Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 5 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 440 påmeldte deltakere.

Alfta-Ösa OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helena BångaAlfta-Ösa OKD 50-227341
Axel DavidssonAlfta-Ösa OKN-åpen
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OKD 21-
Christina ErikssonAlfta-Ösa OKDirekte B
Linus HanssonAlfta-Ösa OKH 11-12
Oline HanssonAlfta-Ösa OKD 13-14
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OKD 35-
Christer JohanssonAlfta-Ösa OKH 40-
Elin LadängesAlfta-Ösa OKD 15-16
Karl-Erik LindAlfta-Ösa OKH 60-227338
Vanessa LindAlfta-Ösa OKD -10
Jonas NyholmAlfta-Ösa OKH 35-
Ella SandbergAlfta-Ösa OKD 15-16
Irma ÖstbergAlfta-Ösa OKD 15-16
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OKD 50-227340

Asker Skiklubb (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 55-224573
Sigve Nygård FagervoldAsker SkiklubbH -10225349
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Sigrun NygårdAsker SkiklubbD 50-96109
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 13-14207603
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12203792
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 15-16502143

Bodø og Omegn IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringH 70-91263
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringD 40-224845
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16181784

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai MidtskogenBotne SKH 60-506682
Ingrid MobråthenBotne SKD 15-16217780

Byåsen IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen ILH -10212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 13-14225572
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-18506972
Hedda Hoff HagenByåsen ILD 17-18222698
Knut HagenByåsen ILH 55-200231
Mari HoffByåsen ILD 50-181864
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 55-199602
Kjell MaroniByåsen ILH 60-221188
Imre Overgård FremstadByåsen ILH 13-14228447
Helen PalmerByåsen ILD 21-190327
Dagfinn StenvikByåsen ILH 11-12225310
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH 13-14228494
Oda WennemoByåsen ILD 21-181231
Øystein WiggenByåsen ILH 50-500161

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SKD 21-500047

Bærums Skiklub (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Voss FagervoldBærums SkiklubH 55-227617

Bø OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon KvisliBø OLH 55-227681

Egersund OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav HellandEgersund OKH 40-207822
Jane Mydland HellandEgersund OKD 35-209949
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Markus Mydland HellandEgersund OKN-åpen224828
Ruben Mydland HellandEgersund OKN-åpen247996
Arvid MydlandEgersund OKH 60-238112
Kenneth MydlandEgersund OKH 21-216944
Olaug F MydlandEgersund OKD 60-80750

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OLH 55-78377

Elverum OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKH -10227532
Audun FingarsenElverum OKH 35-216838
Emil Tonjer FingarsenElverum OKH 11-12227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 15-16500284
Gaute LindaasElverum OKH 15-16500901
Mats LindaasElverum OKH 15-16209963
Steinar MariussenElverum OKH 65-250175
Anna-Thekla TonjerElverum OKD 35-215579
Kari UndrumElverum OKD 65-97374
Harald ØstbyeElverum OKH 60-221167

Emblem IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elida FuglemEmblem ILD 13-14247303
Heine FuglemEmblem ILH 11-12247322
Sigve FuglemEmblem ILN-åpen
Vilja FuglemEmblem ILD -10

Fana IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH 60-245630

Fet OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jane Karine HelmersenFet OLDirekte B225150
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 15-16201888
Øyvind HelmersenFet OLDirekte B201988
Heidi TronbølFet OLD 40-177962
Per Jacob ØlstadFet OLDirekte B207008

Fredrikstad SK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SKH 45-239022
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 13-14202093
Espen DanevadFredrikstad SKH 45-79095
Jenny DanevadFredrikstad SKD 11-12193091
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKH 45-208642
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKD 15-16213374
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 17-18503979
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKH 13-14212601
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD 15-16212091
Sivert PoppeFredrikstad SKH 15-16507757

