Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asker ABC 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asker ABC 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 3 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb223575
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva EspelinAsker Skiklubb500233
Una NastadAsker Skiklubb212614
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina MartiniAsker Skiklubb502246

H17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

D17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Silje Marie VågeAsker Skiklubb500270
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

H21-39 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per WiréhnAsker Skiklubb181811

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

D40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb207706
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271

H50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EspelinAsker Skiklubb226644
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Gunnar PedersenAsker Skiklubb501102
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

D50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399

H60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801

H17B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb168813

D17B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

Annonser

IOF Eventor