253, 4127544
Håkon GrønliFørde IL510755
Tristan HalvorsenFreidig213033, 504441
Jonas HickenIL Koll247817, 4041828
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Niklas KristensenHarstad OL247044
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807, 4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680, 3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466, 4193652
Gjermund OsdalHarstad OL211910
Bjørnar PeikliTyrving IL507648, 4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810, 4048096
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045, 4097119
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663, 4052296
Johannes Salvesen-LundeIL Koll248115, 4003455
Borgar SkjelbredKongsberg OL4070009, 511365
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134, 4190922
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ådne StordalByåsen IL225177, 4024253
Vegard Lereim StorliFreidig511809, 4104147
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435, 3784378
Kristoffer Børke SætabergetVang OL257171, 4058590
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263, 3978459

D16 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK515717, 3979366
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955, 4212429
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb517092, 3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb512655, 4022885
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805, 4192381
Maren HenriksenLillehammer OK511449, 4123154
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289, 4090429
Signe HoloFossum IF514902, 3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering212682, 4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980, 3916574
Tuva HøyerFossum IF225161, 3934593
Tora KittilsenFreidig3728110, 511855
Una KittilsenFreidig511858, 3729365
Ylva KlausenSturla, IF512672, 4152310
Marie KravdalGjø-Vard OL511663, 4004230
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099, 4188959
Erika Lind-LarsenOK Moss513390
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069, 3972817
Pauline MyklebustIL Koll223486, 4118196
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Elise Nygård ThorsengFossum IF213111, 3823960
Helene NysæterBergens TF245668
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL515696, 3983491
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756, 3868445
Synne SandvenNotodden OL513607, 4218558
Marie ScheeleNydalens SK515045, 4090817
Guro SchjølbergTynset IF513424, 3663713
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb515720, 3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig511438, 3938743
Anna TaksdalGanddal IL508199, 4050324
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133, 4125951
Gunde TumelionisFossum IF228473, 4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209720, 4124749
Maria Strømdal WikFreidig508554, 3783719
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124, 207601
Anne ØstvoldFossum IF515729, 4197570

Direkte Kort (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik511818
Trine AlsosHarstad OL253984
Jonas AlstadFrol IL256969
Rolf AlstadFrol IL213722
Anne Marie Lund EikremFreidig206045
Annika Lund EikremFreidig253057
Simon Lund EikremFreidig253131
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Erlend GrønliFreidig225465
Kurt GrønliFørde IL508237
Nora HalvorsenFreidig206044
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Arild HeggesetFreidig503919
Knut LillealternFreidig217002
Lotta MyhreIL Koll507970
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Kristin SandvenNotodden OL505752
Nora SkauenTyrving IL192323
Ingvil SnøfuglFreidig511371
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Nils Olav VennevikFreidig515194
Arnulf VillmoKorgen IL192115
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

Direkte Lang (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Lars BerglundRingerike OL504705
Sina Blix PrestmoWing OK156595
Arild H ClausenFreidig250601
Gaute FosstveitRaumar Orientering517132
Gard FrostAlta OL502117
Thomas FrostAlta OL514693
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Hallvard HellevikFreidig247720
Jens Christian HolstTyrving IL181925
Vibeke Falck HolteFreidig504609
Sören JonssonNydalens SK224523
Mathias LeroyerFreidig502096
Charlotte LindkvistLeksands OK
Alf Petter LynumFreidig186849
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI226299
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Per SandbergNydalens SK181026
Stina Johannne SandbergNydalens SK97715
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695
Jørgen TegdanFreidig512712
Heidi TronbølFet OL511816
Odd Torstein WallumSävedalens AIK
Per WiréhnAsker Skiklubb507394

Ledere (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank AuneNidarøst OK
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Erik BorgIL Koll402917
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Knut GjoneSandefjord OK223921
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn184265
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Per GustafssonKongsberg OL203004
Bjørn HaavengenKongsberg OL515024
Stein H. HagenFossum IF504815
Knut Even HoleFørde IL512428
Eldri HoloFossum IF193878
Geir JacobsenLardal OL141077
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Christian JomaasFossum IF501016
Maria JonssonNydalens SK224623
Pål KittilsenFreidig
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Astrid KravdalMjøs-O201989
Kristine KravdalNTNUI502699
Torbjørn KravdalMjøs-O193098
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Nina LindaasElverum OK
Tore LindaasElverum OK
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Nina LøweOL Tønsberg og omegn217822
Anette Roll MoslandOppsal Orientering
Morten MoslandOppsal Orientering
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Bengt NiklassonNydalens SK508330
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)514711
Espen RøsteKongsberg OL
Tore SandvikHalden SK505270
Harald SvergjaKvikne IL
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Pamela ÅstenNydalens SK208001

Annonser

IOF Eventor