Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til WOC2019 - Spectatorrace 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 1
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: mandag 12 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 900 påmeldte deltakere.

Beginner (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nathalie ArnesenFredrikstad SK504607
Anders BergerudVarteig OL
Magnus BergerudVarteig OL
Live Ek HedlundTrøsken IL202168
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Solan LøkenOK Moss212222
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL247279
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Aksel SolbergFredrikstad SK61941

W -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Aline FomasiSCOM Mendrisio
Anaïs MazyCO Liege198401
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Alina TiemannOLG Stäfa
Seline WidlerOLG Wislig

W 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Eva BaldrianováUSK Praga115015
Johanne BergLøten o-lag202138
Evelina BjörkmanKungälvs OK
Juliane BurgmairOLG Regensburg
Rachel CottingOLG Stäfa
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Lufei TanLearnjoy Sports
Laura TiemannOLG Stäfa
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Vika ZhuravlevaHalden SK181471

W 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Sofia DjerfVästerbergslagens OL
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Natalja NiggliOJura207339
Tove RingiOk Kåre
Alva RyttherVästerbergslagens OL
Alma SandVästerbergslagens OL
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

W 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934
Minhuei HuangMoxina OK233513
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL189019
Elise VanelTout Azimut Fameck

W 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Barbora BaldrianováUSK Praga114963
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL
Debora EggerOLV Hindelbank
Sara EggerOLV Hindelbank
Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering
Yiching HuangMoxina OK233500
Johanna HulkkonenKoovee510022
Marthe KristensenSarpsborg OL508246
Wakana MiyamotoKeiyoOL185368
Tonje PihlOK Roskilde
Johanna RagvaldOK Linné
Elizaveta ReshetniakST4505797
Solveig SletnerRøyken OL509437
Sabine WareykaOJE Wappler

W 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone226454
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Linda SolbergFredrikstad SK500560

W 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK
Pernille BuchOK GORM233520
Marion BüchliOLG Suhr508004
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation233410
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Veronica LundOK Kolmården
Marianne LøkenOK Moss505784
Daniela MartanovaSlavia Liberec
Daria NiggliOJura206910
Agnes SadzotCO Liege89921
Silvia ShandurkovaUzana
Beate UndebergetOppsal Orientering248750
Reda VeldeOK Azuolas244085

W 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marina AxelssonMarkbygdens OK
Pinar BasolTäby OK
Kerstin BuchackerCO Liege239540
Claudia FomasiSCOM Mendrisio
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Aline HermansCO Liege210722
Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave
Martina KarlssonOK Vilse 87
Franziska LemmelLuxOC
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Cathy McCombAustralopers Orienteering Club
Sanna NymalmPargas IF505938
Frey SilviaWoodchucks
Flavia SpinelliASCO Lugano
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Renate Thys MarclayCA Rosé236686
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Käthi WidlerOLG Wislig
Elisabet WirtzLuxOC
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Vibeke ØyeIL Gular222669

W 50- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Gaby Aebersoldol.biel.seeland
Woo AllenBAOC507444
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Alexandra CoelhoGD4Caminhos
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Hilde ForbordMalvik IL506781
Brigitte GrobULU'S REISEWELT
Rine HanssenByåsen IL72399
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Noe KamijimaTsurumai OLC
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Clare LinesSouthdowns Orienteers
Mona LomeHamar OK190329
Sabrina MeisterOLG Dachsen
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Kirsten MøllerSøllerød OK155162
Camilla NäslundOK Hammaren
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK507656
Johanna PurrerULU'S REISEWELT
Rita RaastadSkien OK502129
Agnes SegondyTout Azimut Fameck
Helen SkoogKils OK
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Petra WältiSWISS O TOURS

W 55- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wing See AuOAHK
Sylvie BassetASUL Sports Nature
Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB
Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbank
Priska GautschiSWISS O TOURS
Marketa GrahamOttawa Orienteering
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Tilkin HedwigeCO Liege224606
Susan Keymelbourne forest racers1392408
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Elena LippertVKO
Chieko MiyamotoKeiyoOL185348
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Mary O'ConnellThree Rock OC
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Solveig SikkelandTyrving IL501595
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Jolanda WehrliSWISS O TOURS
Heather WoodGreatEasternNavigators

