Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gjø-Vard-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gjø-Vard-løpet
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: søndag 2 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Berthe TesloHadeland OL502452

D21 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering227714
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171

D35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964

D45 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Gry Anita LundeGjø-Vard OL3644267
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Kjersti HovFossum IF506132
Toril KorsvikRond OL68602
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D65 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Berit RøsteRingsaker OK506824
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D75 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

H10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094

H11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Nikolai TesloHadeland OL204702

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL247343

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL217882
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H21 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Robert FredriksenNotodden OL502352
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Lars LienGjø-Vard OL508130
Jan Ola PedersenVang OL506425
Arne RøsteRingsaker OK222068
Espen RøsteKongsberg OL204757
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Siggen YtrehusBø OL217280

H35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas HolmestadGjø-Vard OL

H45 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Trond BrevikFossum IF501121
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Roger LysnesHedrum OL182119
Ivar MølnvikFossum IF501251
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Einar TesloHadeland OL487966
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein Arne NegårdVang OL507609
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Tor StrandRaumar Orientering74968
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H65 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering402606
Helge LyeTyrving IL219198
Terje MalmHamar OK206901
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Tor TrøanHadeland OL501084

H75 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Jon TyldumRudsbygd IL191358

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL96625
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK242465
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK217786
Mie HolmestadGjø-Vard OL
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll224166
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll223816
Tobias SkoglundGjø-Vard OL
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

C-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Line HolmestadGjø-Vard OL
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OL202256
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342
Silje Grøtan TorpKlubbløs61051

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Håvard HøieGjø-Vard OL247445

A-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731

Annonser

IOF Eventor