Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte lag.

D 17- (52)

NavnLagoppstilling
Bergens TF / Fana IL / IL Gular 1
1Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
2Kristine Bog Vikane510525
3Ingeborg Rygg Eikeland206432
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen208919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide509375
Byåsen IL 2
1Emma Arnesen512817
2Mari Støen Gussiås154630
3Marte Lien Johnsen480023
Bækkelagets SK 1
1Kine Gulliksen506937
2Lone Brochmann208706
3Malin Sandstad509266
Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Åshild Faller Råheim511404
3Heidi Tronbøl511816
Fossum IF 1
1Karen Hoel Jomaas501015
2Ragnhild Hjermstad502915
3Victoria Hæstad Bjørnstad509311
Fredrikstad SK 1
1Marie Olaussen509400
2Kamilla Steiwer509399
3Marianne Andersen509422
Freidig 1
1Mari Eidsmo505186
2Mari Angell-Petersen214970
3Hanne Sandstad206030
Freidig 2
1
2
3
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad206562
2Mari Kilskar Grevskott186921
3Line Sundsvik234811
Frol IL 2
1Maren Grande160101
2Camilla Hengebøl211600
3Guro Torpe217270
Ganddal IL 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Ingrid Lamark509447
3Aud Hognestad Taksdal501775
Hadeland OL / Hamar OK / Verdal OK 1
1Sigrid Vehus Skjerve201976
2Emma Bangstad Bergersen201925
3Ingeborg Rognstad504226
Halden SK / Lillomarka OL 2
1Marieluise Schmitt Gran212683
2Jo Shepherd506930
3Mathilde Sønsterudbråten189019
Halden SK 1
1Iliana Ilieva506699
2Bodil Helgerud505183
3Idun Kristine Felde Olaussen196849
Heming Orientering / Tyrving IL 3
1Malene Teresia Jebsen506802
2Ida Marie Flågen196903
3Ingrid Lund Hovden500311
IL BUL-Tromsø 1
1Idunn Strand506815
2Tora Indregard502125
3Arntraut Götsch192304
Kongsberg OL 1
1Helene Eger215112
2Tale Strand504515
3Åsne Haavengen510900
Kongsberg OL 2
1Selma Høivold503909
2Mathilde Sæter Flesseberg210112
3Mari Øverby217555
Kongsberg OL 3
1Konstanse Moholth184520
2Aurora Moholth229426
3Siri Moholth180239
Konnerud IL / Sturla, IF 3
1Ine Instanes199367
2Malene Instanes199366
3Tiril Kihle500282
Konnerud IL 1
1Jenny Baklid508250
2Mille Vasshaug Jægtvik212335
3Andrea Ranvik504336
Konnerud IL 2
1Anniken Ranvik504337
2Hedda Spangberg506837
3Tiril Holen228510
Kristiansand OK / Nidarøst OK 1
1Julie Christiansen222169
2Stine Aune213563
3Christiane Ruud Bøckman504438
Larvik OK 1
1Ida Sofie Hjortland209884
2Karianne Hjortland Oddvik217495
3Julie Hjortland187327
Lillehammer OK 1
1Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
2Martine Skjelsvik506818
3Kari Svingheim208088
Lillomarka OL / Nydalens SK 5
1Marit Rønning Skoglund177536
2Marianne Dæhli221273
3Oda Marie Colquhoun205440
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan186113
2Karoline Sønsterudbråten500912
3Andrine Benjaminsen509633
