Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: lørdag 12 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 279 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 3781143
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113, 4106878
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925, 4107629
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK504134, 3785011
Julie ChristiansenKristiansand OK222169, 4048195
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EngehultNotodden OL213060, 4091054
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890, 4041281
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683, 4135794
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330, 3996428
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Tiril HolenKonnerud IL228510, 3768009
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 2031
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 4123907
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Malene InstanesSturla, IF199366, 4055257
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 4054722
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061, 506802
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Tiril KihleKonnerud IL212654, 3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3828514
Kristin LundanesEmblem IL212200, 4042693
Ea LunøeNydalens SK502930, 4134425
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3224796, 235930
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4040614
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Oda ScheeleNydalens SK4015764, 501067
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Ida SolliMo OK212966
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851, 3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046, 207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

D 19-20 E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 3694023
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388, 205440
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707, 4132114
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 4019113
Marlin HaavengenNTNUI510560, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenTyrving IL200361, 4058368
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212, 500630
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Tora Aasheim NymarkNTNUI507669, 4030334
Andrea RanvikKonnerud IL4025235, 504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 4026316
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 4066890
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 3943214
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Hanne VassendNTNUI241426, 3863792
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328

H 17-18E (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Erlend AuneByåsen IL200441, 3903382
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Henrik BelboSteinkjer OK212174, 3683182
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4057451
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663, 4051280
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570, 4128401
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016, 3980513
Vetle DrageKongsberg OL3782216, 502338
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843, 178360
Peder HaugaardHalden SK203671
Alf Kristian HelleHalden SK4077715, 225071
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 4028940
Mikkel HoltFreidig511593, 4125555
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Petter Andreas LonaWing OK212595
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254, 4128302
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235, 4022596
Trygve Børte NomelandKristiansand OK247678, 4048716
August Hopstad NykvistWing OK223811
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Sivert PoppeFredrikstad SK507757, 3983137
Vegard RanestadHamar OK507971, 4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Tobias RøddeGanddal IL511366, 4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne SkjærsteinTyrving IL511555, 4004479
Åsmund SlokvikNotodden OL511468, 3969268
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 3947603
Brage TakleKristiansand OK510998, 4049250
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231, 507063
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 4003646

H 19-20E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780, 508000
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056, 3980471
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 4055703
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Peter Andreas GisholtNTNUI198904, 3869567
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalNTNUI502140, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 4103206
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 4065967
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Even LindaasVang OL511648, 4072138
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842, 226137
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150, 187105
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF204550, 3986601
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
David RundeKristiansand OK510984, 3940681
Lars SandstadFreidig3802295, 504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092, 186896
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738721
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Johan Christie ØrkeNTNUI211766, 3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547, 4035309

Ledere (88)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Turid ArnesenByåsen IL86413
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb500222
Frank AuneNidarøst OK
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Geir BråtenVegårshei IL245669
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Rune EngehultNotodden OL207904
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Raúl FerraHalden SK500339
Jørgen FiskumFreidig187167
Kristine FjeldboTyrving IL508140
Anders FlågenHeming Orientering510410
Lovise FremstadLarvik OK201594
Øivind FrøislandVang OL208085
Arne GrevskottFrol IL216867
Eskil Sande GullordBækkelagets SK159946
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Knut HagenByåsen IL173269
Stein H. HagenFossum IF504815
Knut HallanOK Skøynar
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Jeppe HanssonFossum IF196861
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Jane HelmersenFet OL225150
Øyvind HelmersenFet OL201988
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegn
Julie HjortlandLarvik OK187327
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Tarjei HoloNTNUI203231
Olav Martin IndgaardBækkelagets SK180924
Geir JacobsenLardal OL141077
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Christian JomaasFossum IF501016
Elias JonssonNTNUI509299
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Aslak KinnebergRaumar Orientering401116
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Tore LindaasElverum OK220882
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Ivar LundanesTyrving IL200904
Lars Roger LundanesEmblem IL246640
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Bjørnar LynumFreidig185929
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Øystein MelbyVang OL84213
Borger MelsomFossum IF199998
Lasse NatvigByåsen IL209980
Roar PedersenOppsal Orientering505271
Øystein RappRaumar Orientering187318
Are RogstadNidarøst OK502896
Fritjof SandstadFrol IL80399
Tore SandvikHalden SK
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Lars SolliMo OK507026
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Leif StørmerFossum IF203638
Harald SvergjaKvikne IL206172
Kristin SølbergIL Leik506775
Ole Gunnar SølbergIL Leik506649
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Arild VassendenFrol IL80390
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Emil WingstedtHalden SK208496
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Marius ØieLøten o-lag501531
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

Annonser

IOF Eventor