Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: søndag 7 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 426 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Sivert DåsnesVang OL188886
Oskar Elias HeggesetFreidig506666
Sverre August HeggesetFreidig506667
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204
Martin NæveIL Leik160487
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Henrik Svalund OlsenKonnerud IL
Amalie TonjerNydalens SK243931
Linde TonjerNydalens SK243930
Selma TronslienVingelen IL241888
Emil ÅkermanHiidenkiertäjät510177
Oskar ÅkermanHiidenkiertäjät505690

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora AldinStora Tuna OK
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Vanessa LindAlfta-Ösa OK
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Eline Rød FeragenTynset IF502772
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Frida HopeModum OL99113
Anna F. HøysæterWing OK213643
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Oline HanssonAlfta-Ösa OK
Ida HøsøienTynset IF191217
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Pauline MyklebustIL Koll223486
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Guro SchjølbergTynset IF166982
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Emma EngehultNotodden OL213060
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ane Malene KolstadFreidig180130
Marie KvarmeSturla, IF507448
Elin LadängesAlfta-Ösa OK
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Kseniya MironavaModum OL63493
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering509575
Ella SandbergAlfta-Ösa OK
Lise StrømSandefjord OK147124
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Irma ÖstbergAlfta-Ösa OK

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BrødreskiftFreidig180718
Marit FollstadVang OL211913
Heidi SvalundKonnerud IL

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Anna Vangen LunåsmoTynset IF236746

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone FlægstadOK Skøynar127117
Anna MårsellStora Tuna OK
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Ida Solberg SvenneEiker OL226161
Eva TesarovaWing OK504587
Oda WennemoByåsen IL181231
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Falck HolteFreidig504609
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Astrid RiisHolbæk OK
Karianne RuudLillehammer OK149000
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Anu ÅkermanHiidenkiertäjät226314

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Heidi TronbølFet OL177962

D 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
May Ingela HopeModum OL204724
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Larysa MironavaModum OL63605
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Line SletnerLillomarka OL77441
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Helena BångaAlfta-Ösa OK227341
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Kristin SandvenNotodden OL211944
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Hanne Løver ThonModum OL501171
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK227340
Pamela ÅstenNordre Follo Orientering208001

D 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Margit BrattenMåren OK86324
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DahlNydalens SK192454
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Anne LofthusLillehammer OK182063
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Tiri RebårdSandefjord OK199599
May Jorunn RognlienModum OL505393
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis HeimlyByåsen IL217065
Sunniva Johaug RyenOs IL236499
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig214816
Eli RingdalenMo OK215839
Elisabet ÖströmOK Tyr190458

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid KalbækkenTynset IF243727
Inger TiltnesTyrving IL234973

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg506686
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Hilary PalmerNotts OC474492
Anne-Lise SletnerTormod Skilag507197

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Grete UrsetVingelen IL216897

H 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Jørgen RønningenIL Nansen242502
Silas August ThomsenHolbæk OK

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Benjamin BuhlerMåren OK248275
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Marius Lærum HagenTynset IF246921
Linus HanssonAlfta-Ösa OK
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Nikolai TesloHadeland OL204702
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Ola DåsnesVang OL188854
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Håkon HallanOK Skøynar204402
Jonas HickenIL Koll247817
Oskar HopeModum OL213031
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonNordre Follo Orientering509466
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Eivind NæveIL Leik160496
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821

H 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Arne BerganKongsberg OL502336
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Peder HaugaardHalden SK203671
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Mats LindaasElverum OK209963
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Brage TakleKristiansand OK198046
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian JohnsenLillehammer OK192131
Ivar OlsenKonnerud IL

H 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Linus BohmanMalungs OK506127
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ola KeiseråsIL Leik506688
Frode KonstTyrving IL510315
Vegard LineNydalens SK203230
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Beat RothNydalens SK221016
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering184471

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203603
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF205970
Audun FingarsenElverum OK216838
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Jan SchmidOL Trollelg211189
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Håkon DåsnesVang OL215534
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Tormod KleppaLillehammer OK160008
Robert LadängesAlfta-Ösa OK
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
David LøverModum OL221340
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Stig MellingRingerike OL215004
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Espen RøsteKongsberg OL204757
Geir SchjølbergTynset IF180141
Øystein SolemIL Nansen
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Anders ÅkermanHiidenkiertäjät200128

