Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 352 påmeldte deltakere.

D 17-18E (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 3781143
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113, 4106878
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925, 4107629
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK504134, 3785011
Julie ChristiansenKristiansand OK222169, 4048195
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EngehultNotodden OL213060, 4091054
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890, 4041281
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683, 4135794
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Tiril HolenKonnerud IL228510, 3768009
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 2031
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 4123907
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Malene InstanesSturla, IF199366, 4055257
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 4054722
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Tiril KihleKonnerud IL500282, 3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3828514
Ea LunøeNydalens SK502930, 4134425
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010, 217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4040614
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709, 211735
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Ida SolliMo OK212966
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044, 506837
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851, 3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596
Mari ØverbyKongsberg OL3987138, 217555

D 19-20E (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 3694023
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266, 3732518
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 4019113
Sofia HaglundNTNUI250030
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenTyrving IL200361, 4058368
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Tora Aasheim NymarkNTNUI507669, 4030334
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 4025235
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 4026316
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 4066890
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 3943214
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583

D 21-E (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenFredrikstad SK509422, 4046280
Emma ArnesenByåsen IL512817, 4035879
Karoline AuneNTNUI507042, 3708542
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633, 4044665
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF509311, 3986239
Kristin BrekkeNTNUI197786
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323, 208706
Synnøve BråtenVegårshei IL511107, 4093134
Ane DyrkornNTNUI510740, 3684875
Thea DyrkornNTNUI511472, 4123766
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3997368
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Anne EikenNTNUI209814, 4015418
Tilla Farnes HennumNTNUI4091369, 500002
Kristine FjeldboTyrving IL4042180, 508140
Marie Line FurlandNTNUI220844
Mari Støen GussiåsByåsen IL154630, 3089554
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304, 4106233
Idunn HaavengenNTNUI206386, 3607629
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902, 502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Iliana IlievaHalden SK506699, 3693850
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI506826, 3885118
Ida LindkvistNTNUI238261, 4074415
Ingrid LundanesNTNUI509366, 4055141
Tone Bergerud LyeNydalens SK250378, 4051140
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914, 3690344
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Marie OlaussenFredrikstad SK509400, 4050241
Sunniva OmdalNTNUI196743, 4131918
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Malin SandstadBækkelagets SK509266, 3793395
Jo ShepherdHalden SK506930, 3775889
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111, 3772126
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Marthe SvihusNTNUI224622
Åsne Skram TrømborgNTNUI254475, 3709573
Anu TuomistoNTNUI506103, 3516168
Anna UlvensøenNydalens SK507856, 4091138
Marta UlvensøenEmblem IL196843, 4055919
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

H 17-18E (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182, 511436
Erlend AuneByåsen IL200441, 3903382
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Henrik BelboSteinkjer OK212174, 3683182
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4057451
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280, 510663
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Peder HaugaardHalden SK203671
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 4077715
Mikkel HoltFreidig511593, 4125555
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791, 3607835
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254, 4128302
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235, 4022596
Trygve Børte NomelandKristiansand OK247678, 4048716
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Vegard RanestadHamar OK507971, 4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863, 509011
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847, 211840
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Tobias RøddeGanddal IL511366, 4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268, 511468
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789, 506834
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 3947603
Brage TakleKristiansand OK4049250, 510998
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037, 501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 4003646

H 19-20E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056, 3980471
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 4055703
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260, 500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710, 506972
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Peter Andreas GisholtNTNUI198904, 3869567
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Aslak HeimdalNTNUI502140, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 4103206
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn507706, 3873031
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 4065967
Even LindaasVang OL511648, 4072138
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288, 195937
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 4042842
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933, 211519
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
David RundeKristiansand OK510984, 3940681
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738721
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017, 185832
Johan Christie ØrkeNTNUI211766, 3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547, 4035309

