u 42 | tor. 19.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Pollicup finale | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 44 | | nær | | | S | | | |
fre. 20.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 21.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Internpåmelding Blodslitet 2017 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 32 | | trening | | | L | | | |
Blodslitet 2017 | Fredrikstad SK | Østfold | 1409 | | nasj | | | U | | | |
Blodslitet 2017 eliteklasser | Fredrikstad SK | Østfold | 196 | | nasj | | | U | | | |
OS/GeoForm Rankingløp 21 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 66 | | nær | | | M | | | |
søn. 22.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Høstkarusell 2 (Flex-o-løp) | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 30 | | nær | | | M | | | |
u 43 | man. 23.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Skumringskampen, finale | Røyken OL | Buskerud | 57 | | nær | | | M | N | | |
tir. 24.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Hjalmarkarusellen 4 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 33 | | nær | | | S | | | |
Nattugla Løp 3 | Ringerike OL | Buskerud | 66 | | nær | | | M | N | | |
Trening Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 24 | | trening | | | M | | | |
ons. 25.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NOLs nattcup, dag 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 1 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 67 | | nær | | | M | N | | |
tor. 26.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Torsdagsløp Oktober | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 28 | | nær | | | L | N | | |
fre. 27.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattløpet i Grimstad 2017 | IL Imås | Agder O-krets | 19 | | nær | | | M | N | | |
lør. 28.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
HARDHAUSEN | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 238 | | krets | | | U | | | |
Åpne treninger, råtasser og andre | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
Klubbmasterskap Sprint | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 42 | | nær | | | S | | | |
Skiensmila | Skien OK | Vestfold og Telemark | 84 | | nær | | | L | | | |
Huldertrampen | Løten o-lag | Innlandet | 102 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 22 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 137 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap IL Gneist | Gneist, IL | Hordaland | 46 | | trening | | | M | | | |
Klubbmasterskap mellomdistanse | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 50 | | nær | | | M | | | |
søn. 29.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Åpne treninger, råtasser og andre | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
Langløpet 2017 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 34 | | trening | | | L | | | |
Trondheim Urban | Wing OK | Sør-Trøndelag | 99 | | nær | | | M | | | |
Høstspretten | Måren OK | Akershus og Oslo | 10 | | trening | | | M | | | |
Høstkarusell 3 (Flex-o-løp) | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 23 | | nær | | | M | | | |
Langtur'n | Eidskog OL | Innlandet | 54 | | nær | | | L | | | |
u 44 | man. 30.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
tir. 31.10 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Heimdal VGS - Treningskonkurranse | IL Leik | Sør-Trøndelag | 19 | | trening | | | M | | | |
ons. 1.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NOLs nattcup, dag 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
Vinterjukola 2. løp | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 52 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 53 | | nær | | | M | N | | |
tor. 2.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 15 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprint-karusell - Løp 1 - Brakahaug | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 6 | | nær | | | S | N | | |
Klubbmesterskap Natt | Fredrikstad SK | Østfold | 46 | | trening | | | L | N | | |
fre. 3.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Camp Norway Prolog - Tønsberg | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 71 | | trening | | | S | | | |
KOK-fest | Kristiansand OK | Agder O-krets | 34 | | trening | | | L | N | | |
lør. 4.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Camp Norway Knock Out Sprint- Stokke | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 76 | | trening | | | S | | | |
Felles kretslagstrening AAOK/VAOK | Agder O-krets | Agder O-krets | 26 | | trening | | | L | | | |
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 16 | | nær | | | U | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 93 | | krets | | | M | | | |
Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 60 | | nær | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 23 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | M | | | |
Downhillsprint B (Camp Norway) | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 85 | | trening | | | S | | | |
Downhillsprint C (Camp Norway) | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 85 | | trening | | | S | | | |
Downhillsprint A (Camp Norway) | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 61 | | trening | | | S | | | |
TROLLNATTA og NATT-O-TOGET | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | nær | | | M | N | | |
søn. 5.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 348 | | krets | | | L | | | |
Camp Norway - Økt 4 i Brevik | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 86 | | trening | | | S | | | |
Graneløpet | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 93 | | nær | | | L | | | |
u 45 | man. 6.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Klubbløp (vintersprintcup nr.1) Fana IL | Fana IL | Hordaland | 30 | | trening | | | S | N | | |
tir. 7.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Urb-O løp 1 individuell start | Varegg Fleridrett | Hordaland | 74 | | nær | | | S | N | | |
Vinternatta # 1 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | N | | |
ons. 8.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NOLs nattcup, dag 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | L | N | | |
Vinterjukola løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 51 | | nær | | | L | N | | |
tor. 9.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 16 | | nær | | | M | N | | |
fre. 10.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
STOK teknikk, dag 1 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 40 | | trening | | | S | K | | |
Roots-leir Rogaland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 54 | | nær | | | L | | | |
lør. 11.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
STOK teknikk, dag 2 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 34 | | trening | | | U | | | |
Roots-leir Rogaland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 54 | | nær | | | L | | | |
Åpne trenger, råtasser og andre | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 60 | | nær | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 24 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 175 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusell løp1 - Krossberg | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 62 | | nær | | | M | | | |
søn. 12.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Roots-leir Rogaland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 54 | | nær | | | L | | | |
SI Klubbmesterskap, SI hytta | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 96 | | nær | | | L | | | |
u 46 | man. 13.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
