Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 27 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte lag.

D/H 17- (54)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb / Freidig / Konnerud IL 5
1Nora Småge Hilsen3673621
2Sondre Ytterbø508099
3Vetle Grønvik Ekra4049920
4Tiril Kihle3924016
Asker Skiklubb / Nordre Follo Orientering 1
1Hanna Rehn3947199
2Sander Arntzen3978780
3Simen Aure Skogedal3925302
4Isabel Handstanger4122636
Bergens TF 1
1
2
3
4
Byåsen IL / IL Leik 2
1Ragnhild Eide199600
2Oskar Andrén504684
3Erlend Aune200441
4Rine Hanssen192378
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen4942
2Petter Liabakk Eriksen506972
3Ingeborg Eide509375
4Emma Arnesen512817
Bækkelagets SK 1
1Malin Sandstad3793395
2Henry McNulty371
3Øystein Kvaal Østerbø3777877
4Lone Brochmann3980323
Eiker OL / Heming Orientering 2
1Live Østvold3942596
2August Syrdal Øen4025037
3Lasse Arnesen4108973
4Oda Isnes Tyse4054722
Elverum OK / Gjø-Vard OL / Hamar OK / Mjøs-O / Vang OL 1
1Kristine Kravdal4005344
2Sander Tonjer Fingarsen4085486
3Njaal Ellegaard Melby4042842
4Emma Bangstad Bergersen4107629
Elverum OK / Hadeland OL / Hamar OK / Mjøs-O / Ringsaker OK 2
1Ingeborg Rognstad4041455
2Mats Lindaas3828647
3Vegard Ranestad4945
4Ingeborg Hasle Haslestad4091294
Fossum IF / Tyrving IL 3
1Pernille Katla3861374
2Kristoffer Jacobsen4122206
3Ådne Skjærstein4004479
4Stella Holmboe3873106
Fossum IF 1
1Ragnhild Hjermstad3946902
2Oskar Størmer3886918
3Emil Ahlbäck3884384
4Victoria Hæstad Bjørnstad3986239
Fossum IF 2
1Ingrid G. Kvålsgard3982212
2Erling Hjermstad4117024
3Marius Bakke4041471
4Karen Hoel Jomaas4090684
Freidig / Kongsberg OL 3
1Selma Hoivold503909
2Vegard Kittilsen3960101
3Håkon Holstad4055224
4Elisabeth Brandal Søfting193062
Freidig / Konnerud IL 4
1Mille Vasshaug Jægtvik4090577
2Simen Spets Storhov4041687
3Mikkel Holt4125555
4Hedda Spangberg4016044
Freidig 1
1Hanne Sandstad3802295
2Mats Eidsmo4055703
3Håvard Sandstad Eidsmo
4Mari Eidsmo3939592
Freidig 2
1Ane Malene Kolstad4064721
2Jonas Grønli3904703
3Mattis Holt4124954
4Mari Angell-Petersen3905791
Frol IL / Kristiansand OK / Nidarøst OK / OL Trollelg 2
1Frida Haugskott4026308
2Tobias Alstad4055182
3Brage Takle4049250
4Stine Aune3942067
Ganddal IL 1
1Ingrid Lamark3983715
2Clemens Sundby Øxnevad377
3Tobias Rødde4041315
4Aud Hognestad Taksdal369
Halden SK 1
1Iliana Ilieva3693850
2Niels Christian Hellerud368
3Alf Kristian Helle4077715
4Idun Kristine Felde Olaussen3598398
Halden SK 2
1Jo Shepherd3775889
2Sigurd Saxe Sandvik372
3Peder Haugaard375
4Anna Wikström4091922
Haugesund IL Orientering 1
1Lisbeth Voll4120481
2Martin Susort Kvale4117602
3Snorre Eikeland4118949
4Kristina Voll4119394
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen4038378
2Magnus Eide-Fredriksen4004545
3Kristian Østermann4003646
4Malene Teresia Jebsen4124061
IK Grane Arendal Orientering / Sturla, IF 2
1Hedda Kjeldsen360
2Johan Kristian Undeland3962628
3Sivert Møklegård Pihl4041042
4Ingeborg Kvarme4096400
IL BUL-Tromsø 1
1Idunn Strand506815
2Hans Urset501098
3Jonatan Graversen501418
4Ane-Marte Borg Hanssen216693
IL BUL-Tromsø 2
1Arntraut Götsch192304
2Håvard Vaeng Bernhardsen165249
3Gjermund Urset501099
4Tora Indregard502125
IL Gular 1
1Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
2Scott Juvik504399
