Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Snertingdal IF Orientering
Dato: lørdag 8 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

C - åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Marie Lium FougnerElverum OK243939
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

N - åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Alm-KristiansenVang OL217649
Maren Bleken RudVang OL211885
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Aleksander HaaveGjø-Vard OL242432
Kai Magnus HaaveGjø-Vard OL242312
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Anders Hasle JøranlidTorpa IL Orientering
Mats KalgraffRingsaker OK234063
Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL242434
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL242505
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Eline Lium FougnerElverum OK243944
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering234207
Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering234233
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Mina ReidLillehammer OK233817
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Mari StenbergVang OL217811
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Andrine VardebakkenVang OL234513
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL92214
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Fredrik SveenVang OL188458

Annonser

IOF Eventor