Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 9 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 202 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14504032
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50504450
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-203847712

Bækkelagets SK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKH 213946571
Samuel DjupedalBækkelagets SKN-åpen224929
Aksel EideBækkelagets SKH 11-123886736
Erlend FalchBækkelagets SKH 11-12
Marthe GløersenBækkelagets SKD 213781937
Jonas HirschBækkelagets SKN-åpen3519097
Markus HirschBækkelagets SKH 11-123809324
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKN-åpen3517448
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKH 11-123516572
Oscar JohansenBækkelagets SKH 11-12
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKD15-20B3880390
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 213780640
Viljar Godager KaasBækkelagets SKN-åpen3778750
Håkon Meland-TangenBækkelagets SKH 21
Viktor Meland-TangenBækkelagets SKH 11-123954161
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKD15-20B3672094
Eirik Svergja RustadBækkelagets SKH 21
Sindre SandvenBækkelagets SKH 21504330
Oskar Skamsar ThorsenBækkelagets SKN-åpen
Lars Øderud VatneBækkelagets SKH 15-163670031

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi TronbølFet OLD 21

Fossum IF (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius BakkeFossum IFH 15-163962081
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 15-163410735
Britta FismenFossum IFD 213947934
Peter Andreas GisholtFossum IFH 17-203869567
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-143989316
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15-163861598
Stein H. HagenFossum IFH 503886918
Signe HoloFossum IFD 13-143807005
Øystein HoloFossum IFH 503781697
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-203725991
Gunvor Hov HøydalFossum IFD 213987005
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFD 17-203640158
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 15-163886306
Håkon JendalFossum IFH 503885985
Selma Tørudbakken JendalFossum IFD15-20B3682200
Christian JomaasFossum IFH 503886512
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-203658655
Philip Lehmann RomørenFossum IFH 13-143677168
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFD 13-143655024
Gustav Andresen SkotteFossum IFH 15-163883345
Eirik Vie StrislandFossum IFH 13-143637238
Sindre Vie StrislandFossum IFH 13-143636792
Birk Felland SætnanFossum IFH 15-163947603
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 503984358

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas G. PoldenGneist, ILH 21

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 50

Heming Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50196876
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-20211112
Ella BerstadHeming OrienteringD 15-163780467
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 503729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 15-163671013
Henrik ReuschHeming OrienteringH 15-163887072
Karl Even RyghHeming OrienteringH 213942547
August Syrdal ØenHeming OrienteringH 15-163649324
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD 13-143649365
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 503781176

IL GeoForm (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormH21B3940756
Sharon BroadwellIL GeoFormD21B3981636
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 503942430

IL Koll (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarl Magnus BergeIL KollH 21
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-143653292
Martin Christoffer BorgIL KollH 13-143730728
Jonas HickenIL KollH 13-143961869
Jakob Refvem KolderupIL KollN-åpen
Tobias Tronbøl LiumIL KollH 13-14
Teodor Nysæther MikkelsenIL KollN-åpen
Pauline MyklebustIL KollD 13-143717253
Pål MyklebustIL KollH21B3964301
Johannes Salvesen-LundeIL KollH 13-14

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri Boye-AlsosKlubbløsN-åpen
Lars HolmKlubbløsN-åpen

Lillomarka OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 15-163877859
Martin GranlyLillomarka OLH 503881091
Svein NygårdLillomarka OLH 503855517
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLN-åpen3967536
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH 17-203886017
Charlotte WatsonLillomarka OLD 21

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Ingela HopeModum OLD21B

Nordre Follo Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo OrienteringH 50
Alva Marika NiklassonNordre Follo OrienteringD 15-163981925
Bengt NiklassonNordre Follo OrienteringH 503981990
Nils Anders NiklassonNordre Follo OrienteringH 13-143969573

Nydalens SK (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-143652807
Jonas AarsethNydalens SKH 15-163885316
Mari AarsethNydalens SKD 13-143522380
Helena AxelssonNydalens SKÅpen A-kort3884111
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 15-163985231
Jon Iver BakkenNydalens SKH 503561305
Rolf Andreas BergNydalens SKH 15-163583820
Henrik EijsinkNydalens SKH 21503558
Kjetil EspedalNydalens SKH 503705761
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 503959723
Maja Mo HjelsethNydalens SKD 13-143707825
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 15-163639903
Anders Håvard LarsenNydalens SKH 15-163639366
Einar LunøeNydalens SKH 503488467
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 503778594
Maiken Skirstad MoNydalens SKD 213793940
Fredrik SaugestadNydalens SKÅpen A-kort3906864
Marie SaugestadNydalens SKD 13-143852852
Marie ScheeleNydalens SKD 13-143725330
Oda ScheeleNydalens SKD 15-16501067
Helge StubberudNydalens SKH 503834447
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-143631900
Per Ola UlsethNydalens SKH 503984341
Eira Skaarer WiklundNydalens SKD 11-123825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-143863115