3Eyvind Kjellevold Malde502442
4Vibeke Øye222669
Kongsberg OL 1
1Åsne Haavengen510900
2Johan Eger500586
3Vetle Drage502338
4Tale Strand504515
Kongsberg OL 2
1Mathilde Sæter Flesseberg210112
2Atle Nikolai Wøllo502815
3Rolf Trygve Haug178360
4Mari Øverby217555
Kristiansand OK 1
1Christiane Ruud Bøckman504438
2Dag Blandkjenn509377
3Marius Aurebekk504432
4Julie Christiansen222169
Larvik OK 1
1Runa Fremstad4039251
2Iver Ringheim3980646
3Jørgen Frøyd4116893
4Ida Sofie Hjortland4004107
Lillehammer OK 1
1Birgit Dorthea Kleppa Madslien3639010
2Fanny Horn Birkeland3956240
3Andreas Svingheim Magerøy3689411
4Martine Skjelsvik3982030
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan4106878
2Elias Skjolden Sørensen4106092
3Mathias Pedersen Vold3886017
4Andrine Benjaminsen4044665
Lillomarka OL 2
1Ingrid Blindheim3877859
2Didrik Bredesen3979341
3Mathias Benjaminsen3846219
4
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen3918398
2Harald Berge4061107
3Marius Øie4037768
4Emilie Westli Andersen3861846
Notodden OL / Porsgrunn OL 2
1Emma Engehult4091054
2Anders L. Rosenvold4064416
3Alexander Repstad Storemyr3880002
4
NTNUI 1
1Ane Dyrkorn4123865
2Audun Heimdal3885191
3Jørgen Baklid3982477
4Anu Tuomisto3516168
NTNUI 2
1Jenny Baklid3984242
2Sigurd Paulsen Vie3830213
3Ulrik Astrup Arnesen3884848
4Ingrid Lundanes4055141
NTNUI 3
1Sofie Skyttersæter Iversen3885118
2Markus Kjærner-Semb366
3Vegard Jarvis Westergård3949302
4Aurora Gjølsjø3876273
NTNUI 4
1Hedda Raadal Bjørlo373
2Olai Stensland Lillevold3588829
3Aslak Heimdal4009106
4Hanne Vassend3863792
NTNUI 5
1Aurora Fossøy4135885
2Mathias Bjugan4057360
3Anders Felde Olaussen3599248
4Tora Aasheim Nymark4030334
NTNUI 6
1Eli Fjellbirkeland Johannesen3598588
2Johan Christie Ørke3986379
3Anders Vestøl3910221
4Marte Hoff Hagen3588902
NTNUI 7
1
2
3
4
Nydalens SK 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Anders Vister
3Jon Aukrust Osmoen500301
4Pia Young Vik502698
Nydalens SK 2
1Oda Scheele501067
2Kornelius Kriszat-Løvfald501270
3Lars Young Vik511111
4Alva Marika Niklasson509575
Nydalens SK 3
1Marte Madslien Bakken194709
2Kasper Bakken Ulseth507063
3Henrik Eijsink503558
4Yngvild Langedal Breivik504134
Nydalens SK 4
1Roisin Long223308
2Andreas G. Polden204632
3Sondre Ruud Bråten508200
4Marianne Dæhli221273
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh3916764
2Ludvig Rødnes4108130
3Anselm Reichenbach3961026
4Amélie Aamodt3781143
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann2031
2Håkon Kornmo3912037
3Halvard Kornmo393
4Anine Kjørholt Lie2044
Raumar Orientering 1
1Kristine Eide Rapp4066890
2Øistein Fagerli Næss3938933
3Anders Horvei4103206
4Hedda Skatvedt3916764
Sandefjord OK 1
1Gjendine Gjelstad Rebård4041281
2Ingrid Mobråthen3907326
3Trond Gjelstad4127403
4Tiri Rebård4127353
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Vilde Margrethe Sæbbø3986742
2Jack Kosky398
3Harald Kalager3885670
4Dina Torgersen4039046
Sturla, IF 1
1Ine Instanes4055687
2Mathias Skourup Rognebakke3832847
3Lukas Klausen4116125
4Malene Instanes4055257
Tyrving IL 1
1Oda J Sikkeland4031282
2Karl Fremstad4944
3Håkon Jarvis Westergård3980869
4Ingjerd Myhre3864535
Varegg Fleridrett 1
1Kristine Fjellanger500166
2Oskar Røen511342
3Mark Purkis509550
4Charlotte Watson506399

Annonser

IOF Eventor