In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Oslo City Cup 2018
Vis totalpoeng
Skriv ut
Stilling etter 4 av 5 delarrangementer
D13-16
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Pia Young Vik
Nydalens SK
9988
10000
10000
(9971)
+0.00
2
Oda Scheele
Nydalens SK
10000
9977
10000
+0.11
3
Kristine Kravdal
Gjø-Vard OL
9912
9925
9949
(9890)
+3.22
4
Ingeborg Roll Mosland
Oppsal Orientering
(9763)
9812
9920
9890
+6.06
5
Yngvild Langedal Breivik
Nydalens SK
9858
9877
9839
+6.54
6
Alva Marika Niklasson
Kolbotn og Skimt OL
9761
9927
9872
+7.08
7
Marte Madslien Bakken
Nydalens SK
9814
(9795)
9897
9847
+7.10
8
Ina Martini
Asker Skiklubb
9681
9800
9978
(9594)
+8.49
9
Maya Jones Arnesen
Heming Orientering
9743
9824
9837
(9588)
+9.44
10
Mari Brende
Fossum IF
9693
9855
9850
+9.50
11
Ea Lunøe
Nydalens SK
9843
9776
9735
+10.34
12
Tina Kalleson
Oppsal Orientering
9790
9788
9761
+10.49
13
Marie Kravdal
Gjø-Vard OL
9796
9759
(9690)
9774
+10.59
14
Malene Jebsen
Heming Orientering
9805
9774
9734
(9620)
+11.15
15
Martine Skjelsvik
Lillehammer OK
9720
9806
9784
+11.18
16
Mille Baastad Berg
IL Tyrving
9752
9739
9800
(9631)
+11.37
17
Ida Marie Flågen
Heming Orientering
9758
9802
9705
+12.03
18
Johanne Rognerud Bøe
Fossum IF
9636
(9585)
9792
9783
+12.57
19
Inga Skaarer Wiklund
Nydalens SK
9698
(9632)
9744
9713
+13.53
20
Mille Vasshaug Jægtvik
Konnerud IL
9879
9834
9418
+14.17
21
Marie Saugestad
Nydalens SK
9700
(9414)
9724
9702
+14.22
22
Ingrid Blindheim
Lillomarka OL
9689
9642
9788
(9620)
+14.29
23
Iris Holst
IL Tyrving
9734
9680
9693
+14.41
24
Stella Holmboe
IL Tyrving
9723
9673
9704
(9619)
+14.48
25
Netta Bar-Nathan
Lillomarka OL
9629
9713
9741
(9544)
+15.05
26
Janna Sofie Tellesbø
Østmarka OK
9711
9724
9612
+15.41
27
Ingrid Marie Stubban Hygen
Østmarka OK
(9013)
9503
9772
9764
+15.49
28
Ragnhild Mathea Helmersen
Fet OL
9693
9665
9679
(9324)
+15.51
29
Heidi Kristina Sebjørnsen
Fossum IF
9709
9742
9558
+16.19
30
Kathinka Zahl Hagen
Fossum IF
9604
(9570)
9673
9731
+16.20
30
Live Østvold
Heming Orientering
9838
9774
9396
+16.20
32
Katrine Bjordal Veggan
Oppsal Orientering
9723
9620
9637
(9455)
+16.48
33
Signe Holo
Fossum IF
9552
9662
9679
(9360)
+18.15
34
Hanna Rehn
Kolbotn og Skimt OL
9502
9676
9573
+20.37
35
Julie Berntzen
Fet OL
9546
9621
9574
(9544)
+20.47
36
Marie Scheele
Nydalens SK
9624
9650
9448
(9419)
+21.06
37
Astrid Rognstad
Hadeland OL
9601
9575
9527
(9435)
+21.25
38
Linnea Holst
IL Tyrving
