Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 31 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit EgnerAsker SkiklubbA-lang199742
Karoline Egner GranerudAsker SkiklubbA-kort500226
Svein GranerudAsker SkiklubbA-kort504485
Astrid YtterbøAsker SkiklubbA-kort202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbA-kort501115
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbA-kort207530
Sondre YtterbøAsker SkiklubbA-lang501113

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling StrandBergens TFA-kort186000

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILA-kort216806

Fossum IF (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IFNybegynner177485
Ragnhild Blom-HagenFossum IFA-kort177485
Torbjørn Blom-hagenFossum IFA-kort225174
Vebjørn Blom-HagenFossum IFA-lang503664
Erlend BørliFossum IFA-lang504152
Kristin FalkFossum IFA-kort212353
Kathinka Zahl HagenFossum IFA-kort504706
Sondre Zahl HagenFossum IFA-lang504809

Heming Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming OrienteringA-lang84024
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringA-kort180054
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringA-lang501521
Bjørn EgnerHeming OrienteringA-kort207009
Kristian ØstermannHeming OrienteringA-lang187042
Øystein ØstermannHeming OrienteringA-lang179812

IK Grane Arendal Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringA-lang186064
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringA-lang193027
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringA-lang222250
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringA-lang206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringA-lang192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringA-lang206523

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsA-kort504631

IL Vindbjart (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon A BjørgumIL VindbjartA-kort413248
Olaf RosendahlIL VindbjartA-lang186044
Peter RosendahlIL VindbjartC-løype86351
Halvor VassbøIL VindbjartA-lang204837

Kristiansand OK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKA-lang229986
Jan BlandkjennKristiansand OKA-lang220759
Julie ChristiansenKristiansand OKA-lang222169
Linn Carina DalandKristiansand OKA-kort181678
Harald EikKristiansand OKA-lang237882
Ståle GjelstenKristiansand OKA-lang184459
Ragnhild HaldKristiansand OKA-kort228397
John HansenKristiansand OKA-kort208650
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKC-løype225273
Torun LynnebakkenKristiansand OKA-kort224238
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKA-lang503555
Ingvild MulenKristiansand OKA-kort80825
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKA-kort224235
Kristian PyttenKristiansand OKA-lang221206
Marius PyttenKristiansand OKA-lang197877
Inga Vestøl StødleKristiansand OKA-lang186309
Reidar SæstadKristiansand OKA-kort237894
Lars ThistedKristiansand OKC-løype184639
Ulrik ThistedKristiansand OKA-lang184335
Thorbjørn VærpKristiansand OKA-kort93939

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag WangLillomarka OLA-lang197505
Hege WangLillomarka OLA-kort503668

Oddersjaa SSK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSKA-kort80104
Kåre DanielsenOddersjaa SSKA-kort80103
Dagfinn HaarrOddersjaa SSKA-kort238125
Erik HodneOddersjaa SSKA-kort84867
Per W. TorgersenOddersjaa SSKA-lang185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKA-kort185940

OK Skøynar (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvar HallanOK SkøynarA-lang186846
Hege HallanOK SkøynarA-kort206280
Håkon HallanOK SkøynarC-løype204402

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin KallesonOppsal OrienteringA-lang206250
Tina KallesonOppsal OrienteringA-lang206498

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILC-løype501219

Søgne og Songdalen OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKA-lang231241
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKA-lang184348
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKA-kort197824
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKA-lang197876
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKC-løype197880
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKA-lang197885
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKA-kort213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKA-lang504224
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKA-kort200355
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKC-løype212465
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKA-lang216713

ViaNova BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Frestad NygaardViaNova BILA-lang

Annonser

IOF Eventor