Mo OK 1
1Ida Solli212966
2Doris Stien Kaspersen182132
3Åshild Kolstad182129
Namsos OK 1
1Sunniva Morgan507961
2Rannveig Steinsvik185747
3Gunn Mariken Bjerva236332
NTNUI 1
1Ane Dyrkorn510740
2Anu Tuomisto506103
3Ingrid Lundanes509366
NTNUI 10
1Kristin Helland-Hansen141074
2Camilla Öhman208461
3Emma Stenbacka509976
NTNUI 11
1Idunn Haavengen206386
2Lene Therese Myrland506814
3Tonje Aasheim Nymark500914
NTNUI 12
1Marta Ulvensøen196843
2Heidi Jensen204714
3Synne Fossøy98004
NTNUI 2
1Tilla Farnes Hennum500002
2Aurora Gjølsjø505166
3Ida Lindkvist238261
NTNUI 3
1Margrethe Wisløff500313
2Karen Oline Kolstad212749
3Anine Ahlsand502880
NTNUI 4
1Hedda Raadal Bjørlo506934
2Thea Dyrkorn511472
3Marie Line Furland220844
NTNUI 5
1Karoline Aune507042
2Nina Asheim Birkeland207788
3Ane Nielsen Solberg503111
NTNUI 6
1Hanne Vassend241426
2Tora Aasheim Nymark507669
3Kristin Brekke197786
NTNUI 7
1Ingvild Wang507035
2Vilde Årøen Lykke180102
3Ingrid Okkenhaug209912
NTNUI 8
1Sofia Haglund250030
2Maria Ulseth Sylte221145
3Ingunn Egeberg Vári501086
NTNUI 9
1Sofie Skyttersæter Iversen506826
2Marthe Svihus224622
3Sunniva Omdal196743
Nydalens SK 1
1Tone Bergerud Lye250378
2Pia Young Vik502698
3Anna Ulvensøen507856
Nydalens SK 2
1Oda Scheele501067
2Siri Ulvestad504622
3Ragne Wiklund501588
Nydalens SK 3
1Synne Strand500265
2Yngvild Langedal Breivik504134
3Alva Marika Niklasson509575
Nydalens SK 4
1Ea Lunøe502930
2Elise Wærp Hauge194109
3Emilie Westin203458
OL Trollelg 1
1Frida Haugskott216794
2Kristin Haugskott216726
3Marit Schmid236427
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh504480
2Amélie Aamodt510753
3Tina Kalleson206498
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann213375
2Kjersti Adéla Westin230092
3Anine Kjørholt Lie510696
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
2
3
Tyrving IL 1
1Ingjerd Myhre200004
2Betty Ann Bjerkreim183853
3Marion Aebi506920
Tyrving IL 2
1Kristine Fjeldbo508140
2Mina Jørgensen200361
3Stella Holmboe191265

H 17- (85)

NavnLagoppstilling
Alta OL / IL BUL-Tromsø 2
1Eskil Frischknecht506806
2Henning Strand506834
3Håvard Vaeng Bernhardsen165249
Asker Skiklubb 1
1Sander Arntzen508000
2Sondre Ytterbø508099
3Henrik Fredriksen Aas508500
Asker Skiklubb 2
1Erling Sommerfeldt504114
2Eivind Tonna190806
3Tommy Jauhojärvi509222
Bergens TF / Tyrving IL 3
1Per Harald Löfgren Johansen181016
2Erik Thorsson510391
3Ådne Skjærstein511555
Byåsen IL 1
1Petter Liabakk Eriksen506972
2Terje Maroni511453
3Erlend Aune200441
Bækkelagets SK 1
1Ralph Street502673
2Simen Hjalmar Wästlund506811
3Jo Forseth Indgaard502893
Bækkelagets SK 2
1Henry McNulty220185
2Eirik Svergja Rustad196740
3Øystein Kvaal Østerbø500305
Elverum OK 1
1Sander Tonjer Fingarsen500284
2Mats Lindaas209963
3Gaute Lindaas500901
Fossum IF / Lillomarka OL 4
1Stein H. Hagen504815
2Didrik Bredesen245299
3
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck500294
2Oskar Størmer209002
3Erling Hjermstad510775
Fossum IF 2
1Sondre Zahl Hagen509131
2Marius Bakke186911
3Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 3
1Vebjørn Blom-Hagen503664
2Birk Felland Sætnan225464
3Leif Størmer203638
Fredrikstad SK 1
1Håvard Wedege507607
2Anton Sjökvist500231
3Gaute Steiwer509350
Fredrikstad SK 2
1Bendik Eliassen500903
2Sivert Poppe507757
3Sondre Ottesen212553
Freidig 1
1Mats Eidsmo508238
2Vegard Kittilsen511437
3Håvard Sandstad Eidsmo509322
Freidig 2
1Simen Spets Storhov511412
2Jonas Grønli510690
3Mattis Holt179878
Freidig 3
1Mikkel Holt511593
2Jo Even Kolstad502812
3Lars Sandstad504578
Freidig 4
1Vetle Grønvik Ekra510760
2Kasper Sæterhaug Knudsen504483
3Kristian Fredrik Lynum195937
Freidig 5
1Lars Owren506830
2Adrian Opheim203662
3Mathias Hermstad201390
Frol IL 1
1Tobias Alstad511436
2Sindre Johannessen181960
3Isak Bergset225930
Frol IL 2
1Ulf Forseth Indgaard508152
2Carl Petter Lyngen508131
3Simon Jakobsson507844
Frol IL 3
1Håvard Vassenden180756
2Lars Sandstad Skjeset187219
3Yngve Skogstad502895
Frol IL 4
1Jonas Ressem241434
2Vegard Ressem187161
3Rolf Alstad213722
Ganddal IL 1
1Tobias Rødde511366
2Markus Andreas Breivold510663
3Clemens Sundby Øxnevad225547
Halden SK 1
1Thomas Natvig Årstad500258
2Olav Lundanes513000
3Magne Dæhli509444
Halden SK 2
1Markus Holter222454
2Emil Wingstedt208496
3Niels Christian Hellerud206905
Halden SK 3
1Andreas Johansson503361
2Tore Sandvik505270
3Mats Haldin215121
Halden SK 4
1Lacho Iliev500250
2Sigurd Saxe Sandvik213361
3Øyvind Helgerud207805
Halden SK 5
1Jakob Torgersen204761
2Peder Haugaard203671
3Alf Kristian Helle225071
Halden SK 6
1Jonathan Eylertsen203416
2
3
Heming Orientering 1
1Kristian Østermann511822
2August Syrdal Øen501505
3Magnus Eide-Fredriksen509580
Heming Orientering 2
1Lasse Arnesen196876
2Knut Erling Øen187010
3Anders Flågen510410
Hemsedal IL 1
1Jakob Mestvedthagen247531
2Sevat Mestvedthagen243739
3Ole Hulbak208724
IL BUL-Tromsø 1
1Jonatan Graversen501418
2Gjermund Urset501099
3Hans Urset501098
IL Leik 1
1Oskar Andrén504684
2Ola Keiserås506688
3Andreas Sølberg506777
Indre Østfold OK 1
1Bjørn Erik Glomsrud216927
2Thomas Bedin511790
3Håkon Gjerde237996
Kongsberg OL / Sturla, IF 2
1Johan Kristian Undeland510411
2Mathias Skourup Rognebakke211840
3Rolf Trygve Haug178360
Kongsberg OL 1
1Vetle Drage502338
2Johan Eger500586
3Atle Nikolai Wøllo502815
Kristiansand OK 1
1Brage Takle510998
2Marius Aurebekk504432
3Dag Blandkjenn509377
Kristiansand OK 2
1David Runde510984
2Odd Kristian Hagen Myre224235
3Trygve Børte Nomeland512445
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Mathias Benjaminsen186884
3Mathias Pedersen Vold185832
Mo OK 1
