Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Haldenmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Haldenmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 21 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK506241
Josefin EylertsenHalden SK190572

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Gøril FristadHalden SK501118
Ingunn FristadHalden SK181141
Vendula HaldinHalden SK183672
Lizzie InghamHalden SK216466
Eva JurenikovaHalden SK184340
Ida KristianssonHalden SK505060
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Jo ShepherdHalden SK85408
Jenny WegebroHalden SK

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philip Orud HovlandHalden SK224870

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Isak HoltHalden SK223537
Liam WingstedtHalden SK176982

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonathan EylertsenHalden SK203416

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats HaldinHalden SK215121
Audun HoltHalden SK225188
Markus HolterHalden SK222454
Andreas JohanssonHalden SK503361
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Will RiggHalden SK
Emil WingstedtHalden SK208496

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil BjørloHalden SK187303
Ole Jakob OttestadHalden SK219291

Nybegynnerløype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK
Hanna HaldinHalden SK183672
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

Annonser

IOF Eventor