Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-18E502140, 3981222
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-18E3978780, 500222
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 19-20 E500002, 3816220
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-18 E3850252, 500252
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-18 E226296, 3977444
Synne StrandAsker SkiklubbD 19-20 E500265, 3847712

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-18E506972, 3985710

Bækkelagets SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21-E217084, 3980216
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKH 21-E483040, 3946571
Mathias GløersenBækkelagets SKH 19-20E501324, 3672177
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKH 21-E506811

Eiker OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine HoenEiker OLD 17-18 E192291, 3572500
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 17-18 E211356, 3952454

Eksjö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Klara AxelssonEksjö SOKD 19-20 E

Farum-Tisvilde OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnes Nørgård KrachtFarum-Tisvilde OKD 19-20 E

Fossum IF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 19-20 E197990, 3624384
Peter GisholtFossum IFH 17-18E198904, 3869567
Erling HjermstadFossum IFH 19-20E3903523, 190677
Øyvind HjermstadFossum IFH 19-20E221133, 3849346
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-18 E221407, 3725991
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFD 19-20 E500116, 3640158
Hans JevanordFossum IFH 21-E206276
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-18 E501015, 3658655
Pernille KatlaFossum IFD 17-18 E191341, 3861374
Sivert Sande KvermeFossum IFH 17-18E179826, 3659521
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-18 E500630, 3982212
Eivind Berner MyhreFossum IFH 17-18E187105, 3652666
Tore MyhrvoldFossum IFH 21-E68491, 68491
Morten WettergreenFossum IFH 21-E504085, 504085

Fredrikstad SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik ImrikFredrikstad SKH 17-18E507038
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-E507039, 3597986
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 17-18E183666, 3981586
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 17-18E190325, 190325
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SKH 21-E170605, 3621430
Marie OlaussenFredrikstad SKD 21-E196727, 3598117
Sondre OttesenFredrikstad SKH 17-18E3707346, 212553

Freidig (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jo Even KolstadFreidigH 17-18E502812, 3642055
Oskar Spets StorhovFreidigH 19-20E215145, 3986361
Simen Spets StorhovFreidigH 17-18E203586, 3680360

FSO (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Yvonne GunellFSOD 21-E195156

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-18 E187124, 3738929

Göteborg Majorna OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas EggerGöteborg Majorna OKH 21-E208616
Lisa HolerGöteborg Majorna OKD 21-E

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg RognstadHadeland OLD 17-18 E504226, 3643830

Halden SK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-18 E506934, 3694023
Vilma BlennowHalden SKD 19-20 E
Fredrik EliassonHalden SKH 21-E501314, 3606811
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-E207805, 3596749
Niels Christian HellerudHalden SKH 17-18E206905, 3640208
Lizzie InghamHalden SKD 21-E216466, 3666054
Eva JurenikovaHalden SKD 21-E184340, 3693496
Ida KristianssonHalden SKD 19-20 E505060
Jenny WegebroHalden SKD 19-20 E
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKH 21-E500258, 3620341

Harstad OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLH 21-E192276
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OLH 17-18E233992

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 19-20E3867850, 221389

Helsingin Suunistajat (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einari HeinaroHelsingin SuunistajatH 21-E179277

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kasper FosserHeming OrienteringH 19-20E506933, 3946514

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKD 17-18 E212879

IF Thor (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HannrupIF ThorH 17-18E

IFK Göteborg (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik BakkmanIFK GöteborgH 21-E
Miri Thrane ØdumIFK GöteborgD 21-E
Søren Thrane ØdumIFK GöteborgH 17-18E

IFK Lidingö SOK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKH 21-E412010
Hector HainesIFK Lidingö SOKH 21-E
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKH 21-E158902, 179370
Caroline PigerreIFK Lidingö SOKD 19-20 E
Bryan Russell-KeelyIFK Lidingö SOKH 21-E
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOKH 21-E

IK Hakarpspojkarna (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annika SimonsenIK HakarpspojkarnaD 17-18 E

IL BUL-Tromsø (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-E192304, 3980893
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-18 E502125, 3741261

IL Gular (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Scott JuvikIL GularH 17-18E504399, 3871415

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH 17-18E215056, 3974011

Järla Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon FriskJärla OrienteringH 17-18E

Jönköping OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Victor HanssonJönköping OKH 17-18E82242

Karlskrona SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar JohanssonKarlskrona SOKH 19-20E

Kils OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lukas OlmKils OKH 17-18E
Viktor SkoogKils OKH 19-20E

Kolbotn og Skimt OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 17-18 E192116

Kongsberg OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OLD 17-18 E155550, 3478906
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17-18 E3659711, 500244
Helene EgerKongsberg OLD 17-18 E215112, 3708633
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-18 E206386, 3852902
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 17-18 E192879, 3691557

Konnerud IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-18E192570, 3819083
Andrea RanvikKonnerud ILD 17-18 E504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud ILD 17-18 E504337, 3640794
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-18 E507041, 3645793

Kristiansand OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD 17-18 E504438, 3940707
Kristian PyttenKristiansand OKH 17-18E221206, 3940715
David RundeKristiansand OKH 17-18E221505, 3940681
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 17-18 E186309, 3621224

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OKH 21-E211401, 3689411

Lillomarka OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda Marie ColquhounLillomarka OLD 17-18 E205440, 3877388
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 17-18E181321, 3782273
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-18E186896, 3859287
Charlotte WatsonLillomarka OLD 21-E503399
Kristina YakubkinaLillomarka OLD 21-E