Freidig (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild H ClausenFreidigH 50-179864
Arild HeggesetFreidigDirekte B503918
Oskar Elias HeggesetFreidigN-åpen506666
Sverre August HeggesetFreidigN-åpen506667
Mikkel HoltFreidigH 17-18184323
Rune M HoltFreidigH 65-187009
Ane Malene KolstadFreidigD 15-16180130
Jo Even KolstadFreidigH 17-18502812
Halvor LundFreidigH 21-210017
Oscar LyngenFreidigH 19-20506650
Geir OwrenFreidigH 60-215196
Grete Berge OwrenFreidigD 60-214816
Maj-Lisbet RønningFreidigDirekte B207676

Frol IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-508131
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILN-åpen247783
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol ILDirekte B241435
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH 21-187219
Ville Sandstad SkjesetFrol ILN-åpen233667

Gjø-Vard OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 21-500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 21-501103
Even ErlienGjø-Vard OLH 45-480253
Astrid KravdalGjø-Vard OLD 40-201989
Eline KravdalGjø-Vard OLD -10224356
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 17-18502699
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-14201972
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLH 40-193098
Erik SlettumGjø-Vard OLH 55-506783
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 15-16225454
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD 11-12180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD 50-76108

Hadeland OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunn Elin RudiHadeland OLD 45-502131
Berthe TesloHadeland OLD 17-18502452
Nikolai TesloHadeland OLH 11-12204702
Tor TrøanHadeland OLH 70-501084

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SKH 15-16245651
Terje LarsenHalden SKH 50-197853

Hamar OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKD 15-16201925
Frode BergersenHamar OKH 60-201926
Avle Christen BjørnHamar OKH 65-189087
Jørgen ElisenbergHamar OKH 21-503110
Knut FjæstadHamar OKH 70-201818
Randi Aas FjæstadHamar OKD 70-211310
Frode HjorthHamar OKH 60-68061
Eirik Olsen KirkevikHamar OKH 13-14224063
Simen Olsen KirkevikHamar OKH 17-C
Stine Olsen KirkevikHamar OKD 40-503033
Pål-Erik LangøigjeltenHamar OKH 50-508911
Terje MalmHamar OKH 70-206901
Tommy OlsenHamar OKH 50-

Heming Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders FlågenHeming OrienteringH 50-154241
Ann Elin FlågenHeming OrienteringD 45-187127
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 19-20209873
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 15-16196903
Marit InngjerdingenHeming OrienteringD 40-508141
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringH 13-14503659
Annika Næss-UlsethHeming OrienteringD -10192204
Eirik Næss-UlsethHeming OrienteringH 60-217164
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 13-14197921
Roger ØstvoldHeming OrienteringH 50-195762

Hiidenkiertäjät (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders ÅkermanHiidenkiertäjätH 45-200128
Anu ÅkermanHiidenkiertäjätD 35-226314
Emil ÅkermanHiidenkiertäjätH 11-12510177
Oskar ÅkermanHiidenkiertäjätH -10505690

Holbæk OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RiisHolbæk OKD 35-
Silas August ThomsenHolbæk OKH -10

IL BUL-Tromsø (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne UrsetIL BUL-TromsøD 45-501100
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøH 45-501099
Hans UrsetIL BUL-TromsøH 15-16501098
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-TromsøD 19-20146556
Mia UrsetIL BUL-TromsøD 13-14506793

IL Koll (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 15-16208999
Erik BorgIL KollH 50-402917
Martin Christoffer BorgIL KollH 13-14212637
Kidus Abiy GirmaIL KollH 13-14
Jonas HickenIL KollH 13-14247817
Tobias Tronbøl LiumIL KollH 13-14225083
Johan LundeIL KollH 55-206911
Lotta MyhreIL KollD 50-507970
Ole Jacob MyklebustIL KollH -10234529
Pauline MyklebustIL KollD 13-14223486
Pål MyklebustIL KollH 50-224718
Johannes Salvesen-LundeIL KollH 13-14213219

IL Leik (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikD 50-205505
Tone AlmåsIL LeikD 50-506670
Jan HageIL LeikH 50-506633
Ola KeiseråsIL LeikH 21-506688
Eivind NæveIL LeikH 13-14160496
John Olav NæveIL LeikDirekte B504603
Jonas UnsgårdIL LeikH 21-206201

IL Nansen (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL NansenD 50-503105
Liv MeliIL NansenD 55-505835
Jørgen RønningenIL NansenH -10242502

