Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 15 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 157 påmeldte lag.

D 17 (62)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Synne Strand500265
2Marit Isachsen181811
3Silje Marie Våge500270
Bodø og Omegn IF Orientering / Hadeland OL / Heming Orientering 1
1Malene Teresia Jebsen506802
2Ingeborg Rognstad504226
3Kaja Samuelsen Skiri195861
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen208919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide509375
Byåsen IL 2
1Emma Arnesen195919
2Helen Palmer190327
3Gøril Eide199490
Bækkelagets SK 1
1Kine Gulliksen506937
2Mariann Ulvestad238119
3Lone Brochmann208706
Bækkelagets SK 2
1Marthe Gløersen501217
2Lene Godager Kaas500299
3Louise Oram197974
Eiker OL 1
1Kristine Berglia208169
2Anne Line Nydal Berglia504618
3Malin Sørensen204574
Eiker OL 2
1Hilde Hovdenak191353
2Sølvi Fossøy211620
3Solveig Moen Letmolie211356
Eiker OL 3
1Nina Jeanette Tollehaug94138
2Christine Hoen192291
3Anne Marthe Peveri211458
Fossum IF 1
1Pernille Katla191341
2Karen Hoel Jomaas501015
3Victoria Hæstad Bjørnstad509311
Fossum IF 2
1Ragnhild Hjermstad502915
2Britta Fismen225242
3
Fredrikstad SK 1
1Heidi Østlid Bagstevold500259
2Marit Kahrs211091
3Marie Olaussen509400
Freidig 1
1Hanne Sandstad206030
2Dina Reitan206043
3Vera Melkild180322
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad206562
2Mari Kilskar Grevskott186921
3Camilla Hengebøl165890
Ganddal IL 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Ingrid Lamark509447
3Aud Hognestad Taksdal501775
Gjø-Vard OL / Hamar OK 1
1Anine Lome509355
2Kristine Kravdal502699
3Stine Frogner Tømmervold95256
Halden SK 1
1Lizzie Ingham194816
2Eveliina Hirvonen506088
3Kine Hallan Steiwer509125
Halden SK 2
1Iliana Ilieva506699
2Bodil Helgerud505183
3Jo Shepherd506930
Halden SK 3
1Hedda Raadal Bjørlo506934
2Ane Sofie Næss Bjørgul507610
3Idun Kristine Felde Olaussen196849
Halden SK 4
1Ingrid Kronborg Bronebakk62771
2Karianne Hauge501218
3Vendula Haldin183672
Halden SK 5
1
2
3
IL Gular / Nydalens SK 6
1Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
2Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
3Mariell Arntzen192268
IL Koll 1
1Brita Opheim Sauar509000
2Marte Balchen248307
3Trude Fixdal190628
Kongsberg OL 1
1Ingjerd Myhre200004
2Tale Strand504515
3Marlin Haavengen510560
Kongsberg OL 2
1Aurora Moholth229426
2Helene Eger215112
3Åsne Haavengen510900
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik504336
2Jenny Baklid508250
3Therese Haare186999
Konnerud IL 2
1Thea Sildnes Baklid187171
2Anette Juveli198905
3Maiken Økern Hågård203655
Konnerud IL 3
1Nora Småge Hilsen212632
2Anniken Ranvik504337
3Amanda Skyttersæter Saugerud507041
Kristiansand OK 1
1Ida Aurebekk62682
2Anna Sofie Hoff195909
