Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 5 august 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 294 påmeldte deltakere.

D14 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854, 4126066
Thelma BrathagenLarvik OK224339, 4179511
Guro BrændenLillomarka OL187182, 4189502
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592, 4128427
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Marte EgerKongsberg OL514704, 3707791
Annika Lund EikremFreidig253057
Jonette Celia EvensenBardu IL247564
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811, 4128062
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978, 3914173
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Anna GjestrudNotodden OL246862
Daniella GjoneSandefjord OK511849, 4127528
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577, 4106233
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725, 4113932
Tora HeimdalBardu IL247897
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Mari Alsos HöglinHarstad OL510655
Emma Aune JakobsenOK Moss513400, 4124780
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311, 3943552
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK4023446, 212980
Ingeborg KolstadWing OK508983, 3984036
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126, 4056776
Elise RenardKongsberg OL238174
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267, 4125746
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987, 203792
Caroline SlungaardHeming Orientering234111, 234111
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850, 4116711
Cathrine SognNotodden OL234252
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695, 4117222
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506, 4118097
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401, 3909652
Ida Øverli StøenLillehammer OK3890134, 217869
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200, 4091195
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159, 212159

D15 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093, 4122776
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941, 3984978
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899, 4123097
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562, 3822533
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211, 4135794
Live GrønnevetIL Gular513616
Nora HalvorsenFreidig206044
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631, 4203527
Idun HeklandIL Gular213259
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK507555
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK4130258, 211854
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805, 4057444
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647, 4040010
Juni Hagelid NorheimFreidig3832482, 225085
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213, 3805942
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Annika van RaaijHedrum OL187291, 4052015
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813, 3952173
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861, 212446
Karoline StrandenesFana IL213524
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721, 4118071
Marit SvendgårdOK Skøynar204377
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393, 4079901
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4126314, 224809
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119, 4178018
Marie Wollan BenumByåsen IL212641, 212641
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Pernille ZagarLarvik OK212310, 4118626
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D16 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770, 3979366
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074, 212264
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772, 4126306
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Elida FuglemEmblem IL247303, 3826088
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885, 500272
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005, 4106357
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805, 4192381
Maren HenriksenLillehammer OK511449
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289, 4090429
Signe HoloFossum IF193896, 3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980, 3916574
Karoline JebsenHeming Orientering204665, 3727047
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404, 4106480
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK179934, 4022638
Tora KittilsenFreidig511855, 3728110
Una KittilsenFreidig511858, 3729365
Ylva KlausenSturla, IF512672, 4152310
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Sigrid LindMo OK212443
Erika Lind-LarsenOK Moss513390
Sara MartiniAsker Skiklubb508560, 4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069, 3972817
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Solveig Louise NissenFreidig511332
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF225566, 3982238
Helene NysæterBergens TF245668
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300, 3983491
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Iril RingheimLarvik OK245594, 4119038
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756, 3868445
Synne SandvenNotodden OL513607, 3942455
Marie ScheeleNydalens SK213757, 4090817
Guro SchjølbergTynset IF513424
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603, 3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig511438, 3938743
Anna TaksdalGanddal IL508199, 4050324
Elise ThorsengFossum IF193878
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)4125951, 212133
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Maria Strømdal WikFreidig508554
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Anne ØstvoldFossum IF197921

H14 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Arne BisethKongsberg OL234144
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Jens G. DybvikStokke IL511786, 4124616
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477, 4042784
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509, 4122263
Sivert FolgerøFreidig203579
Heine FuglemEmblem IL247322, 3890589
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Henrik GundersenPorsgrunn OL2043, 2043
Marius Lærum HagenTynset IF246921
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739, 221352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392, 4144853
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554, 4123808
Sondre KornmoPorsgrunn OL4148839
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805, 4108320
Jacob Finstad LandTyrving IL203319, 4091633
Joachim LindMo OK213068
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK510715, 3954161
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550, 3886082
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421, 4049458
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Magnus SigurdssonStokke IL509124, 4126082
Gaute SkjønhaugFet OL213595, 3984309
Erlend SommerheinFossum IF204608, 3977451
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL504395, 206027
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Ask Felland SætnanFossum IF247871
Peter Telle-HansenTyrving IL213600
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

