Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nord-Østerdalmesterskapet 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nord-Østerdalmesterskapet 2018
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 5 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda HylenTynset IF200955
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Selma SalbuTynset IF200950
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF224172
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Rød FeragenTynset IF502772
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Guro SchjølbergTynset IF166982
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL184293

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Liv MeliIL Nansen505835
Anne Meli NarjordOs IL186882
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid KalbækkenTynset IF243727
Anne Mette NormannTynset IF504589
Kari OsmoenOs IL181473
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Dagrunn UrsethVingelen IL98066
Solveig VingelenVingelen IL92146

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Lærum HagenTynset IF228427
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL206285

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Truls LunåsmoTynset IF236795

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon DirfeldtOs IL212872
Peder Angel Lundquist LangenOs IL212010
Markus Wilhelm NarvesenOs IL213692

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL203607

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF205970
Peder Aukrust OsmoenOs IL229685

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir SchjølbergTynset IF180141
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Inge BreenÅlen IL174255
Per EngebakkenIL Nansen503002
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Harald SvergjaKvikne IL184562
John SvergjaKvikne IL157012

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asmund PedersenTynset IF187243
Helge SundbergRøros IL483732
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Erik HaagensenOs IL217154
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Tor ØstvangOs IL229651

Trim Lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Tor Petter LunåsmoTynset IF180799
Kristin SiksjøTynset IF

Annonser

IOF Eventor