Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 5 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 30 påmeldte deltakere.

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846

H17 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981

H50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Andreas SkistadGjø-Vard OL242309
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414

B-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus KvammeOL Toten-Troll223815

A-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival