Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 2 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 26 påmeldte lag.

Kompisstafett (26)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Helene Nysæter191281
2Andreas Nysæter226165
3Vegard Velle Sivertsen229520
4Brage Iversen206538
5Andreas Dale201918
Fana IL 1
1Oskar Heksem213352
2Anders Tønnessen Rød91559
3Brage Bell Lysaker211903
4Kristine Bog Vikane213410
5Jan Kocbach194000
Fana IL 2
1Karoline Strandenes213524
2Øistein Bøe200454
3Marie Roll-Tørnqvist192919
4Magne Raadal235218
5Rannveig Nordhagen213207
Fana IL 3
1Stine Marie Tefre Grieg195947
2Tord Bell Myking225325
3Sondre Batalden213380
4Per Vold220842
5Kirsti Lysaker191280
Fana IL 4
1Elin Cecile Kryvi Strandenes213792
2Vibeke Tefre Grieg195746
3Erik Vikane99307
4Anne Kjersti Daltveit238055
5Torgeir Strand208120
Gneist, IL 1
1Emilie Solvik500167
2Øyvind Johannessen204599
3Lars Olav Tolo211077
4Marit Nipen503975
5Mads Jørgen Skage207693
Gneist, IL 2
1Margrete Solvik500046
2
3Ingunn Torød Buset204708
4Valentina Dimitrova502475
5Sturle Nordeide211077
Gneist, IL 3
1Kirill Eikanger212188
2Bjarte Eikanger502476
3Hedda Erica Eikanger212858
4Jan Steineger236501
5Magne Knudsen207802
IL Gular 1
1Andreas Kragseth212521
2Scott Juvik504399
3Sivert Reinertsen239499
4Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
5Rune Nygaard207699
IL Gular 2
1Emil Øye Kragseth212315
2Eyvind Kjellevold Malde502442
3Espen Lærk504497
4Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
5Arne Johannesen502587
IL Gular 3
1
2Vibeke Øye222669
3Hege Fjellbirkeland211280
4Birgitte Torbjørnsen192223
5Svein Linga181793
IL Gular 4
1
2Bård Hekland201844
3Marian Kjellevold188769
4Mai Helen Linga487964
5Tore Juvik216874
Os Orienteringsklubb 1
1Nora Ruth Wikestad212808
2Andreas Berge213038
3Ove Frotvedt502088
4Turid Rognsvåg206470
5Espen Rognsvåg502090
Os Orienteringsklubb 2
1Ada Wikestad211740
2Steinar Danielsen502085
3Sonja Snilstveit
4Rolf Nord204772
5Ole-Håkon Sælen141374
Os Orienteringsklubb 3
1Arn Viljo Wikestad212804
2Tommy Sævareid502089
3Aurora Helena Wikestad212771
4Venla Arponen Snilstveit66700
5Gudmund Snilstveit66706
TIF Viking 1
1Iris Popsueva Buanes223661
2Ørjan Totland503098
3May-lill Damm220770
4Lise Christensen197726
5Trygve Buanes203415
TIF Viking 2
1Sigve Popsuev Buanes223800
2Kjetil Damm215576
3Victoria Popsueva203420
4Jan Harald Helmich Pedersen195881
5Vemund Hansen186183
Varegg Fleridrett 1
1Andreas Strømme Lid195949
2Kristian Rykkje184641
3Sverre Soløy222675
4Mari Strømme Lid185870
5Oskar Røen204561
Varegg Fleridrett 2
1Bendik Madslien Steinhaug202383
2Stian Rykkje207688
3Tore Lid195804
4Tora Aasheim Nymark192399
5Vyacheslav Mukhidinov224634
Varegg Fleridrett 3
1Tonje Rykkje213813
2Erik Nymo Bohne217102
3Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
4Karianne Strømme235225
5Markus Kjærner-Semb204540
Varegg Fleridrett 4
1Marie Thomassen188791
2Oskar Madslien Steinhaug505702
3Gro Madslien470006
4Olena Strugalova204546
5Tore Nymark192524
Varegg Fleridrett 5
1Ragna Oline Doppelhofer Ervik213270
2Christiane Trösse220066
3Rasmus Jorde222678
4Linda Rykkje100200
5Sveinung Rykkje199735
Varegg Fleridrett 6
1Sofiya Mukhidinova223882
2Magnus Strømme Lid195921
3Astrid Oline Ervik222690
4Tove Aasheim192587
5Mathias Rosenlund502444
Varegg Fleridrett 7
1Mira Mukhidinova234241
2Kristoffer Kjenes Haugland186313
3Anne Westergård181849
4Christine Danielsen Soløy222635
5Gernot Doppelhofer192629
Varegg Fleridrett 8
1Isak August Holmefjord Amundsen
2Helge Tiger Haugland202221
3Tone Rosenlund191663
4Tage Rosenlund191645
5Pål Thomassen154302
Varegg Fleridrett 9
1Marius Guibert223649
2Helge Rosenlund506825
3Vibeke Nymo91678
4Bjørn Steinhaug222690
5Owen Jarvis Westergård181850

Annonser

IOF Eventor