3Julie Christiansen222169
Larvik OK 1
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Elin Bjerva510312
3Ingrid Undstad204302
Larvik OK 2
1
2
3
Lillomarka OL 1
1Andrine Benjaminsen509633
2Ingrid Blindheim187075
3Charlotte Watson506399
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen501130
2Nina Smestad501471
3Emilie Westli Andersen236005
NTNUI 1
1Tilla Farnes Hennum500002
2Ida Lindkvist238261
3Ingrid Lundanes509366
NTNUI 2
1Sigrid Alexandersen509533
2Ane Dyrkorn227567
3Karen Oline Kolstad212749
NTNUI 3
1Malin Sandstad509266
2Tonje Vassend191267
3Anu Tuomisto506103
NTNUI 4
1Margrethe Wisløff500313
2Thea Dyrkorn181872
3Hannah Malmei181468
NTNUI 5
1Signe Bredholt Jørgensen199374
2Ingunn Egeberg Vári501086
3Marie Line Furland220844
NTNUI 6
1Triin Jäädmaa200123
2Ane Nielsen Solberg503111
3Nina Asheim Birkeland207788
NTNUI 7
1Aurora Fossøy62220
2Ingvild Wang507035
3Sunniva Omdal196743
NTNUI 8
1Marta Ulvensøen196843
2Marit Melby Jacobsen195885
3Silje Arntzen502700
Nydalens SK 1
1Tone Bergerud Lye192575
2Silje Ekroll Jahren509233
3Anne M Hausken Nordberg509255
Nydalens SK 2
1Oda Scheele501067
2Maren Jansson Haverstad504689
3Anna Ulvensøen507856
Nydalens SK 3
1Marie Liland500589
2Maria Jonsson224623
3Marion Huber226171
Nydalens SK 4
1Yngvild Langedal Breivik504134
2Ada Wulfsberg501377
3Emilie Westin203458
Nydalens SK 5
1Sofie Aarnes506689
2Ea Lunøe502930
3Marianne Dæhli221273
OK Moss 1
1Johanne Bratland Tjernshaugen501008
2Marie Lindløv Jensen504498
3Aurora Gjølsjø505166
OL Tønsberg og omegn 1
1Tonje Rasmussen509155
2Julie Eikeland177707
3Anny Horge Rogne222564
Oppsal Orientering 1
1Vigdis Hobøl507713
2Tina Kalleson206498
3Ingvild Maalen-Johansen62357
Porsgrunn OL 1
1Maja Fjellstad Knutsen216175
2Kjersti Adéla Westin230092
3Sara Mathisen229522
Raumar Orientering 1
1Kristine Eide Rapp187233
2Ingrid Eide Rapp216395
3
Sandefjord OK 1
1Mariann Øren Arvesen211880
2Tiri Rebård199599
3Annette Cecilie Arentz184312
Sturla, IF 1
1Ine Instanes199367
2Ingeborg Kvarme505432
3Malene Instanes199366
Tyrving IL 1
1Kristine Fjeldbo508140
2Mari Jevne Arnesen500398
3Marion Aebi506920
Tyrving IL 2
1Oda J Sikkeland501590
2Ida Tiltnes192593
3Lise Østlid Bagstevold239382
Tyrving IL 3
1Helene Lund-Johansen185835
2Mina Jørgensen200361
3Solveig Blandkjenn97984
Tyrving IL 4
1Mari Jellum Helgerud96257
2Stella Holmboe191265
3Ingrid Lund Hovden500311
Tyrving IL 5
1Maren Norderud502350
2Solveig Eline Berg203507
3Synne Skjærstein502453
Tyrving IL 6
1Live Bredholt Jørgensen234123
2Maren Mohagen Hansen173001
3Elin-Kristin Hem Olsen82166
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse220066
2Tora Aasheim Nymark507669
3Kårhild Husby Nordstad195923
Østmarka OK 1
1Ingrid Marie Stubban Hygen501167
2Anna Cecilie Linløkken203471
3Alexandra Linløkken208390
