Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asker ABC 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asker ABC 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 31 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Nybegynner (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Karoline BredlandAsker Skiklubb228554
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb501672
Synne KjernsmoAsker Skiklubb211729
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb67730
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb225300
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina MartiniAsker Skiklubb502246

H17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256

D17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Marie VågeAsker Skiklubb500270

H21-39 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian BergersenIL Tyrving234974
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

D21-39 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun RuudAsker Skiklubb204272

H40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Øystein RastadAsker Skiklubb212379

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Majken KorsagerAsker Skiklubb500582

H50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni RyeAsker Skiklubb67617

H60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore VaajeAsker Skiklubb400434

H17B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Gunnar PedersenAsker Skiklubb501102
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

D17B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvill HoftunAsker Skiklubb217135
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb500226

Annonser

IOF Eventor