u 44 | ons. 1.11 | NOLs nattcup, dag 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
Vinterjukola 2. løp | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 52 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 53 | | nær | | | M | N | | |
tor. 2.11 | Nattcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 15 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprint-karusell - Løp 1 - Brakahaug | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 6 | | nær | | | S | N | | |
fre. 3.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 4.11 | NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 16 | | nær | | | U | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 93 | | krets | | | M | | | |
Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 60 | | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | M | | | |
TROLLNATTA og NATT-O-TOGET | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | N | | |
søn. 5.11 | Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 348 | | krets | | | L | | | |
Graneløpet | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 93 | | nær | | | L | | | |
u 45 | man. 6.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 7.11 | Urb-O løp 1 individuell start | Varegg Fleridrett | Hordaland | 74 | | nær | | | S | N | | |
ons. 8.11 | NOLs nattcup, dag 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
Vinterjukola løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 51 | | nær | | | L | N | | |
tor. 9.11 | Nattcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 16 | | nær | | | M | N | | |
fre. 10.11 | Roots-leir Rogaland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 54 | | nær | | | L | | | |
lør. 11.11 | Roots-leir Rogaland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 54 | | nær | | | L | | | |
Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 60 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 24 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 175 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusell løp1 - Krossberg | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 62 | | nær | | | M | | | |
søn. 12.11 | Roots-leir Rogaland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 54 | | nær | | | L | | | |
SI Klubbmesterskap, SI hytta | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 96 | | nær | | | L | | | |
u 46 | man. 13.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 15.11 | NOLs nattcup, dag 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 89 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola 4 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 53 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 64 | | nær | | | M | N | | |
tor. 16.11 | Nattcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 19 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprint-karusell - Løp 2 - Vardafjell | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 2 | | nær | | | S | N | | |
KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 24 | | nær | | | M | N | | |
fre. 17.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.11 | OSI/GeoForm Rankingløp 25 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 92 | | nær | | | M | | | |
Vinterkarusell EOK LØP 1 | Egersund OK | Rogaland | 22 | | nær | | | S | | | |
Jagersprinten | Norges Orienteringsforbund | | 80 | | nær | | | S | N | | |
søn. 19.11 | | | | | | | | | | | | |
u 47 | man. 20.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.11 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 117 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O løp 2 Sløyfer | Varegg Fleridrett | Hordaland | 79 | | nær | | | S | N | | |
ons. 22.11 | Vinter-Jukola 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 35 | | nær | | | L | N | | |
tor. 23.11 | Nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 13 | | nær | | | M | N | | |
fre. 24.11 | | | | | | | | | | | | |
lør. 25.11 | OSI/GeoForm Rankingløp 26 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusell løp 2 - Kvernevik | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 88 | | nær | | | M | | | |
Tøffen/Tøffelen Hamar | Hamar OK | Innlandet | 40 | | nær | | | L | | | |
søn. 26.11 | Poengjakta | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 58 | | nær | | | M | | | |
u 48 | man. 27.11 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.11 | | | | | | | | | | | | |
ons. 29.11 | Nattløp - Gausel | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 72 | | nær | | | M | N | | |
Vinter jukola nr 6 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 49 | | nær | | | M | N | | |
tor. 30.11 | Nattsprint-karusell - løp 3 - Gard skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 8 | | nær | | | S | N | | |
Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 14 | | nær | | | M | N | | |
KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 25 | | nær | | | M | N | | |