In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Pokalkamp Bergen 2018
Skriv ut
Sluttstilling etter 7 delarrangementer
D/H-10N
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Live Albertsen Mjelde
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
1
Gard Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Sigurd Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Frida Ingeborg Eikanger
Gneist, IL
2
2
2
2
2
(2)
10
1
Hedda Jansson Rønnestad
Fana IL
2
2
2
2
2
10
1
Iris Popsueva Buanes
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
1
Øyunn Bjørkaas Mossige
Askøy OL
2
2
2
2
2
(2)
10
8
Filip Hausvik
Askøy OL
2
2
2
2
8
8
Erica Juliet Eide
Fana IL
2
2
2
2
8
8
Magnus Hennø Haugen
Fana IL
2
2
2
2
8
8
Ingrid Brattbakk
Fana IL
2
2
2
2
8
8
Markus Heldal Hersvik
Fana IL
2
2
2
2
8
8
Jakob Iversen Paus
Askøy OL
2
2
2
2
8
8
Emilie Breistein Pedersen
TIF Viking
2
2
2
2
8
8
Fredrik Blomquist
Bergens TF
2
2
2
2
8
16
Katinka Sannes
TIF Viking
2
2
2
6
16
Nora Ruth Wikestad
Os Orienteringsklubb
2
2
2
6
16
Josefine Blomquist
Bergens TF
2
2
2
6
16
Erlend Lavik
Varegg Fleridrett
2
2
2
6
16
Elliot Brage Sritharan
Askøy OL
2
2
2
6
16
Vegard Wollan
Fana IL
2
2
2
6
16
Jonas Breistein Pedersen
TIF Viking
2
2
2
6
23
Anne Heksem
Fana IL
2
2
4
23
Sigve Popsuev Buanes
TIF Viking
2
2
4
23
Erlend V. Lavik
Varegg Fleridrett
2
2
4
23
Gjert Grønnevet
IL Gular
2
2
4
23
Johanne O Ellingsen
Gneist, IL
2
2
4
23
Andreas Vaksdal Tveitdal
Fana IL
2
2
4
23
Thord Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
4
23
Kirill Eikanger
Gneist, IL
2
2
4
23
Emil Kragseth
IL Gular
2
2
4
23
Marie Egeland Storå
Gneist, IL
2
2
4
23
Sjur Grønnevet
IL Gular
2
2
4
23
Ylva Magnussen
TIF Viking
2
2
4
23
Sofiya Mukhidinova
Varegg Fleridrett
2
2
4
36
Nora vikestad
Os Orienteringsklubb
2
2
36
Magnus Døskeland
Fana IL
2
2
36
David Nordvik
Gneist, IL
2
2
36
Mikkel Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
36
Herman Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
36
Lily Eikner
Fana IL
2
2
36
Emil Haugland
Os Orienteringsklubb
2
2
36
Mira Mukhidinova
Varegg Fleridrett
2
2
36
Ida Hopsnes
Fana IL
2
2
36
Pål Nord
Os Orienteringsklubb
2
2
36
Frida Nord
Os Orienteringsklubb
2
2
36
Brede Haugland
Os Orienteringsklubb
2
2
36
Madelen Myking
Os Orienteringsklubb
2
2
36
Mikkel Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
36
Hanna Axdal-Solli
Askøy OL
2
2
36
Ida Jakobsen
Askøy OL
2
2
36
Karoline Strand Jensen
Bergens TF
2
2
36
Emilie Solvik
Gneist, IL
2
2
36
Elise Nepstad
TIF Viking
2
2
36
Herman Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
36
Johanne Ormberg Ellingsen
Gneist, IL
2
2
36
Truls Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
36
Signe Lier Hansen
TIF Viking
2
2
36
Astrid Christensson
Gneist, IL
2
2
36
Maria Christensson
Gneist, IL
2
2
36
Amund Eeg Genberg
IL Gular
2
2
36
Samuel Elias Nærheim
IL Gular
2
2
36
Henrik Bieker Matti
IL Gular
2
2
36
David Ljosvo Nordvik
Gneist, IL
2
2
36
Henrik Wiig
Fana IL
2
2
D11-12N
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Åshild Bjørkaas Mossige
Askøy OL
2
2
4
