In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
2014 Sport8-cup ski-orientering
Skriv ut
Sluttstilling etter 5 delarrangementer
H 21
Plass
Navn
Klubb
14.12
15.12
11.1
8.2
9.2
Totalt
1
Lars Hol Moholdt
Wing OK
6
15
15
15
15
66
2
Hans Jørgen Kvåle
Hadeland OL
5
7
9
9
12
42
3
Ove Sætra
Hadeland OL
5
5
12
7
6
35
4
Øyvind Watterdal
Hadeland OL
9
3
7
6
9
34
5
Sindre Jansson Haverstad
NTNUI
3
4
5
12
7
31
6
Andreas Holmberg
IFK Mora OK, SWE
15
9
24
6
Erik Rost
Alfta-Ösa OK, SWE
12
12
24
8
Christian Hohl
Wing OK
4
4
5
13
9
Martin Hammarberg
Sundsvalls OK, SWE
7
2
9
9
Mihail Utkin
Wing OK
5
4
9
11
Peter Arnesson
IF Hallby SOK, SWE
2
6
8
12
Stanimir Belomazhev
Hadeland OL
6
6
13
Anders Hauge
Asker Skiklubb
2
3
5
14
Dag Lofthus
NTNUI
1
3
4
15
Andreas M. Edvardsen
Asker Skiklubb
1
2
3
15
Øystein Kvaal Østerbø
Wing OK
3
3
17
Eivind Tonna
Lillomarka OL
2
2
18
Jakub Skoda
Czech ski-o team, CZE
1
1
18
Joel Sjölander
Alfta-Ösa OK, SWE
1
1
18
Leif Størmer
Fossum IF
1
1
D 21
Plass
Navn
Klubb
14.12
15.12
11.1
8.2
9.2
Totalt
1
Audhild Bakken Rognstad
NTNUI
7
9
15
15
15
61
2
Stine Olsen Kirkevik
Asker Skiklubb
12
12
7
31
3
Marta Ulvensøen
NTNUI
9
7
12
28
4
Tove Alexandersson
Alfta-Ösa OK, SWE
15
12
27
5
Josefine Engström
Alfta-Ösa OK, SWE
9
15
24
6
Marte Reenaas
Wing OK
2
3
9
9
23
7
Tiia Tallila
Valkeakosken Haka, FIN
4
6
7
17
8
Elin Vedin
Sundsvalls OK, SWE
12
4
16
9
Zsuzsa Fey
Asker Skiklubb
5
4
6
15
10
Magdalena Olsson
IFK Mora OK, SWE
6
7
13
11
Åsa Zetterberg Eriksson
Öset SkidO, SWE
5
6
11
12
Kari Svingheim
Frol IL
3
2
5
10
13
Maren Jansson Haverstad
NTNUI
6
6
13
Christina Løvald Hellberg
Hadeland OL
6
6
15
Valborg Madslien
Lillehammer OK
5
5
16
Emily Benham
Hadeland OL
1
3
4
16
Marte Fallbakken Berge
NTNUI
4
4
16
Gunhild Rogne Halland
NTNUI
4
4
19
Ingrid Stengård
IF Sibbo Vargarna, FIN
3
3
19
Hana Hancikova
Alfta-Ösa OK, SWE
3
3
19
Simona Karochova
Czech ski-o team, CZE
1
2
3
22
Marianne Mellbye Larsen
Asker Skiklubb
2
2
22
Martine Åstebøl
NTNUI
2
2
24
Kristyna Kolinova
Czech ski-o team, CZE
1
1
24
Marianne Dæhli
NTNUI
1
1
H 17-20
Plass
Navn
Klubb
14.12
15.12
11.1
8.2
9.2
Totalt
1
Jørgen Madslien
Nydalens SK
12
15
15
15
9
66
2
Jonas Madslien Bakken
Nydalens SK
15
12
12
9
12
60
3
Bjørnar Kvåle
Hadeland OL
6
9
12
15
42
4
Elias T. Mølnvik
Fossum IF
5
7
6
6
4
28
5
Andreas Sølberg
OL Trollelg
4
7
7
7
25
6
Øyvind Wiggen
Byåsen IL
4
6
4
5
19
7
Thorstein Wang
Lillomarka OL
9
5
14
8
Audun Heimdal
Konnerud IL
2
2
6
10
8
Sixten Walheim
Robertsfors IK, SWE
9
1
10
10
Simon Fors
Kvarnsvedens GoIF OK, SWE
7
7
10
Aksel Madslien
Nydalens SK
3
4
7
12
Simen Bordal
Ringsaker OK
3
3
6
12
Jonatan Höjlind
IFK Mora OK, SWE
1
5
6
14
Håkon Raadal Bjørlo
Halden SK
3
2
5
14
Elling Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
5
5
14
Martin Ericson
Öset SkidO, SWE
2
3
5
17
Oskar Størmer
Fossum IF
2
1
3
18
Peder Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
1
1
18
Ulrik Astrup Arnesen
Heming Orientering
1
1
D 17-20
Plass
Navn
Klubb
14.12
15.12
11.1
8.2
9.2
Totalt
1
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
15
12
12
15
15
69
2
Ragnhild Hjermstad
Fossum IF
7
5
9
9
12
42
3
Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL
15
12
27
4
Ellen Sarenmark
Leksands OK, SWE
9
15
24
5
Hanna Eriksson
IFK Mora OK, SWE
12
7
19
6
Tiril Ruud Bråten
Raumar Orientering
4
5
9
18
7
Kristin Brekke
Lillomarka OL
6
7
13
8
Frida Lövgren
IFK Mora OK, SWE
1
9
10
9
Stine Madslien Bakken
Nydalens SK
3
6
9
9
Marie Olaussen
Fredrikstad SK
5
4
9
11
Emilie Westli Andersen
Løten o-lag
7
7
11
Natalie Kristina Blomseth
Lillomarka OL
7
7
13
Ingeborg Ellegaard Melby
Nydalens SK
6
6
13
Ingvild Brekke
Lillomarka OL
6
6
15
Gina Mølnvik
Freidig
5
5
15
Stefania Corradini
IFK Mora OK, SWE
2
3
5
17
Ingunn Egeberg Vári
IF Sturla
4
4
17
Kristin Blindheim
Lillomarka OL
4
4
19
Ingvild Wang
Lillomarka OL
3
3
20
Oda Sikkeland
IL Tyrving
2
2
21
Karoline Sønsterudbråten
Raumar Orientering
1
1
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
14.12.2013
Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Nordmarka Skiorienteringsklubb
sprint
15.12.2013
Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Nordmarka Skiorienteringsklubb
mellom
11.01.2014
Hovedløp og Norgescup
OL Tønsberg og omegn
mellom
08.02.2014
NM ski-O mellom (WRE) med publikumsløp
Hadeland OL, Nordmarka Skiorienteringsklubb
mellom
09.02.2014
NM ski-O lang (WRE) med publikumsløp
Nordmarka Skiorienteringsklubb, Hadeland OL
lang
Annonser