Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 3 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Arne DybdahlLillomarka OL
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Arne KongsnesOppsal Orientering
Peter NylundHaugerud IF3952595
Per OsenVestre Akers SK3741048
Tore SannesLillomarka OL3978848
Pål Tore SvendsenKlubbløs
Sjur SæterenLillomarka OL
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer A-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Trude FixdalIL Koll190628
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL157479
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Astrid WangensteenNydalens SK193894
Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL239382

Herrer B-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Ingvald BengtsonKlubbløs
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Ove HildrumLillomarka OL3882545
Kjetil JacobsenHamar OK
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Knut M. OlsenLillomarka OL
Georg SmedsaasHisøy OK
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer B-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Nora JohansenHisøy OK
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Merete RørvikLillomarka OL204205
Teresia WangensteenLillomarka OL

Herrer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Beate MoldestadSkanska Norge
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Barn Nybegynnere (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

Annonser

IOF Eventor