2
Solveig Da-Yeon Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
2
2
2
Dorthea Hennø Haugen
Fana IL
2
2
2
Amélie Bauer-Furnes
Fana IL
2
2
H11-12N
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Håvard Serck-Hanssen
TIF Viking
2
2
2
2
2
10
2
Marius Guibert
Varegg Fleridrett
2
2
4
3
Øystein Tuntland
Bergens TF
2
2
3
Kristian Strand Jensen
Bergens TF
2
2
D13-16N
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Linnea Knudsen
TIF Viking
2
2
4
2
Aurora Helena Wikestad
Os Orienteringsklubb
2
2
2
Mathilde Steimler
Askøy OL
2
2
2
Stella S. Dahle
Fana IL
2
2
H13-16N
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Nikolai Øien
Bergens TF
2
2
1
Jørgen Rokne Dahle
Varegg Fleridrett
2
2
Åpen N
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Astri Ese Hole
Bergens TF
1
1
1
1
1
5
1
Kirsti Lysaker
Fana IL
1
1
1
1
1
5
1
Torill Merethe Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
1
5
1
Camilla Nystuen
Askøy OL
1
1
1
1
1
5
5
Sven Arild Johannessen
Askøy OL
1
1
1
3
5
Kristine Merkesvik
Askøy OL
1
1
1
3
5
Linda Jansson
Fana IL
1
1
1
3
5
Anders Nydal Haugen
Fana IL
1
1
1
3
9
Lene Rykkje
Varegg Fleridrett
1
1
2
9
Silje Wollan
Fana IL
1
1
2
9
Gry Ane Lavik
Varegg Fleridrett
1
1
2
9
Arne Rygg
Bergens TF
1
1
2
9
Per Mathismoen
Fana IL
1
1
2
9
Bjørge Solli
Askøy OL
1
1
2
9
Gry Ane V. Lavik
Varegg Fleridrett
1
1
2
16
Øistein Helge Jensen
Bergens TF
1
1
16
Camilla Haugland
Os Orienteringsklubb
1
1
16
Kenneth Remy Sritharan
Askøy OL
1
1
16
Rosallinn Myking
Os Orienteringsklubb
1
1
16
Gaute Jakobsen
Askøy OL
1
1
16
Lene Haugland
Os Orienteringsklubb
1
1
16
Rannveig Wolden Staver
Fana IL
1
1
16
Kari Nord
Os Orienteringsklubb
1
1
16
Linneá Knudsen
TIF Viking
1
1
16
Emma Jorde
BSI - Orientering
1
1
16
Elise Stordahl
BSI - Orientering
1
1
16
Hans-Richard Brattbakk
Fana IL
1
1
16
Rachel Joy Albot
Bergens TF
1
1
16
Gry Ane Vikaenes Larvik
Varegg Fleridrett
1
1
16
Marie Tschudi Madsen
TIF Viking
1
1
16
Sigurd Eikner
Fana IL
1
1
16
Jan Olav Orrmberg
Fana IL
1
1
16
Trond Døskeland
Fana IL
1
1
16
Ole Kragseth
IL Gular
1
1
16
Knut Erik Gulbrandsen
Fana IL
1
1
16
Vibeke Øye
IL Gular
1
0
1
16
Jan Arve Solli
Askøy OL
1
1
16
Erik Krohn-Hansen
Bergens TF
1
1
16
Liam Nielsen
Varegg Fleridrett
1
1
16
Arve Solli
Askøy OL
1
1
16
Erik Serck-Hanssen
TIF Viking
1
1
16
Ellen Grønnevet
IL Gular
1
1
16
Wenche Thomassen
Varegg Fleridrett
1
1
16
Roy-Olav Øien
Bergens TF
1
1
16
Roar Nordvik
Fana IL
1
1
16
Torgeir Hauge
Fana IL
1
1
Andreas Nielsen
Varegg Fleridrett
0
0
Henrik Viken
Fana IL
0
0
D-10
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Ragna Oline Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
2
2
2
2
2
(2)
10
2
Emilie Solvik
Gneist, IL
2
2
4
3
Erica Juliet Eide
Fana IL
2
2
3
Ingrid Brattbakk
Fana IL
2
2
3
Hedda Jansson Rønnestad
Fana IL
2
2
3
Bjørk Salvans Hansen
Fana IL
2
2
3
Kristina Fintland
Gneist, IL
2
2
3
Lily Henrike Eikner
Fana IL
2
2
H-10
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Thord Nystuen Solli
Askøy OL
2
2
2
2
2
10
1
Emil Heksem
Fana IL
2
2
2
2
2
(2)
(2)
10
3
Kirill Eikanger