1Lars Solli507026
2Even-Johan Kaspersen182130
3Magnus Beyer Brattli179947
Notodden OL 1
1Åsmund Slokvik511468
2Rune Engehult207904
3Robert Fredriksen502352
NTNUI 1
1Emil Granqvist241336
2Vegard Jarvis Westergård222552
3Audun Heimdal509244
NTNUI 10
1Halvor Melkild510631
2Mathias Bjugan505430
3Erik Gustafsson506768
NTNUI 11
1Erik Olsvik Dengerud187133
2Sander H. Rogndokken247913
3Håvard Mo Vaadal509553
NTNUI 12
1Jostein Tandberg502575
2Gjermund Tørnqvist Halden502911
3Ole Jørgen Bogen Arenth502377
NTNUI 13
1Adrian Opheim206305
2Øystein Fruseth Christiansen194880
3Marius Staff507076
NTNUI 14
1Jørgen Madslien201964
2Peter Andreas Gisholt198904
3Lavran Thorstensen500581
NTNUI 15
1Trygve Heggedal214978
2Sverre Bang Støeng220919
3Vegard Vaeng Bernhardsen193120
NTNUI 16
1Markus Kjærner-Semb204540
2Audun Rognerud Bøe219300
3
NTNUI 17
1Marius Borge Heir206902
2
3
NTNUI 2
1Jørgen Baklid511307
2Håkon Raadal Bjørlo511343
3Eirik Langedal Breivik227567
NTNUI 3
1Ulrik Astrup Arnesen226304
2Hans Petter Mathisen507039
3Vegard Gulbrandsen500003
NTNUI 4
1Olai Stensland Lillevold196772
2Anders Vestøl509130
3Rasmus Rørholt Theisen205770
NTNUI 5
1Aslak Heimdal511374
2Erlend Nilsen Sandnes227726
3Styrk Hundseid Kamsvåg508333
NTNUI 6
1Anders Felde Olaussen182081
2Håkon Fruseth Christiansen194879
3Johan Christie Ørke211766
NTNUI 7
1Marius Pytten197877
2Sigurd Paulsen Vie506778
3Bjørn Lundanes208437
NTNUI 8
1Tobias Kristensen216933
2Jonas Kittelsen254474
3Martin Borge Heir506695
NTNUI 9
1Are Wigaard214979
2Olav Milian Schmitt Gran220800
3Espen Samuelsen Skiri207012
Nydalens SK 1
1Anders Nordberg507401
2Lukas Liland507605
3Jon Aukrust Osmoen500301
Nydalens SK 2
1Alan Cherry511558
2Bojan Blumenstein193877
3Anders Vister209926
Nydalens SK 3
1Eirik Kamstrup Hovind200010
2Kornelius Kriszat-Løvfald501270
3Gaute Friestad504430
Nydalens SK 4
1Sverre Turter Sandvold511306
2Henrik Eijsink503558
3Vegard Blomseth Johnsen250993
Nydalens SK 5
1Kasper Bakken Ulseth507063
2Sindre Østgulen Deisz504503
3Halvor Tørnqvist Halden502959
Nydalens SK 6
1
2
3
OK Skøynar 1
1Gisle Holberg92344
2Hallvar Hallan186846
3Håvard Veie206180
OK Skøynar 2
1Trym Nergård Rønning181491
2Simen Hegstad241412
3Sigurd Hynne241719
OL Trollelg 1
1Ove Baardsgaard181922
2Olav Andreas Remmen236985
3Bård Nonstad190811
OL Trollelg 2
1Hallvard Seim Grøvlen502544
2Roar Skulbørstad191298
3Thomas Berge Mjølhus191407
OL Tønsberg og omegn 1
1Vetle Mathisen503254
2Sondre Evensen199522
3Jakob Hjelseth199628
OL Tønsberg og omegn 2
1Trond Evensen198820
2Julie Eikeland177707
3Lerke Hjelseth199688
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Tobias Mathisen203281
3Halvard Kornmo184355
Porsgrunn OL 2
1Anders L. Rosenvold241416
2Håkon Kornmo222572
3Alexander Repstad Storemyr507708
Raumar Orientering 1