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar AmundalKlubbløsDirekte B202570

Klæbu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Vidar ThunKlæbu ILH 21-84869

Kolbotn og Skimt OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLD 15-16509575
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLH 55-508330
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLH 13-14509466

Kongsberg OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen RøsteKongsberg OLH 45-204757
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH 11-12192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 13-14204756
Ingjerd SommerstadKongsberg OLD 45-231180
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OLD 50-196741

Konnerud IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar OlsenKonnerud ILH 17-C
Henrik Svalund OlsenKonnerud ILN-åpen
Heidi SvalundKonnerud ILD 17-C

Kristiansand OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Målfrid KonstKristiansand OKD 45-197878
Brage TakleKristiansand OKH 15-16198046

Kvikne IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD 15-16213330
Anne Mette GrøtliKvikne ILD 45-206173

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 15-16217355

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKD 50-207502

Lillehammer OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OKD 11-12217718
Erik BeitdokkenLillehammer OKH -10217719
Ola BeitdokkenLillehammer OKH 45-191317
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OKD 40-204727
Tormod KleppaLillehammer OKH 45-160008
Anne LofthusLillehammer OKD 55-182063
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 15-16217670
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 15-16217671
Marion Halvorsen NustadLillehammer OKD 17-18217338
Karianne RuudLillehammer OKD 35-149000

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OLH 13-14180940
Guro BrændenLillomarka OLD 11-12187182
Magne BrændenLillomarka OLH 50-83067

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lagN-åpen178162
Asbjørn SchjerveLøten o-lagH 65-71802
Einar StensbyLøten o-lagH 75-505805

Malungs OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linus BohmanMalungs OKH 21-506127

Malvik IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD 50-506781
Kjellrun SporildMalvik ILD 60-208704

Melhus IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus ILH 50-211185
Atle PedersenMelhus ILH 50-215066

Mo OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli RingdalenMo OKD 60-215839
Jan Kåre VatneMo OKH 60-216017

Modum OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars EnerhaugenModum OLH 50-211550
Kjell GrønhovdModum OLH 70-501141
Frida HopeModum OLD 11-1299113
Gunnar HopeModum OLH 50-212760
May Ingela HopeModum OLD 45-204724
Oskar HopeModum OLH 13-14213031
Hedda Kind KjellevoldModum OLD 13-16C223849
John Ivar KjellevoldModum OLH 70-184426
Solveig KongsrudModum OLDirekte B225077
David LøverModum OLH 45-221340
May Jorunn RognlienModum OLD 55-505393
Marit Follestad TandbergModum OLD 50-181962
Hanne Løver ThonModum OLD 50-501171

Måren OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OKH 11-12204774
Morten DueMåren OKH 60-400286
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKH 11-12212023
Peter KlavenessMåren OKH 70-501154

Nesbyen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne Alu BrøtoNesbyen ILN-åpen200626
Harald Alu BrøtoNesbyen ILN-åpen509113

Nidarøst OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf Helge RøsandNidarøst OKH 60-505577

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH 13-14500506
Christian GløgårdNittedal OLH 50-500396

Nord-Østerdal OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OKH 80-165400
Per EngebakkenNord-Østerdal OKH 55-503002
Tore StubbeNord-Østerdal OKH 70-71719
Harald SvergjaNord-Østerdal OKH 55-206172

Notodden OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD 15-16213060
Mia EngehultNotodden OLDirekte B197857
Rasmus EngehultNotodden OLH 11-12212066
Rune EngehultNotodden OLH 50-207904
Kristin SandvenNotodden OLD 50-211944
Synne SandvenNotodden OLD 13-14505752

Notts OC (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilary PalmerNotts OCD 70-474492
John PalmerNotts OCH 70-

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Hoff HagenNTNUID 21-222695
Marit Rønning SkoglundNTNUID 21-177536