Gneist, IL
2
2
2
2
8
4
Emil Øye Kragseth
IL Gular
2
2
4
4
Sjur Grønnevet
IL Gular
2
2
4
6
Markus Torsvik
Fana IL
2
2
6
Truls Ragvin Skaret
Varegg Fleridrett
2
2
D11-13
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Tonje Rykkje
Varegg Fleridrett
10
10
(5)
6
(3)
10
10
46
2
Erle Schjølberg Evensen
Gneist, IL
5
10
(3)
10
8
4
37
3
Karoline Strandenes
Fana IL
6
8
5
6
6
31
4
Stine Marie Tefre Grieg
Fana IL
4
6
2
4
(2)
8
24
5
Marie Thomassen
Varegg Fleridrett
2
4
8
2
(2)
5
21
6
Helene Nysæter
Bergens TF
8
5
4
17
7
Åshild Bjørkaas Mossige
Askøy OL
6
2
2
3
13
8
Solveig Da-Yeon Vrålstad
Varegg Fleridrett
4
8
12
9
Anele Iversen
Varegg Fleridrett
10
10
10
Live Grønnevet
IL Gular
4
5
9
11
Dorthea Hennø Haugen
Fana IL
8
8
11
Therese Gurvin Skaaland
Fana IL
3
2
3
8
13
Idun Hekland
IL Gular
6
6
14
Kristin Hopsnes
Fana IL
5
5
15
Ane Sofie Nærheim
IL Gular
2
2
15
Emely Myking
Os Orienteringsklubb
2
2
15
Ingrid Florvaag
Os Orienteringsklubb
2
2
H11-13
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Oskar Heksem
Fana IL
10
(2)
10
10
10
10
50
2
Bendik Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
(5)
10
8
8
10
8
44
3
Kristoffer Heldal Hersvik
Fana IL
8
4
(3)
(4)
6
8
5
31
4
Olve Berge Aarsand
Varegg Fleridrett
(3)
6
6
5
5
(3)
6
28
5
Andreas Strømme Lid
Varegg Fleridrett
6
8
5
19
6
Vegard Aksnes
IL Gular
4
8
6
18
7
Mats Askeland Halvorsen
Gneist, IL
2
2
3
4
5
16
8
Sverre Stuland Tysvær
Varegg Fleridrett
2
3
2
(2)
3
4
14
9
Dagfinn Gjerstad
Osterøy IL
5
6
11
10
Marius Guibert
Varegg Fleridrett
2
4
3
9
11
Erlend Wollan
Fana IL
4
4
12
Isak Hovstad
Varegg Fleridrett
2
2
Vegard Dale
TIF Viking
0
0
Åpen C
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
May-lill Damm
TIF Viking
1
1
1
1
1
(1)
5
1
Karen Clementsen Kayser
Fana IL
1
1
1
1
1
(1)
5
1
Ragnar Kayser
Fana IL
1
1
1
1
1
(1)
5
1
Cecilie Heldal Hersvik
Fana IL
1
1
1
1
1
5
1
Aasfrid Tysvær
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
1
5
1
Ingrid Roll
Fana IL
1
1
1
1
1
(1)
(1)
5
1
Monica Askeland Halvorsen
Gneist, IL
1
1
1
1
1
5
8
Grete Lind
Bergens TF
1
1
1
1
4
8
Bodil Håheim
IL Gular
1
1
1
1
4
8
Elin Cecile Kryvi Strandenes
Fana IL
1
1
1
1
4
8
Marianne Heksem
Fana IL
1
1
1
1
4
8
Per Mathismoen
Fana IL
1
1
1
1
4
13
Linda Bønes
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
13
Ragnhild Louise Ervik
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
13
Stella S. Dahle
Fana IL
1
1
1
3
13
Ragnar Vikøren
Gneist, IL
1
1
1
3
13
Bjørge Solli
Askøy OL
1
1
1
3
13
Per Olaf Tangen
Fana IL
1
0
1
1
3
13
Mette Gurvin
Fana IL
1
1
1
3
13
Bodil Bergljot Johanson
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
13
Turid Tangen
Os Orienteringsklubb
1
1
1
3
13
Hanne Wollan
Fana IL
1
1
1
3
23
Geir Heksem
Fana IL
1
1
2
23
Jostein Døsen
Os Orienteringsklubb
1
1
2
23
Yola Keenlyside
Gneist, IL
1
1
2
23
Roar Nordvik
Fana IL
1
1
2
23
Wenche Irene Thomassen
Varegg Fleridrett
1
1
2
23
Margrete Solvik
Gneist, IL
1
1
2
23
Jørgen Rokne Dahle
Varegg Fleridrett
1
1
2
23
Sverre Soløy
Varegg Fleridrett
1
1
2
23
Torgeir Hauge
Fana IL
1
1
2
32
Hans Richard Brattbakk