W 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liz BourneBullecourt Boulder Bounders
Elizabeth DeaneCork O
Natalia DeconescuMasters Orienteering Hunedoara
Siren GreveBergens TF211515
Gerda GuglielmettiGOLD Savosa
Dorthe HansenSilkeborg OK200884
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
Kristil KristensenOK Skeidi2419298
Nora LeeThree Rock OC
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Olaug F MydlandEgersund OK80750
Regina NeukomULU'S REISEWELT
Arlette PiguetULU'S REISEWELT
Judy PrendergastEureka Victoria
Päivi SaarikoskiPihkaniskat189338
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared

W 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miriam AsvarischViking Orientering
Kirsten BobachAalborg OK150498
Jenny BourneAbominable O-Men
Gerda Marie ChristiansenKøge OK240484
Lis DæhliLøten o-lag181113
Stina ElfvingByåsen IL180863
Ulla EngelbyOK Pan Kristianstad61609
Yvonne GalborgenEds SK502927
Inara GipsleThames Valley OC412342
Gunilla HogedalVänersborgs SK
Ingrid JessenFrämmestads IK
Evamarie LundahlIF Hagen
Maria NordwallOK Kolmården
Annette RagvaldVingåkers OK
Elisabeth RødAndebu IL248506
Berit RøsteRingsaker OK506824
Ingrid E StrömRonneby OK
Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club
Bernadette VandermeulenCO Liege224541
Linda VerdeSturla, IF209838
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

W 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith BrandSWISS O TOURS
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK
Miriam RosenSouth Ribble OC
Gullevi SvenssonRonneby OK

W 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat57247
Else Lerche RaadalFana IL506657
Britt-Marie ÅbergOK Tisaren

W 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Ellen MathisenPorsgrunn OL480109

M -10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josef BaldrianUSK Praga114960
Deniz BasolTäby OK
Kuzey BasolTäby OK
Herman EliassonSundsvalls OK508007
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Erlend Husevåg-LobbenFørde IL212603
Frederik LemmelLuxOC
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Lukas OechlerOLV Landshut
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504396
Janis TiemannOLG Stäfa
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Matthias WirtzLuxOC

M 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dmitry BuchatskiyWhite Nights
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Petter FochsenWaxholms OK
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Johan Husevåg-LobbenFørde IL212612
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Daniel KuuttilaTurun Suunnistajat222492
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Moritz OechlerOLV Landshut
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Yannick WidlerOLG Wislig
Jakob WirtzLuxOC

M 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Elias BergsetIL Veten229749
Victor DanneckerOJura
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Tamás NédaTTE Tipo
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Trygve Nummedal OsFørde IL225539
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Xihan ZhaoLearnjoy Sports

M 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Boyuan HuangMoxina OK233512
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

M 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel BichlOJE Wappler
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF508394
Yen Lung ChenMoxina OK
Anthony Covey-CrumpJesus OK502205
Hans EgefalkHagaby GoIF97240
Kevin FisherOUSA
Anton HemlinIK Uven
Lukas JanischowskyOLG Regensburg
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Edward LinesSouthdowns Orienteers
Jonas LundgrenLinköpings OK
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Tatsuki MiyamotoKeiyoOL185352
Colm MoranTeam Ireland
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Ryosuke NishishitaKOLC502499
Thomas RuudOppsal Orientering500636
Mikkel SkaarupCopenhagenO
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko129954

M 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Peder HegdalOrkanger IF134538
Jiri MartanSlavia Liberec
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721

M 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus191868
Ali BasolTäby OK
Chi Ming ChungOKOK Zone133326
Nicolas DalibardC.O.Colmar
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Magnus HolmskauTrøsken IL178585
Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop401760
Øyvind LøkenOK Moss187141
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300

