In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Ungdomsløp STOK 2013
Skriv ut
Sluttstilling etter 9 delarrangementer
D13-14
Plass
Navn
Klubb
23.5
30.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
7.9
12.9
Totalt
1
Ragnhild Eide
Byåsen IL
30
30
30
30
30
30
30
(30)
(22)
210
2
Lene Berg Hanssen
Byåsen IL
25
25
(19)
22
23
(21)
22
25
27
169
2
Marie Bakken Sørensen
Freidig
27
27
24
25
25
21
20
169
4
Malin Opøien
OL Trollelg
24
27
27
27
23
19
21
168
4
Vera Melkild
Freidig
23
(20)
25
23
(20)
27
23
24
23
168
6
Marte Lien Johnsen
Byåsen IL
22
23
(18)
(20)
24
24
25
22
24
164
7
Maria Ulseth Sylte
Freidig
21
12
25
22
24
27
30
161
8
Andrine Viken
Byåsen IL
19
21
22
19
17
20
17
(15)
(17)
135
9
Anna Renolen
Wing OK
17
19
17
16
21
19
20
(14)
129
10
Ane Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
24
24
22
27
25
122
11
Dina Reitan
Freidig
16
(13)
16
17
19
15
17
16
116
12
Solveig Sæternes
Byåsen IL
15
18
13
15
18
13
20
(13)
112
13
Sarah Brynhildsen
Wing OK
14
10
11
17
18
19
18
107
14
Martine Klock Fleten
Wing OK
18
10
(10)
14
(10)
14
14
14
19
103
15
Marie Longva
Byåsen IL
20
16
18
16
10
15
95
16
Oda Marie Lorås
OL Trollelg
22
20
21
16
13
92
17
Ingrid Sand
Stjørdals-Blink Orientering
13
10
14
15
14
15
81
18
Ingrid Jensås
OL Trollelg
12
10
18
12
10
12
74
19
Kristin Åsen
OL Trollelg
12
10
10
10
11
53
20
Synne Viken
Byåsen IL
11
11
12
13
47
21
Hedda Viken
Byåsen IL
14
13
16
43
22
Ingrid Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
23
18
41
23
Rikke Gjeitnes Dahle
Molde og Omegn IF
23
23
24
Vilde Årøen Lykke
Emblem IL
21
21
24
Jorunn Leithe
Selbu OK
21
21
26
Ane Bjørgum Valås
Byåsen IL
17
17
27
Ragne Munkeby
Frol IL
16
16
28
Hege Lien
Selbu OK
15
15
28
Nora Hegstad
Byåsen IL
15
15
D15-16
Plass
Navn
Klubb
23.5
30.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
7.9
12.9
Totalt
1
Ingeborg Eide
Byåsen IL
30
27
(25)
30
30
30
30
(22)
30
207
2
Emma Arnesen
Byåsen IL
27
30
30
27
27
30
(23)
27
198
3
Malin Sandstad
Freidig
22
22
24
25
24
23
25
165
4
Oda Q Fossum
Freidig
20
21
23
23
22
27
(20)
24
160
5
Emilie Liabakk Eriksen
Byåsen IL
(18)
19
22
25
24
21
25
(16)
23
159
6
Pernille Opheim
Freidig
(15)
24
17
18
22
22
18
22
143
7
Helga Stenvik
Byåsen IL
(10)
19
19
23
20
21
17
21
140
8
Eldrid Bratsberg
Wing OK
17
15
21
23
24
20
120
9
Ingunn Augdal Fløvig
OK Nidarøst
18
21
17
20
19
15
110
10
Frida Opheim
Freidig
13
16
18
21
10
10
14
102
11
Maiken Økern Hågård
Stjørdals-Blink Orientering
24
23
24
25
96
12
Ingvild, Ytterhus Utengen
Byåsen IL
25
25
27
77
13
Sanna Fiskum Ness
Freidig
21
17
22
60
14
Susanne Eide Haug
Stjørdals-Blink Orientering
16
20
20
56
15
Line Sølberg
IL Leik
23
20
43
16
Dorte Narum
OL Vallset/Stange
30
30
17
Marie Olaussen
Fredrikstad SK
27
27
18
Ingrid Lundanes
Emblem IL
25
25
19
Stine Madslien Bakken
Nydalens SK
24
24
20
Gina Granstedt
Halden SK
21
21
21
Kårhild Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
19
19
21
Sigrid Bjørgen
OL Vallset/Stange
19
19
23
Sigrid Vada Grønlie
Stjørdals-Blink Orientering
14
14
D17-18
Plass
Navn
Klubb
23.5
30.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
7.9
12.9
Totalt
1
Ida Berg Hanssen
Byåsen IL
27
27
(22)
25
27
(25)
30
27
30
193
2
Kristine Klock Fleten
Wing OK
25
24
(23)
24
25
27
25
(23)
27
177
3
Sigrid Bratsberg
Wing OK
21
23
22
23
22
27
25
163
4
Andrea Vindal
Wing OK
24
20
(20)
23
24
23
24
(18)
24
162
5
Marte Hoff Hagen
Byåsen IL
25
30
27
30
30
19
161
6
Pia Blake
Byåsen IL
30
21
25
30
106
7
Sigrid Solheim
Stjørdals-Blink Orientering
23
22
21
21
87
8
Sigrid Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
30
27
24
81
9
Ragnhild Vada Grønlie
Stjørdals-Blink Orientering
22
24
46
10
Karen Oline Kolstad
Freidig
30
30
11
Frida Sæther
Freidig
25
25
12
Sigrid Merete Moen Pedersli
OL Trollelg
24
24
13
Eirin Svanøe-Hafstad
Frol IL
22
22
14
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
21
21
15
Anna Solberg
OL Trollelg
20
20
16
Marie Wold Stavrum
Frol IL
17
17
17
Kajsa Stina Sandstad
Frol IL
16
16
18
Norunn Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
10
10
H13-14
Plass
Navn
Klubb
23.5
30.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
7.9
12.9
Totalt
1
Oskar Spets Storhov
Freidig
30
27
27
(27)
30
30
30
30
(25)
204
2
Mathias Vindal
Wing OK
25
25
30
25
27
27
(24)
30
189
3
Anders Haugskott
OL Trollelg
23
24
(20)
23
22
24
23
(22)
23
162
4
Mats Eidsmo
Freidig
22
22
(16)
22
23
22
25
23
(22)
159
5
Leif Blake
Byåsen IL
24
30
25
30
25
23
157
6
Mathias Hermstad
Freidig
(15)
19
19
(17)
24
19
21
27
27
156
7
Kristian Fredrik Lynum
Freidig
21
18
23
21
18
21
17
139
8
Audun Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
20
21
24
25
24
24
138
9
Even Svegård Bye
Byåsen IL
19
23
18
20
20
17
20
137
10
Martin Selmer
Freidig
(12)
17
18
17
15
18
20
14
119
11
Isak A Sæternes
Byåsen IL
13
17
15
19
18
19
16
117
11
Are Lodgaard
Byåsen IL
17
16
22
21
22
19
117
13
Andreas Helland Eriksen
Wing OK
15
16
16
10
17
18
15
107
14
Marius Bones
Freidig
15
20
20
19
18
92
15
Morten Svendgård
OK Skøynar
18
20
25
63
16
Marcus Barstad Smevik
Byåsen IL
19
16
21
56
17
Oscar Lyngen
Frol IL
27
24
51
18
Øystein Vidarsson Haukaas
Stjørdals-Blink Orientering
14
10
21
45
19
Sivert Bellingmo
Gaula
27
27
20
Ludvig Williams Strømsnes
Malvik IL
21
21
21
Emil Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
16
16
H15-16
Plass
Navn
Klubb
23.5
30.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
7.9
12.9
Totalt
1
Hallvard Seim Grøvlen