Fana IL
1
1
32
Olav Talle
Varegg Fleridrett
1
1
32
Isak August Holmefjord Amundsen
Fana IL
1
1
32
Johanna G Skaaland
Fana IL
1
1
32
Linda Jansson
Fana IL
1
1
32
Ellen Grønnevet
IL Gular
1
1
32
Espen Seeberg
Osterøy IL
1
1
32
Elin Strandenes
Fana IL
1
1
32
Charlotte Pedersen
Fana IL
1
1
32
Ragnhild Ervik
Varegg Fleridrett
1
1
32
Linnea Knudsen
TIF Viking
1
1
32
Hege Ommedal
Varegg Fleridrett
1
1
32
Silje Wollan
Fana IL
1
1
32
Alexander Olsen Loodtz
Gneist, IL
1
1
32
Ingeborg Tysvær
Varegg Fleridrett
1
1
32
Ragnar Vikøren
Gneist, IL
1
1
32
Hege Fjellbirkeland
IL Gular
1
1
32
Anders Halvorsen
Osterøy IL
1
1
32
Kari Secher
Bergens TF
1
1
32
Per Øivind Husby
Varegg Fleridrett
1
1
32
Sigurd Eikner
Fana IL
1
1
32
Magne Raadal
Fana IL
1
1
32
Martin Skage
Gneist, IL
1
1
32
Ina Hopland Skage
Gneist, IL
1
1
32
Marianne Dymbe
Gneist, IL
1
1
32
Anne Westergård
Varegg Fleridrett
1
1
32
Marie Dymbe
Gneist, IL
1
1
32
Mari Stadsnes
IL Gular
1
1
32
Knut Erik Gulbrandsen
Fana IL
1
1
32
Vibeke Øye
IL Gular
1
1
32
Håvard Nybø
Fana IL
1
1
32
Else Lerche Raadal
Fana IL
1
1
32
Harald Risnes
Fana IL
1
1
32
Amalie Dale
TIF Viking
1
1
32
Herdis Alvheim
Fana IL
1
1
32
Sondre Aksnes
IL Gular
1
1
32
Nikolai Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
1
1
32
Ingunn Eikeland
Bergens TF
1
1
32
Silje Gulbrandsen Wollan
Fana IL
1
1
32
Geir Rognsvåg
Os Orienteringsklubb
1
1
32
Arne Rygg
Bergens TF
1
0
1
32
Kåre Ritland
Fana IL
1
1
32
Jørn Torgersen
TIF Viking
1
1
32
Anne Gjestemoen
Bergens TF
1
1
32
Sondre Batalden
Fana IL
1
1
Andreas Severin Brattebø
Os Orienteringsklubb
0
0
D12-14
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Hedda Erica Eikanger
Gneist, IL
8
10
10
10
10
48
2
Iris Skage
Gneist, IL
10
8
10
8
(8)
(8)
10
46
3
Marie Hopsnes
Fana IL
6
6
4
Ingeborg Strandenes
Fana IL
5
5
H12-14
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Brage Bell Lysaker
Fana IL
10
10
10
(6)
10
10
(10)
50
2
Hans Rogstadkjernet
Bergens TF
8
(0)
8
8
8
8
40
3
Sondre Aksnes
IL Gular
10
0
10
D50-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Liv Sylvi Meyer
Gneist, IL
(5)
(5)
8
6
6
6
10
36
2
Rannveig Solli
Askøy OL
6
10
1
8
8
33
3
Turid Rognsvåg
Os Orienteringsklubb
10
6
8
8
32
4
Ingrid Sandvoll
Gneist, IL
6
4
10
5
25
4
Britt Kjersti Jåstad
Varegg Fleridrett
8
8
1
5
3
25
6
Marit Nipen
Gneist, IL
10
4
10
24
7
Hege Fjellbirkeland
IL Gular
3
3
4
6
16
8
Mette Rogne
Varegg Fleridrett
1
4
3
3
(1)
2
13
9
Birgitte Torbjørnsen
IL Gular
2
10
12
10
Mai Helen Linga
IL Gular
2
5
4
11
10
Anne Fjeldstad
Årstad IL
3
1
5
2
11
12
Annhild Fetveit
Fana IL
1
1
2
2
1
7
13
Britt Karlsen
Askøy OL
5
5
14
Nina Soligard
Bergens TF
4
4
14
Turid Vrålstad
Varegg Fleridrett
4
4
16
Inger Bjerga
Varegg Fleridrett
1
2
3
16
Anita Lindvik-Sævareid
Os Orienteringsklubb
1
1
1
0
3
16
Linda Klanderud
Årstad IL
3
3
16
Anne Westergård
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
20
Siri Elisabet Helle
Fana IL
1
1
2
21
Anne Gjestemoen
Bergens TF
0
1
1
21
Elin Sjødin Drange
Varegg Fleridrett
1
1
21
Anne Kjersti Daltveit
Fana IL
1
1
Bodil Bergljot Johanson
