Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asker ABC 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asker ABC 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 3 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (70)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH17-20502140
Elias AndenæsAsker SkiklubbNybegynner223678
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD50220077
Jakob Backer-TellnesAsker SkiklubbH13-14217112
Ingvild Pedersen BerganAsker SkiklubbD17B152353
Amalie BirkelundAsker SkiklubbNybegynner212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH13-14190683
Juha Chang FlåganAsker SkiklubbNybegynner223575
Haakon DolvenAsker SkiklubbH40228441
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD13-14212264
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH15-16503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH15-16205545
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD50224573
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbH11-12239477
Håvard EspelinAsker SkiklubbH50226644
Tarje EspelinAsker SkiklubbH13-14500262
Tuva EspelinAsker SkiklubbD11-12500233
Felix FinsrudAsker SkiklubbH15-16502244
Are FlåganAsker SkiklubbH50505666
Arne FossheimAsker SkiklubbH50504115
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH13-14502890
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH50168804
Svein GranerudAsker SkiklubbH40504485
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD17-20500252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH40207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD13-14207497
Øyvind GylverAsker SkiklubbH60195801
Vera HalsaaAsker SkiklubbD17B225308
Terje HenriksenAsker SkiklubbH50209078
Guro HjerpaasenAsker SkiklubbD17B213298
Jon OIav HjerpaasenAsker SkiklubbH17B168813
Tommy JauhojärviAsker SkiklubbH40226300
Anne Kathrine LinneboAsker SkiklubbD40207706
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH13-14504032
Lotte MarkussenAsker SkiklubbD17-20226296
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH40203849
Ina MartiniAsker SkiklubbD15-16502246
Sara MartiniAsker SkiklubbD13-14168800
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD50207399
Jonas MyhrAsker SkiklubbH15-16502417
Una NastadAsker SkiklubbD11-12212614
Henrik NybergAsker SkiklubbH11-12228517
Vilmer NybergAsker SkiklubbH13-14225016
Arild NyhaugAsker SkiklubbH40505200
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH13-14204534
Aksel OlsenAsker SkiklubbH40505300
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH11-12212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbNybegynner228515
Gunnar PedersenAsker SkiklubbH50501102
Jakob RastadAsker SkiklubbH13-14207424
Mikkel RastadAsker SkiklubbH11-12502885
Hedda Sofie RiddervoldAsker SkiklubbD13-14225293
Silje Ruud FossheimAsker SkiklubbD11-12204273
Jorun RuudAsker SkiklubbD40204272
Trond RønnebergAsker SkiklubbH50500267
Bjørn SkjævestadAsker SkiklubbH40502576
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH15-16502143
Jostein F. TellnesAsker SkiklubbH40189066
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD17-20500270
Per WiréhnAsker SkiklubbH21-39181811
Martha WisløffAsker SkiklubbD13-16C207601
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH17-20500300
Sverre WisløffAsker SkiklubbH40228399
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD40500271
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD17-20500266
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD11-12202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH50501115
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH15-16501113

Annonser

IOF Eventor