Norsk Orientering

Ungdomscup 2018

Skriv ut

Stilling etter 3 av 5 delarrangementer

D11-12

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 30 30 30 90
2 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 27 20 27 74
3 Norah Breivold Ganddal IL 20 24 24 68
4 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 22 22 19 63
5 Julie M Helland Egersund OK 24 27 51
6 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 20 22 42
7 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 19 20 39

H11-12

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Jone Valdal Sandnes IL (Rogaland) 27 30 30 87
2 Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 30 27 24 81
3 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 18 22 17 57
4 Marius Rødde Ganddal IL 19 18 19 56
5 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 15 20 15 50
6 Erling Molvik Jørgensen Sandnes IL (Rogaland) 15 17 15 47
7 Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 15 16 15 46
8 Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 15 15 15 45
9 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 24 16 40
9 Tobias Sletvold Ålgård Orientering 20 20 40
11 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 22 15 37
12 Arve Lunde Ganddal IL 15 15 30
13 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 27 27
14 Livar Oftedal Ålgård Orientering 24 24
15 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 22 22
16 William Tønnesen Sandnes IL (Rogaland) 19 19
17 William Tønnesen Lundberg Sandnes IL (Rogaland) 18 18
18 Christopher Lund Ålgård Orientering 17 17
19 Kasper Bøe Ålgård Orientering 16 16
20 Vegard Berge Sandnes IL (Rogaland) 15 15
20 Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 15 15

D13-14

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Anna Taksdal Ganddal IL 27 30 30 87
2 Evelyn Fernandes Nødland Sandnes IL (Rogaland) 20 22 22 64
3 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 19 20 19 58
4 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30 27 57
5 Alida Oftedal Ålgård Orientering 24 24 48
6 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 19 27 46
7 Hilde Ohr Ganddal IL 22 20 42
8 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 17 24 41
9 Thea Beate Puntervold Egersund OK 18 16 34
10 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 15 18 33
11 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 18 18
12 Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 17 17

H13-14

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 30 24 27 81
2 Edvin Aakre Egersund OK 17 30 22 69
3 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15 27 24 66
4 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 18 22 19 59
5 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 20 20 18 58
6 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 19 17 17 53
7 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 15 18 15 48
8 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 16 30 46
8 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 15 16 15 46
10 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 15 15 15 45
11 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 27 16 43
12 Øyvind Lamark Ganddal IL 24 15 39
13 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 15 20 35
14 Erlend Bremnes Ganddal IL 19 15 34
15 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 22 22
16 Christoffer Øen Kvernstuen Egersund OK 15 15
16 Aksel Dommersnes Ganddal IL 15 15
16 Eivind Roth Ganddal IL 15 15
16 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 15 15
16 Kristoffer Tveit Ganddal IL 15 15

D15-16

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 30 30 30 90
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 27 27 24 78
3 Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 24 27 51
4 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 24 22 46

H15-16

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Tobias Rødde Ganddal IL 24 30 30 84
2 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 22 24 22 68
2 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 17 27 24 68
4 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 20 22 16 58
5 Elias Eidsvåg Ganddal IL 18 20 17 55
6 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 27 27 54
7 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 16 19 18 53
8 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 30 20 50
9 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 19 19 38

D17-18

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 30 30 30 90
2 Nora Svendsen Ganddal IL 27 27 54
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 24 24
3 Julie Puntervold Egersund OK 24 24

H17-18

Plass Navn Klubb
15.5
5.6
19.6
4.9
11.9
Totalt
1 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 30 30 60
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 30 30

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.05.2018 Ungdomscup/ Klubbkamp Ålgård Orientering mellom
05.06.2018 Klubbkamp/Ungdomscup Egersund OK sprint
19.06.2018 Ungsomscup/Klubbkamp Stavanger Orienteringsklubb sprint
04.09.2018 Klubbkamp/Ungdomscup Sandnes IL (Rogaland) mellom
11.09.2018 Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell Ganddal IL mellom

Annonser

IOF Eventor