Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 13 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Eidskog OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Philip FøyenEidskog OL6 kilometer220763

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IF10 kilometer507044

Freidig (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir OwrenFreidig10 kilometer215196
Grete Berge OwrenFreidig6 kilometer214816

Gjø-Vard OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL6 kilometer92121
Margrete JørandliGjø-Vard OL6 kilometer215006
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL10 kilometer504448
Roar SkoglundGjø-Vard OL6 kilometer217374

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein ThorsbergGrue IL10 kilometer222088

Hadeland OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BergeHadeland OL16 kilometer221406
Hege HeibergHadeland OL6 kilometer187205
John HofossHadeland OL10 kilometer503035
Jo Randar HolmøyHadeland OL6 kilometer
Gunn Elin RudiHadeland OL6 kilometer502131
Berthe TesloHadeland OL6 kilometer502452
Einar TesloHadeland OL10 kilometer487966
Nikolai TesloHadeland OLN-Åpen204702
Tor TrøanHadeland OL10 kilometer501084

Hamar OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK6 kilometer182065
Trond FeiringHamar OK6 kilometer202135
Tore JørgensenHamar OK6 kilometer215634
Terje MalmHamar OK6 kilometer206901

Hemsedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Neil MarstonHemsedal IL10 kilometer483542

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL6 kilometer506935

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin GranlyLillomarka OL10 kilometer181270

Nittedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John Thomas PetersenNittedal OL6 kilometer184542

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK10 kilometer506792

OK Øst (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv SimonsenOK ØstN-Åpen206440
Tor SimonsenOK ØstN-Åpen203006

OL Toten-Troll (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll10 kilometer204649
Amund FlaskerudOL Toten-Troll6 kilometer184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll10 kilometer168839
Lars FlaskerudOL Toten-TrollN-Åpen198024
Sjur GjestvangOL Toten-Troll10 kilometer215335
Håvard KvammeOL Toten-Troll10 kilometer506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll10 kilometer170846
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll6 kilometer215171
Erlend SlokvikOL Toten-Troll10 kilometer181990
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll6 kilometer221395
Svein SolerødOL Toten-Troll6 kilometer215633
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll6 kilometer215632
Marius StaffOL Toten-Troll10 kilometer216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll10 kilometer223660
Vanja StaffOL Toten-Troll10 kilometer207721
Onno VerberneOL Toten-Troll16 kilometer207674

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering6 kilometer505638

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering6 kilometer172936
Stine AustadRaumar Orientering6 kilometer216818
Jan SveenRaumar Orientering6 kilometer501365

Ringerike OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL16 kilometer236503
Line Skjevik ArnevikRingerike OL6 kilometer236810
Lars BerglundRingerike OL16 kilometer504705
Tormod DahlenRingerike OL6 kilometer211376
Kirsti KringhaugRingerike OL10 kilometer504808
Helge RevhaugRingerike OL10 kilometer214964
Juha VienaRingerike OL10 kilometer61055

Ringsaker OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK6 kilometer92332
Terje WikstrømRingsaker OK10 kilometer501259
Geir Myhr ØienRingsaker OK10 kilometer401512

Rond OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tea ForbergRond OL6 kilometer69017
Turid GiilRond OL6 kilometer227457
Toril KorsvikRond OL6 kilometer68602
Bjørn MyhrmoenRond OL6 kilometer211282
Amund SolumRond OL6 kilometer71205
Kjersti Hagberg SolumRond OL6 kilometer71991

Snertingdal IF Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering10 kilometer243743
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering10 kilometer212811
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering6 kilometer506343
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering6 kilometer402606
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10 kilometer222531
Anita StensethSnertingdal IF Orientering10 kilometer501370
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering10 kilometer62335

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL6 kilometer505395

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Arne NegårdVang OL10 kilometer170443

Viul Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir NilsenViul Orienteringsklubb10 kilometer505199

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif S. ThingsrudØstmarka OK10 kilometer79098

Annonser

IOF Eventor