Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM knockout sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM knockout sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 26 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 278 påmeldte deltakere.

D 17-18 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378
Stine AuneNidarøst OK3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK4125936
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Emma Bangstad BergersenHamar OK4107629
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Julie ChristiansenKristiansand OK4048195
Mari EidsmoFreidig3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF4135950
Emma EngehultNotodden OL4091054
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering4122636
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Frida HaugskottOL Trollelg4026308
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Une HoltermannPorsgrunn OL2031
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Ine InstanesSturla, IF4055687
Malene InstanesSturla, IF4055257
Oda Isnes TyseEiker OL4054722
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Hedda KjeldsenSturla, IF
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2044
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128
Kristine Bog VikaneFana IL4055406
Mari ØverbyKongsberg OL3987138

D 19-20 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK4044541
Jenny BaklidNTNUI3984242
Hedda Raadal BjørloNTNUI
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø3982402
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707
Aurora GjølsjøNTNUI3876273
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261
Eli Fjellbirkeland JohannesenNTNUI3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF4096400
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Tora Aasheim NymarkNTNUI4030334
Kristine Eide RappRaumar Orientering4066890
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720
Hanne VassendNTNUI3863792

D 21- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Emma ArnesenByåsen IL4035879
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ane DyrkornNTNUI4123865
Marianne DæhliNydalens SK4020558
Ingeborg EideByåsen IL3997368
Ragnhild EideByåsen IL3996592
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Aurora FossøyNTNUI4135885
Runa FremstadLarvik OK4039251
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø4106233
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Iliana IlievaHalden SK3693850
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI3885118
Roisin LongNydalens SK
Ingrid LundanesNTNUI4055141
Ingjerd MyhreTyrving IL3864535
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Malin SandstadBækkelagets SK3793395
Jo ShepherdHalden SK3775889
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Anu TuomistoNTNUI3516168
Charlotte WatsonVaregg Fleridrett506399
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Anna WikströmHalden SK4091922

H 17-18 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb4023511
Tobias AlstadFrol IL4055182
Erlend AuneByåsen IL4134557
Marius BakkeFossum IF4041471
Sondre BataldenFana IL3492121
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Cornelius BjørkSandefjord OK4057451
Linus BjørkeHalden SK
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett4128401
Vetle DrageKongsberg OL3938602
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920
Jonathan EylertsenHalden SK
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3591757
Peder HaugaardHalden SK
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Alf Kristian HelleHalden SK4077715
Mikkel HoltFreidig4125555
Lukas KlausenSturla, IF4116125
Jens Øien KlosterFitjar IL4058087
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett3940749
Mats LindaasElverum OK3828647
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK4022364
Trygve Børte NomelandKristiansand OK4048716
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042
Vegard RanestadHamar OK4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Iver RingheimLarvik OK3980646
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Tage RosenlundVaregg Fleridrett3831674
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Brage TakleKristiansand OK4049250
Ole Kristian TaksdalGanddal IL4040598
Jakob TorgersenHalden SK3666609
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Andreas Nybak UrdalGanddal IL4050076
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 19-20 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Marius AurebekkKristiansand OK4024568
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Mats EidsmoFreidig3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Magnus GjerstadNTNUI
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Even GravningenStokke IL3642402
Jonas GrønliFreidig3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Niels Christian HellerudHalden SK
Håkon HolstadFreidig4055224
Anders HorveiRaumar Orientering4103206
Scott JuvikIL Gular3871415
Vegard KittilsenFreidig3652674
Heine LingaIL Gular
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Kristian PyttenKristiansand OK3940715
David RundeKristiansand OK3940681
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721
Anders VestølNTNUI3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

H 21- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Oskar AndrénIL Leik
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Mathias BjuganNTNUI4057360
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Sondre Ruud BråtenNydalens SK4105664
Håvard Sandstad EidsmoFreidig4056305
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Karl FremstadTyrving IL3975901
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Håvard HagaNydalens SK3782182
Audun HeimdalNTNUI3885191
Erling HjermstadFossum IF4117024
Mattis HoltFreidig3597143
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL3912037
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF3709318
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK3689411
Terje MaroniByåsen IL4107272
Henry McNultyBækkelagets SK
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Niklas ProforsVaregg Fleridrett3884012
Mark PurkisVaregg Fleridrett
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Sander H. RogndokkenNTNUI3882081
Oskar RøenVaregg Fleridrett
Ralph StreetBækkelagets SK3904521
Oskar StørmerFossum IF4027991
Anders VisterNydalens SK4055869
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Øyvind WiggenNTNUI4016267
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

H 21- G (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raúl FerraHalden SK

Ledere (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering
Mari Angell-PetersenFreidig
Kimme ArnesenHeming Orientering
Bjørn BaklidKonnerud IL
Harald BergeLøten o-lag
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Jack BjørnsenKristiansand OK
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering
Tomas EidsmoFreidig
Rune EngehultNotodden OL
Hege FjellbirkelandIL Gular
Lars FremstadLarvik OK
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK
Eskil Sande GullordBækkelagets SK
Stein H. HagenFossum IF
Rine HanssenByåsen IL
Jeppe HanssonFossum IF
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Isa HeggedalKonnerud IL
Jane HelmersenFet OL
Øyvind HelmersenFet OL
Geir JacobsenLardal OL
Arne JohannesenIL Gular
Christian JomaasFossum IF
Sören JonssonNydalens SK
Thore KornmoPorsgrunn OL
Torbjørn KravdalMjøs-O
Ivar LundanesTyrving IL
Yngve MobråthenBotne SK
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett
Anders NordbergNydalens SK
Hanne SandstadFreidig
Roar SaxhaugRaumar Orientering
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering
Anne Gro StyrvoldLarvik OK
Leif StørmerFossum IF
Tommy SæterKongsberg OL
Geir TorgersenHalden SK
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø
Marius ØieLøten o-lag

Annonser

IOF Eventor