H15 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering512074, 3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986, 4040838
Erlend BakkeFossum IF211772, 4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365, 233961
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Kristian BirkelandBirkenes IL225002
Mathias BirkelundAsker Skiklubb512150
Birk BreimoOK Moss212377, 212377
Martin BryggenHalden SK242412, 4129128
Sivert Høilund DragsethFet OL201987, 4120580
Ola DåsnesVang OL188854, 3802204
Aksel EideBækkelagets SK204533
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982, 4119863
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732, 3586369
Niclas GunnerødStokke IL509334, 4124970
Eskil HafskjoldNydalens SK213784, 4022018
Oskar HeksemFana IL247454
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hallvard HellevikFreidig247720
Markus HirschBækkelagets SK212251, 3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering511305, 3983731
Oskar HopeModum OL213031
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708, 4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409, 4210001
Eivind ImrikFredrikstad SK250708
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF3822137, 203306
Even LienGjø-Vard OL217882, 4120887
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Alf Petter LynumFreidig186849, 4157830
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Thomas MyhreSkien OK234052, 234052
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817, 4123410
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Emil NygårdBirkenes IL225087
Gaute NysæterSkien OK253950, 4123519
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Mikkel RastadAsker Skiklubb4189700, 502885
Sverre SandvikHalden SK213208
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372, 3938925
Per Noah SommerheinNydalens SK203005, 4006086
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett256024
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587, 3816667
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618, 4126165
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342, 3987278
Eetu VierinenIL BUL-Tromsø250279
Emil VierinenIL BUL-Tromsø250278
Jens WoldSturla, IF211942, 4107447
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440, 4126603

H16 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuHalden SK185942, 4016796
Magnus AlstadFrol IL208684
Elias AndenæsAsker Skiklubb510466
Rasmus BerglundRingerike OL4047916, 513821
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431, 3884806
Håkon BogasonLillomarka OL201440, 3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll212637, 4117420
Eskil BrændenLillomarka OL180940, 4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273, 4153904
Håvard EikRaumar Orientering225034
Brage EikåsSandefjord OK4112488, 182096
Even EnghRaumar Orientering213652, 213652
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Kidus GirmaElverum OK234724, 4042479
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720, 4098265
Tristan HalvorsenFreidig213033
Jonas HickenIL Koll247817, 4041828
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523, 4057857
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807, 4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095, 3881117
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702, 4124624
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn4130027, 239020
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Anders Næss-UlsethIL Koll503659, 3964582
Eivind NæveIL Leik160496
Gjermund OsdalHarstad OL213295
Bjørnar PeikliTyrving IL507648, 4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810, 4048096
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Johannes Salvesen-LundeIL Koll248115, 4003455
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512, 4209466
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134, 4190922
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700, 3880002
Vegard Lereim StorliFreidig511809, 4104147
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Kristoffer Børke SætabergetVang OL4058590, 257171
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263, 3978459

D1416C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Thea Martine KristoffersenPorsgrunn OL247084
Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb234008
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645, 4112884
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757, 3663895

H1416C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL224905
Isak FagerlandSturla, IF233641
Erik RugslandBirkenes IL233790
Diderik Rønning BøeSandefjord OK213701, 4144283
Marcus WindvikSandefjord OK223958, 4112645

Ledere fra kretsene (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kenneth DybvikStokke IL224085
Simon Lund EikremFreidig253131
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jan HauglandHordaland211518
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Bård HeklandIL Gular201844
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Erik Rytter JakobsenOK Moss513966
Pål KittilsenFreidig511839
Arne Inge KolstadWing OK511813
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Stine Lillebudal-NæveIL Leik
Morten LindMo OK198051
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Sveinung RykkjeHordaland199735
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Pål SommerheinFossum IF401132
Emil WingstedtHalden SK208496

Annonser

IOF Eventor