Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til WOC2019 - Norgescup Jr.

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: WOC2019 - Norgescup Jr.
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 252 påmeldte deltakere.

W 17-18 E (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Stine AuneNidarøst OK213563
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Karolina BejvlovaCzech junior team
Katerina BlazkovaCzech junior team
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Tereza ChrastovaCzech junior team
Michaela DittrichovaCzech junior team
Sofia EdvardssonJärfälla OK
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Moa HjorthDomnarvets GoIF
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Christine HoenEiker OL192291
Petra HoleckovaCzech junior team
Stella HolmboeTyrving IL191265
Iris HolstTyrving IL181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Lucie KorpasovaCzech junior team
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Elza KuzeAlnis-JNSC
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Marie LilandNydalens SK500589
Marie Lindløv JensenOK Moss504498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Ea LunøeNydalens SK502930
Annick MeisterVompatti OK
Alina NiggliOJura297180
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Jana PekarovaCzech junior team
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Tove RingiOk Kåre
Martina RizziEksjö SOK
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK
Adela RydlovaCzech junior team
Oda ScheeleNydalens SK501067
Magdalena SkachovaCzech junior team
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Tale StrandKongsberg OL504515
Iselin SørensenSturla, IF507755
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Adela VandasovaCzech junior team
Roza VejrazkovaCzech junior team
Hanna WeyVompatti OK

W 19-20 E (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK507042
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Flurina BieriVompatti OK
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF509311
Katja BrütschVompatti OK
Barbora ChaloupskaCzech junior team
Ane DyrkornNTNUI180221
Thea DyrkornNTNUI181872
Ragnhild EideByåsen IL199600
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Katerina GrycovaCzech junior team
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Tereza JanosikovaCzech junior team
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Pernille KatlaFossum IF191341
Anna KopeckaCzech junior team
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Anine LomeHamar OK509355
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508777
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932
Joelle MeisterVompatti OK
Klara NechanickaCzech junior team
Maren NorderudTyrving IL502350
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Martina OpalkovaCzech junior team
Jana PeterovaCzech junior team
Eliska SieglovaCzech junior team
Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna
Signe SirmaAlnis-JNSC
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Teele TelgmaEstonian National Team504839
Nikola ThynovaCzech junior team
Hanne VassendPorsgrunn OL241426

M 17-18 E (87)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip AdamekCzech junior team
Tobias AlstadFrol IL195842
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Emil BybergDomnarvets GoIF3884988
Johan CallebergSnättringe SK
Jonas CarlssonStora Tuna OK
Vetle DrageKongsberg OL502338
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Jan GajdaCzech junior team
Jonas GottsteinCzech junior team
Karl GranathOk Kåre
Jonas GrønliFreidig215144
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig203584
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Tomas JanovskyCzech junior team
Mikkel KatlaFossum IF203103
Vegard KittilsenFreidig504704
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Jo Even KolstadFreidig502812
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Lukas LinkCzech junior team
Birk Bell LysakerFana IL211313
Milan MalackaCzech junior team
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Jan NechanickyCzech junior team
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Isak OlssonOK Orion
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Ondrej PipekCzech junior team
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Lukáš RichtrCzech junior team
Iver RingheimLarvik OK195549
Martin RinnbäckOK Ravinen508561
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Jan RuckerCzech junior team
Halvor RudningenHemsedal IL247524
David RundeKristiansand OK221505
Tobias RøddeGanddal IL197866
Lars SandstadFreidig504578
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Sigurd SmemoSturla, IF199647
Simen Spets StorhovFreidig203586
Michal SvadlenaCzech junior team
Henry SvensVästerbergslagens OL
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Augusts VeldeOK Azuolas
Anders VestølVegårshei IL509130
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Lars Young VikNydalens SK204299
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Emils ZernisSaldus OK172208
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

M 19-20 E (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
August Asheim BirkelandNTNUI507601
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Felix AxelssonMarkbygdens OK
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Riccardo CasanovaOLG Regensburg
Petr CechCzech junior team
Duncan CurrieGaringal Orienteers
Sebastian DalandKristiansand OK224268
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Oskar EdvardssonJärfälla OK
Mats EidsmoFreidig508238
Jonas FenclCzech junior team
Sebastian FilipekCzech junior team
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Eskil FrøislandVang OL508144
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Sindre R HoltHedrum OL221389
Vit HorcickaCzech junior team
Elias JonssonNydalens SK203274
Scott JuvikIL Gular504399
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333
Tomas KrivdaCzech junior team
Rihards KruminsAlnis-JNSC
Lukas LilandNydalens SK202201
Even LindaasVang OL202094
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
August MollénOK Denseln
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Lukas OlmKils OK
Martin RoudnyCzech junior team
Jan RusinCzech junior team
Matias SalonenHelsingin Suunistajat1398061
Philipp SchwarckOLG Regensburg
Ota SkvorFossum IF98765
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Filip TrofastBredaryds SOK
Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK174797
Andrin WeyVompatti OK
Erik WigleSödertälje-Nykvarn Orientering227339
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

Annonser

IOF Eventor