Ås-NMBU Orientering 1
1Ragnhild Helene Løvli207590
2Linn Mei Waaler212721
3Kaja Winsnes Nordhagen181542

H 17 (95)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas508500
2Sander Arntzen508000
3Vegard Gulbrandsen500003
Asker Skiklubb 2
1Felix Finsrud507450
2Sondre Ytterbø501113
3Erling Sommerfeldt504114
Asker Skiklubb 3
1Per Wiréhn507394
2Magnus Mellbye Larsen200100
3Tommy Jauhojärvi509222
Berger og Svelvik OL 1
1Joar Gjerdahl188992
2Egil Furua188994
3Hans Marius Nelson222456
Byåsen IL 1
1Petter Liabakk Eriksen506972
2Øyvind Wiggen500061
3Terje Maroni502134
Bækkelagets SK 1
1Carl Godager Kaas508555
2Ralph Street502673
3Simen Hjalmar Wästlund506811
Bækkelagets SK 2
1Magne Jutulstad221404
2Mathias Gløersen501324
3Martin Schälli191456
Bækkelagets SK 3
1Olav Ekrheim195567
2Mathias Nipen186079
3Eskil Sande Gullord159946
Bø OL 1
1Eivind Romberg Kvaale219196
2Lars Steinar Hefre227730
3Dag Steinar Ragvin227683
Bø OL 2
1Eivind Frode Rinde245745
2Steinar Lande227677
3Asbjørn Byggland504517
Eiker OL 1
1Øystein Sørensen232977
2Kenneth Sandvold401430
3Martin Sørensen173346
Fossum IF 1
1Øyvind Hjermstad510766
2Erling Hjermstad190677
3Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 2
1Marius Bakke186911
2Vebjørn Berre124736
3Peter Gisholt198904
Fossum IF 3
1Morten Fismen229713
2Torbjørn Blom-hagen225174
3Leif Størmer203638
Fredrikstad SK 1
1Håvard Lucasen505669
2Hans Petter Mathisen507039
3Gaute Hallan Steiwer509350
Fredrikstad SK 2
1Mattias Karlsson210109
2Håvard Wedege507607
3Sindre Østhagen250476
Fredrikstad SK 3
1Sondre Ottesen212553
2Runar Saur Modahl211058
3Eirik Imrik181972
Freidig 1
1Sindre Johannessen181960
2Vegard Kittilsen504704
3Håvard Sandstad Eidsmo186037
Freidig 2
1Mats Eidsmo508238
2Mattis Holt179878
3Oskar Spets Storhov215145
Freidig 3
1Mikkel Holt184323
2Jonas Grønli215144
3Lars Sandstad504578
Freidig 4
1Kristian Fredrik Lynum195937
2Jo Even Kolstad502812
3Håkon Holstad203584
Frol IL 1
1Stian Sundsvik234909
2Jo Forseth Indgaard502893
3Yngve Skogstad502895
Frol IL 2
1Simon Jakobsson507844
2Carl Petter Lyngen508131
3Tobias Alstad195842
Ganddal IL 1
1Clemens Sundby Øxnevad225547
2Markus Andreas Breivold212938
3Tobias Rødde197866
Halden SK 1
1Jesse Laukkarinen507285
2Olav Lundanes509555
3Magne Dæhli509444
Halden SK 2
1Emil Wingstedt208496
2Mats Nordbrøden184943
3Niels Christian Hellerud206905
Halden SK 3
1Mats Haldin215121
2Øyvind Helgerud207805
3Markus Holter222454
Halden SK 4
1Andreas Johansson503361
2Matthieu Puech209924
3Lacho Iliev500250
Halden SK 5
1Marius Bjugan211430
2Jakob Torgersen204761
3Alf Kristian Helle225071
Halden SK 6
1Linus Bjørke224715
2
3
Haugesund IL Orientering 1
1Sigurd Paulsen Vie506778
2Knut Steffen Kvala504279
3Bjørn Egil Rossebø216847
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt221389