9329
9744
9606
+21.49
39
Elise Wærp Hauge
Nydalens SK
9397
9665
9508
+23.38
40
Sigrid Nermoen
Østmarka OK
9433
9525
9592
(9419)
+23.58
41
Ragnhild Blom-Hagen
Fossum IF
9517
9549
9481
(9394)
+24.01
42
Ella Berstad
Heming Orientering
9223
9624
9601
+25.40
43
Anne Østvold
Heming Orientering
9544
9489
9336
+26.59
44
Ane Hustvedt
Oppsal Orientering
(9199)
9202
9567
9580
+27.19
45
Diane Ninauve-Jutulstad
Bækkelagets SK
9527
9362
9426
(9274)
+27.53
46
Isabel Handstanger
Kolbotn og Skimt OL
9504
9361
9413
+28.30
47
Julie Heyerdahl Rødsten
Heming Orientering
9403
9304
(9257)
9551
+28.50
48
Silje Slungaard
IL Tyrving
9399
9475
9380
+28.54
49
Ingrid Johansen-Barli
Oppsal Orientering
(9241)
9398
9562
9285
+29.03
50
Kajsa Meyer Larsson
IL Tyrving
9371
9496
9363
+29.18
51
Sara Martini
Asker Skiklubb
9490
9333
9406
(9150)
+29.19
52
Sofie Solheim Undeberget
Oppsal Orientering
9529
9597
9097
+29.25
53
Hannah Syrdal Øen
Heming Orientering
9513
9342
9305
+30.28
54
Jenny Emilie Brenni Herredsvela
Østmarka OK
9364
9300
9438
+31.26
55
Mari Aarseth
Nydalens SK
9291
9322
9318
+34.17
56
Martha Wisløff
Asker Skiklubb
9352
9522
9014
+35.00
57
Celine Ytternes
Kolbotn og Skimt OL
9335
9280
9247
+35.26
58
Tiril Ebon Espedal
Nydalens SK
9287
9117
9351
(8696)
+37.13
59
Kristine Solbakken
IL Tyrving
9281
8980
9343
(8832)
+39.44
60
Helene Margarethe Kristensen
Heming Orientering
9116
9447
8949
+41.16
61
Berthe Teslo
Hadeland OL
9340
9087
9056
+41.45
62
Elise Thorseng
Fossum IF
9224
9289
8822
+44.13
63
Selma Tørudbakken Jendal
Fossum IF
9056
9268
8805
+47.39
64
Gunde Tumelionis
Fossum IF
9075
(8467)
8929
8717
+54.27
65
Karin Halsaa Dolven
Asker Skiklubb
8960
8857
8711
(7887)
+57.40
66
Tale Nordby Hvenekilde
Oppsal Orientering
8584
8413
8943
+1.07.28
67
Malin Sveen
Bækkelagets SK
8838
8788
8228
+1.08.54
68
Anna Tysse Nakkim
Bækkelagets SK
9104
8843
7648
+1.13.13
69
Tuva Høyer
Fossum IF
8316
8307
8393
+1.22.52
70
Hedvig Nyberg-Hansen
Fossum IF
8708
7894
8020
+1.29.26
71
Stine Fosse
Nydalens SK
8051
7858
7860
+1.43.39
72
Hanna Eckhardt Andersen
Heming Orientering
9917
9816
+2.50.55
73
Pernille Sønsterudbråten
Raumar Orientering
9795
9792
+2.53.21
74
Julie Meinicke
IL Tyrving
9702
9654
+2.57.12
75
Eileen Bjanes
IL Tyrving
9673
9640
+2.57.55
76
Maja Mo Hjelseth
Nydalens SK
9573
9716
+2.58.19
77
Frida Solsrud
Nydalens SK
9690
9535
+2.59.23
78
Helene Bjørkvold Jendal
Fossum IF
9603
9603
+2.59.42
79
Ingrid Solheim Undeberget
