u 48 | søn. 1.12 | | | | | | | | | | | | |
u 49 | man. 2.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 3.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 4.12 | Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 70 | | nær | | | L | N | | |
Vinterjukola 6 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 62 | | nær | | | M | N | | |
tor. 5.12 | Nattsprintkøppen 3 Austrheim skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 11 | | nær | | | S | N | | |
fre. 6.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 7.12 | OSI/GeoForm Rankingløp 25 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 80 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusellen 2019 - Løp 3 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 73 | | nær | | | M | | | |
Røsskleivaløpet | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 138 | | nær | | | L | | | |
søn. 8.12 | | | | | | | | | | | | |
u 50 | man. 9.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 10.12 | Ås by Night & Fog Cup #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 69 | | nær | | | M | N | | |
ons. 11.12 | Vinter-jukola løp 7 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 58 | | nær | | | L | N | | |
Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten | Varegg Fleridrett | Hordaland | 91 | | nær | | | L | N | | |
tor. 12.12 | | | | | | | | | | | | |
fre. 13.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 14.12 | Sprintintervall Stavanger Øst | Rogaland | Rogaland | 15 | | nær | | | S | | | |
Sjusjøenløpet - sprint | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 312 | S | int | | | S | | | |
Ribbe & Loff 2019 | Sentrum OK | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | S | | | |
søn. 15.12 | Sjusjøenløpet - mellom | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 306 | S | int | | | M | | | |
u 51 | man. 16.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 17.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 18.12 | Løp nr 4 - Nattløp Ølbergskogen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 76 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 8 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 42 | | nær | | | L | N | | |
tor. 19.12 | Torsdagsløp Desember | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 30 | | nær | | | L | N | | |
Nattsprintkøppen 4 Skeisvang vgs | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | nær | | | S | N | | |
fre. 20.12 | | | | | | | | | | | | |
lør. 21.12 | Moment-o Njåskogen | Rogaland | Rogaland | 35 | | nær | | | L | | | |
Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 132 | | nær | | | M | | | |
søn. 22.12 | Nisseo-løp | Vang OL | Innlandet | 78 | | nær | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 Omgjort til individuelt løp - se nytt løp | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | S | M | K | | |
u 52 | man. 23.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 24.12 | | | | | | | | | | | | |
ons. 25.12 | | | | | | | | | | | | |
tor. 26.12 | Juleløp/Vinterkarusell EOK 2 Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 55 | | nær | | | M | | | |
2.juledagsløpet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 7 | | nær | | | M | | | |
2. Juledagsløpet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 87 | | nær | | | L | | | |
Førde IL Romjulsløpet 2019 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 49 | | nær | | | M | | | |
Kongens enmannsstafett | Indre Østfold OK | Østfold | 34 | | nær | | | M | | | |
"Vaulens" Juleløp | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 186 | | nær | | | M | | | |
Romjulsløpet | Stord Orientering | Hordaland | 24 | | nær | | | L | | | |
fre. 27.12 | Romjulsdrømmen 2019 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 26 | | nær | | | M | N | | |
lør. 28.12 | Langtur moment-o Kringleli | Rogaland | Rogaland | 8 | | nær | | | L | | | |
Romjulstrimmen | Hisøy OK | Agder O-krets | 58 | | nær | | | M | | | |
søn. 29.12 | Tøffen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 78 | | nær | | | L | | | |
Marsipanløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 75 | | nær | | | L | | | |
Romjuls gate-o | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 24 | | nær | | | M | N | | |
u 1 | man. 30.12 | | | | | | | | | | | | |
tir. 31.12 | Nyttårsløpet, OK Moss | OK Moss | Østfold | 275 | | nær | | | M | | | |
Vinterråtassen IØOK # 1 | Indre Østfold OK | Østfold | 17 | | nær | | | M | | | |
Nyttårsløpet, SI hytta Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 176 | | nær | | | L | | | |