M 45- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petr BaldrianUSK Praga115024
Rene CottingOLG Stäfa
Gilles DanneckerOJura
Michele FomasiSCOM Mendrisio
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL236731
Nicolas GreffCO Ambérieu
Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati
Michael HockARDOC240056
Tom KristensenLarvik OK507715
Hartmut LemmelLuxOC
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL
Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club
Tatsuo MoriMichi198766
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Cidalio OliveiraGD4Caminhos
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Xiaoping TanLearnjoy Sports98566
Uwe WeidOLV Landshut
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502
Dong ZhaoLearnjoy Sports

M 50- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Lars BaklidKonnerud IL220872
Roger BaumannWoodchucks
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Geir BråtenVegårshei IL245669
Kang Kai CheungSOC88351
Martin DonnellGreatEasternNavigators
Tomas EidsmoFreidig173137
Rune EngehultNotodden OL207904
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Christoph FurerSWISS O TOURS
Helge GisholtOK Skeidi238122
Knut GjoneSandefjord OK223921
Jens Olav HessenStokmarknes OL181567
Christian JomaasFossum IF501016
Marko KarkulehtoOK Vilse 87
Klaus KrischanSWISS O TOURS
Paul LigginsAustralopers Orienteering Club
Robert LinesSouthdowns Orienteers
Tsz Hin LuiSOC88279
Peter LundOK Kolmården
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Blaise MarclayCA Rosé236685
Jurg NiggliOJura205377
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Martin OkleOLG Cordoba
Per Eg PedersenKolding OK85784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Björn TiemannOLG Stäfa
Magnus TrofastBredaryds SOK
André WältiSWISS O TOURS
Oskars ZernisSaldus OK74270
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

M 55- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Aebersoldol.biel.seeland192185
Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering Association
Olivier BassetASUL Sports Nature94878
Anders BergsetIL Veten223940
Ivar BergsetIL Veten89792
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Roar ByeModum OL193869
Maths CarlssonTolered-Utby OL
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Martin EggerOLV Hindelbank
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Thomas GloorIG BLOCH
Mats JönssonKorsnäs IF OK
Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave
Michihiro KamijimaTsurumai OLC
Jari KymäläinenTampereen Pyrintö65746
Sai Fong LeungOAHK
Mike LongUniversity College Dublin OC251056
Pat McCavanaGreatEasternNavigators
Roland MeisterOLG Dachsen
Kohji MiyamotoKeiyoOL
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kent PihlOK Roskilde
Espen RaastadSkien OK211809
Ove RinnbäckOK Ravinen508670
Stefan SchlatterULU'S REISEWELT
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Bruno VandermeulenCO Liege210348
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Urs WidlerOLG Wislig
Tsutomu YoshidaMichi
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

M 60- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Christian BilandULU'S REISEWELT
Otti BisangULU'S REISEWELT
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Erik BobachSilkeborg OK200688
Andrew Cumming ThomParawanga
Morten DueMåren OK400286
Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Michele GuglielmettiGOLD Savosa
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Rolf HedigerSWISS O TOURS
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee
Heikki HulkkonenPihkaniskat189213
Malcolm InghamWellington Orienteering Club
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Bo KonringSøllerød OK155160
Geoff LawfordAbominable O-Men
Håkan LindbergOK Vilse 87
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Tilkin MichelCO Liege210363
Eugenijus MiksysOK Azuolas244083
Karl MollénOK Denseln
Arvid MydlandEgersund OK238112
Per OsenVestre Akers SK508236
Ulf PalmérUlricehamns OK
Rein RooniOK Orvand159039
Hansjörg RutzOLG Kulti194313
Toni Serrallonga GaschCAT-O
Don ShortCNOC
Christer SkoogKils OK
Daniel SteudlerOLG Kulti
Takashi SugiyamaSans Souci
Jan SveenRaumar Orientering501365
Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