Oppsal Orientering
9632
9470
+3.01.26
80
Ingunn Høst Fossgard
Lillomarka OL
9403
9529
+3.04.16
81
Vida Helland-Hansen
IL Tyrving
9538
9347
+3.05.03
82
Anna Mæhre Torjussen
Fossum IF
9648
9067
+3.07.53
83
Karoline Egner Granerud
Asker Skiklubb
9166
9303
+3.11.59
84
Emilie Pedersen Vold
Lillomarka OL
9183
9019
+3.16.26
85
Karen Skauge
Heming Orientering
9408
8762
+3.16.58
86
Mina Espolin Johnson
Bækkelagets SK
9065
8976
+3.19.07
87
Amélie Aamodt
Oppsal Orientering
9843
+5.35.45
88
Noor Dirro
Måren OK
9691
+5.38.17
89
Hedda Spangberg
Konnerud IL
9628
+5.39.20
90
Aurora Wilkens Jernberg
Nydalens SK
9603
+5.39.45
91
Gina Brevik
Østmarka OK
9481
+5.41.47
92
Pauline Myklebust
IL Koll
9441
+5.42.27
93
Alvilde Lysaker Sanden
Eiker OL
9439
+5.42.29
94
Wilmine Resvoll Skaug
Oppsal Orientering
9411
+5.42.57
95
Oda Isnes Tyse
Eiker OL
9352
+5.43.56
96
Sunniva Halvorsrud
Lillomarka OL
9306
+5.44.42
97
Inga Cathrin Winsvold
Østmarka OK
9299
+5.44.49
98
Luciana Swads
Måren OK
9236
+5.45.52
99
Amanda Axelson
Eiker OL
9149
+5.47.19
100
Ragnhild Øfsthus Gravir
Asker Skiklubb
8864
+5.52.04
101
Ingrid Lurås
Oppsal Orientering
8776
+5.53.32
102
Nora Sørberg
Raumar Orientering
8755
+5.53.53
H13-16
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Kornelius Kriszat-Løvfald
Nydalens SK
10000
10000
10000
+0.00
2
Ådne Skjærstein
IL Tyrving
9956
9976
10000
+1.08
3
Vebjørn Blom-Hagen
Fossum IF
9950
(9868)
9917
9924
+3.29
4
Sondre Zahl Hagen
Fossum IF
9857
9938
9989
+3.36
5
Magnus Eide-Fredriksen
Heming Orientering
9928
9916
9927
(9884)
+3.49
6
Ferdinand Fremming
Heming Orientering
(9811)
9856
9904
9973
+4.27
7
Sondre Ytterbø
Asker Skiklubb
9948
9886
9853
+5.13
8
Felix Finsrud
Asker Skiklubb
9898
(9545)
9920
9847
+5.35
9
Teodor Mo Hjelseth
Nydalens SK
9868
9881
9909
+5.42
10
Kasper Bakken Ulseth
Nydalens SK
9862
9898
9876
+6.04
11
Elia Thorvik
Nydalens SK
9861
9890
(9743)
9881
+6.08
12
Grunde Isaksætre
Grue IL
9839
9884
9882
+6.35
13
Kristian Østermann
Heming Orientering
9777
9927
(9729)
9878
+6.58
14
Lars Sigurd Baugstø Rødnes
Oppsal Orientering
(9794)
9847
9884
9843
+7.06
15
Henrik Reusch
Heming Orientering
9823
9898
9832
+7.27
16
Martin Størmer-Antonsen
Nydalens SK
9858
9857
9831
(9649)
+7.34
17
Jonas Myhr
Asker Skiklubb
9853
9933
9759
+7.35
18
Christian Fredrik Borg
IL Koll
9745
(9688)
9855
9868
+8.52
19
Ask Olaussen
Oppsal Orientering
9789
9749
9852
+10.10
20
Anders Håvard Larsen
Nydalens SK
9754
9795
9798
+10.53
21