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BorgIL Koll402917
Jon Inge BreenÅlen IL174255
Arild H ClausenFreidig179864
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune EngehultNotodden OL207904
Anders FlågenHeming Orientering154241
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Christian GløgårdNittedal OL500396
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan HageIL Leik506633
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Jogeir MyliusÅlen IL174281
Tommy OlsenHamar OK38385
Atle PedersenMelhus IL215066
Svein ThorsbergGrue IL222088
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Øystein WiggenByåsen IL500161
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Øistein BøeFana IL200454
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Øyvind HelmersenFet OL201988
Gunnar HopeModum OL212760
Jon KvisliBø OL227681
Arve LægranSteinkjer OK243807
Bengt NiklassonNordre Follo Orientering508330
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Øystein NytrøByåsen IL226025
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Frode RobertsenStokke IL507859
Frode SjøvoldRøros IL178029
Erik SlettumGjø-Vard OL506783
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Per Jacob ØlstadFet OL207008

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Morten DueMåren OK400286
Helge EriksenByåsen IL199601
Petter GullikstadRøros IL483728
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Frode HjorthHamar OK68061
Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK227338
Kai MidtskogenBotne SK506682
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Arvid MydlandEgersund OK238112
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Geir OwrenFreidig215196
Rolf Helge RøsandNidarøst OK505577
Don SkantzeTyrving IL245626
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Jan Kåre VatneMo OK216017
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Eivind HøysæterSamnanger IL237652
Steinar MariussenElverum OK250175
Piotr MironauEridan63169
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Ottar RyenOs IL237997
Helge SundbergRøros IL483732
Arne TiltnesTyrving IL182069
Rolf WærnesOrkanger IF91660
Olov ÖströmOK Tyr190457

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg506687
Hans CarlstedtSävedalens AIK
Stein Erik EdvardsenElverum OK911222
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Kjell GrønhovdModum OL501141
Georg KapperudOppsal Orientering188784
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Peter KlavenessMåren OK501154
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191215
Tore StubbeNord-Østerdal OK71719
Tor TrøanHadeland OL501084
Tor ØstvangOs IL229651

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Per Helge RyenIL Nansen91379
Egil SletnerTormod Skilag507395
Einar StensbyLøten o-lag505805
Annar VangenTynset IF96463

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders LaugloOL Trollelg179416
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Reidar MyliusÅlen IL174345
Arne SvalundØyer-Tretten IF236401

Direkte A (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK
Malin EijsinkNydalens SK197922
Steinar FrøytlogEgersund OK507662
Sindre JohannessenFreidig504436
Halvor LundFreidig210017
May Toril MoenOL Trollelg241332
Jonas NyholmAlfta-Ösa OK
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Helen PalmerByåsen IL190327
Alex PedersenOL Trollelg230613
Per Einar PedersliOL Trollelg241438
Fredrik PerssonWing OK507075
Line Drange RuudRøyken OL193703
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237
Henning WernøeHamar OK189105
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte B (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar AmundalKlubbløs202570
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Astrid BrevikStokke IL211374
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Mia EngehultNotodden OL197857
Mona Høysæter FenstadWing OK243499
Hilde ForbordMalvik IL506781
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Arne GuttvikWing OK228368
Arild HeggesetFreidig503918
Olav HellandEgersund OK207822
Jane HelmersenFet OL225150
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Bente HortenVingelen IL203370
Christer JohanssonAlfta-Ösa OK
Leif JordetVingelen IL203271
Solveig KongsrudModum OL225077
Viktor LadängesAlfta-Ösa OK
Ole LienLøten o-lag480070
Pål MyklebustIL Koll224718
Matthew NgOslostudentenes IK223915
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
John Olav NæveIL Leik504603
John PalmerNotts OC
Sandra B. RobertsenStokke IL205587
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Gunnar SmistadOL Trollelg217051
Marit Follestad TandbergModum OL181962
Mona Lund VeieOK Skøynar206178

D 15-20 B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Berthe TesloHadeland OL502452

H 15-20 B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne GuttvikWing OK213289
Gaute LindaasElverum OK500901
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Anders TørumSelbu OK223786

Annonser

IOF Eventor