M 65- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Bjørn BergerByåsen IL505396
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Anders ErikssonIF Hagen
Arvid GalborgenEds SK505644
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Gunnar Grue-SørensenKøge OK
Mikhail GryaznevichThames Valley OC408098
Bengt HanssonSäterbygdens OK
Lars HogedalVänersborgs SK
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF501668
Robert JessenFrämmestads IK
Stein KlyveOK Moss64749
Dag KristensenOK Skeidi206256
Kalle LindqvistVäxjö OK
John McCulloughThree Rock OC
Hans-Åge MortensenViking Orientering
Torbjørn NørbechRingerike OL248918
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Roch PrendergastEureka Victoria
Ulf RadlerJärfälla OK
Hans RagvaldVingåkers OK
David RosenSouth Ribble OC
Matthias ScherrerSWISS O TOURS
LarsOwe StrömRonneby OK122404
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club
Leif ÅkerblomStora Tuna OK508616

M 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Poul BobachAalborg OK184862
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
David CadyBuffalo Orienteering Club
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Kurt GrønliFørde IL508237
Willy GrønstadGimle IF192646
Øistein HagenOK Øst203211
Tommy HeldFK Åsen
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Runar KittilsenStokke IL239076
Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat205389
Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat231772
Einar LundHamar OK60530
Fred LäderachULU'S REISEWELT
Haakan NilssonMalmö OK
Torodd OsFørde IL211431
Lars Perssonok kompassen
Leif Sandgrenfrosta ok
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Franz WyssSWISS O TOURS
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

M 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Thorbjørn Johan BjørloGimle IF214981
Hansruedi BrandSWISS O TOURS
Tormod DahlenRingerike OL211376
Roar ForbordMalvik IL208600
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL
Arild MoenKonnerud IL244741
Rich ParkerBay Area Orienteering Club
Magne RaadalFana IL235218
Raimo SalminenOK Pan Kristianstad
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering

M 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peo BengtssonOK Pan Kristianstad61610
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Svein SolerødOL Toten-Troll215633

W 17-18 E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Klara AnderssonDomnarvets GoIF501392
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Jasmin HertelOLG Regensburg
Katrin HertelOLG Regensburg
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marie LilandNydalens SK500589
Marie Lindløv JensenOK Moss504498
Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK
Elin MartanovaSlavia Liberec
Annick MeisterVompatti OK
Elsa NilssonDomnarvets GoIF500235
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf
Martina RizziEksjö SOK
Oda ScheeleNydalens SK501067
Ines SchikoraOLG Regensburg
Tale StrandKongsberg OL504515
Hanna WeyVompatti OK

W 19-20 E (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK507042
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Flurina BieriVompatti OK
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF509311
Katja BrütschVompatti OK
Ane DyrkornNTNUI180221
Thea DyrkornNTNUI181872
Ragnhild EideByåsen IL199600
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Pernille KatlaFossum IF191341
Sophie KrausOLG Regensburg
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Anine LomeHamar OK509355
Lehner MareiOLG Regensburg
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932
Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators
Joelle MeisterVompatti OK
Maren NorderudTyrving IL502350
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Sintija OzolaZVOC
Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Hanne VassendPorsgrunn OL241426

W 21-E (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette BassetASUL Sports Nature
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK509025
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Pascaline ColasASUL Sports Nature
Anne EdwardsThames Valley OC485427
Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK502463
Iliana IlievaHalden SK506699
Emmi JokelaIFK Göteborg209143
Julia KupchenokST488040
Malin Leijon LindOK Kolmården
Roisin LongUniversity College Dublin OC223308
Ellie MolloyWellington Orienteering Club
Hanna PaulavaBelarus OF
Netta RajamäkiKalevan rasti215707
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave
Marie VuittonASUL Sports Nature
Essi VäisänenSK Vuoksi183019
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Camilla ÖhmanNTNUI208461

