Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM langdistanse

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: torsdag 12 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 3668720
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669, 4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 4025235
Anniken RanvikKonnerud IL4026316, 504337
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Oda ScheeleNydalens SK4015764, 501067
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793

D 19-20 E (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934, 3694023
Ane DyrkornNTNUI180221, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Aurora GjølsjøOK Moss3876273, 505166
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374, 3786902
Anine LomeHamar OK4041919, 509355
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588

D 21-E (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633, 4044665
Ronja BjörklundNTNUI504708, 3966991
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Maren Jansson HaverstadNydalens SK504689, 4024055
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071, 507713
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Lizzie InghamHalden SK194816, 3666054
Silje Ekroll JahrenNydalens SK509233, 4046611
Ida LindkvistNTNUI238261, 3320371
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Marit Melby JacobsenNTNUI195885, 4004842
Marie OlaussenFredrikstad SK509400, 4050241
Malin SandstadNTNUI509266, 3793395
Kine Hallan SteiwerHalden SK4042149, 509125
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Ida TiltnesTyrving IL192593, 3868874
Ingvild WangNTNUI507035, 3945136
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846, 236005

H 17-18E (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601, 502959
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779, 501270
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254, 3982576
David RundeKristiansand OK3940681, 221505
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Simen Spets StorhovFreidig203586, 4041687
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396, 3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738093
Håvard VeieOK Skøynar206180, 4041182
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK204299, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H 19-20E (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
August Asheim BirkelandNTNUI3574563, 507601
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 4042669
Elias JonssonNydalens SK509299, 3917549
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 229709

H 21-E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848, 226304
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 4022760
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Audun HeimdalNTNUI509244, 3917200
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 4045258
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Simon JakobssonFrol IL4025813, 507844
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604, 184997
Emil JönssonTyrving IL208695
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Torgeir NørbechTyrving IL505298, 3982253
Andreas G. PoldenNydalens SK204632, 4034740
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034, 3621075
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK509350, 4045290
Johan SvedbergHeming Orientering3809118, 504576
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233, 4004412
Håvard Mo VaadalNTNUI501732, 3925393
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 4016267
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877

Annonser

IOF Eventor