Philip Lehmann Romøren
Fossum IF
9710
9799
9760
(9689)
+12.11
22
August Syrdal Øen
Heming Orientering
9833
9771
9619
+12.57
23
Mikael Birkelund
Asker Skiklubb
9717
(9511)
9766
9646
+14.31
24
Stian Måseide Sørlie
Raumar Orientering
9765
9695
9644
+14.56
24
Frikk Alvaro Embergsrud
Asker Skiklubb
9711
9719
(9667)
9674
+14.56
26
Simen Gløgård Stensrud
Nittedal OL
9634
9674
9753
(9405)
+15.39
27
Simen Aure Skogedal
Asker Skiklubb
9571
(9563)
9678
9735
+16.56
28
Simen Gammelmo
Hadeland OL
9629
(9464)
9679
9566
+18.46
29
Axel Aalde
Nydalens SK
9713
9652
9500
+18.55
30
Marius E. Aamodt
Oppsal Orientering
9670
9587
9580
+19.23
31
Kristian Norum Meløysund
Nydalens SK
9621
9572
9614
(9274)
+19.53
32
Sindre Vie Strisland
Fossum IF
(9565)
9609
9586
9576
+20.29
33
Fridtjof Reusch
Heming Orientering
9594
(9263)
9618
9550
+20.38
34
Rolf Andreas Berg
Nydalens SK
(9468)
9523
9612
9546
+21.59
35
Eirik Frydenlund Norling
Nydalens SK
9406
9675
9598
+22.01
36
Lars Øderud Vatne
Bækkelagets SK
9556
9614
(8729)
9499
+22.11
37
Jonas Aarseth
Nydalens SK
9541
9510
9401
+25.48
38
Eirik Vie Strisland
Fossum IF
9563
(9257)
9370
9395
+27.52
39
John Otterlei
Østmarka OK
9523
9550
9242
+28.05
40
Elias Stubberud
Nydalens SK
9556
9447
9231
(8821)
+29.26
41
Jonathan Woodhouse
Lillomarka OL
9555
9471
9161
+30.13
42
Jakob Backer-Tellnes
Asker Skiklubb
9447
9360
9131
+34.22
43
Håkon Bogason
Lillomarka OL
9371
9108
9324
+36.37
44
Mathias Nyhaug
Asker Skiklubb
9330
9304
9155
(8915)
+36.51
45
Eskil Brænden
Lillomarka OL
9414
8928
9273
(8402)
+39.45
46
Emil Ruud Fossheim
Asker Skiklubb
9277
9120
8972
+43.51
47
Håvard Eik
Raumar Orientering
8970
9059
9264
(8934)
+45.07
48
Simen Høyer
Fossum IF
9167
8781
9054
+49.58
49
Andreas Sandernes
Østmarka OK
8963
8886
(8503)
9084
+51.07
50
Henning Reichenbach
Oppsal Orientering
8739
9048
8681
+58.52
51
Einar Østvold
Heming Orientering
8902
8471
(7745)
8824
+1.03.23
52
Tobias Espedal
Nydalens SK
9889
9950
+2.49.21
53
Anselm Reichenbach
Oppsal Orientering
9882
9889
+2.50.29
54
Kristoffer B. Helminsen
Fredrikstad SK
9956
9809
+2.50.35
55
Ole Jakob Frankrig
Nydalens SK
9784
9823
+2.53.13
56
Mikkel Katla
Fossum IF
9742
9829
+2.53.49
57
Jonas Krogh
Oppsal Orientering
9736
9650
+2.56.54
58
Gaute Fosstveit
Raumar Orientering
9683
9701
+2.56.56
59
Kristian Fredriksen Aas
Asker Skiklubb
9652
9722
+2.57.06
60
Eskil Kolshus
Oppsal Orientering
9621
9623
+2.59.16
61
Christoffer Sletten
Raumar Orientering
9515
9691