H 21-E (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Oskar AndrénIL Leik504684
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Audun BakkMelhus IL195566, 4031753
Jørgen BaklidNTNUI511307, 3982477
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK509377, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 4015533
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377, 3981461
Audun Rognerud BøeNTNUI219300
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880, 3782323
Magne DæhliHalden SK4040366, 509444
Håvard Sandstad EidsmoFreidig509322, 4056305
Henrik EijsinkNydalens SK4022760, 503558
Bjørn EkebergTyrving IL4042651, 500261
Bjørn Anders FlågenNTNUI209873, 9885837
Robert FredriksenNotodden OL3977758, 502352
Sturla FrydenlundNTNUI505540, 4117495
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL188992, 3770575
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Erik GustafssonNTNUI506768, 3773439
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Audun HeimdalNTNUI509244, 3885191
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 4045258
Erling HjermstadFossum IF510775, 4117024
Mattis HoltFreidig179878
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Sigurd HynneOK Skøynar
Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL508152, 3623873
Haakon IngvaldsenNittedal OL502094
Sindre JohannessenFrol IL504436, 3693868
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993, 3701604
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI508333, 3947553
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Eskil KinnebergRaumar Orientering509333, 4044533
Jonas KittelsenNTNUI254474
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Olav LundanesHalden SK509555, 4043444
Carl Petter LyngenFrol IL508131, 4041968
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Halvor MelkildNTNUI510631
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Bård NonstadOL Trollelg190811, 4012084
Rune NygaardIL Gular207699
Per Melander OftenNydalens SK194465, 3888773
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444, 3620804
Marius PyttenNTNUI197877
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985, 3617628
Sander H. RogndokkenNTNUI247913, 3882081
Daniel RoosTyrving IL508563, 4056198
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342, 3778263
Sverre Turter SandvoldNydalens SK511306, 3120912
Nicolas SimoninBækkelagets SK509047
Anton SjökvistFredrikstad SK4046579, 500231
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Marius StaffNTNUI507076, 4062428
Oskar StørmerFossum IF4027991, 209002
Andreas SølbergIL Leik506777
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI4004222, 508666
Lavran ThorstensenNTNUI500581, 3887221
Håvard Mo VaadalNTNUI509553, 3925393
Håvard VassendenFrol IL180756, 3597465
Anders VisterNydalens SK209926, 4055869
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardNTNUI214979
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877

Ledere (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb500222
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Geir BråtenVegårshei IL245669
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Rune EngehultNotodden OL207904
Raúl FerraHalden SK500339
Lovise FremstadLarvik OK201594
Øivind FrøislandVang OL
Arne GrevskottFrol IL216867
Eskil Sande GullordBækkelagets SK159946
Stein H. HagenFossum IF504815
Knut HallanOK Skøynar
Jeppe HanssonFossum IF196861
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Jane HelmersenFet OL225150
Øyvind HelmersenFet OL201988
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegn
Julie HjortlandLarvik OK187327
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Olav Martin IndgaardBækkelagets SK180924
Geir JacobsenLardal OL141077
Simon JakobssonFrol IL507844
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Christian JomaasFossum IF501016
Brage KeiseråsIL Leik206323
Aslak KinnebergRaumar Orientering401116
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Tore LindaasElverum OK220882
Terje LinløkkenAkershus og Oslo210922
John Olav LundVerdal OK80818
Lars Roger LundanesEmblem IL246640
Bjørnar LynumFreidig185929
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016
Hannah MalmeiNTNUI181468
Terje MaroniByåsen IL511453
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Øystein MelbyVang OL84213
Lasse NatvigByåsen IL209980
Anders NordbergNydalens SK507401
Roar PedersenOppsal Orientering505271
Kjell PuckIFK Göteborg
Øystein RappRaumar Orientering187318
Arve RemmenOL Trollelg80765
Fritjof SandstadFrol IL80399
Paul SirumFrol IL509250
Leif StørmerFossum IF203638
Ole Gunnar SølbergIL Leik506649
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

Annonser

IOF Eventor