Varegg Fleridrett
0
0
D65-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Nina Soligard
Bergens TF
10
10
10
10
10
(10)
50
2
Ingjerd Sognnæs
Bergens TF
10
8
6
8
(4)
(5)
6
38
3
Bjørg Kocbach
Bergens TF
(3)
5
5
(5)
8
8
8
34
3
Berit Hegdal
Bergens TF
8
6
8
6
(2)
6
34
5
Astrid Ormberg
Fana IL
6
4
(2)
3
3
4
20
6
Kjellaug Hodnekvam
Bergens TF
4
2
1
2
5
14
7
Herdis Alvheim
Fana IL
5
4
3
12
8
Marie Herigstad
Os Orienteringsklubb
6
4
10
9
Else Rådal
Fana IL
2
4
6
10
Anne Kjersti Daltveit
Fana IL
5
5
10
Kirsten Eggen
Fana IL
3
1
1
5
12
Astri Ese Hole
Bergens TF
1
3
4
13
Ingvill Vold
Fana IL
1
0
2
3
14
Kari Secher
Bergens TF
1
0
1
14
Kari Natås
Bergens TF
1
1
Åpen B
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Kjell Skage
Gneist, IL
1
1
1
1
1
(1)
5
1
Vibeke Nymo
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
1
(1)
5
1
Axel Ingvaldsen
TIF Viking
1
1
1
(0)
1
1
5
1
Tone Rosenlund
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
1
5
5
Sindre Ekrheim
Bergens TF
1
0
1
1
1
4
5
Marian Kjellevold
IL Gular
1
1
1
1
4
5
Per Haugland
Årstad IL
1
1
1
1
4
5
Karianne Alsaker
Årstad IL
1
1
1
1
4
5
Roar Berge
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
4
10
Bjørn Batalden
Fana IL
1
1
1
3
10
Espen Seeberg
Osterøy IL
1
1
1
3
10
Harald Risnes
Fana IL
1
1
1
3
10
Otto Grahl-Nielsen
Bergens TF
1
1
1
3
10
Rasmus Jorde
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
10
Gunnar J. Alsaker
Årstad IL
1
1
1
3
10
Sigrunn Eliassen
Bergens TF
1
1
1
3
17
Halvor Fetveit Sundal
Fana IL
1
1
2
17
Anette Strand
Bergens TF
1
1
2
17
Knut Utne
Fana IL
1
1
2
17
Gro Madslien
Varegg Fleridrett
1
1
2
17
Jørn Torgersen
TIF Viking
1
1
2
17
Halvdan Ramberg Moe
Fana IL
1
1
2
17
Anders Seeberg
Osterøy IL
1
1
2
17
Ivar Michaelsen
Gneist, IL
1
1
2
17
Per Vikane
Fana IL
1
1
2
17
Ingeborg Stuland Tysvær
Varegg Fleridrett
1
1
2
17
Marie Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
1
1
2
28
Inga Beate Bøe
Fana IL
1
1
28
Marianne Heksem
Fana IL
1
1
28
Lars Olav Tolo
Gneist, IL
1
1
28
Helene Hellen
Varegg Fleridrett
1
1
28
Harald Hovstad
Varegg Fleridrett
1
1
28
Sigmund Eliassen
Bergens TF
1
1
28
Anders Nydal Haugen
Fana IL
1
1
28
Arild Eggen
Fana IL
1
1
28
Aasfrid Tysvær
Varegg Fleridrett
1
1
28
David Tjøswold
Bergens TF
1
1
28
Egil Knudsen
TIF Viking
1
1
28
David Johan Tjøswold
Bergens TF
1
1
28
Lars Stuland Larsen
Varegg Fleridrett
1
1
28
Kirsti Lysaker
Fana IL
1
1
28
Marie Dymbe
Gneist, IL
1
1
28
Inger K Nesbø
Gneist, IL
1
1
28
Bjørn-Inge Skage
Gneist, IL
1
1
28
Ingelinn Molvik
Gneist, IL
1
1
28
Jan Olav Ormberg
Fana IL
1
1
28
Espen lærk
IL Gular
1
1
28
Geir Heksem
Fana IL
1
1
28
Valentina Dimitrova
Gneist, IL
1
1
Turid Vrålstad
Varegg Fleridrett
0
0
Sivert Dein Boll Reinertsen
IL Gular
0
0
D15-16
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Marie Roll-Tørnqvist
Fana IL
10
10
8
8
(6)
10
(8)
46
2
Ingeborg Rygg Eikeland
Bergens TF
8
8
(5)
8
8
10
42
3
Kristine Bog Vikane
Fana IL
(5)
6
10
6
10
6
38
4
Mari Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
6
10
16
5
Eirunn Husby Nordstad
Varegg Fleridrett
4
6
5
15
H15-16