+2.59.54
62
Martin Johannessen Linnebo
Asker Skiklubb
9586
9560
+3.00.54
63
Jakob Rastad
Asker Skiklubb
9539
9540
+3.02.01
64
Tarje Espelin
Asker Skiklubb
9565
9430
+3.03.25
65
Emil Solan Gorset
Hadeland OL
9216
9546
+3.07.18
66
Jakob A. Gjedebo
Oppsal Orientering
9031
9595
+3.09.34
67
Rasmus D. Eastwood
Lillomarka OL
9306
9312
+3.09.42
68
Jonas Hicken
IL Koll
9618
8976
+3.10.06
69
Håvard Rønningen
Østmarka OK
9117
9364
+3.11.59
70
Odin Fismen
Fossum IF
9196
9228
+3.12.56
71
Fredrik Berning Borchsenius
Heming Orientering
9240
9181
+3.12.59
72
Vebjørn Emil Blindheim
Lillomarka OL
9283
9035
+3.14.42
73
Birk Thorstensen
Oppsal Orientering
9245
8744
+3.20.11
74
Jo Randar Holmøy
Hadeland OL
8906
9037
+3.20.57
75
Jonas Wilsberg
Nydalens SK
8624
8754
+3.30.22
76
Emil Huuse
Østmarka OK
7972
8365
+3.47.43
77
Gaute Bergan
Nydalens SK
9783
+5.36.57
78
Martin Nøkleby Melling
Ringerike OL
9778
+5.37.02
79
Gustav Andresen Skotte
Fossum IF
9763
+5.37.17
80
Erlend Børli
Fossum IF
9753
+5.37.27
81
Marius Bakke
Fossum IF
9716
+5.38.04
82
Maja Mo Hjelseth
Nydalens SK
9712
+5.38.08
83
Rasmus Berglund
Ringerike OL
9695
+5.38.25
84
Simen Våge
Asker Skiklubb
9680
+5.38.40
85
Olaf Halsaa Dolven
Asker Skiklubb
9675
+5.38.45
86
Martin Christoffer Borg
IL Koll
9668
+5.38.52
87
Birk Felland Sætnan
Fossum IF
9616
+5.39.44
88
Joakim Wilkens Jernberg
Nydalens SK
9597
+5.40.03
89
Theo Ring Giske
Nydalens SK
9475
+5.42.05
90
Gjermund Taje Skeie
Raumar Orientering
9421
+5.42.59
91
Kåre Peter Krohn Gjessing
Heming Orientering
9386
+5.43.34
92
Oskar Baklid
Konnerud IL
9279
+5.45.21
93
Ole Henrik Woxholth
Asker Skiklubb
9238
+5.46.02
94
Magnus Jystad
Østmarka OK
9211
+5.46.29
95
Oliver Nilsen
Fossum IF
9205
+5.46.35
96
Johannes Salvesen-Lunde
IL Koll
9187
+5.46.53
97
Henrik Woldene
Fossum IF
9176
+5.47.04
98
David Megard Grønli
Kolbotn og Skimt OL
9066
+5.48.54
99
Paul Johan Slungaard
Heming Orientering
8728
+5.54.32
100
Kristoffer Engebretsen
Raumar Orientering
8022
+6.06.18
D17
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Victoria Hæstad Bjørnstad
Fossum IF
9974
10000
10000
+0.00
2
Marion Huber
Nydalens SK
(9874)
9908
9940
9903
+3.43
3
Synne Strand
Asker Skiklubb
9874
9921
9954
+3.45
4
Ingrid G. Kvålsgard
Fossum IF
9866
(9840)
9945
9907
+4.16
5
Jenny Baklid
Konnerud IL
9889
(9817)
9846
9935
+5.04
6
Emilie Westli Andersen
Løten o-lag
9879
9873
9882
+5.40
7
Lotte Jauhojärvi Markussen
Asker Skiklubb
9846
9817
(9791)