OL Trollelg
25
27
30
(25)
30
(22)
30
27
30
199
2
Olav Andreas Remmen
OL Trollelg
27
30
(23)
30
(24)
27
27
25
27
193
3
Brage Jørum
Byåsen IL
30
24
27
27
25
25
24
(19)
(24)
182
4
Preben Antonsen
Byåsen IL
(18)
22
22
24
21
24
22
(10)
20
155
5
Asbjørn Midtbø
Wing OK
21
16
(16)
22
19
30
21
23
152
5
Håvard Eidsmo
Freidig
20
20
21
(18)
20
23
23
(18)
25
152
7
Ole Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
22
23
24
19
18
19
21
(10)
146
8
Johannes Midtbø
Wing OK
(13)
21
18
17
22
21
19
(12)
22
140
9
Adrian Opheim
Freidig
19
14
16
(14)
20
25
22
19
135
10
Johannes Løvås
Byåsen IL
(12)
15
17
(14)
15
17
17
15
18
114
11
Magnus Gjersvold Haug
Freidig
14
13
10
21
20
14
21
113
12
Kjetil Mølnvik
Freidig
23
18
25
15
23
104
13
Åsmund Stenvik
Byåsen IL
17
15
13
15
18
16
94
14
Nils Ola Kvam
Freidig
24
25
19
23
91
15
Birk Gravdahl
Wing OK
11
12
12
14
16
17
82
16
Martin Løvås
OK Nidarøst
10
10
13
13
11
10
(10)
11
78
17
Odin Løvås
Freidig
10
10
12
10
10
10
10
72
18
Johan Bakken Sørensen
Freidig
17
19
17
18
71
19
Are Helle Mårdalen
Freidig
20
16
16
10
62
19
Brynjar Forseth
OL Trollelg
15
20
27
62
21
Kristian Nilsen Sandnes
Emblem IL
30
30
22
Petter Vangen Lunåsmo
Tynset IF
24
24
23
Erlend Nilsen Sandnes
Emblem IL
23
23
23
Thor William Skånøy
Byåsen IL
10
13
23
25
Sondre Korstad
Stjørdals-Blink Orientering
20
20
26
Trygve Lægran
Steinkjer OK
17
17
27
Petter Markhus
Verdal OK
16
16
28
Øystein Størdal Martinussen
Wing OK
14
14
29
Are Mårdalen
Freidig
11
11
30
Torgeir Andresen Klevstuen
OL Trollelg
10
10
30
Johannes Bakke Aashamar
Flosta IL
10
10
H17-18
Plass
Navn
Klubb
23.5
30.5
6.6
13.6
22.8
29.8
5.9
7.9
12.9
Totalt
1
Arvid Lyngstad
Wing OK
27
30
27
30
(27)
30
30
30
204
2
Rein Helle Mårdalen
Freidig
30
27
30
27
27
24
165
3
Øyvind Wiggen
Byåsen IL
25
25
24
23
97
4
Magne Jutulstad
Bækkelagets SK
25
25
20
70
5
Sigve Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
27
25
52
6
Stian Sundsvik
Frol IL
30
30
6
Endre Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
30
30
8
Andreas Sølberg
OL Trollelg
27
27
9
Ola Keiserås
IL Leik
22
22
10
Vegard Ressem
Frol IL
21
21
11
Einar Lofthus
Lillehammer OK
19
19
12
Bjørnar Kvåle
Hadeland OL
18
18
13
Are Årøen Lykke
Emblem IL
17
17
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
23.05.2013
Ungdomsløp 1
Stjørdals-Blink Orientering
mellom
30.05.2013
Ungdomsløp 2 - Skogskarenes ungdomsløp
Sør-Trøndelag
mellom
06.06.2013
Ungdomsløp 3
Malvik IL
mellom
13.06.2013
Ungdomsløp
OL Trollelg
lang
22.08.2013
Ungdomsløp 5
OK Nidarøst
sprint
29.08.2013
Ungdomsløp 6
Wing OK
mellom
05.09.2013
Ungdomsløp 7, mellomdistanse
Byåsen IL
mellom
07.09.2013
Tour de Trondheim, Mellomdistanse
NTNUI
mellom
12.09.2013
Ungdomsløp 9
Freidig
lang
Annonser