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Andreas Dale
Bergens TF
10
10
10
10
10
(10)
(10)
50
2
Erik Bohne
Varegg Fleridrett
6
6
8
8
(5)
8
(5)
36
3
Birk Bell Lysaker
Fana IL
8
8
6
8
30
4
Oskar Madslien Steinhaug
Varegg Fleridrett
3
(3)
5
4
6
8
26
5
Magnus Strømme Lid
Varegg Fleridrett
5
2
4
6
5
(2)
22
6
Kristoffer Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
4
5
2
3
4
(2)
18
7
Vegard Velle Sivertsen
Bergens TF
2
3
4
2
2
13
8
Tage Rosenlund
Varegg Fleridrett
2
4
6
12
9
Isak Wendelbo Nyre
Bergens TF
2
2
3
2
2
(2)
11
10
Jon Erik Doppelhofer Ervik
Varegg Fleridrett
2
2
2
2
2
(2)
10
10
Lars Schjølberg Evensen
Gneist, IL
6
2
2
10
12
Mathias Heradstveit
Gneist, IL
2
3
4
9
13
Sindre Westerbø
Gneist, IL
5
5
13
Rasmus Jorde
Varegg Fleridrett
2
3
5
15
Matias Døsen Pontoppidan
Os Orienteringsklubb
2
2
4
Sondre Batalden
Fana IL
0
0
D17-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Mariann Schei
TIF Viking
10
10
10
10
10
50
2
Linda Rykkje
Varegg Fleridrett
(2)
4
8
(1)
6
6
10
34
2
Karianne Strømme
Varegg Fleridrett
5
5
(2)
8
8
8
(5)
34
4
Rannveig Nordhagen
Fana IL
6
6
1
8
21
4
Ragnhild Balsvik
Osterøy IL
8
8
5
21
6
Tove Aasheim
Varegg Fleridrett
3
2
(1)
(1)
4
5
6
20
7
Eli Fjellbirkeland Johannesen
IL Gular
4
1
6
5
16
8
Mariell Arntzen
Gneist, IL
1
1
1
10
13
9
Ragnhild Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
6
5
1
12
9
Marianne Nummedal
Fana IL
1
3
1
3
4
12
11
Nina Goga
Bergens TF
1
1
2
2
4
10
12
Ingunn Torød Buset
Gneist, IL
1
0
3
4
8
12
Mari Strømme Lid
Varegg Fleridrett
1
0
4
3
8
14
Gunhild Forland
Askøy OL
1
3
4
15
Astrid Oline Ervik
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
15
Ingrid Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
3
3
17
Venla Arponen Snilstveit
Os Orienteringsklubb
1
1
2
17
Vibeke Rykkje
Varegg Fleridrett
1
1
2
17
Christine Danielsen Soløy
Varegg Fleridrett
2
2
17
Valentina Dimitrova
Gneist, IL
2
2
17
Vilde Hopland Skage
Gneist, IL
1
1
2
22
Marian Kjellevold
IL Gular
1
0
1
22
Olena Strugalova
Varegg Fleridrett
1
1
22
Lise Christensen
TIF Viking
1
1
H50-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Helge Tiger Haugland
Varegg Fleridrett
6
(1)
8
6
10
8
38
2
Tom Eirik Eikanger
IL Gular
10
10
10
30
3
Arne Johannesen
IL Gular
2
10
5
10
27
4
Bjørn Hølleland
Fana IL
8
4
10
22
4
Sverre Ottesen
Varegg Fleridrett
3
1
4
6
8
22
6
Kristian Løvås
Varegg Fleridrett
3
6
2
4
6
21
6
Ole Tørnqvist
Fana IL
4
8
1
5
3
21
8
Tore Juvik
IL Gular
5
2
8
15
9
Ørjan Totland
TIF Viking
2
6
5
13
10
Tord Bell Myking
Fana IL
1
5
1
1
(0)
4
12
10
Sverre Johan Nærheim
IL Gular
1
2
5
1
3
(1)
12
12
Helge Rosenlund
Varegg Fleridrett
0
1
0
8
2
11
13
Tore Svein Nese
Askøy OL
1
6
1
1
1
(1)
10
13
Jan Steineger
Gneist, IL
1
3
1
5
10
15
Øistein Bøe
Fana IL
1
3
1
1
1
(1)
7
16
Knut Gjestemoen
Bergens TF
1
1
1
1
1
5
16
Øistein Paulsen
Bergens TF
1
(0)
1
1
1
1
(1)
5
16
Arne Wilhelm Knudsen
Gneist, IL
5
5
16
Gernot Doppelhofer
Varegg Fleridrett
0
1
1
2
1
5
16
Lars Stuland Larsen
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
1
(1)
5
16
Alfon Harald Johansen
Bergens TF
1