9915
+6.36
8
Mariann Ulvestad
Bækkelagets SK
9847
9805
(9802)
9914
+6.48
9
Gunhild Rogne Halland
Nydalens SK
9842
(9755)
9871
9848
+6.53
10
Ane Sofie Krogh
Oppsal Orientering
9822
9838
9869
(9786)
+7.25
11
Maren Norderud
IL Tyrving
9849
(9776)
9858
9797
+7.50
12
Marie Liland
Nydalens SK
9837
9835
(9709)
9826
+7.56
13
Mina Jørgensen
IL Tyrving
9719
9773
9877
+10.05
14
Silje Marie Våge
Asker Skiklubb
9765
9708
9885
(9607)
+10.16
15
Nora Synnøve Woxholth
Asker Skiklubb
9812
9739
9760
+11.03
16
Ingvild Maalen-Johansen
Ås-NMBU Orientering
9756
9720
(9647)
9829
+11.09
17
Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-NMBU Orientering
9728
9701
9849
+11.36
18
Kari Lien Johnsen
Multiconsult
9758
9753
9763
+11.40
19
Dagrun Brox Rayamajhi
Oppsal Orientering
(9697)
9710
9739
9730
+13.15
20
Christine Turter Sandvold
Nydalens SK
9658
9694
9808
+13.34
21
Åsne Naadland Holo
Fossum IF
9731
9716
(9700)
9708
+13.39
22
Kristine Eide Rapp
Raumar Orientering
9750
9579
9815
+13.50
23
Ida Tangen
Nydalens SK
9696
(9680)
9709
9730
+13.59
24
Hanne Maria Vister
Oslostudentenes IK
9702
9677
9747
(9649)
+14.08
25
Emma Meyer Larsson
IL Tyrving
9736
9667
9691
(9607)
+14.40
26
Solveig Eline Berg
IL Tyrving
(9665)
9701
9708
9683
+14.42
27
Joanna Eriksson
Nydalens SK
9709
9643
9713
+15.09
28
Ingeborg Rognstad
Hadeland OL
9696
9679
9680
+15.19
29
Ada Wulfsberg
Nydalens SK
9604
9685
9752
(9552)
+15.33
30
Linda Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
9669
9681
9660
+16.04
31
Dorthe Kühl Petersen
Lillomarka OL
9637
9620
9653
+17.44
32
Marie Hammer Iversen
Østmarka OK
9596
9574
9603
+20.01
33
Elin Ekeberg
IL Tyrving
9590
9591
9570
+20.23
34
Karen Bjergaard
Nydalens SK
9525
9644
9575
+20.30
35
Marie Ullevålseter
Nydalens SK
9602
9554
9571
+20.47
36
Julie Hilland Andersen
Halden SK
9309
9615
9664
+23.06
37
Marita Lilja Grønhovd
Modum OL
9539
9403
9473
+25.59
38
Andrea Vild Jødal
Bækkelagets SK
9548
9437
9399
(9325)
+26.30
39
Tora Vollset
Heming Orientering
9468
9410
(9216)
9348
+29.08
40
Ingrid Urseth
Vingelen IL
9134
9245
9167
+40.28
41
Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL
10000
9990
+2.46.24
42
Silje Ekroll Jahren
Raumar Orientering
9973
9981
+2.47.00
43
Elise Egseth
Nydalens SK
9925
9940
+2.48.29
44
Agnes Leo
Halden SK
9945
9904
+2.48.45
45
Lone Brochmann
Bækkelagets SK
9925
9901
+2.49.08
46
Maren Jansson Haverstad
NTNUI
9893
9913
+2.49.28
47
Ragne Wiklund
Nydalens SK
9881
9896
+2.49.57
47
