u 33 | man. 13.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 15.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 16.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.8 | Nord-Norsk Mesterskap Sprint | Storsteinnes IL | Troms | 91 | | nasj | | | S | | | |
lør. 18.8 | Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland | Idrettslaget Dyre Vaa | Vestfold og Telemark | 474 | | nasj | | | M | | | |
Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 172 | | krets | | | L | | | |
Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse | Storsteinnes IL | Troms | 122 | | nasj | | | L | | | |
KM Lang | Suldal Orienteringslag | Rogaland | 185 | | krets | | | L | | | |
søn. 19.8 | Drammensløpet og PWT-cup | Sturla, IF | Buskerud | 280 | | krets | | | L | | | |
Nord-Norsk Mesterskap stafett | Storsteinnes IL | Troms | 28 | | nasj | | S | M | | | |
NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo | Høydalsmo IL | Vestfold og Telemark | 490 | | mest | | | U | | | |
KM-Stafett - Individulle klasser | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 30 | | krets | | | M | | | |
Romeriksløpet | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 545 | | krets | | | L | | | |
Byastafetten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 23 | | krets | | S | M | | | |
KM Stafett | Sauda Orienteringsklubb | Rogaland | 42 | | mest | | S | M | | | |
u 34 | man. 20.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.8 | | | | | | | | | | | | |
ons. 22.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 23.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.8 | Midt-Norsk Mesterskap, sprint | Wing OK | Sør-Trøndelag | 433 | | nasj | | | S | | | |
lør. 25.8 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | Måren OK | Akershus og Oslo | 563 | | krets | | | L | | | |
KM Langdistanse | Alta OL | Finnmark | 26 | | krets | | | L | | | |
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) | IL Gular | Hordaland | 214 | | nasj | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | Freidig | Sør-Trøndelag | 581 | | nasj | | | L | | | |
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 212 | | krets | | | L | | | |
KM langdistanse og PWT-cup | Eiker OL | Buskerud | 292 | | krets | | | L | | | |
NM PreO | Fossekallen IL | Buskerud | 22 | LPre | nasj | | | P | | | |
Sørlandsmesterskapet Langdistanse | Agder O-krets IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 97 | | krets | | | L | | | |
søn. 26.8 | KM stafett Finnmark | Alta OL | Finnmark | 5 | | krets | | S | M | | | |
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) | IL Gular | Hordaland | 205 | | nasj | | | L | | | |
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus | Trøsken IL | Østfold | 168 | | nasj | | S | L | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | Freidig | Sør-Trøndelag | 124 | | nasj | | S | M | | | |
KM stafett - Individuelle klasser | Eiker OL | Buskerud | 46 | | krets | | | M | | | |
KM stafett | Eiker OL | Buskerud | 78 | | krets | | S | M | | | |
Mjølnerløpet | Elverum OK | Innlandet | 145 | | krets | | | M | | | |
NM TempO | Fossekallen IL | Buskerud | 14 | Pre | nasj | | | T | | | |
Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse | Agder O-krets IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 100 | | krets | | | M | | | |
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 146 | | krets | | | M | | | |
u 35 | man. 27.8 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.8 | Sport8serien løp 4 | Fredrikstad SK | Østfold | 136 | | krets | | | M | | | |
ons. 29.8 | | | | | | | | | | | | |
tor. 30.8 | | | | | | | | | | | | |
fre. 31.8 | Km-sprint | Tverlandet IL | Nordland | 69 | | krets | | | S | | | |
Sprint Sogndal Flex-O | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 24 | | krets | | | S | | | |
lør. 1.9 | KM lang 2018 | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 76 | | krets | | | L | | | |
KM Langdistanse Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 17 | | krets | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 91 | | krets | | | M | | | |
KM lang/Tradisjonsbæreren | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 251 | | mest | | | L | | | |
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018 | Lunderseter IL | Innlandet | 160 | | krets | | | L | | | |
KM-lang Te-Ve/Drangedalsløpet | Drangedal OL | Vestfold og Telemark | 248 | | krets | | | L | | | |
KM Lang / Torridalsløpet | Torridal IL | Agder O-krets | 76 | | krets | | | L | | | |
Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang | Østfold | Østfold | 314 | | nasj | | | L | | | |
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018) | Varegg Fleridrett | Hordaland | 154 | | krets | | | L | | | |
KM sprint, med prolog | Kirkenes IF Sandnes IL (Finnmark) | Finnmark | 11 | | krets | | | S | | | |
søn. 2.9 | KM-stafett | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 14 | | krets | | S | L | | | |
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom | Østfold | Østfold | 275 | | nasj | | | M | | | |
KM-mellom | IL Pasvik Hauk Kirkenes IF Sandnes IL (Finnmark) | Finnmark | 11 | | krets | | | U | | | |
KM-Stafett Hedmark og Oppland | Brandval/Kongsvinger OK Innlandet | Innlandet | 41 | | krets | | S | M | | | |
KM stafett, Te/Ve | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 67 | | krets | | S | L | | | |
KM Stafett (NTOK og STOK) | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 45 | | krets | | S | M | | | |
KM Stafett, AAOK og VAOK | Birkenes IL | Agder O-krets | 43 | | krets | | S | M | | | |
Sprint | Velledalen IL | Møre og Romsdal | 88 | | krets | | | S | | | |
u 36 | man. 3.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 4.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 5.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 6.9 | Tour de Trondheim, sprint, dag 1 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | krets | | | S | | | |
fre. 7.9 | Tour de Trondheim, med KM lang, dag 2 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | krets | | | L | | | |
Veteranmesterskapet | Nordre Follo Orientering Ås IL | Akershus og Oslo | 488 | | nasj | | | S | | | |
Tour de Trondheim, sprint, dag 1 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 252 | | krets | | | S | | | |
lør. 8.9 | Tour de Trondheim, mellom, dag 3 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | krets | | | M | | | |
Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 365 | | krets | | | M | | | |
Vesterålen 2-dagers (KM Lang) | Sortland OL - Orientering Stokmarknes OL | Troms | 33 | | krets | | | L | | | |
Veteranmesterskapet | Nordre Follo Orientering Ås IL | Akershus og Oslo | 572 | | nasj | | | L | | | |
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018) | Fitjar IL | Hordaland | 88 | | krets | | | M | | | |
søn. 9.9 | Tour de Trondheim, lang, dag 3 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 216 | | krets | | | L | | | |
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint) | Sortland OL - Orientering Stokmarknes OL | Troms | 27 | | krets | | | S | | | |
Veteranmesterskapet | Nordre Follo Orientering Ås IL | Akershus og Oslo | 556 | | nasj | | | M | | | |
Askerløpet med Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 335 | | krets | | | L | | | |
Snertingdalsløpet | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 149 | | krets | | | L | | | |
KM Lang | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 26 | | krets | | | L | | | |
u 37 | man. 10.9 | | | | | | | | | | | | |
tir. 11.9 | | | | | | | | | | | | |
ons. 12.9 | | | | | | | | | | | | |
tor. 13.9 | NM langdistanse | Vegårshei IL | Agder O-krets | 278 | | mest | | | L | | | |
fre. 14.9 | NM mellom kvalifisering | Vegårshei IL | Agder O-krets | 191 | | mest | | | M | | | |
lør. 15.9 | NM mellomdistanse finaler | Vegårshei IL | Agder O-krets | 386 | | mest | | | M | | | |