u 21 | tor. 24.5 | | | | | | | | | | | | |
fre. 25.5 | | | | | | | | | | | | |
lør. 26.5 | NM sprint finaler | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 160 | | mest | | | S | | | |
Sprint Setermoen | Bardu IL | Troms | 9 | | krets | | | S | | | |
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 39 | | krets | | | M | | | |
Unionsmatchen, Indivduelt | Ringerike OL | Buskerud | 268 | | krets | | | M | | | |
NM sprint kvalifisering | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 296 | | mest | | | S | | | |
Freidigstafetten | Freidig | Sør-Trøndelag | 47 | | krets | | S | M | | | |
Hjalmarløpet | Skien OK | Vestfold og Telemark | 158 | | krets | | | M | | | |
søn. 27.5 | Ringeriksløpet | Ringerike OL | Buskerud | 354 | | krets | | | M | | | |
Unionsmatchen, Stafett | Ringerike OL | Buskerud | 64 | | krets | | S | M | | | |
NM sprintstafett | Sandnes IL (Rogaland) Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | mest | | S | S | | | |
Vårløpet | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 247 | | krets | | | M | | | |
u 22 | man. 28.5 | | | | | | | | | | | | |
tir. 29.5 | | | | | | | | | | | | |
ons. 30.5 | | | | | | | | | | | | |
tor. 31.5 | STOK ungdomsløp 3 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 143 | | krets | | | L | | | |
fre. 1.6 | Trondheim Open, dag 1 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 231 | | krets | | | S | | | |
lør. 2.6 | KM Lang Hordaland | Varegg Fleridrett | Hordaland | 0 | | krets | | | L | | | |
KM sprint | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 120 | | krets | | | S | | | |
Kompisstafetten | Samnanger IL | Hordaland | 0 | | krets | | S | M | | | |
Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 14 | | nasj | | | M | | | |
15-stafetten | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | krets | | S | M | | | |
Trondheim Open, dag 2 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 230 | | nasj | | | M | | | |
O-treffen 2018 | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 25 | Pre | nasj | | | L | | | |
Merkeløpet 2018 | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 71 | | krets | | | L | | | |
Alta 2-dagers | Alta OL | Finnmark | 61 | | nasj | | | M | | | |
søn. 3.6 | Alta 2-dagers jaktstart | Alta OL | Finnmark | 60 | | krets | | | L | | | |
Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 42 | | krets | | | L | | | |
KM mellom | Gjø-Vard OL Innlandet | Innlandet | 129 | | krets | | | M | | | |
Lierbygda Dobbelt TempO | Lierbygda OL | Buskerud | 12 | Pre | nasj | | | T | | | |
Knut Valstads minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 567 | | krets | | | L | | | |
Trondheim Open, dag 3 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 274 | | nasj | | | M | | | |
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 154 | | krets | | | S | | | |
Erik Balchens Minneløp | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 76 | | krets | | | M | | | |
Mellomdistanse | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | 18 | | krets | | | M | | | |
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 134 | | krets | | | S | | | |
u 23 | man. 4.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 5.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 6.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 7.6 | Ungdomsløp 4 | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 146 | | krets | | | M | | | |
fre. 8.6 | | | | | | | | | | | | |
lør. 9.6 | Varanger 2-dageres dag1 | Varanger Orienteringslag | Finnmark | 20 | | krets | | | M | | | |
Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 566 | | krets | | | M | | | |
Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 40 | Pre | krets | | | P | | | |
Verdal OK 2-dagers, dag 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 149 | | krets | | | M | | | |
KM mellomdistanse Vestfold og Telemark | Botne SK OL Trollo | Vestfold og Telemark | 240 | | krets | | | M | | | |
Sørreisa OL | Sørreisa OL | Troms | 56 | | krets | | | L | | | |
KM Mellom Nordland | Korgen IL | Nordland | 72 | | krets | | | M | | | |
Pre-o helg i Hedmark, TempO | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 26 | Pre | krets | | | T | | | |
søn. 10.6 | Verdal OK 2-dagers, dag 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 113 | | krets | | | L | | | |
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 160 | | krets | | | L | | | |
Varanger 2 dagers 2 dag | Laksefjord IL | Finnmark | 18 | | krets | | | M | | | |
Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 129 | | krets | | | M | | | |
KM Sprint Vestfold og Telemark | Botne SK OL Trollo | Vestfold og Telemark | 219 | | krets | | | S | | | |
KM Ultralang Nordland | Herringen IL Olderskog IL | Nordland | 43 | | krets | | | U | | | |
Pre-o helg i Hedmark | Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 37 | Pre | krets | | | P | | | |
Ringsakersprinten | Ringsaker OK | Innlandet | 109 | | krets | | | M | | | |
Lagkonkurranse Verdal 2-dagers | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 9 | | krets | | S | S | | | |
Mellomdistanse Gibostad | OK Silsand | Troms | 44 | | krets | | | M | | | |
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) | Bergens TF | Hordaland | 123 | | krets | | | U | | | |
u 24 | man. 11.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 12.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 13.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 14.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 15.6 | KM mellom | Harstad OL | Troms | 0 | | krets | | | M | | | |
lør. 16.6 | Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 490 | | krets | | | S | | | |
KM Lang | Harstad OL | Troms | 0 | | krets | | | L | | | |
søn. 17.6 | Asbjørn Bakkens minneløp | Lillehammer OK | Innlandet | 100 | | krets | | | M | | | |
Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 580 | | krets | | | M | | | |
Eldestafetten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 0 | | krets | | S | M | | | |
u 25 | man. 18.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 19.6 | | | | | | | | | | | | |
ons. 20.6 | | | | | | | | | | | | |
tor. 21.6 | | | | | | | | | | | | |
fre. 22.6 | Norsk O-Festival sprint | Fossum IF | Akershus og Oslo | 1635 | | nasj | | | S | | | |
Norsk O-festival sprint Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 417 | | int | | | S | | | |
lør. 23.6 | Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 år | Fossum IF | Akershus og Oslo | 58 | | nasj | | S | L | | | |
Norsk O-Festival lang | Fossum IF | Akershus og Oslo | 2148 | | nasj | | | L | | | |
Norsk O-festival lang Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 410 | | int | | | L | | | |
søn. 24.6 | Norsk O-Festival mellom | Fossum IF | Akershus og Oslo | 1949 | | nasj | | | M | | | |
Norsk O-festival mellom Elite | Fossum IF | Akershus og Oslo | 442 | | int | | | M | | | |
u 26 | man. 25.6 | | | | | | | | | | | | |
tir. 26.6 | | | | | | | | | | | | |