M 17-18 E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Jonas CarlssonStora Tuna OK
Vetle DrageKongsberg OL502338
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450
Karl GranathOk Kåre
Jonas GrønliFreidig215144
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Mikkel KatlaFossum IF203103
Vegard KittilsenFreidig504704
Konstantin KrausOLG Regensburg
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Birk Bell LysakerFana IL211313
Aidan McCulloughThree Rock OC
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL
Martin RinnbäckOK Ravinen508561
David RundeKristiansand OK221505
Tobias RøddeGanddal IL197866
Lars SandstadFreidig504578
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Simen Spets StorhovFreidig203586
Henry SvensVästerbergslagens OL
Augusts VeldeOK Azuolas
Anders VestølVegårshei IL509130
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Lars Young VikNydalens SK204299
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Emils ZernisSaldus OK172208
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

M 19-20 E (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Felix AxelssonMarkbygdens OK
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lorenz BrandlOLG Regensburg
Riccardo CasanovaOLG Regensburg
Sebastian DalandKristiansand OK224268
Vladimir DolininWhite Nights
Mats EidsmoFreidig508238
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Elias JonssonNydalens SK509299
Scott JuvikIL Gular504399
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Lukas LilandNydalens SK507605
Timon LorenzOLG Regensburg
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Einar MelsomFossum IF507072
August MollénOK Denseln
Lukas OlmKils OK
Luca RizziASCO Lugano
Philipp SchwarckOLG Regensburg8119911
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Filip TrofastBredaryds SOK
Felix WartnerOLG Regensburg
Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK174797
Andrin WeyVompatti OK

M 21-E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrin BieriVompatti OK
Jonas BrütschVompatti OK
Thomas BührerCA Rosé
Scott CollierCornwall OC
Cillín CorbettCork O
Filipe DiasGD4Caminhos
Roland FesselhoferOJE Wappler
Franz GlanerOK Pan Kristianstad
Steffen HartmannTGV Horn504989
Fabian JanischowskyOLG Regensburg
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave
Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave
Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave
Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature
Jesse LaukkarinenHalden SK507285
Bjørn LundanesNTNUI208437
Alain MazyCO Liege210356
Julian NürnbergerOLG Regensburg
Wolfram PohlTV Coburg-Neuses
Mark PurkisNydalens SK509550
Andris RobaldsZVOC70417
Jakob SchachSV Wannweil
Jonathan SchachSV Wannweil
Maxim SimakovBRIGHTNET191632
Cameron TierNorth West OC
Hugo VaxelaireASUL Sports Nature
Juho WesterlundKoovee226307
Otso WesterlundKoovee223224
Yu Hong Bryan WongSOC38728
Marius ØieLøten o-lag501531

W -13 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikija BirumaZVOC
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Alva EliassonSundsvalls OK508006
Julie FomasiSCOM Mendrisio
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Madara Ilze GrebūnaZVOC
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Conny HoltzTSV Jetzendorf
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat502834
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Veronika TokmatchevaWhite Nights
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

W -14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Ulyana KuprienkoWhite Nights
Annie LundOK Kolmården
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Anna TaksdalGanddal IL508199
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

W -15 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karolina AnderssonDalaportens OL
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL
Elin BryggarKorsnäs IF OK
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF
Klara ErssonOk Kåre
Josefin EylertsenHalden SK190572
Ellen FunkeLeksands OK
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Anna GorbatenkovaWhite Nights
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Anja HoleFørde IL225359
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Lovisa MasesStora Tuna OK
Saga MattssonDalaportens OL
Zali McCombAustralopers Orienteering Club
Inese NeimaneZVOC
Anja NilssonDomnarvets GoIF500227
Liv NorbergAvesta OK
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Olga RindeskogVästerbergslagens OL
Sanna RinnbäckOK Ravinen508562
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Agnes WallinKorsnäs IF OK
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

W -16 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja BergqvistKorsnäs IF OK
Julia CottingOLG Stäfa
Mélanie DalibardC.O.Colmar
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EliassonDomnarvets GoIF
Kate Kristiāna ErģeZVOC
Selma FærdenKolbotn og Skimt OL236758
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Elsa GörasLeksands OK
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL
Emilia JohnssonOk Kåre
Linnea LundOK Kolmården
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Lea MartanovaSlavia Liberec
Alina NiggliOJura297180
Thea NordinKorsnäs IF OK
Julia NäslundOK Hammaren
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Sarah SchöpsOLV Landshut
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK
Vilmalee SuwanOK Vilse 87
Vendela SöderqvistOk Kåre
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Alma WallmanVästerbergslagens OL
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763

