Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 4004974
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859, 187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011, 504134
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Julie ChristiansenKristiansand OK222169, 4048195
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 4019113
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL181925, 4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 3613973
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390, 500281
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 3668720
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3699832
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss504498, 3985686
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3640729
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334, 507669
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 4025235
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 4026316
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 3943214
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861, 3977485
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Mina SchjervenLardal OL234921, 3907722
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793
Tale StrandKongsberg OL504515, 3712049
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328

D 19-20 E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK507042, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 4043337
Solveig Eline BergTyrving IL203507, 3698198
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF509311, 3986239
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266, 3732518
Ane DyrkornNTNUI3684875, 227567
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL510560, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190, 208919
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 4042115
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212, 500630
Anine LomeHamar OK509355, 4041919
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Maren NorderudTyrving IL502350, 3668670
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Dina ReitanFreidig206043, 3884194
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL246563
Synne SkjærsteinTyrving IL502453, 3946886
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583

H 17-18E (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842, 4055182
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4005484
Linus BjørkeHalden SK224715
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735, 503664
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102, 4021515
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938, 4051280
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450, 3886363
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Ferdinand FremmingHeming Orientering510431, 3667177
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076, 501418
Jonas GrønliFreidig215144, 3904703
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605, 3946803
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 3668639
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979, 3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Henrik R HoltHedrum OL186936, 3905296
Mikkel HoltFreidig184323, 3967130
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Grunde IsaksætreGrue IL510714, 4050175
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3985835
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254, 3982576
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058, 3981586
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235, 4022596
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Viljan van RaaijHedrum OL187320, 3874617
Iver RingheimLarvik OK195549, 3980646
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL197866, 4041315
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479, 502428
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Simen Spets StorhovFreidig203586, 4041687
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396, 3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738093
Håvard VeieOK Skøynar206180, 4041182
Anders VestølVegårshei IL509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK204299, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 4003646
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547, 4035309

H 19-20E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
August Asheim BirkelandNTNUI507601, 3574563
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149, 3693603
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 4048492
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3885837, 209873
Kasper FosserHeming Orientering506933, 3946514
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL188992, 3770575
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 4042669
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Elias JonssonNydalens SK509299, 3917549
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL3947553, 508333
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572, 3912037
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928
Even LindaasVang OL202094, 3998374
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650, 3639051
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 4042842
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 229709
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3983350
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766, 3986379

Annonser

IOF Eventor