Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC sprint
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: fredag 17 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 397 påmeldte deltakere.

D 17-18 (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)4122651
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK4212171
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Mari EidsmoFreidig4195012
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF4194551
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Emma EngehultNotodden OL4091054
Rachele GaioFreidig179
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4194742
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4116844
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL3996428
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø4107470
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052890
Anja HoleFørde IL4042164
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Linnea HolstTyrving IL4021150
Une HoltermannPorsgrunn OL4202008
Helene Alsos HöglinHarstad OL
Emilie JohansenSandefjord OK4126850
Hedda KjeldsenSturla, IF4200366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2044
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK4193660
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Ellen Pernille OlsenSturla, IF3993326
Emma Helene OlsenHalden SK3979390
Solveig Pehrsen-LundeFredrikstad SK4204285
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Eline SchjervenLardal OL4199501
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Ragnhild SkalstadSturla, IF253296
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Ida Olea SolliMo OK
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK4226718
Mathea Spets StorhovFreidig4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)3986742
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Pia Young VikNydalens SK3993128
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK4171138
Julie Sophie WoldOK Moss4048104

D 19-20 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering4151528
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK4044541
Stine AuneNidarøst OK3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK4125936
Jenny BaklidNTNUI3984242
Karoline BjørnerødOK Moss4124269
Christiane Ruud BøckmanNTNUI3940707
Julie EikelandPorsgrunn OL4132114
Åsne HaavengenNTNUI4167300
Frida HaugskottOL Trollelg4193744
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Stella HolmboeTyrving IL
Iris HolstTyrving IL4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Karen Hoel JomaasFossum IF4090684
Mina JørgensenTyrving IL4058368
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Ane Sofie KroghNTNUI3916764
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Emma Meyer LarssonTyrving IL4038287
Tora Aasheim NymarkNTNUI4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Andrea RanvikNTNUI4025235
Anniken RanvikNTNUI4026316
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Oda ScheeleNydalens SK4194734
Mina SchjervenLardal OL4129466
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF4077814
Idunn StrandNTNUI3692209

D 21- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNTNUI3944055
Emma ArnesenNTNUI4035879
Karoline AuneNTNUI4136404
Thea Sildnes BaklidNTNUI4043337
Hedda Raadal BjørloNTNUI4187704
Bianca ChiusiNTNUI
Ane DyrkornNTNUI4195772
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Ragnhild EideByåsen IL3996592
Mari Støen GussiåsByåsen IL3089554
Idunn HaavengenNTNUI
Marlin HaavengenNTNUI
Ella Arentz HagenNTNUI3979481
Lene Berg HanssenByåsen IL4187738
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI
Signe Bredholt JørgensenNTNUI3786902
Doris KudreNTNUI
Ingrid Gylterud KvålsgardNTNUI3982212
Marte Lien JohnsenByåsen IL
Ingrid LundanesNTNUI4194403
Vilde Årøen LykkeNTNUI4024790
Joelle MeisterNydalens SK
Maren NorderudTyrving IL4146973
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK4135885
Lika RazinaNTNUI
Malin SandstadBækkelagets SK4213823
Beatriz SanguinoNTNUI
Ane Nielsen SolbergNTNUI3772126
Emma StenbackaNTNUI3916871
Anu TuomistoNTNUI4118394
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL3826740
Hanne VassendNTNUI
Emilie Westli AndersenLøten o-lag
Margrethe WisløffNTNUI3885043

H 17-18 (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Axel AaldeNydalens SK4134573
Eivind Bogen ArenthSturla, IF4117495
Erlend AuneByåsen IL4134557
Herman Lien BackstrømHalden SK4122818
Arne BerganKongsberg OL4105953
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Peder BryggenHalden SK4131579
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett4128401
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Johan EgerKongsberg OL3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4130696
Eirik FrostAlta OL3979275
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Emil GrønliFreidig4213146
Peder HaugaardHalden SK
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4123782
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4124046
Lukas KlausenSturla, IF4116125
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig4045530
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Oliver LarsenMo OK3923406
Emil Reinertsen LeroyerFreidig4211314
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Mats LindaasElverum OK4150868
Halvor LøkenKongsberg OL4210464
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Martin Nøkleby MellingRingerike OL4119939
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4122883
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Trygve Børte NomelandKristiansand OK4048716
Vilmer NybergAsker Skiklubb4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Vegard RanestadHamar OK4188835
Anselm ReichenbachOppsal Orientering
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Martin Vehus SkjerveVerdal OK
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL4120978
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Birk Felland SætnanFossum IF4190831
Brage TakleKristiansand OK4049250
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4125852
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731
Hallvard TjentlandLardal OL3643251
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø4194940
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL4192233
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766