W 15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338

W 35-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli StensliLøten o-lag501070
Kristine TiemannOLG Stäfa

W 50-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Catherine KingAJAX236232
Jackie McCavanaGreatEasternNavigators
Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURS

M -13 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matthieu BührerCA Rosé
Ulysse DanneckerO'Jura
Jens FochsenWaxholms OK
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Eddie KarlssonOK Vilse 87
Arnaud MazyCO Liege189585
Noah MulariOK Vilse 87
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Cian O DonnellGreatEasternNavigators
Jakob OechlerOLV Landshut

M -14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Johannes BergerudVarteig OL234554
David BurgmairOLG Regensburg
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Håkon GrønliFørde IL225536
Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL225369
Severin LehnerOLG Regensburg
Erik LundquistOK Ravinen
Jett McCombAustralopers Orienteering Club
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Mark StrimovskiyWhite Nights
Liam WingstedtHalden SK221174
Paul WirtzLuxOC
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

M -15 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Leo AlvolinOk Kåre
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Tomáš BaldrianUSK Praga115021
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Peder BryggenHalden SK202091
Jakob CarlssonStora Tuna OK
Lukas CottingOLG Stäfa
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Joel GolsäterKorsnäs IF OK
Jon HanssonOk Kåre
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre LadimOK Moss503554
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Lucas WannerAvesta OK
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK

M -16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elliot DanneckerOJura
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Albin GezeliusIFK Mora OK
Markus HalvarssonLeksands OK
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK
Yannick LieblichOLG Regensburg
Christoffer LindgrenOk Kåre
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Klockar Eskil NääsLeksands OK
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046
Jakob WidelundOk Kåre

M 35-AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Tor RingstadHedrum OL506789
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

M 50-AK (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joerg BaumannIG BLOCH
Martin GygaxOLG Biberist SO
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Ola JönssonOK Vilse 87
Anders SjöbergOK Reftele
Martin WidmerOLG Suhr507438
Andreas WyssSWISS O TOURS

OpenA1 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsie BrenneVarteig OL222551
Yingjing HanLearnjoy Sports

OpenA2 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Cristina del CampoMalarruta
Eva-Lena FalkVärend GN OL
Hans FalkVärend GN OL
Knut Even HoleFørde IL211179
José Manuel PrietoMalarruta
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jiří ValentaKlubbløs
Fabio WürmliULU'S REISEWELT
Kurt ÅbergKlubbløs

OpenA3 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adam CadyBuffalo Orienteering Club
Peichi ChuangMoxina OK233510
Agnese GeduševaZVOC
Liliana OliveiraGD4Caminhos
Christian ReuschHeming Orientering194449
Kari SvingheimLillehammer OK208088

OpenA4 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olof BjörkmanKungälvs OK
Koji ChinoKlubbløs222931
Chinchi HuangMoxina OK233511
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546
Sze Wai TsangSOC
Tung Nam YuenSOC84099

OpenA5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Diego BarattiGOLD Savosa
Chloe BlancOJura94892

OpenA6 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kiss DénesJMD
Dorottya SisaJMD

OpenB1 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annerös HedigerSWISS O TOURS
Angelika WeidOLV Landshut

OpenB2 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Mia EngehultNotodden OL197857
Ophelia Meyer CottingOLG Stäfa
Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK144863
Trond TaraldsenMalvik IL224322
Wenfen YangMoxina OK233514

OpenB3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

OpenC1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta HeldFK Åsen
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153
Andreas KragsethIL Gular212521

OpenC2 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537

OpenC3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea HansonGreatEasternNavigators
Allison HegdalOrkanger IF224107

OpenN1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

OpenN2 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olov GiertzLinköpings Universitet

Annonser

IOF Eventor