Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Prøve-NM knockout sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Prøve-NM knockout sprint
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 10 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Silje SlungaardTyrving IL
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3656352

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118
Maren NorderudTyrving IL3668670
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iliana IlievaHalden SK3693850
Lone Malmgren MolstadHalden SK3835212
Tonje VassendNTNUI3587961
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Mikkel BerglundRingerike OL1402
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Ådne SkjærsteinTyrving IL3635950
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Elias JonssonNydalens SK3917549
Isak JonssonNydalens SK3602398
Lukas LilandNydalens SK3572799

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Audun HeimdalNTNUI3917200
Are KristiansenTyrving IL3946886
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829

Annonser

IOF Eventor