OK Moss (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK MossH 50
Linda FredhOK MossD21B506342
Morten FredhOK MossH 21208419
Hallvard KorenOK MossH 503777703

Oppsal Orientering (53)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringD 15-163781143
Eilert AamodtOppsal OrienteringÅpen A-kort3781424
Marius E. AamodtOppsal OrienteringH 13-143781200
Oskar ArnesenOppsal OrienteringN-åpen
Aksel Nikolai AubertOppsal OrienteringH 11-12
Oscar K. EnggravOppsal OrienteringN-åpen
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-14
Tuva Berger GjelstadOppsal OrienteringD 11-12
Vidar GjelstadOppsal OrienteringÅpen A-kort3981958
Vemund GrimmerOppsal OrienteringN-åpen
Øyvind Andreas HaslundOppsal OrienteringN-åpen
Vemund O HatlenOppsal OrienteringH 11-12
Audun HvenekildeOppsal OrienteringH21B3728102
Synne Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 11-123938701
Tale Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 13-143916574
Selja HylbakOppsal OrienteringN-åpen
Iben Johansen-BarliOppsal OrienteringD 11-123943552
Ingrid Johansen-BarliOppsal OrienteringD 13-143728458
Tina KallesonOppsal OrienteringD 15-163876877
Lars KlyveOppsal OrienteringH 50
Eirin KolshusOppsal OrienteringN-åpen
Eskil KolshusOppsal OrienteringH 13-143630399
Arne KongsnesOppsal OrienteringH21B
Ingrid LuråsOppsal OrienteringD 13-143864717
Åse LuråsOppsal OrienteringD 11-123864113
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringD 13-143972817
Kasper Krohn MørlandOppsal OrienteringH 11-12
Alfred NikolaisenOppsal OrienteringH 11-12
Per-Ivar NikolaisenOppsal OrienteringH 213953098
Ask OlaussenOppsal OrienteringH 13-143631793
Eskil OlaussenOppsal OrienteringH 11-12
Sondre OlaussenOppsal OrienteringH 13-143822236
Oda Amrud PedersenOppsal OrienteringN-åpen3707478
Tomine RavnOppsal OrienteringN-åpen
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 15-163884863
Martin ReichenbachOppsal OrienteringH21B3885407
Ingeborg RødhjellOppsal OrienteringN-åpen
Sigurd RødnesOppsal OrienteringH 13-143661253
Bent Erik SkaugOppsal OrienteringH 21
William Resvoll SkaugOppsal OrienteringH 17-203621513
Wilmine Resvoll SkaugOppsal OrienteringD 15-16
Wiona Resvoll SkaugOppsal OrienteringD 11-12
Gabriel SolemOppsal OrienteringH 11-123980133
Ester Sørbrøden StoksetOppsal OrienteringN-åpen208660
Synne Syversen GihleOppsal OrienteringD 11-123914173
Sveinung SyversenOppsal OrienteringH 21
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 15-163990223
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 13-14209719
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringD 13-143982345
Carl Erik WasbergOppsal OrienteringH 50
Christoffer ÅnensenOppsal OrienteringH 13-143809316
Simen ÅnensenOppsal OrienteringN-åpen
Ketil ÅstebølOppsal OrienteringH 50

Oslostudentenes IK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKH 50210110
Are EriksenOslostudentenes IKH 50195715
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 21

Stavanger Orienteringsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbD 40
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-203986379

Tyrving IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving ILH 503950599
Solveig BlandkjennTyrving ILD 213604337
Egil EideTyrving ILH 50
Bjørn Henning GrandalTyrving ILH 503389434
Eivind HoffTyrving ILH 503948957
Stella HolmboeTyrving ILD 15-163873106
Espen JakobsenTyrving ILH 21504561
Mina JørgensenTyrving ILD15-20B3699832
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 17-203630498
Jim Øystein NybråtenTyrving ILH 213615903
Torgeir NørbechTyrving ILH 213982253

Østmarka OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob GilljamØstmarka OKH 13-14224108
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH 17-203946803
Linda HanssenØstmarka OKD 403778883
Martine Arntzen HaugØstmarka OKD 11-12
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 11-123776119
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 15-163640729
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-203828514
Mathias LinløkkenØstmarka OKH 11-123653003
Ingrid NermoenØstmarka OKD21B220857
Sigrid NermoenØstmarka OKD 13-14212419
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 11-12212213
Erlend Luis OtterleiØstmarka OKH 11-12
Håvard RønningenØstmarka OKH 13-143865581
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD 15-163883733

Ås-NMBU Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 50
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 50
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 213618147
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-203780814

Annonser

IOF Eventor