1
(0)
1
1
1
5
16
Tommy Sævareid
Os Orienteringsklubb
1
1
1
1
1
5
16
Lars Sveen
Bergens TF
1
1
1
1
1
(1)
(1)
5
16
Kjetil Damm
TIF Viking
1
1
1
1
1
(1)
5
16
Torgeir Strand
Fana IL
1
1
1
1
1
5
26
Owen Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
1
3
4
26
Erik Vikane
Fana IL
1
1
1
1
4
26
Matti Torgersen
Bergens TF
1
1
1
1
4
26
Dag Terje Røen
Samnanger IL
1
1
1
1
4
26
Harald Valen
Varegg Fleridrett
4
4
26
Bjørn-Inge Skage
Gneist, IL
1
1
1
1
4
32
John Fredrik Hatling
Fana IL
1
1
1
3
32
Svein Linga
IL Gular
1
1
1
3
32
Ørjan Eirik Valestrand
Fana IL
1
1
1
3
32
Ove Drange
Varegg Fleridrett
1
1
1
3
36
Johannes Gjerstad
Osterøy IL
1
1
2
37
Egil Karlsen
Askøy OL
1
1
37
Rune Erdal
Samnanger IL
1
1
37
Harald Forland
Askøy OL
1
1
37
Knut A Molvik
Gneist, IL
1
1
37
Jan Inge Dale
TIF Viking
1
1
37
Erik Serck-Hanssen
TIF Viking
1
1
37
Audun Braaten
Bergens TF
1
1
37
Morten Lund Johansen
Varegg Fleridrett
1
1
37
Rune Stadsnes
IL Gular
1
1
37
Norvald Hestetræet
Askøy OL
1
1
Peter Stoykov
Samnanger IL
0
0
H65-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Tor Sørevik
TIF Viking
10
10
10
10
10
50
2
Magnus Natås
Bergens TF
8
10
6
3
8
35
3
Atle Alvheim
Fana IL
6
8
8
8
(1)
3
33
4
Dagfinn Hole
Bergens TF
10
6
4
8
4
(4)
32
5
Atle Bergseth
Varegg Fleridrett
5
5
(2)
5
6
(1)
5
26
6
Erling Strand
Bergens TF
4
(1)
5
2
5
4
20
7
Gunnar Mikkelsen
TIF Viking
5
6
8
19
8
Jan Harald Helmich Pedersen
TIF Viking
(0)
2
3
3
1
2
11
9
Per Vold
Fana IL
1
4
(0)
1
2
1
9
10
Per Øivind Husby
Varegg Fleridrett
1
1
6
8
11
Per Vikane
Fana IL
3
1
1
1
6
11
Jørn Torgersen
TIF Viking
0
6
6
13
Rolf Nord
Os Orienteringsklubb
4
1
5
13
Lars Olav Tveita
Fana IL
1
0
3
1
5
15
Jan Olav Ormberg
Fana IL
1
1
1
1
4
16
Magne Raadal
Fana IL
1
1
1
3
16
Harald Lyngtun
Fana IL
2
0
1
3
16
Gunnar J. Alsaker
Årstad IL
3
3
19
Halvdan Ramberg Moe
Fana IL
1
1
0
2
20
Einar Nordås
Fana IL
1
1
Jan Arve Solli
Askøy OL
0
0
Åpen AK
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Ketil Nummedal
Fana IL
1
1
1
1
1
5
1
Bjørn Steinhaug
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
1
5
1
Runar Sivertsen
Bergens TF
1
1
1
1
1
5
4
Odd Kasper Ekre
BSI - Orientering
1
1
2
5
Gunhild Stuland Tysvær
Varegg Fleridrett
1
1
5
Sturle Nordeide
Gneist, IL
0
1
1
5
Ketil Døskeland
Fana IL
1
1
5
Torgeir Strand
Fana IL
1
1
5
Isak Stamnes
Bergens TF
1
1
5
Johan Eikanger
IL Gular
1
0
1
5
Andreas Berge
Os Orienteringsklubb
1
1
5
Jan Ove Vindenes
Askøy OL
1
1
5
Håkon Blågestad
BSI - Orientering
1
1
5
Hans-Richard Brattbakk
Fana IL
1
1
Dag Aksnes
IL Gular
0
0
H17-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Andreas G. Polden
Gneist, IL
6
8
(1)
10
10
10
44
2
Vyacheslav Mukhidinov
Varegg Fleridrett
6
8
10
24
3
Erlend Gjestemoen
Bergens TF
6
8
8
22
3
Tore Nymark
Varegg Fleridrett
1
3
10
8
22
5
Kristian Rykkje
Varegg Fleridrett
4
5
3
2
3
17
5
Sveinung Rykkje
Varegg Fleridrett
1
(1)
2
5
5
4
(1)
17
7
Magne Knudsen
Gneist, IL
1
6
1
6
14
8
Scott Juvik
IL Gular
0
4
0
3
6
13
9
Andreas Berge
Os Orienteringsklubb
4
1
1
5
11
9
Stian Rykkje
Varegg Fleridrett
1
1
8
0
1
11
11
Mathias Rosenlund