H 19-20 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182
Marius BakkeFossum IF4206488
Cornelius BjørkBækkelagets SK4191078
Bendik EliassenHalden SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Eskil FrischknechtNTNUI4190815
Jonas GrønliFreidig4214326
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Jakob HjelsethNTNUI3965977
Håkon HolstadFreidig4055224
Mikkel HoltFreidig4125555
Isak JonssonNydalens SK4195038
Vegard KittilsenFreidig4195210
Jo Even KolstadFreidig4065967
Halvard KornmoPorsgrunn OL4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK4192464
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Iver RingheimLarvik OK3980646
David RundeKristiansand OK3940681
Lars SandstadFreidig3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Håkon SæternesByåsen IL4047015
Nils TveiteNTNUI3981974
Anders VestølNTNUI3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI4191367
Lars Young VikNydalens SK4195632
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI4050373

H 21- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasNTNUI4075099
Emil AhlbäckFossum IF4188900
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI4003695
Marius AurebekkKristiansand OK
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Håvard Vaeng BernhardsenNTNUI4217923
Mathias BjuganNTNUI4057360
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI3782323
Mats EidsmoFreidig4191656
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Eskil FrøislandNTNUI
Olav Milian Schmitt GranNTNUI4024816
Adrien GrataloupNTNUI
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001
Vegard GulbrandsenNTNUI4122255
Anders HaugskottOL Trollelg4191961
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Audun HeimdalNTNUI4193835
Erling HjermstadNTNUI4117024
Mattis HoltFreidig
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873
Marius KaiserNTNUI233712
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553
Markus Kjærner-SembNTNUI4030417
Knut KyrkjebøTIF Viking
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Even LindaasNTNUI4072138
Herman Ryen MartinsenNTNUI4213963
Raphael MasliahNTNUI
Njaal Ellegaard MelbyNTNUI
Anders Felde OlaussenBø OL3599248
Lukas OlmKils OK
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg
Sergey PopovNTNUI
Sander H. RogndokkenNTNUI4193777
Oskar RøenVaregg Fleridrett4153706
Magnus Svenøy SkjærpeNTNUI
Lars SolliMo OK
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
Emil StørmerFossum IF4190658
Oskar StørmerNTNUI4190575
Rasmus Rørholt TheisenNydalens SK4004222
Lavran ThorstensenNTNUI4137451
Håvard WedegeKristiansand OK4006789
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Øyvind WiggenNTNUI4016267
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK4192175
Are Årøen LykkeNTNUI

H16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Rasmus BerglundRingerike OL4047916
Håkon BogasonLillomarka OL4228565
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Brage EikåsSandefjord OK4112488
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Håkon GrønliFørde IL
Tristan HalvorsenFreidig180
Jonas HickenIL Koll4041828
Aleksander Tanem IversenVerdal OK
Niklas KristensenHarstad OL
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK4193652
Gjermund OsdalHarstad OL
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF4097119
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Borgar SkjelbredKongsberg OL511365
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL4190922
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering
Vegard Lereim StorliFreidig4104147
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Kristoffer Børke SætabergetVang OL4058590
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

D16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK4212429
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Sigrid HaugskottOL Trollelg4192381
Maren HenriksenLillehammer OK4123154
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Tuva HøyerFossum IF3934593
Tora KittilsenFreidig3728110
Una KittilsenFreidig3729365
Ylva KlausenSturla, IF4152310
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Malin Nordgård LeirenByåsen IL4188959
Erika Lind-LarsenOK Moss513390
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll4040648
Elise Nygård ThorsengFossum IF3823960
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Synne SandvenNotodden OL4218558
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Guro SchjølbergTynset IF3663713
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig3938743
Anna TaksdalGanddal IL4050324
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)4125951
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering4124749
Maria Strømdal WikFreidig3783719
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Anne ØstvoldFossum IF4197570

Ledere (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL253984
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Frank AuneNidarøst OK
Lars BerglundRingerike OL504705
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Rune EngehultNotodden OL207904
Thomas FrostAlta OL514693
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Knut GjoneSandefjord OK223921
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn184265
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Kurt GrønliFørde IL508237
Per GustafssonKongsberg OL203004
Bjørn HaavengenKongsberg OL515024
Stein H. HagenFossum IF
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Knut Even HoleFørde IL512428
Eldri HoloFossum IF193878
Geir JacobsenLardal OL141077
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Christian JomaasFossum IF501016
Maria JonssonNydalens SK224623
Sören JonssonNydalens SK224523
Pål KittilsenFreidig
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Astrid KravdalMjøs-O
Torbjørn KravdalMjøs-O
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Gaute LindaasElverum OK
Nina LindaasElverum OK
Tore LindaasElverum OK
Ivar LundanesTyrving IL
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Nina LøweOL Tønsberg og omegn217822
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Anette Roll MoslandOppsal Orientering
Morten MoslandOppsal Orientering
Lotta MyhreIL Koll507970
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Bengt NiklassonNydalens SK508330
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Per Einar PedersliOL Trollelg241438
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)514711
Espen RøsteKongsberg OL
Kristin SandvenNotodden OL505752
Tore SandvikHalden SK505270
Liv SchjervenLardal OL82130
Nora SkauenTyrving IL192323
Harald SvergjaKvikne IL
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL
Heidi TronbølFet OL
Anne UrsetIL BUL-Tromsø
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Per WiréhnAsker Skiklubb
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272
Pamela ÅstenNydalens SK208001

Annonser

IOF Eventor