Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / IL GeoForm
Dato: onsdag 29 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Malin GjetangerMåren OK213106
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering223596
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering226012

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethNordre Follo Orientering204596
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Vilja StørksenNordre Follo Orientering224436

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering211707
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering211717
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Hilland AndersenHalden SK93928
Carmen DirroMåren OK203743
Kine DirroMåren OK203777
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Tora FrøsethNordre Follo Orientering217157
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Gunn-Torill HokholtNordre Follo Orientering200429
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Tove StrandMåren OK400534
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK411938
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne KaasaDriv IL206379
Bodil KlakeggNordre Follo Orientering229681
Anitha Kolberg OlsenNordre Follo Orientering204602
Marit VågsnesNordre Follo Orientering203488

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Inger HalckMåren OK206549
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering204594
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Vera Telje SjølieNordre Follo Orientering79123

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SK204533
Håvard EndresenMåren OK502086
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering234079
Henrik HarstadNordre Follo Orientering213191
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Sigurd OlaisenNordre Follo Orientering224129

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GjetangerMåren OK197814
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering142520
Lars LeirenNordre Follo Orientering238020
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Trond Sigvald HetlandNordre Follo Orientering79721
Dag StrislandNordre Follo Orientering157164
Frode VigemyrNordre Follo Orientering221151

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL192638
Hallvard BergTyrving IL203634
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Morten HeirFossum IF178354
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Morten KarlsenMåren OK400006
Stein MellaOppsal Orientering204225
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
John YtternesNordre Follo Orientering221152

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Jon FredriksenHauketo IF89524
Roy GjerdingOK Moss504397
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Peter KlavenessMåren OK501154
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Åsmund JahrDriv IL168487
Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering204607
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Knut Tore SolheimNydalens SK211261

D -12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Helene HarstadNordre Follo Orientering212790
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Lea Leiren GüntherNordre Follo Orientering224917
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Thea SørhuusNordre Follo Orientering204411

H -12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OK
Vegard Fosse OlaisenNordre Follo Orientering204444

Åpen B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering212544
Espen DelpMåren OK504513
Magnus EndresenMåren OK213002
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Kjetil JacobsenHamar OK181702

Åpen C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering212741
Stian LillegårdLillomarka OL198793

LangLett (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198

Åpen A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BårtveitBø OL192472
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Eivind HoffTyrving IL221325
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Jon LahlumIL GeoForm500337
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Annonser

IOF Eventor