In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Høstkarusellen 2018
Skriv ut
Sluttstilling etter 3 delarrangementer
HL
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Stein Arne Olsen
Stavanger Orienteringsklubb
30
22
20
72
2
Kjetil Wirak
Stavanger Orienteringsklubb
22
20
19
61
3
Morten Bjerga Sundli
Ganddal IL
30
27
57
4
Tom Furland
Sandnes IL (Rogaland)
27
24
51
4
Martin Blystad
Stavanger Orienteringsklubb
16
17
18
51
6
Trondr Breiland
UIS BIL
15
15
15
45
7
Joar Eilevstjønn
Ganddal IL
18
22
40
8
Nils John Vestøl
Stavanger Orienteringsklubb
20
15
35
9
Øyvind Rummelhoff
Stavanger Orienteringsklubb
15
17
32
10
Arne Jacob Nystrøm Olsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
10
Øistein Haaland
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
10
Ove Oaland
Ganddal IL
15
0
15
30
10
John Breiland
Klepp IL
15
15
30
10
Rune Hatle
Avinor Sola BIL
15
15
30
10
Espen Fyhn Nilsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
10
Øystein Amundrud
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
0
30
10
Johan Christie Ørke
Stavanger Orienteringsklubb
30
30
18
Clemens Sundby Øxnevad
Ganddal IL
0
27
27
19
Fredrik Omdal
Ganddal IL
24
24
19
Njål F. Vadla
Sandnes IL (Rogaland)
24
24
21
Geir Sand
SUS BIL
19
19
21
Erik Lima
Ganddal IL
19
19
23
Tor Gunnar Aksland
Sandnes IL (Rogaland)
18
18
24
Per Olav Haarr
Ganddal IL
17
0
17
25
Morten Fenne
Stavanger Orienteringsklubb
16
16
25
Inge Løland
NOTEAM
0
16
16
27
Jan-Einar Øvremo
Ålgård Orientering
15
15
27
Svein-Erik Kvame
Ganddal IL
15
15
27
Kristoffer Monsen
Varegg Fleridrett
15
15
27
Jone Sæbbø
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
27
Paul Terje Haarr
Ganddal IL
15
15
27
Trond Lamark
Ganddal IL
15
15
27
Rune Christiansen
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
27
Henning Sundby
Ganddal IL
15
15
27
Sturle Omdal
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
Sveinung Svebestad
Sandnes IL (Rogaland)
0
0
Øyvind Lamark
Ganddal IL
0
0
HM
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Lars Primstad
Klepp Kommune BIL
24
30
15
69
2
Per Ingar Hadland
Ganddal IL
22
20
22
64
3
Finn-Morten Årstad
Stavanger Orienteringsklubb
19
17
19
55
4
Bjørn Bjelland
Ganddal IL
15
15
15
45
4
Kjell Langvik
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
15
45
4
Bjarne Gimre
Ganddal IL
15
15
15
45
7
Asgeir Bell
Stavanger Orienteringsklubb
22
18
40
8
Gunnar Sakseid
Stavanger Orienteringsklubb
24
15
39
9
Pål H. Gjerden
Stavanger Orienteringsklubb
20
17
37
10
Anders Thengs Kristensen
Stavanger Orienteringsklubb
15
19
34
11
Leif Gunnar Wikene
NOTEAM
17
15
32
12
Knut Skjæveland
Ganddal IL
16
15
31
12
Jørgen Nilsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
16
31
14
Jone Sæbbø
Stavanger Orienteringsklubb
30
30
14
Tore Karlsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
14
Jan Arendal
Statoil BIL
15
15
30
14
Svein Glendrange
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
14
Raymond B Pettersen
Ålgård Orientering
15
15
30
14
Paul Terje Haarr
Ganddal IL
30
30
14
Ivar Johan Larsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
30
14
Jan Kenneth Polle
NOTEAM
15
15
30
14
André Sirevåg
Statoil BIL
15
15
30
14
Arne Nygaard
NOTEAM
15
15
30
14
Eivind Lars Rake
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
30
25
Stian Haugvaldstad
Sandnes IL (Rogaland)
27
27
25
Otte Omdal
Ganddal IL
27
27
25
Arne Kristian Espedal
Stavanger Orienteringsklubb
27
27
28
Oddmund Nordgård
SUS BIL
24
24
29
Bjørn Alsaker
Stavanger Orienteringsklubb
0
20
20
30
Lars Bergersen
Stavanger Orienteringsklubb
18
18
30
Stein Arve Finnestad
Avito Aktiv
18
18
32
Sveinung Svebestad
Sandnes IL (Rogaland)
16
16
33
Per Marthon Mæland
Aftenbladet BIL
15
0
15
33
Bjørn Kristian Røyland
NOTEAM
15
15
33
Arvid Thorsen
Riska Orienteringsklubb
0
15
15
33
Agnar Antzée Lien
Ganddal IL
15
15
33
Andreas Vistnes Myklebost
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
33
Eiliv Bjarne Lønningen