tir. 14.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
”Rekruttenes aften 2017” Bergensregionen | Hordaland | Hordaland | 60 | | trening | | | L | | | |
ons. 15.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
NOLs nattcup, dag 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | nær | | | S | N | | |
Nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 89 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola 4 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 53 | | nær | | | M | N | | |
Nattløp, Sandnes IL | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 64 | | nær | | | M | N | | |
tor. 16.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 19 | | nær | | | M | N | | |
Nattsprint-karusell - Løp 2 - Vardafjell | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 2 | | nær | | | S | N | | |
KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 24 | | nær | | | M | N | | |
fre. 17.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 18.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Felles trening VAOK/AAOK | Agder O-krets | Agder O-krets | 19 | | trening | | | L | | | |
Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 1 | Halden SK | Østfold | 30 | | trening | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 25 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 92 | | nær | | | M | | | |
Vinterkarusell EOK LØP 1 | Egersund OK | Rogaland | 22 | | nær | | | S | | | |
Jagersprinten | Norges Orienteringsforbund | | 80 | | nær | | | S | N | | |
søn. 19.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
u 47 | man. 20.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
tir. 21.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 117 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O løp 2 Sløyfer | Varegg Fleridrett | Hordaland | 79 | | nær | | | S | N | | |
ons. 22.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinter-Jukola 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 35 | | nær | | | L | N | | |
tor. 23.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 13 | | nær | | | M | N | | |
Natt-tog i Bymarka | Kristiansand OK | Agder O-krets | 6 | | trening | | | L | N | | |
fre. 24.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 25.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sprint | Os Orienteringsklubb | Hordaland | 22 | | trening | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 26 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 113 | | nær | | | M | | | |
Høstkarusell løp 2 - Kvernevik | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 88 | | nær | | | M | | | |
Tøffen/Tøffelen Hamar | Hamar OK | Innlandet | 40 | | nær | | | L | | | |
søn. 26.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Poengjakta | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 58 | | nær | | | M | | | |
u 48 | man. 27.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
tir. 28.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 2 | Halden SK | Østfold | 22 | | trening | | | L | N | | |
ons. 29.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattløp - Gausel | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 72 | | nær | | | M | N | | |
Vinter jukola nr 6 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 49 | | nær | | | M | N | | |
tor. 30.11 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsprint-karusell - løp 3 - Gard skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 8 | | nær | | | S | N | | |
Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 14 | | nær | | | M | N | | |
KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 25 | | nær | | | M | N | | |
Test Ingvild | Kristiansand OK | Agder O-krets | 2 | | trening | | | L | N | | |
fre. 1.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
MOT TV Leir Croftholmen | Skien OK | Vestfold og Telemark | 1 | | trening | | | M | N | | |
lør. 2.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Fellestrening AAOK/VAOK | Agder O-krets | Agder O-krets | 18 | | trening | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 27 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 106 | | nær | | | M | | | |
Røsskleivaløpet | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 126 | | nær | | | M | | | |
søn. 3.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
u 49 | man. 4.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vintersprintcup nr.2 Fana IL | Fana IL | Hordaland | 33 | | trening | | | S | N | | |
tir. 5.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 93 | | nær | | | M | N | | |
Urb-O løp 3 Fellesstart | Varegg Fleridrett | Hordaland | 51 | | nær | | | S | N | | |
ons. 6.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinterjukola 7 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 50 | | nær | | | M | N | | |
tor. 7.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
fre. 8.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 8 Olympiaparken | Lillehammer OK | Innlandet | 0 | | nær | | | L | | | |
lør. 9.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Høstkarusellen løp 3 - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 65 | | nær | | | L | | | |
søn. 10.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nisseo-løp | Vang OL | Innlandet | 52 | | nær | | | L | | | |
Klubbmesterskap 2017 | Varegg Fleridrett | Hordaland | 36 | | trening | | | S | | | |
u 50 | man. 11.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
tir. 12.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 3 | Halden SK | Østfold | 22 | | trening | | | L | N | | |
ons. 13.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattcup 3 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 61 | | nær | | | L | N | | |
Nattløp, Njåskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 86 | | nær | | | M | N | | |
Lucialøpet | Løten o-lag | Innlandet | 17 | | nær | | | S | N | | |
Sandefjord Christmas Cityrace | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 153 | | nær | | | L | N | | |
Brikkesyskurs mesterskap | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 83 | | trening | | | L | | | |
tor. 14.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Nattsprint-karusell - løp 4 - Skeisvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 7 | | nær | | | S | N | | |
KOK Trimtex Coca-Cola cup, finale | Kristiansand OK | Agder O-krets | 25 | | nær | | | M | N | | |
fre. 15.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
lør. 16.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Sjusjørennet sprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 262 | S | int | | | S | | | |
AVLYST - HOK felles lørdagstrening | Gneist, IL | Hordaland | 5 | | trening | | | L | | | |
Ekstra sprinttrening etter klubbmesterskapet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 6 | | trening | | | S | | | |
Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 33 | | nær | | | S | | | |
Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 378 | | nær | | | M | | | |
søn. 17.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Sjusjørennet mellom | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 295 | S | int | | | M | | | |
u 51 | man. 18.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
tir. 19.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Treningsløp Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 23 | | nær | | | M | N | | |
ons. 20.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Vinter-Jukola 9 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 138 | | nær | | | M | N | | |
tor. 21.12 | Ukas løype - Trøsken IL | Trøsken IL | Østfold | - | | ul | | | M | | | |
Torsdagsløp Desember | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 19 | | nær | | | M | N | | |