Nydalens SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 15-16210600
Helena AxelssonNydalens SKD 40-224261
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 15-16507063
Rolf Andreas BergNydalens SKH 15-16192670
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-214920
Anne DahlNydalens SKD 55-192454
Per Ole DahlsrudNydalens SKH 50-506792
Malin EijsinkNydalens SKD 21-197922
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 15-16502697
Vegard LineNydalens SKH 21-203230
Beat RothNydalens SKH 21-221016
Amalie TonjerNydalens SKN-åpen243931
Lea-Rebekka TonjerNydalens SKDirekte B223622
Linde TonjerNydalens SKN-åpen243930

OK Fjell (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten LøbergOK FjellH 45-179841

Ok Kåre (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon HanssonOk KåreH 15-16203570
Ylva HanssonOk KåreD 13-14203441

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Arnfinn PaulsenOK MossH 65-509552

OK Skøynar (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BolstadOK SkøynarH 50-248410
Tone FlægstadOK SkøynarD 21-127117
Hallvar HallanOK SkøynarH 17-18186846
Hege HallanOK SkøynarD 17-18206280
Håkon HallanOK SkøynarH 13-14204402
Aksel Lie BolstadOK SkøynarH 15-16248518
Eirik Lie BolstadOK SkøynarH -10248516
Sigve Lie BolstadOK SkøynarH 11-12248517
Siri Mette LieOK SkøynarN-åpen248411
Håvard VeieOK SkøynarH 17-18206180
Mona Lund VeieOK SkøynarDirekte B206178

OL Toten-Troll (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 50-215031
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH 55-223660
Vanja StaffOL Toten-TrollD 55-207721
Onno VerberneOL Toten-TrollH 55-207674

OL Trollelg (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL TrollelgD 70-506686
Bjørn Ludvig BrenneOL TrollelgH 70-506687
Anders LaugloOL TrollelgH 80-179416
Alex PedersenOL TrollelgH 35-230613
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 21-236985
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189

OL Tønsberg og omegn (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnH -10226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD 11-12201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 13-14191260
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 15-16199522
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 15-16501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD 15-16508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 15-16199688
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 13-14199523
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD -10217836
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 45-199627

OL Vallset/Stange (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amalie BartnesOL Vallset/StangeD 17-C91682
Inger K. BrøndboOL Vallset/StangeD 70-217022
Edvard DahlOL Vallset/StangeH 60-505782
Eldbjørg NarumOL Vallset/StangeDirekte B198008
Johannes NarumOL Vallset/StangeH 21-158400
Kjersti NarumOL Vallset/StangeD 55-500405
Kristian NarumOL Vallset/StangeH 17-C241754

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal OrienteringD 11-12217853
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-14217720
Lina Undrum MariussenOppsal OrienteringD 35-150836
Martin Aasen WrightOppsal OrienteringH 17-C241442

Orkanger IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf WærnesOrkanger IFH 65-91660

Os IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon DirfeldtOs ILH 13-14212872
Ragnhild DåsnesOs ILD 55-83196
Anne-Mari HaagensenOs ILD 75-505843
Erik HaagensenOs ILH 70-217154
Sunniva Johaug RyenOs ILD 60-236499
Sigrid MeliOs ILD 75-165398
Anne Meli NarjordOs ILD 50-83045
Vetle Meli NarjordOs ILH 15-16186882
Kari OsmoenOs ILD 60-181473
Peder Aukrust OsmoenOs ILH 21-229685
Ottar RyenOs ILH 65-237997
Inger Johanne SimensenOs ILD 70-62149
Steinar SimensenOs ILH 70-62148

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthew NgOslostudentenes IKH 21-223915

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OLD 15-16213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 15-16213424
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 45-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 19-20186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 45-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 15-16203281
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 15-16234871

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Margrethe FinstadRaumar OrienteringN-åpen223929
Maren Julie FinstadRaumar OrienteringN-åpen223651
Mari TaraldrudRaumar OrienteringD 40-39593

Ringerike OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torunn Økern JensenRingerike OLD 50-216396
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLDirekte B220781
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 15-16193917
Stig MellingRingerike OLH 45-215004
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 45-87530

Ringsaker OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKD 50-505875
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKH 13-16C505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKD 15-16505820
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKDirekte B191252
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKH 11-12505822
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OKH 11-12

Risnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes ILD 55-245631

Rudsbygd IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odbjørg NordengRudsbygd ILD 75-191275
Tormod PrestrudRudsbygd ILH 70-191361
John Birger SkansenRudsbygd ILH 70-191215

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 75-197978

Samnanger IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind HøysæterSamnanger ILH 65-237652

Sandefjord OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16207890
Trond GjelstadSandefjord OKH 50-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD 11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKDirekte B223921
Sigrun GjoneSandefjord OKDirekte B224334
Tiri RebårdSandefjord OKD 50-199599
Linn StrømSandefjord OKD 13-16C223916
Lise StrømSandefjord OKD 15-16147124

Selbu OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OKH 15-16223623
Anders TørumSelbu OKH 15-16223786

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald OmlandSkien OKH 55-507027

Snertingdal IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF OrienteringDirekte B211699
Wenche BrobakkenSnertingdal IF OrienteringDirekte B503362
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF OrienteringH 50-501405

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 65-186085

Steinkjer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKH 15-16212273
Svein Anders MelhusSteinkjer OKH 45-165329

Stokke IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid BrevikStokke ILD 50-211374
Hallgeir BrevikStokke ILH 15-16187112

Stora Tuna OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Niklas AldinStora Tuna OKH 45-
Nora AldinStora Tuna OKD -10
Anna MårsellStora Tuna OKD 21-

Stord Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigvald RobberstadStord OrienteringH 75-211544
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 45-197944

Stor-Elvdal SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard SundbergStor-Elvdal SKH 35-483745

Tynset IF (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IFD 45-227620
Eline Rød FeragenTynset IFD 11-12502772
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IFH 35-205970
Sebastian Rød FeragenTynset IFH 15-16502773
Marius Lærum HagenTynset IFH 11-12246921
Ida HøsøienTynset IFD 13-14191217
Torger HøsøienTynset IFH 50-191248
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 19-20501105
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 55-71311
Sigrid KalbækkenTynset IFD 65-243727
Anne Mette NormannTynset IFD 60-504589
Marit Eggen NyaasTynset IFDirekte B206907
Britt Vangen SandvoldTynset IFD 50-228436
Geir SchjølbergTynset IFH 45-180141
Guro SchjølbergTynset IFD 13-14166982
Jørgen SchjølbergTynset IFH 17-18501269
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFD 45-190619
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IFD 45-180879

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman Finstad LandTyrving ILH -10213288
Jacob Finstad LandTyrving ILH 11-12203319

Vang OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma DåsnesVang OLD 15-16213609
Håkon DåsnesVang OLH 45-215534
Ola DåsnesVang OLH 13-14188854
Sivert DåsnesVang OLN-åpen188886

Varanger Orienteringslag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars MauritzsenVaranger OrienteringslagH 80-71619
Aina Romsdal MauritzsenVaranger OrienteringslagD 75-83055

Vingelen IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen ILH 75-98096
Bente HortenVingelen ILDirekte B203370
Eline Horten JordetVingelen ILD 15-16203270
Leif JordetVingelen ILDirekte B203271
Bjørn Ivar RyenVingelen ILH 75-174877
Grete UrsetVingelen ILD 75-216897
Andrea sæther VerdeniusVingelen ILD 15-16189067
Lisa Sæther VerdeniusVingelen ILD 11-12186861
Maria sæther VerdeniusVingelen ILD -10189069
Solveig VingelenVingelen ILD 75-92146

Wing OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mona Høysæter FenstadWing OKDirekte B243499
Magne GuttvikWing OKH 15-16213289
Alfred F. HøysæterWing OKH 13-14212305
Anna F. HøysæterWing OKD 11-12213643
Eva TesarovaWing OKD 21-504587
Kari Tønset GuttvikWing OKD 45-223818

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OKH 55-203514
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OKD 55-506653

Øyer-Tretten IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IFD 55-217389
Arne SvalundØyer-Tretten IFH 80-236401

Ålgård Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringH 55-504620

Ås-NMBU Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 55-222337
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 55-91575
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 55-505398
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-91574
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 21-229709
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU OrienteringH 21-192906
Henrik UpsalÅs-NMBU OrienteringH 21-184471
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 55-507655

Annonser

IOF Eventor