Otra IL
15
15
33
Jonas Vistnes Myklebost
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
33
Helge Kristensen
OK Sør
15
15
33
Lars Dymbe
Stavanger Orienteringsklubb
15
0
15
33
Svend Vihovde
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
33
Geir Husdal
TIF Viking
0
15
15
33
Paul Andreas Paulsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
0
15
33
Daniel Halleraker Vihovde
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
33
Øyvind Egeskog
Stavanger Orienteringsklubb
15
0
15
33
Arne Østensen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
33
Hermann Skogsholm
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
33
Ole Auklend
Skattesport BIL
15
15
33
Tor Geir Espedal
Ganddal IL
15
15
33
Jan Værp
Søgne og Songdalen OK
15
0
15
33
Erlend Bremnes
Ganddal IL
15
15
33
Jan-Kenneth Polle
NOTEAM
15
15
Jon Arvid Fossum
Asker Skiklubb
0
0
Frode Følgesvold
Aftenbladet BIL
0
0
Arne Karlsen
Stavanger Orienteringsklubb
0
0
HK
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Peter Sæbbø
Stavanger Orienteringsklubb
0
30
30
1
Johan Rasmussen
Sandnes IL (Rogaland)
30
30
3
Bjørnar Sydnes Risa
Stavanger Orienteringsklubb
27
27
4
Eskild Røyland
NOTEAM
24
24
Sverre Vareberg
Stavanger Orienteringsklubb
0
0
0
DL
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Aud Hognestad Taksdal
Ganddal IL
30
30
30
90
2
Vilde Margrethe Sæbbø
Stavanger Orienteringsklubb
27
27
54
3
Vibeke Lamark
Ganddal IL
27
22
49
4
Anna Taksdal
Ganddal IL
24
24
4
Wenche Margrethe Sæbbø
Stavanger Orienteringsklubb
0
24
24
4
Mariann Sveinsvoll
Ganddal IL
24
24
7
Brit Nilsen
Stavanger Orienteringsklubb
22
22
7
May Meling
Stavanger Orienteringsklubb
22
0
22
9
Helen Lomeland
Ålgård Orientering
0
20
20
10
Elisabeth Christie Ørke
Stavanger Orienteringsklubb
19
19
Ingrid Lamark
Ganddal IL
0
0
0
DM
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Anita Glenne Kallhovd
Egersund OK
27
30
27
84
2
Turid Nystrøm
Stavanger Orienteringsklubb
22
19
15
56
3
Irene Rummelhoff
Stavanger Orienteringsklubb
24
20
44
3
Tone Cecilie Nystrøm
Stavanger Orienteringsklubb
20
24
44
5
Inger Skretting Opstad
Egersund OK
19
17
36
6
Gry Vikhamar Thengs
Stavanger Orienteringsklubb
18
16
34
6
Synnøve Langvik
Sandnes småfirma BIL
15
19
34
8
Haldis Glendrange
Stavanger Orienteringsklubb
17
15
32
9
Lise Isachsen
Stavanger Orienteringsklubb
30
30
9
Anna Taksdal
Ganddal IL
30
30
11
Julie Aksland
Sandnes IL (Rogaland)
27
27
12
Elin Dymbe
Stavanger Orienteringsklubb
24
24
13
Veronica Jacobsen Fenne
Stavanger Orienteringsklubb
22
22
13
Dina Torgersen
Stavanger Orienteringsklubb
22
22
15
Ingrid O. Foss
Stavanger kommune BIL
20
20
16
Berit Aksland
Sandnes IL (Rogaland)
18
18
16
Eli Frafjord
Ganddal IL
18
18
18
Elise Sydnes Risa
Stavanger Orienteringsklubb
16
16
19
Kristin Furre Owe
Ganddal IL
15
15
19
Gro Mariero
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
19
Marianne Steinkopf
Aftenbladet BIL
15
15
19
Berit Ebbell Olsen
Stavanger Orienteringsklubb
15
15
Ingrid W. Hestness
Stavanger kommune BIL
0
0
DK
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Unni Byberg Mæstad
Ganddal IL
22
24
46
2
Emma Sydnes Risa
Stavanger Orienteringsklubb
30
30
2
Mette Langeland
NOTEAM
30
30
2
Gunn Kari Hygen Freidig
Freidig
30
30
5
Oda Steinsland Moi
Stavanger Orienteringsklubb
27
27
5
Siv Hilde Berg
SUS BIL
27
27
7
Brit Vivian Meling
Stavanger Orienteringsklubb
24
24
NY
Plass
Navn
Klubb
10.11
24.11
8.12
Totalt
1
Stig Adrian G. Albrecht
Ganddal IL
30
30
1
Johannes Fenne
Stavanger Orienteringsklubb
30
30
1
Ingrid Øxsnevad
Ganddal IL
30
0
30
1
Khaled Safrini
NOTEAM
30
30
1
Håkon Sandstad Røyland
NOTEAM
30
30
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
10.11.2018
Høstkarusellen løp 1 - Tasta
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
24.11.2018
Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
08.12.2018
Høstkarusellen Løp 3 - Alsvig
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
Annonser