Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: onsdag 4 august 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 374 påmeldte deltakere.

D14 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb515010, 3926987
Mina Bleken RudVang OL213580, 4145256
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854, 4126066
Thelma BrathagenLarvik OK224339, 4179511
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL3914025, 233803
Guro BrændenLillomarka OL4189502, 187182
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn4128427, 201592
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Marte EgerKongsberg OL514704, 3707791
Annika Lund EikremFreidig253057
Jonette Celia EvensenBardu IL247564
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn4128062, 502811
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978, 3914173
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664, 3981958
Anna GjestrudNotodden OL246862
Daniella GjoneSandefjord OK511849, 4127528
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577, 4106233
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering4113932, 211725
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Tora HeimdalBardu IL247897
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087, 3938701
Mari Alsos HöglinHarstad OL510655
Hedda HågensenMo OK
Emma Aune JakobsenOK Moss513400, 4124780
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552, 224311
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK212980, 4023446
Ingeborg KolstadWing OK508983, 3984036
Åse LuråsOppsal Orientering223907, 3864113
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126, 4056776
Elise RenardKongsberg OL238174
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267, 4125746
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645, 4112884
Hanna SkjerveVerdal OK3500048, 242472
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850, 4116711
Cathrine SognNotodden OL234252, 4218830
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695, 4117222
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506, 4118097
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401, 3909652
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869, 3890134
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL
Lovisa TyldumRudsbygd IL253355, 4137501
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861, 4097879
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL514852, 4201604
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393, 3891215
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200, 4091195
Erle Elise WoldOK Moss513385, 4200267
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D15 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK513381, 4122776
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941, 3984978
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899, 4123097
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb225300, 3807872
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562, 3822533
Sigrid Schmitt GranHalden SK4135794, 213211
Live GrønnevetIL Gular513616
Nora HalvorsenFreidig206044
Martine Arntzen HaugØstmarka OK515002, 4125670
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631, 4203527
Idun HeklandIL Gular213259
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK507555
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854, 4130258
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536, 514707
Iselin HøivoldKongsberg OL513473
Mari KallesonOppsal Orientering223923, 3981305
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Thea Martine KristoffersenPorsgrunn OL247084
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805, 4057444
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647, 4040010
Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb234008
Juni Hagelid NorheimFreidig225085, 3832482
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213, 3805942
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Annika van RaaijHedrum OL187291, 4052015
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222, 3809902
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813, 3952173
Jenny SiggerudSarpsborg OL247938, 4053096
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Johanne StorhaugKonnerud IL212446, 4016861
Karoline StrandenesFana IL213524
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721, 4118071
Marit SvendgårdOK Skøynar204377
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757, 3663895
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393, 4079901
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809, 4126314
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119, 4178018
Marie Wollan BenumByåsen IL212641
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040, 3781853
Pernille ZagarLarvik OK4118626, 212310
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832, 245761

D16 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK515717, 3979366
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264, 3952074
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772, 4126306
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Elida FuglemEmblem IL247303, 3826088
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885, 500272
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362, 4180006
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005, 4106357
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805, 4192381
Maren HenriksenLillehammer OK4123154, 511449
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289, 4090429
Cornelia HoleneEmblem IL212187
Signe HoloFossum IF193896, 3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458, 212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980, 3916574
Tuva HøyerFossum IF225161, 3934593
Karoline JebsenHeming Orientering3727047, 204665
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404, 4106480
Sofie Kjær JørgensenLillehammer OK179934, 4022638
Tora KittilsenFreidig511855, 3728110
Una KittilsenFreidig511858, 3729265
Ylva KlausenSturla, IF512672, 4152310
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230, 511663
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Sigrid LindMo OK212443
Erika Lind-LarsenOK Moss513390
Sara MartiniAsker Skiklubb508560, 4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817, 212069
Pauline MyklebustIL Koll223486, 4118196
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Solveig Louise NissenFreidig4131801, 511332
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF225566, 3982238
Helene NysæterBergens TF245668
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300, 3983491
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Iril RingheimLarvik OK245594, 4119038
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445, 204756
Synne SandvenNotodden OL513607, 4218558
Marie ScheeleNydalens SK515045, 4090817
Guro SchjølbergTynset IF513424
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb515720, 3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig3938743, 511438
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953
Anna TaksdalGanddal IL4050324, 508199
Elise ThorsengFossum IF213111, 3823960
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133, 4125951
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Maria Strømdal WikFreidig508554
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Anne ØstvoldFossum IF515729, 4197570

H14 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Arne BisethKongsberg OL234144
Sondre BorgedalRingsaker OK4026969, 245756
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Jens G. DybvikStokke IL511786, 4124616
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477, 4042784
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509, 4122263
Sivert FolgerøFreidig257573, 4207981
Heine FuglemEmblem IL247322, 3890589
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL4050902, 234238
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Henrik GundersenPorsgrunn OL
Marius Lærum HagenTynset IF246921
Henrik HarstadNordre Follo Orientering235208, 3984739
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Adam HvesserVerdal OK246964
Noa HøydalVerdal OK246901, 4007548
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392, 4144853
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554, 4123808
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405, 4148839
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805, 4108320
Jacob Finstad LandTyrving IL203319, 4091633
Asbjørn LandeEidskog OL505632, 3721768
Joachim LindMo OK213068
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK510715, 3954161
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Isak MortensenMo OK212961
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb4114633, 212550
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421, 4049458
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Magnus SigurdssonStokke IL509124, 4126082
Gaute SkjønhaugFet OL213595, 3984309
Estin SkramNittedal OL225555, 3911831
Erlend SommerheinFossum IF234371, 3977451
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Johannes StordalByåsen IL225321, 4023396
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Ådne SundetIL Leik226231
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL504395
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Ask Felland SætnanFossum IF247871, 3946688
Peter Telle-HansenTyrving IL213600
Vinjar TveitoOppsal Orientering
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
Marcus WindvikSandefjord OK223958, 4112645
Sigmund ØlstadFet OL509008, 3933702
Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL

H15 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Aamlid TrondsenBirkenes IL224905
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505, 4117701
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838, 224986
Erlend BakkeFossum IF211772, 4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961, 4106365
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Kristian BirkelandBirkenes IL225002
Mathias BirkelundAsker Skiklubb512150
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412, 4129128
Sivert Høilund DragsethFet OL201987, 4120580
Ola DåsnesVang OL188854, 3802204
Aksel EideBækkelagets SK204533
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982, 4119863
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732, 4201398
Niclas GunnerødStokke IL509334, 4124970
Eskil HafskjoldNydalens SK213784, 4022018
Håkon HallanOK Skøynar204402
Oskar HeksemFana IL247454
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hallvard HellevikFreidig247720, 4202016
Markus HirschBækkelagets SK212251, 3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731, 511305
Oskar HopeModum OL213031
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708, 4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409, 4210001
Eivind ImrikFredrikstad SK250708
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Mats JohnsenSturla, IF212035, 4212080
Henrik KaiserSturla, IF203306, 3822137
Even LienGjø-Vard OL4120887, 217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK515686, 4217022
Alf Petter LynumFreidig186849, 4157830
Rasmus MackenzieNydalens SK224910, 4014791
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017, 4122438
Linus MjøsundNydalens SK202161
Thomas MyhreSkien OK234052
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817, 4123410
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Emil NygårdBirkenes IL225087
Gaute NysæterSkien OK253950, 4123519
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060, 4210183
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885, 4189700
Erik RugslandBirkenes IL233790
Diderik Rønning BøeSandefjord OK4144283, 213701
Sverre SandvikHalden SK213208
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372, 3938925
Per Noah SommerheinNydalens SK515740, 4006086
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett256024
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587, 3816667
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577, 4029070
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL246645
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618, 4126165
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342, 3987278
Eetu VierinenIL BUL-Tromsø250279
Emil VierinenIL BUL-Tromsø250278
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212140
Jens WoldSturla, IF4107447, 211942
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440, 4126603

H16 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuHalden SK185942, 4016796
Magnus AlstadFrol IL208684
Elias AndenæsAsker Skiklubb510466
Rasmus BerglundRingerike OL513821, 4047916
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431, 3884806
Håkon BogasonLillomarka OL201440, 3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420, 212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940, 4070462
Ulrik Mascali BöhmKristiansand OK247654
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL4153904, 186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Brage EikåsSandefjord OK216675, 4112488
Even EnghRaumar Orientering213652, 4132254
Isak FagerlandSturla, IF233641
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Kidus GirmaElverum OK234724, 4042479
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265, 515885
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Håkon GrønliFørde IL510755
Tristan HalvorsenFreidig213033
Jonas HickenIL Koll247817, 4041828
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523, 4057857
Ragnar LandeEidskog OL505675, 3717923
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463, 511807
Torstein Gjedrem LundVerdal OK187016, 3711561
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680, 3881117
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering4124624, 217702
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020, 4130027
Ulrik McFadzeanKristiansand OK247351
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466, 4193652
Anders Næss-UlsethIL Koll503659, 3964582
Eivind NæveIL Leik160496
Gjermund OsdalHarstad OL213295
Bjørnar PeikliTyrving IL507648, 4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810, 4048096
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663, 4052296
Johannes Salvesen-LundeIL Koll248115, 4003455
Andreas SandernesØstmarka OK212449, 3983327
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512, 4209466
Borgar SkjelbredKongsberg OL511365
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134, 4190922
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ådne StordalByåsen IL225177, 4024253
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700, 3880002
Vegard Lereim StorliFreidig511809, 4104147
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Kristoffer Børke SætabergetVang OL257171, 4058590
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263, 3978459

Ledere fra kretsene (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL
Arild AndersenOppsal Orientering229706
Per Olav AndersenVang OL190259
Harald BakkeFossum IF511852
Lars BerglundRingerike OL504705
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Stein Otto BjørkengVerdal OK
Magne BrændenLillomarka OL83067
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Valentina DimitrovaHordaland502475
Kenneth DybvikStokke IL224085
Simon Lund EikremFreidig253131
Knut GjoneSandefjord OK223921
Christian GløgårdNittedal OL500396
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Jan HauglandHordaland211518
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Bård HeklandHordaland201844
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212588
Hans Olav HygenØstmarka OK514700
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Erik Rytter JakobsenOK Moss513966
Nils Arne JohannessenKristiansand OK512690
Pål KittilsenFreidig511839
Arne Inge KolstadWing OK511813
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Stine Lillebudal-NæveIL Leik
Morten LindMo OK198051
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Vera MelkildNydalens SK180322
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Anette Roll MoslandOppsal Orientering225052
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)514711
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Espen RøsteKongsberg OL204757
Tore SandvikHalden SK505270
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Marius Kurås SkramNittedal OL225379
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Pål SommerheinFossum IF401132
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL199735
Jørgen TegdanFreidig512712
Solveig Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)
Emil WingstedtHalden SK208496
Håkon WoldSturla, IF
Pamela ÅstenNydalens SK208001

Annonser

IOF Eventor