Linköpings OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove EkströmLinköpings OKD 17-18 E
Johanna GuståsLinköpings OKD 19-20 E
Frida SahlmanLinköpings OKD 17-18 E

Markbygdens OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Felix AxelssonMarkbygdens OKH 19-20E

Mullsjö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred PetterssonMullsjö SOKH 17-18E

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OLH 21-E502352, 3977758

NTNUI (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ronja BjörklundNTNUID 21-E504708, 3966991
Emil GranqvistNTNUIH 21-E183721, 3917200
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21-E3255163, 504689
Hedvig ÅstebølNTNUID 21-E227489, 3621646

Nydalens SK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BerganNydalens SKH 17-18E501605, 3607686
Simen A BjøringsøyNydalens SKH 21-E181970
Sondre Ruud BråtenNydalens SKH 21-E181939, 3722147
Henrik EijsinkNydalens SKH 21-E503558, 3603875
Håvard HagaNydalens SKH 21-E502921, 3782182
Isak JonssonNydalens SKH 17-18E502695, 3602398
Lukas LilandNydalens SKH 19-20E202201, 3572799
Marie LilandNydalens SKD 17-18 E500589, 3883089
Anders NordbergNydalens SKH 21-E181232, 3793700
Anne M Hausken NordbergNydalens SKD 21-E500293, 3885209
Ada WulfsbergNydalens SKD 17-18 E3671328, 501377

Nyköpings OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Philip CarlssonNyköpings OKH 17-18E

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK MossD 17-18 E504584, 3908332
Aurora GjølsjøOK MossD 17-18 E505166, 3876273

OK Orion (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida ØbroOK OrionD 19-20 E223118

OK Pan Kristianstad (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma BergmanOK Pan KristianstadD 21-E205608
Ola MartnerOK Pan KristianstadH 21-E483490

OK Pan Århus (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan ÅrhusH 19-20E193577
Andreas Bock BjørnsenOK Pan ÅrhusH 17-18E

OK Skärmen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofia JohanssonOK SkärmenD 17-18 E

OK Snab (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten Örnhagen JørgensenOK SnabH 17-18E183365

OK Södertörn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Catherine TaylorOK SödertörnD 21-E

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-TrollH 19-20E222149, 3693603

OL Tønsberg og omegn (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-18E502662, 3972825
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-18E199628, 3965977
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-18E177757, 3873031

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-18 E504480, 3916764

Paimion Rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksandra HornikPaimion RastiD 21-E220649, 3782133

Porsgrunn OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-18E186855, 3826484
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18E504150, 3880002
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-18 E241426, 3863792
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OLD 21-E230092, 3987047

Raumar Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HagaRaumar OrienteringH 19-20E195480, 3808920
Anders HorveiRaumar OrienteringH 17-18E180144, 3650660
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringH 17-18E211519, 3938933
Magnus SvingheimRaumar OrienteringH 21-E170810, 3779261

Ringerike OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OLD 17-18 E3554144, 210737
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLD 17-18 E220828

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line Drange RuudRøyken OLD 21-E193703, 3984473

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLD 17-18 E504498, 3985686

SK Pohjantähti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna HaatajaSK PohjantähtiD 21-E179717

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Skjalg NysæterSkien OKH 17-18E501323, 3586088

Skogslöparna (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin NäslundSkogslöparnaH 17-18E

Stora Tuna OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil SvenskStora Tuna OKH 21-E
Jesper SvenskStora Tuna OKH 19-20E3611373

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 17-18E236813, 3738093

Sundbybergs IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer TengrothSundbybergs IKH 17-18E

Tampereen Pyrintö (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton KuukkaTampereen PyrintöH 21-E218361
Elias KuukkaTampereen PyrintöH 21-E502418
Johan RunessonTampereen PyrintöH 21-E504881
Aleksi SorsaTampereen PyrintöH 21-E500073

Trollhättans SOK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linus KristianssonTrollhättans SOKH 17-18E505061
Malin KristianssonTrollhättans SOKD 17-18 E505062

Tynset IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 17-18 E501105, 3663580
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 17-18E187109, 3501012

Tyrving IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EkebergTyrving ILH 21-E500261, 3598083
Espen JakobsenTyrving ILH 21-E504561, 3971249
Mina JørgensenTyrving ILD 17-18 E200361, 3699832
Ivar LundanesTyrving ILH 21-E200904, 3596327
Eirik RavnanTyrving ILH 21-E502593
Oda J SikkelandTyrving ILD 19-20 E501590, 3577988

Vang OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-18E191177, 3964889
Eskil FrøislandVang OLH 17-18E208085, 3576477
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-18E226137, 3659539

Varegg Fleridrett (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 19-20E204540
Mari Strømme LidVaregg FleridrettD 17-18 E185870, 3940749
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD 17-18 E192399, 3597432
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH 17-18E3831674, 502444
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18E184641, 3782612

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksei AlekseyonokVarteig OLH 21-E242491

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH 17-18E3910221, 222559

Vestre Akers SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls OsenVestre Akers SKH 21-E157985

Västerås SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik HamreforsVästerås SOKH 17-18E

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH 17-18E223605, 3946803
Marie Hammer IversenØstmarka OKD 21-E504481
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-18 E203471, 3828514

Åmåls OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OKD 17-18 E
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OKD 17-18 E

Ås-NMBU Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 19-20E229709, 3780814
Ingvild Paulsen VieÅs-NMBU OrienteringD 19-20 E197968, 3977873
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-E181542, 3618147

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor