Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gjø-Vard-sprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gjø-Vard-sprinten
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Joar BrattlidRond OL
Sanna BrattlidRond OL
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Elise Libak-FeiringVang OL234497
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Tobias SkoglundGjø-Vard OL
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL247343
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Marte Libak- FeiringVang OL234524
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Astri BrattlidRond OL

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Charlotte EideGjø-Vard OL92214
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Line Merete LibakVang OL217388
Terese SyljuåsenRingsaker OK245756

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering506343
Kjersti HovFossum IF506132
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit Louise EskerudLillehammer OK94045

H10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Josef ÖhmanGjø-Vard OL212564

H13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL217882
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Robert FredriksenNotodden OL502352
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Bjørnar KvåleHadeland OL202210
Lars LienGjø-Vard OL508130
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Marius StaffOL Toten-Troll216850

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Anders SollienOL Toten-Troll92154

H50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BrevikFossum IF501121
Roger LysnesHedrum OL182119
Ivar MølnvikFossum IF501251
Stein Arne NegårdVang OL507609
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Lars Ivar UlmoRingsaker OK248926
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering402606
Bård NatvigNittedal OL217340
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365

H70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Olav HøiåsVang OL188709
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Terje MalmHamar OK206901
Helge RevhaugRingerike OL214964
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405

Annonser

IOF Eventor