Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 19 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 301 påmeldte deltakere.

D16 - O-Idol (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509, 4021911
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915, 3651247
Eileen BjanesTyrving IL508807, 4078150
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027, 4049466
Anne FrøislandVang OL213777
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325, 4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512, 4137592
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981, 4050258
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL511344, 3933389
Anja HoleFørde IL225359, 4042164
Linnea HolstTyrving IL192323, 4021150
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043, 4025045
Marie KvarmeSturla, IF507448, 4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364, 4042917
Anna Aurora NolteFreidig3985470, 224051
Emma Helene OlsenHalden SK212387, 4091922
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL512058
Marie SaugestadNydalens SK501013, 3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394, 3655024
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492, 178074
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Mathea Spets StorhovFreidig511410, 4044210
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807, 3982345
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106, 4120804
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279, 3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747, 3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877, 4021994
Julie Sophie WoldOK Moss213225, 4048104

H16 - O-Idol (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600, 4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756, 3781200
Herman Lien BackstrømHalden SK506223, 4122818
Arne BerganKongsberg OL502336, 4105953
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734, 507449
Alfred BjørnerødOK Moss504585, 3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810, 4048351
Christian Fredrik BorgIL Koll208999, 4082012
Peder BryggenHalden SK202091, 4131579
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890, 4091997
Benjamin GjoneSandefjord OK511848, 4127650
Emil GrønliFreidig211762, 3905791
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762, 4123782
Sverre HellevikFreidig224471, 151
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4124046, 511368
Sondre LadimOK Moss503554, 3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814, 509449
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147, 4012597
Brage Bell LysakerFana IL211903, 3490075
Halvor LøkenKongsberg OL206488, 3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142, 3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4122883, 505816
Børge Nilsen BergFossum IF511796, 4042396
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200, 3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3995065
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677, 3996220
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK217671, 4120598
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266, 4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812, 4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696, 506918
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962, 225454
Eirik Vie StrislandFossum IF510429, 4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF510322, 4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746, 4020095
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394, 4125852
Iver Dalsaune ThunFreidig247417, 4044731
Hallvard TjentlandLardal OL505852, 4104824

D17-18E (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 3781143
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378, 501521
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 4125936
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878, 186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859, 187075
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012, 510668
Mari EidsmoFreidig3939592, 505186
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432, 4135950
Emma EngehultNotodden OL213060, 4091054
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592, 4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Tiril HolenKonnerud IL228510, 3768009
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL512073, 4041406
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 2031
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281, 3979390
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 4054722
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381, 504136
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832, 3886306
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Emilie JohansenSandefjord OK199605, 4126850
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3828514
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4040614
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338, 3656436
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199, 212810
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Eline SchjervenLardal OL192960, 3907722
Mina SchjervenLardal OL234921, 4129466
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030, 506818
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851, 3986742
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Karoline TorøKongsberg OL183883, 3726197
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128, 502698
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801, 3940608
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

H17-18E (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756, 192756
Erlend AuneByåsen IL3903382, 200441
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Marius BakkeFossum IF4041471, 186911
Sondre BataldenFana IL246969, 3490588
Rolf Andreas BergNydalens SK511173, 4013744
Mikkel BerglundRingerike OL201736, 4047882
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4057451
Linus BjørkeHalden SK224715
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102, 4021515
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570, 4128401
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016, 3980513
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3938602
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522, 4132056
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450, 3886363
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713, 3979671
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3591757
Peder HaugaardHalden SK203671
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 4077715
Mikkel HoltFreidig511593, 4125555
Jens Øien KlosterFitjar IL211234, 4058087
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 4104469
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930, 3940749
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254, 4128302
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235, 4022596
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445, 4048716
Vegard RanestadHamar OK507971, 4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645, 3831674
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Tobias RøddeGanddal IL511366, 4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520, 229520
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Åsmund SlokvikNotodden OL511468, 3969268
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352, 4091591
Birk Felland SætnanFossum IF3947603, 225464
Brage TakleKristiansand OK4049250, 510998
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Andreas Nybak UrdalGanddal IL250214, 4050076
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering511822, 4003646

D19-20E (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Jenny BaklidNTNUI508250, 3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 4124269
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn506936, 4132114
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764, 504480
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Tora Aasheim NymarkNTNUI507669, 4030334
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3982469
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Hanne VassendNTNUI241426, 3863792

H19-20E (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Eirik BlågestadFredrikstad SK3980471, 215056
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Peter Andreas GisholtNTNUI255444
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalNTNUI502140, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig4065967, 502812
Johannes LangaasNidarøst OK3942224, 213810
Even LindaasVang OL511648, 4072138
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 4042842
Runar Saur ModahlFredrikstad SK250485, 3981586
Andreas NysæterBergens TF226165
David RundeKristiansand OK510984, 3940681
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738721
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379, 211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547, 4035309

Leder for både jenter og gutter (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Harald BakkeFossum IF511852
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Erik BorgIL Koll402917
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Tomas EidsmoFreidig510412
Helge EriksenByåsen IL199601
Raúl FerraHalden SK500339
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Kjersti FrøislandVang OL
Øivind FrøislandVang OL
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Trond GjelstadSandefjord OK
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Stein H. HagenFossum IF504815
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Geir JacobsenLardal OL141077
Arne JohannesenIL Gular502587
Christian JomaasFossum IF501016
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ivar LundanesTyrving IL200904
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Tore SandvikHalden SK
Liv SchjervenLardal OL82130
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna-Thekla TonjerElverum OK253953
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Øystein ØstermannHeming Orientering508135

Leder for kun jenteløpere (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL

Annonser

IOF Eventor