Norsk Orientering

Aktivitet: BysOmmer 2020 - Bankett

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet BysOmmer 2020 - Bankett
Arrangør Nydalens SK
Informasjon

Etter siste løpet i ungdomscup'en BysOmmer 2020 samles vi til  bankett med grilling og kaker og kanskje noen ekstra utfordringer! Det blir også høytidelig utdeling av premier ihht. coronareglene. 

Det blir deltakerpremie til alle som har fullført minst 3 løp + finale i cup'en, sammenlagtpremier til de 3 beste i alle klasser og premie for raskeste spurt og mest kreative løpstøy i finalen!

Sted: Kollhytta (arena for siste løp)

Tid: Etter at løpet er ferdig, ca. 19:30

Pris: Maks 100,-

Arrangementet foregår utendørs så ta med klær etter vær, og møt opp for en hyggelig sommeravslutning for alle ungdommer! 

Påmeldingsfrist onsdag 1 juli 2020 klokken 23.59
Starttid torsdag 2 juli 2020 klokken 19.30
Kontaktperson Maiken Skirstad Mo
Antall påmeldinger 151

Påmeldinger

Navn Navn Bankett Størrelse Deltakerpremie Kommentarer / allergier etc.
Axel Aalde Nydalens SK Ja M
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering Ja S
Mari Aarseth Nydalens SK Ja S
Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) S
Eline Andrea Andersen Raumar Orientering Ja S
Fredrik Fet Andersen Konnerud IL Ja M
Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL Ja L
Nov Bar-Nathan Lillomarka OL Ja S
Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø Ja XS Glutenallergi
Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø Ja XS Glutenallergi
Mikael Birkelund Asker Skiklubb Ja L
Eileen Bjanes Tyrving IL Ja S
Alfred Bjørnerød OK Moss Ja M
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL Ja M
Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss Ja M
Håkon Bogason Lillomarka OL Ja S
Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK Ja S
Christian Fredrik Borg IL Koll Ja L
Martin Christoffer Borg IL Koll Ja M
Eskil Brænden Lillomarka OL Ja S
Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering Ja S
Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) M
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange Ja S
Sivert Høilund Dragseth Fet OL Ja XS
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL Ja M
Aksel Eide Bækkelagets SK Ja M
Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb Ja M
Evelyn Fernandes Nødland Sandnes IL (Rogaland) S
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK Ja S
Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering Ja XS
Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering Ja S
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering Ja S
Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn Ja S
Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb Ja S Påmelding også sendt på mail den 21/6
Maria Grovan OL Tønsberg og omegn Ja S
Emil Grønli Freidig Ja S
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF Ja S
Nora Christine Hansen Asker Skiklubb Ja S
Henrik Harstad Nordre Follo Orientering Ja M
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK Ja S
Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) M
Vida Helland-Hansen Tyrving IL Ja M Ingen
August Hellerud Sire Konnerud IL Ja M
Maren Henriksen Vang OL Ja S
Jonas Hicken IL Koll Ja
Markus Hirsch Bækkelagets SK Ja M
Maja Mo Hjelseth Nydalens SK Ja S
Ane Hustvedt Oppsal Orientering Ja S
Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering Ja XS
Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering Ja S
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK Ja M
L
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK Ja M
Madeleine Aaslund Jenack Gjø-Vard OL Ja M Melk, nøtter
Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering Ja S
Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering Ja S
Mina Akiko Johnsen Sturla, IF Ja S
Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) M
Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) L
Mari Kalleson Oppsal Orientering Ja XS Vegetarianer
Tora Kittilsen Freidig Ja XS
Una Kittilsen Freidig Ja XS Allergisk mot alle typer nøtter
Marie Kravdal Gjø-Vard OL Ja S
Marie Kvarme Sturla, IF Ja M
Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll Ja S
Øyvind Lamark Ganddal IL Ja S
Jacob Finstad Land Tyrving IL Ja S
Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) L
Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL Ja XS
Jørgen Ler Fet OL Ja M
Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) M
Even Lien Gjø-Vard OL Ja M
Lars Lien Gjø-Vard OL Ja M
Tobias Tronbøl Lium IL Koll Ja M
Johan Lunde IL Koll
Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL Ja S
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK Ja M
Sara Martini Asker Skiklubb Ja XS Laktose
Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK Ja S Påmelding også sendt på mail 19/6
Martin Nøkleby Melling Ringerike OL Ja M
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering Ja S
Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) L
Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) S
Nils Anders Niklasson Nydalens SK Ja M
Børge Nilsen Berg Fossum IF Ja L
Solveig Louise Nissen Freidig Ja XS
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK Ja S
Pernille Nor-Woll Østmarka OK Ja M Laktoseintoleranse
Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF Ja S Nøtter, linfrø, sesamfrø
Ask Olaussen Oppsal Orientering Ja L
Sondre Olaussen Oppsal Orientering Ja M
Erlend Luis Otterlei Østmarka OK Ja S
Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) L
Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) XS
Emilie Rehn Nordre Follo Orientering Ja S
Henning Reichenbach Oppsal Orientering Ja S
Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) S
Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) L
Elias Leonhard Rieder Fossum IF Ja S
Kevin Rommetvedt Raumar Orientering Ja S
Philip Lehmann Romøren Fossum IF Ja L
Noah Alexander Rosseland IL Koll Ja M
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll Ja L
Andreas Sandernes Østmarka OK Ja S
Synne Sandven Notodden OL Ja XS
Marie Saugestad Nydalens SK Ja S
Marie Scheele Nydalens SK Ja S
Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK Ja S
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF Ja S
Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb Ja S
Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb Ja XS Cøliaki (glutenfritt)
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering Ja S
Lina Storler Snøfugl Freidig Ja M
Ludvik Storler Snøfugl Freidig Ja S
Erlend Sommerhein Fossum IF Ja S
Per Noah Sommerhein Nydalens SK Ja M
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering Ja S
Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering Ja M Nøtteallergi
Johanne Storhaug Konnerud IL Ja M
Mathea Spets Storhov Freidig Ja S
Eirik Vie Strisland Fossum IF Ja M
Sindre Vie Strisland Fossum IF Ja M
Kristoffer Strømdal Wik Freidig Ja S
Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK Ja M
Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK Ja XS
Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering Ja XS
Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb Ja XS
Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL Ja M
Mons Sætre-Lorentzen Fet OL Ja M
Anna Taksdal Ganddal IL Ja XS
Peter Telle-Hansen Tyrving IL Ja S
Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) M
Iver Dalsaune Thun Freidig Ja M
Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) S
Gunde Tumelionis Fossum IF Ja S
Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering Ja S
Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) S
Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering Ja S
Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) S
Clara Weisz Nydalens SK Ja S
Maria Strømdal Wik Freidig Ja S Nøtter
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK Ja S
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK Ja S
Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK Ja S
Martha Wisløff Asker Skiklubb Ja S
Jens Wold Sturla, IF Ja M
Julie Sophie Wold OK Moss Ja S
Jonathan Woodhouse Lillomarka OL Ja M
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb Ja XS
Sofia Øhlckers Tyrving IL Ja S
Sigmund Ølstad Fet OL Ja S Ingen
Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) L

Annonser

IOF Eventor