u 9 | ons. 1.3 | Vinterråtassen # 5 | Indre Østfold OK | Østfold | 17 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 16 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 42 | | nær | | | M | N | | |
tor. 2.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 3.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 4.3 | Fortet rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 63 | | nær | | | S | | | |
søn. 5.3 | | | | | | | | | | | | |
u 10 | man. 6.3 | WSOC 6.-12.mar Krasnyogarsk, Russland | Norges Orienteringsforbund | | - | S | int | | | L | | | |
tir. 7.3 | Urb-O løp 7 Fellesstart | Varegg Fleridrett | Hordaland | 45 | | nær | | | S | N | | |
ons. 8.3 | Nattløp Sælandsskogen Jaktstart | Ålgård Orientering | Rogaland | 43 | | nær | | | L | N | | |
Vinterråtassen # 6 | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | nær | | | M | N | | |
Vinterjukola 17 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 42 | | nær | | | L | N | | |
tor. 9.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 10.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 11.3 | Ski-o-løp i Tromsø, dag 1 | IL BUL-Tromsø | Troms | 40 | S | nær | | | M | | | |
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8 | Halden SK | Østfold | 53 | | nær | | | L | | | |
Heimdal Vintersprint | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 54 | | nær | | | S | | | |
søn. 12.3 | Ski-o-løp i Tromsø, dag 2 | IL BUL-Tromsø | Troms | 32 | S | nær | | | M | | | |
u 11 | man. 13.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 14.3 | Oslo ski-orientering 2017 - løp 2 Fossum | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | S | nær | | | M | N | | |
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 89 | | nær | | | M | N | | |
ons. 15.3 | Nattcupfinale Bergen | Bergens TF Årstad IL | Hordaland | 88 | | nær | | | L | N | | |
Oslo ski-orientering 2017 - løp 3 Kjelsås | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 0 | S | nær | | | M | | | |
Vinterråtassen # 7 | Indre Østfold OK | Østfold | 16 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 18 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 41 | | nær | | | M | N | | |
tor. 16.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 17.3 | | | | | | | | | | | | |
lør. 18.3 | Damenes Dag | Ganddal IL | Rogaland | 11 | | nær | | | M | | | |
Koll 2-4-6 #3 | IL Koll | Akershus og Oslo | 86 | | nær | | | M | | | |
Vinterkarusell Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 141 | | nær | | | M | | | |
søn. 19.3 | | | | | | | | | | | | |
u 12 | man. 20.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 21.3 | HIL Klubbkarusell 2017 - løp 1 - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 46 | | nær | | | M | | | |
KM natt | Halden SK | Østfold | 68 | | krets | | | L | N | | |
ons. 22.3 | Vinterråtassen # 8 | Indre Østfold OK | Østfold | 25 | | nær | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 19 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 55 | | nær | | | L | N | | |
tor. 23.3 | | | | | | | | | | | | |
fre. 24.3 | Askenatta | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 46 | | krets | | | L | N | | |
Nattsvermeren | Fredrikstad SK | Østfold | 94 | | nasj | | | L | | | |
KM natt ROK | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 51 | | krets | | | L | N | | |
lør. 25.3 | Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 321 | | nasj | | | M | | | |
Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 1 (HOK-ranking 1/2017) | Gneist, IL | Hordaland | 228 | | krets | | | M | | | |
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9 | Halden SK | Østfold | 26 | | nær | | | L | K | | |
Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbane | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 53 | | nær | | | M | | | |
Vestfold 2-dagers | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 448 | | krets | | | M | | | |
søn. 26.3 | Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 2 | Gneist, IL | Hordaland | 200 | | krets | | | L | | | |
Vestfold 2- dagers | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 357 | | krets | | | M | | | |
u 13 | man. 27.3 | | | | | | | | | | | | |
tir. 28.3 | Vestfold Vårcup 1 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 174 | | nær | | | S | | | |
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 51 | | nær | | | M | | | |
Oslo City Cup, løp nr. 1 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 536 | | nær | | | S | | | |
Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 95 | | nær | | | M | N | | |
ons. 29.3 | Vinter-Jukola løp 20 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 59 | | nær | | | L | K | | |
Nattkøpp løp 1 | Løten o-lag | Innlandet | 33 | | nær | | | L | N | | |
tor. 30.3 | Torsdagsløp Mars | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 21 | | nær | | | M | N | | |
Trondheim Sprintcup, løp 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 270 | | nær | | | S | | | |
fre. 31.3 | NM natt | Kristiansand OK | Agder O-krets | 236 | | mest | | | L | N | | |
Deltaker- og Publikumsløp NM-Natt | Kristiansand OK | Agder O-krets | 7 | | nær | | | M | N | | |