Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HL Sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: HL Sprinttrening
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 31 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

Botne SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD 15-163907326
Eirik SkavhellenBotne SKH 17-231522
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SKD 17-231524

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 15-163661295

Hedrum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Kristian HoltHedrum OLH 17-
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16187320

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor LøkenKongsberg OLH 13-143816154
Syver LøkenKongsberg OLH 17-3829769

Konnerud IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud ILH 17-3382678
Oskar BaklidKonnerud ILH 13-143981040
Arild MoenKonnerud ILH 17-
Hanna SpangbergKonnerud ILD 13-16C3803616
Hedda SpangbergKonnerud ILD 15-163641412
Mette SpangbergKonnerud ILD 17-3803616
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 15-163807716

Larvik OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OKD 13-143811999
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 17-
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD 15-163652419
Tom KristensenLarvik OKH 17-
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14
Iver RingheimLarvik OKH 15-16195549

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-163969268

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias KristensenNTNUIH 17-3597416

OL Tønsberg og omegn (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 17-
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH 17-
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnD 17-
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 15-16
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 15-16
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 17-
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnH 15-16
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnH 17-
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD 15-16

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OLH 13-14
Une HoltermannPorsgrunn OLD 15-16
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 15-16
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-163943537
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 15-163980380
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 15-16
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 13-14

Sandefjord OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OKH 15-16
Theodor BjørkSandefjord OKH 13-14
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16
Trond GjelstadSandefjord OKH 17-
Benjamin GjoneSandefjord OKH 13-14
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14
Knut GjoneSandefjord OKH 17-
Anders KlavenesSandefjord OKH 13-143803533

Annonser

IOF Eventor