Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 10 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
John Bjørnar BremnesKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Arne KongsnesOppsal Orientering
Per OsenVestre Akers SK3741048
Brian PoonKlubbløs
Tore SannesLillomarka OL3978848
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Morten ØdegaardKlubbløs
Tormod ØvergaardVestre Akers SK

Damer A-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Trude FixdalIL Koll190628
Charmaine FungHKOXCC99001
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Aase MestadLillomarka OL3885928
Agni Fjogstad NielsenTyrving IL505499
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Gunnhild VikhamarLillomarka OL
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL239382

Herrer B-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Knut M. OlsenLillomarka OL
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer B-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Merete RørvikLillomarka OL204205
Teresia WangensteenLillomarka OL

Herrer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Ingvald BengtsonKlubbløs
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Beate MoldestadSkanska Norge
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Barn Nybegynnere (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

IOF Eventor