Ragnhild Hjermstad
Fossum IF
9909
9868
+2.49.57
49
Oda J Sikkeland
IL Tyrving
9903
9859
+2.50.12
50
Pernille Katla
Fossum IF
9869
9848
+2.50.57
51
Linn Hokholt
IL Tyrving
9833
9874
+2.51.07
52
Tonje Vassend
NTNUI
9860
9808
+2.51.46
53
Hedda Skatvedt
Raumar Orientering
9781
9828
+2.52.45
54
Agni Fjogstad Nielsen
IL Tyrving
9757
9804
+2.53.33
55
Anna Øfsthus Gravir
Asker Skiklubb
9742
9808
+2.53.44
56
Kristine Fjeldbo
IL Tyrving
9742
9800
+2.53.52
57
Ingrid Berge
IL Tyrving
9685
9855
+2.53.54
58
Ingvil Ahlsand
Nydalens SK
9822
9696
+2.54.16
59
Karen Hoel Jomaas
Fossum IF
9758
9731
+2.54.45
60
Maria Rørvik Haver
Lillomarka OL
9786
9680
+2.55.08
61
Louise Oram
Bækkelagets SK
9717
9715
+2.55.42
62
Toril Nes
Nydalens SK
9736
9690
+2.55.48
63
Lene Godager Kaas
Bækkelagets SK
9734
9649
+2.56.31
64
Anniken Ranvik
Konnerud IL
9758
9623
+2.56.33
65
Siri Eidnes
Harstad OL
9659
9712
+2.56.43
66
Anna Cecilie Linløkken
Østmarka OK
9655
9708
+2.56.51
67
Ingrid Lund Hovden
IL Tyrving
9649
9645
+2.58.00
68
Marianne Bakken
Nydalens SK
9670
9612
+2.58.12
69
Linn Mei Waaler
Måren OK
9593
9670
+2.58.31
70
Malin Eijsink
Nydalens SK
9642
9600
+2.58.52
71
Emilie Liabakk Eriksen
Byåsen IL
9567
9640
+2.59.27
72
Amanda Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL
9630
9573
+2.59.31
73
Katherine Estep
Konnerud IL
9607
9516
+3.00.51
74
Marianne Dæhli
Nydalens SK
9711
9300
+3.02.43
75
Martha Kalvig Skogan
Nydalens SK
9522
9481
+3.02.51
76
Thea Feiring Haltia
IL Tyrving
9584
9371
+3.03.39
77
Vilde Frydenlund Norling
Nydalens SK
9457
9392
+3.05.25
78
Marianne Løvås
Nidarøst OK
9411
9321
+3.07.22
79
Eline Bryne
Heming Orientering
9403
9169
+3.10.02
80
Ida Karine Helmersen
Fet OL
9102
9122
+3.15.50
81
Stine Frossdal
Oslostudentenes IK
8441
9085
+3.27.28
82
Yvonne Svendsen
IL Tyrving
9016
8504
+3.27.34
83
Idunn Cecilie Rolfsen
Heming Orientering
9145
8080
+3.32.29
84
Sigrid Alexandersen
NTNUI
10000
+5.32.54
85
Ingeborg Eide
Byåsen IL
9934
+5.34.00
86
Ingrid Lundanes
NTNUI
9925
+5.34.09
87
Ingjerd Myhre
Kongsberg OL
9919
+5.34.15
88
Jo Sheperd
Halden SK
9916
+5.34.18
89
Runa Fremstad
Larvik OK
9911
+5.34.23
90
Lizzie Ingham
Halden SK
9907
+5.34.27
91
Synne Baklid
Konnerud IL
9891
+5.34.43
92
Marthe Gløersen
Bækkelagets SK
9885
+5.34.49
93
Marie Olaussen
Fredrikstad SK
9880
+5.34.54
94
Iliana Ilieva
Halden SK
9873
+5.35.01
95
Hedda Raadal Bjørlo
Halden SK
9868
+5.35.06
96
Sofie Skyttersæter Iversen
Heming Orientering
9863
