Norsk Orientering

Aktivitet: Spørretimen med Tove Alexandersson

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Spørretimen med Tove Alexandersson
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Påmeldingsfrist onsdag 13 oktober 2021 klokken 20.00
Starttid onsdag 13 oktober 2021 klokken 20.30
Kontaktperson Håvard Haga
Antall påmeldinger 106

Påmeldinger

Navn Navn Fødselsår? Hvilken rolle har du?
Axel Aalde Nydalens SK 2004 Utøver
Amélie Aamodt Oppsal Orientering 2002 Utøver
Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 1973 trener/leder
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 2004 Utøver
Janne Tjørhom Aasheim NTNUI 2001 Utøver
Tobias Alstad Frol IL 2002 Utøver
Emma Arnesen NTNUI 1997 Utøver
Erlend Aune Byåsen IL 2003 Utøver
Cornelius Bjørk Bækkelagets SK 2002 Utøver
Hedda Raadal Bjørlo NTNUI 2000 Utøver
Alfred Bjørnerød OK Moss 2004 Utøver
Bojan Blumenstein Nydalens SK 1993 trener/leder
Peder Bryggen Halden SK 2004 Utøver
Mari Eidsmo Freidig 2003 Utøver
Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 2003 Utøver
Vetle Grønvik Ekra Freidig 2003 Utøver
Bendik Eliassen Halden SK 2001 Utøver
Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 2003 Utøver
Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 2002 Utøver
Eskil Frøisland NTNUI 2000 Utøver
Sturle Furland Sandefjord OK 1972 trener/leder
Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 2003 Utøver
Benjamin Gjone Sandefjord OK 2004 Utøver
Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 2004 Utøver
Emil Grønli Freidig 2004 Utøver
Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 2003 Utøver
Vegard Gulbrandsen NTNUI 1998 Utøver
Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 2004 Utøver
Åsne Haavengen NTNUI 2002 Utøver
Ivar Haugen Norges Orienteringsforbund ivar7haugen@gmail.com trener/leder
Frida Haugskott OL Trollelg 2002 Utøver
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 2003 Utøver
Maren Henriksen Lillehammer OK 2005 Utøver
Jakob Hjelseth NTNUI 2001 Utøver
Erling Hjermstad NTNUI 1999 Utøver
Ida Sofie Hjortland Larvik OK 2002 Utøver
Thea Holand Harstad OL 2003 Utøver
Une Holtermann Porsgrunn OL 2003 Utøver
Johanna Lovise Hunstad Bodø og Omegn IF Orientering 2003 Utøver
Malene Teresia Jebsen Heming Orientering 2002 Utøver
Elias Jonsson NTNUI 1999 Utøver
Isak Jonsson Nydalens SK 2001 Utøver
Mina Jørgensen Tyrving IL 2001 Utøver
Lene Kinneberg Norges Orienteringsforbund 1961 annet
Tora Kittilsen Freidig 2005 Utøver
Lars Klyve Oppsal Orientering 1951 trener/leder
Ane Malene Kolstad Freidig 2003 Utøver
Kristine Kravdal NTNUI 2002 Utøver
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 2005 Utøver
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 2002 Utøver
Ane Sofie Krogh NTNUI 2001 Utøver
Sondre Ladim OK Moss 2004 Utøver
Ingrid Lamark Ganddal IL 2002 Utøver
Emil Reinertsen Leroyer Freidig 2004 Utøver
Lars Lien Gjø-Vard OL 2004 Utøver
Mats Lindaas Elverum OK 2003 Utøver
Tobias Tronbøl Lium IL Koll 2005 Utøver
Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 2003 Utøver
Andreas Svingheim Magerøy Lillehammer OK 1990 trener/leder
Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 2003 Utøver
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 2005 Utøver
Morten Mosland Oppsal Orientering 1972 trener/leder
Eivind Berner Myhre NTNUI 2001 Utøver
Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 2004 Utøver
Jan-Olov Newborg Västvärmlands OK 1947 Utøver
Nils Anders Niklasson Nydalens SK 2005 Utøver
Børge Nilsen Berg Fossum IF 2004 Utøver
Tora Aasheim Nymark NTNUI 2001 Utøver
Ask Olaussen Oppsal Orientering 2004 Utøver
Ingvild Osdal Harstad OL 1973 trener/leder
Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 2005 Utøver
Philip Lehmann Romøren Fossum IF 2004 Utøver
Malin Sandstad Bækkelagets SK 1998 Utøver
Synne Sandven Notodden OL 2005 Utøver
Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 2003 Utøver
Tore Sandvik Halden SK 1972 trener/leder
Marie Scheele Nydalens SK 2005 Utøver
Oda Scheele Nydalens SK 2002 Utøver
Martin Vehus Skjerve Verdal OK 2003 Utøver
Magnus Svenøy Skjærpe NTNUI 1999 Utøver
Ådne Skjærstein Tyrving IL 2002 Utøver
Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 2003 Utøver
Lina Storler Snøfugl Freidig 2005 Utøver
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 2004 Utøver
Kamilla Steiwer Fredrikstad SK 1993 Utøver
Mathea Spets Storhov Freidig 2004 Utøver
Eirik Vie Strisland Fossum IF 2004 Utøver
Sindre Vie Strisland Fossum IF 2004 Utøver
Kristoffer Strømdal Wik Freidig 2005 Utøver
Vilde Margrethe Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) 2003 Utøver
Birk Felland Sætnan Fossum IF 2003 Utøver
Brage Takle Kristiansand OK 2003 Utøver
Anna Taksdal Ganddal IL 2005 Utøver
Iver Dalsaune Thun Freidig 2004 Utøver
Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 2003 Utøver
Hans Gjermundsson Urset IL BUL-Tromsø 2003 Utøver
Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1947 Utøver
Sigurd Paulsen Vie NTNUI 2001 Utøver
Pia Young Vik Nydalens SK 2003 Utøver
Kristine Bog Vikane Fana IL 2003 Utøver
Kjersti Adéla Westin Nydalens SK 1992 trener/leder
Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1994 trener/leder
Astrid White Søgne og Songdalen OK 2004 Utøver
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 2006 Utøver
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 2004 Utøver
Clemens Sundby Øxnevad NTNUI 2001 Utøver

Annonser

IOF Eventor