2Henrik R Holt186936
3Viljan van Raaij187320
Hedrum OL 2
1Jarle Lysnes203389
2Roger Lysnes182119
3Ludvig Johnsen203443
Heming Orientering 1
1Harald Astrup Arnesen222447
2Audun Weltzien181255
3Kasper Fosser506933
Heming Orientering 2
1Magnus Eide-Fredriksen509580
2Kristian Østermann187042
3Bjørn Anders Flågen209873
Heming Orientering 3
1Ferdinand Fremming510431
2Nils Petter Fremming501515
3Lasse Arnesen196876
IK Grane Arendal Orientering 1
1Stig Alvestad222086
2Sivert Møklegård Pihl507052
3Aslak Blågestad79800
IL BUL-Tromsø / OK Skøynar 1
1Jonatan Graversen501418
2Hallvar Hallan186846
3Håvard Veie206180
IL Gular 1
1Rune Nygaard207699
2Eyvind Kjellevold Malde502442
3Scott Juvik504399
IL Imås 1
1Viggo Molund206411
2Sigurd Daland206510
3Tarjei Nicolaisen95870
IL Koll 1
1Audun Bjerkreim Nilsen170605
2Bo Engdahl223521
3Jarl Magnus Berge227062
IL Leik 1
1Andreas Sølberg506777
2Ola Keiserås506688
3Oskar Andrén504684
IL Vindbjart 1
1Gjermund Steinsland236786
2Jostein Moe226027
3Hans Gunnar Omdal507083
Kongsberg OL 1
1Mathias Drage500240
2Bjørn Haavengen188468
3Damien Renard201971
Kongsberg OL 2
1Vetle Drage502338
2Odd Strand501473
3Rolf Trygve Haug178360
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
2Jonas Sommerstad Juveli503556
3Jørgen Baklid201651
Kristiansand OK 1
1Marius Aurebekk504432
2Vegard Danielsen230085
3Dag Blandkjenn509377
Kristiansand OK 2
1Christian Bøen216987
2Eirik Heddeland Martens184333
3David Runde221505
Kristiansand OK 3
1Petter Marki Erichsen197823
2Odd Kristian Hagen Myre184353
3Jack Bjørnsen197830
Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
2Arne Dirdal198720
3Trond Strandberg204858
Larvik OK 2
1Per Olav Gulbrandsen509442
2Lars Fremstad500246
3Tom Kristensen507715
Lillomarka OL / Varegg Fleridrett 3
1Erik Nymo Bohne217102
2Vyacheslav Mukhidinov199686
3Mathias Benjaminsen186884
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Steinar Kollerud174825
3Jens Johan Brekke215086
Lillomarka OL 2
1Eirik Høst Fossgard181321
2Mathias Pedersen Vold185832
3Kristian Markhus Brekke203229
Løten o-lag 1
1Yngve Volden84104
2John Anders Bakke507050
3Marius Øie501531
Nesbyen IL 1
1Vegard Myklemyr192295
2Kristian Mikkelsplass213351
3Kristen Mikkelsplass217806
Notodden OL 1
1Åsmund Slokvik207902
2Robert Fredriksen502352
3Vebjørn Kvisli207899
NTNUI 1
1Vegard Jarvis Westergård222552
2Eirik Langedal Breivik227567
3Audun Heimdal509244
NTNUI 2
1Ulrik Astrup Arnesen226304
2August Asheim Birkeland507601
3Rasmus Rørholt Theisen205770
NTNUI 3
1Martin Borge Heir506695
2Anders Felde Olaussen182081
3Håkon Fruseth Christiansen194879
NTNUI 4
1Herman Ryen Martinsen501366
2Olav Milian Schmitt Gran220800
3Jostein Tandberg502575
NTNUI 5
1Are Wigaard214979
2Håvard Mo Vaadal501732
3Øystein Fruseth Christiansen194880
NTNUI 6
1Gaute Friestad504430
2
3
NTNUI 7
1
2
3
Nydalens SK 1
1Lukas Liland507605
2Jon Aukrust Osmoen500301
3Elias Jonsson509299
Nydalens SK 2
1Alan Cherry200459
2Eirik Kamstrup Hovind200010
3Anders Vister209926
Nydalens SK 3
1Kornelius Kriszat-Løvfald501270
2Vegard Blomseth Johnsen184997
3Henrik Eijsink503558
Nydalens SK 4
1Per Melander Often194465
2Andreas G. Polden204632
3Lars Young Vik511111
Nydalens SK 5
1Sverre Turter Sandvold182072
2Beat Roth221016
3Sverre Waaler Kaas226172
Nydalens SK 6
1Øystein Pettersen192639
2Einar Tommelstad221253
3Halvor Saunes195811
OK Moss 1
1Øystein Olsen89387
2Thomas Roskifte501165
3Henning Bratland Carlsen506222
OL Toten-Troll 1
1Simen Ballangrud222149
2Sigurd Kvamme170846
3Håvard Kvamme506981
OL Trollelg 1
1Anders Haugskott217107
2Ove Baardsgaard181922
3Olav Andreas Remmen236985
OL Tønsberg og omegn 1
1Oliver Østby509141
2Morten Krona Haflan502662
3Jakob Hjelseth199628
OL Tønsberg og omegn 2
1Vetle Mathisen503254
2Olav Aasmundtveit Hoff196872
3Anders Krona Haflan174869
Oppsal Orientering 1
1Kristoffer Fiane Pedersen208696
2Thomas Ruud500636
3Sigve Vågsnes506784
Oppsal Orientering 2
1Ludvig Rødnes507034
2Ola Marius Pedersen503928
3Bent Erik Skaug192707
Oppsal Orientering 3
1
2
3
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Halvard Kornmo184355
3Magnus Aarhus Kinn188892
Porsgrunn OL 2
1Håkon Kornmo222572
2Thore Kornmo222121
3Alexander Repstad Storemyr507708
Porsgrunn OL 3
1Runar Torpe Lien505471
2Magne Wiig Mathisen480109
3Dag Ausen213725
Raumar Orientering 1
1Anders Haga195480
2Magne Haga196844
3Magnus Svingheim170810
Raumar Orientering 2
1Øistein Fagerli Næss211519
2Christoffer Sletten195864
3Gaute Fosstveit180136
Sandefjord OK 1
1Cornelius Bjørk507608
2Trond Gjelstad208740
3Sturle Furland510317
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Johan Christie Ørke211766
2Sara Nystrøm Olsen211735
3Harald Kalager500532
Sturla, IF 1
1Mathias Skourup Rognebakke211840
2Egil Frydenlund505539
3Johan Kristian Undeland236813
Tyrving IL 1
1Håkon Jarvis Westergård502887
2Torgeir Nørbech505298
3Bjørn Ekeberg500261
Tyrving IL 2
1Karl Fremstad211281
2Ivar Lundanes200904
3Morten Jarvis Westergård204669
Tyrving IL 3
1Styrk Hundseid Kamsvåg508333
2Espen Jakobsen504561
3Torkil Eide Solstad502445
Tyrving IL 4
1Trygve Hem Olsen505815
2Emil Jönsson208695
3Anders Tiltnes507021
Vang OL 1
1Njaal Ellegaard Melby226137
2Even Lindaas202094
3Eskil Frøisland508144
Varegg Fleridrett 1
1Per Harald Löfgren Johansen181016
2Markus Kjærner-Semb204540
3Oskar Røen189083
Vegårshei IL 1
1Anders Vestøl509130
2Jon Nilsen192451
3Olav Vestøl206427
Ås-NMBU Orientering 1
1Nils Tveite184396
2Ivar Aukrust Osmoen199444
3Jostein Svaland Dale509905
Ås-NMBU Orientering 2
1Linus Olhans229709
2Vegard Fiane Pedersen192906
3Henrik Upsal184471

Annonser

IOF Eventor