Varegg Fleridrett
1
5
4
10
11
Oskar Røen
Varegg Fleridrett
10
10
11
Per Harald Löfgren Johansen
Varegg Fleridrett
10
10
14
Helge Nysæter
Bergens TF
1
2
6
9
15
Rune Nygaard
IL Gular
8
8
16
Niklas Profors
Varegg Fleridrett
1
5
6
17
Espen Rognsvåg
Os Orienteringsklubb
4
1
5
17
Jonatan Rosengren Drake
Varegg Fleridrett
2
3
5
17
Andreas Nysæter
Bergens TF
1
1
1
2
5
17
Sigve Rygg Eikeland
Bergens TF
1
1
1
1
1
5
17
Trygve Buanes
TIF Viking
5
5
17
Knut Utne
Fana IL
1
1
1
1
1
5
17
Ørjan Rykkje
Varegg Fleridrett
1
4
5
17
Mads Jørgen Skage
Gneist, IL
(0)
1
1
1
1
1
5
25
Per Arne Aadland
Samnanger IL
4
4
25
Trond Døskeland
Fana IL
1
3
4
25
Pål Thomassen
Varegg Fleridrett
1
1
1
1
4
25
Tom Øyvind Johannessen
Gneist, IL
1
1
1
1
4
25
Lars Fjellanger
Fana IL
1
1
1
1
4
30
Geir Heksem
Fana IL
1
1
1
3
30
Bjørn Johannessen Field
Gneist, IL
1
1
1
3
30
Jan Ove Vindenes
Askøy OL
1
1
1
3
30
Øyvind Johannessen
Gneist, IL
1
1
1
3
30
Ketil Døskeland
Fana IL
1
2
3
35
Kim-Andrè Kjenes Haugland
Varegg Fleridrett
1
1
2
35
Martin Thomassen
Varegg Fleridrett
1
1
2
35
Ronny Rykkje
Varegg Fleridrett
2
2
35
Arne Wilhelm Knudsen
Gneist, IL
1
1
2
35
Eyvind Kjellevold Malde
IL Gular
0
1
0
1
2
35
Eyvind Tangen
Bergens TF
1
1
2
35
Sturle Nordeide
Gneist, IL
1
1
2
42
Jon-Kåre Hansen
TIF Viking
1
1
42
Roald Hopsnes
Fana IL
1
1
42
Kristian Fredrik Thomassen
Varegg Fleridrett
1
1
42
Gard E. Jørgensen
Gneist, IL
1
1
42
Hans-Richard Brattbakk
Fana IL
1
1
42
Erik Serck-Hansen
TIF Viking
0
1
1
42
Birk Bell Lysaker
Fana IL
1
1
42
Dag Aksnes
IL Gular
1
1
42
Jan Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
1
1
42
Bård Hekland
IL Gular
1
1
42
Yngve Nymark
Askøy OL
1
1
42
Hans-Petter Eikedalen
Bergens TF
1
1
42
Magnus Rogne Halland
Varegg Fleridrett
1
1
42
Vemund Hansen
TIF Viking
1
1
42
Gernot Doppelhofer
Varegg Fleridrett
1
1
42
Anders Tønnessen Rød
Fana IL
0
1
1
42
Arne Johannesen
IL Gular
1
0
1
Jan Steineger
Gneist, IL
0
0
Olav Hammersland Garnes
Gneist, IL
0
0
Mathias Kjærner-Semb
Varegg Fleridrett
0
0
Knut Heikki Odland Torgersen
Bergens TF
0
0
0
Knut Heiki
Bergens TF
0
0
D19-
Plass
Navn
Klubb
8.5
15.5
29.5
5.6
14.8
28.8
11.9
Totalt
1
Randi Hole
Bergens TF
10
10
10
6
8
44
2
Tora Aasheim Nymark
Varegg Fleridrett
8
8
6
8
(5)
6
36
3
Siri Sjødin Drange
Varegg Fleridrett
6
6
8
6
26
4
Vibeke Tefre Grieg
Fana IL
5
5
5
5
(4)
5
25
5
Mari Strømme Lid
Varegg Fleridrett
8
8
16
6
Kristine Fjellanger
Varegg Fleridrett
10
10
6
Christiane Trösse
Varegg Fleridrett
10
10
6
Helen Martinsen
IL Gular
10
10
6
Mariann Schei
TIF Viking
10
10
10
Ragnhild Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
6
6
11
Hildegunn Odland
Bergens TF
4
4
Kristin Löfgren Johansen
Varegg Fleridrett
0
0
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
08.05.2018
Pokalkamp 1 Bergen
Gneist, IL
lang
15.05.2018
Pokalkamp 2 Bergen
IL Gular
lang
29.05.2018
Pokalkamp 3 Bergen
Askøy OL
lang
05.06.2018
Pokalkamp 4 Bergen
Fana IL
lang
14.08.2018
Pokalkamp 5 Bergen
Gneist, IL
lang
28.08.2018
Pokalkamp 6 Bergen
Årstad IL
lang
11.09.2018
Pokalkampfinale Bergen
Bergens TF
lang
Annonser