1Anders Haga195480
2Vetle Ruud Bråten221058
3Eskil Kinneberg502877
Raumar Orientering 2
1Gaute Fosstveit180136
2Øistein Fagerli Næss211519
3Anders Horvei180144
Tynset IF 1
1Gaute Kvittum Nytrøen204550
2Jørgen Schjølberg501269
3Asgeir Espeland203667
Tyrving IL 1
1Anders Tiltnes507021
2Bjørn Ekeberg500261
3Håkon Jarvis Westergård502887
Tyrving IL 2
1Karl Fremstad211281
2Lukas Peterson192648
3Daniel Roos508563
Vang OL 1
1Njaal Ellegaard Melby226137
2Even Lindaas511648
3Øivind Frøisland508144
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
Verdal OK 1
1Martin Vehus Skjerve500634
2Anton Bjartnes200370
3Fredrik Vehus Skjerve187014
Wing OK 1
1Asbjørn Magnus Midtbø184545
2August Hopstad Nykvist223811
3Petter Andreas Lona212595
Ås-NMBU Orientering 1
1Nils Tveite221212
2Jostein Svaland Dale509905
3Ivar Aukrust Osmoen199444
Ås-NMBU Orientering 2
1Linus Olhans
2Kristine Ausen184487
3Kaja Winsnes Nordhagen251369

Ledere (33)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Erling Sommerfeldt504114
2Bjørn-Willy Arntzen500222
3Tommy Jauhojärvi509222
Byåsen IL 1
1Haakon Arnesen503615
2Turid Arnesen86413
3Gøril Eide199490
Byåsen IL 2
1Kari Solem Aune203785
2Helge Eriksen199601
3
Byåsen IL 3
1
2
3
Byåsen IL 4
1
2
3
Bækkelagets SK 1
1Eskil Sande Gullord159946
2Lovise Fremstad201594
3Olav Martin Indgaard180924
Elverum OK 1
1Tore Lindaas220882
2
3
Fet OL 1
1
2
3
Fossum IF 1
1Leif Størmer203638
2Jeppe Hansson196861
3Borger Melsom199998
Fredrikstad SK 1
1
2
3
Fredrikstad SK 2
1
2
3
Freidig 1
1Bjørnar Lynum185929
2Gro Sandstad Eidsmo505184
3Jørgen Fiskum187167
Ganddal IL 1
1Vibeke Lamark509450
2Ann Karin Tjørhom216714
3
IL Leik 1
1Ole Gunnar Sølberg506649
2Svein Olav Åmot206202
3Brage Keiserås206323
Indre Østfold OK 1
1Claes-Tommy Herland506174
2Sindre Valsgård504391
3Fredrik Larsen207708
Kongsberg OL 1
1Ingrid Kvistad504457
2Hilde Moholth208691
3
Konnerud IL 1
1
2
3
Kristiansand OK 1
1
2
3
Larvik OK 1
1Kent Hjortland Oddvik
2Kristin Hjortland217250
3Ole Edvard Hjortland209885
Larvik OK 2
1Lovise Fremstad201594
2
3
Lillomarka OL 1
1
2
3
Namsos OK 1
1Vigdis Jørgensen185745
2Sander Steinsvik
3Stig Ove Hoff
NTNUI 1
1Ingrid Gulbrandsen193890
2Elias Jonsson509299
3Anders Emilsson174589
Nydalens SK 1
1Jon Iver Bakken201445
2Per Ola Ulseth248765
3Anne-Lene Bakken Ulseth229470
OK Skøynar 1
1Terje Rønning507068
2Knut Hallan
3Tone Nergård189128
OL Trollelg 1
1Frode Haugskott216715
2Arve Remmen80765
3
OL Trollelg 2
1
2
3
OL Trollelg 3
1
2
3
Oppsal Orientering 1
1Roar Pedersen505271
2
3
Porsgrunn OL 1
1Magne Wiig Mathisen480109
2Thore Kornmo222121
3Kjell Westin480106
Raumar Orientering 1
1Aslak Kinneberg401116
2Øystein Rapp187318
3
Tyrving IL 1
1Kristine Fjeldbo508140
2Ivar Lundanes200904
3
Vang OL 1
1Eskil Frøisland
2Øystein Melby
3

Annonser

IOF Eventor