+5.35.11
97
Lone Malmgren
Halden SK
9862
+5.35.12
97
Margrethe Wisløff
Asker Skiklubb
9862
+5.35.12
99
Ida Tiltnes
IL Tyrving
9855
+5.35.19
100
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
9848
+5.35.26
101
Hannah Malmei
Sandnes IL (Rogaland)
9833
+5.35.41
102
Kaja Bråten Løvald
Asker Skiklubb
9832
+5.35.42
103
Lisbeth Voll
Haugesund IL Orientering
9820
+5.35.54
104
Tara Melhuish
Halden SK
9816
+5.35.58
105
Andrea Ranvik
Konnerud IL
9797
+5.36.17
106
Alicia Friberg
IF Hagen, SWE
9795
+5.36.19
107
Rikke Blakkestad Ingesen
Fredrikstad SK
9792
+5.36.22
108
Ingrid Tandberg Ryan
Asker Skiklubb
9782
+5.36.32
109
Nanna Norderud
NTNUI
9760
+5.36.54
110
Maria Brodin
Fossum IF
9756
+5.36.58
111
Astrid Ank Joergensen
Horsens OK, DEN
9750
+5.37.04
112
Anniken Helland-Hansen
IL Tyrving
9742
+5.37.12
113
Stepanka Shanelova
K.O.B. Chocen, CZE
9738
+5.37.16
114
Astrid Jørgensen
nasjonalrådet
9734
+5.37.20
115
Åse Bergan
Nydalens SK
9707
+5.37.47
116
Maren Kopland
Modum OL
9685
+5.38.09
117
Solveig Blandkjenn
IL Tyrving
9678
+5.38.16
118
Tonje Rognerud Bøe
Fossum IF
9676
+5.38.18
119
Ingrid Bjørshol Holm
Oppsal Orientering
9663
+5.38.31
120
Aurora Opheim Sauar
IL Koll
9652
+5.38.42
121
Cristina Luis
Nydalens SK
9628
+5.39.06
122
Tomine Lysaker Sanden
Eiker OL
9599
+5.39.35
123
Karianne Olsvik Dengerud
Nydalens SK
9577
+5.39.57
124
Ane Lodgaard
Raufoss IL Orientering
9572
+5.40.02
125
Mari Jevne Arnesen
IL Tyrving
9567
+5.40.07
126
Silje Morlandstø
Eiker OL
9560
+5.40.14
127
Anna Isnes Tyse
Eiker OL
9551
+5.40.23
128
Ragnhild Stamer Ekerholt
NOTEAM
9529
+5.40.45
129
Stine Mari Gabrielsen
Flyfemkamp, SWE
9522
+5.40.52
130
Tuva Nesheim Flatebakken
IL Tyrving
9517
+5.40.57
131
Rikke Skyttersæter Iversen
Heming Orientering
9458
+5.41.56
132
Thea Fjogstad Nielsen
NOTEAM
9436
+5.42.18
133
Christine Hoen
Eiker OL
9435
+5.42.19
133
Berit-Kristine Lima
Oslo Politis IL
9435
+5.42.19
135
Frida Bakken Ulseth
Nydalens SK
9394
+5.43.00
136
Wenche Rydning
Flyfemkamp, SWE
9391
+5.43.03
137
Celine Brun-Lie
Njård
9382
+5.43.12
138
Katrine Lodgaard
Østmarka OK
9378
+5.43.16
139
Anne Marthe Peveri
Eiker OL
9352
+5.43.42
140
Ingeborg Blumer
NOTEAM
9343
+5.43.51
141
Idunn Assen
Flyfemkamp, SWE
9298
+5.44.36
142
Vilde Brabrand Urfjell
IL Imås
9187
+5.46.27
143
Jane Karine Helmersen
Fet OL
9097
+5.47.57
144
Åsne Daling Nannestad
Røyken OL
9054
+5.48.40
145
Eldbjørg Moxnes
Oslostudentenes IK
8953
+5.50.21
146
Ingeborg Blumer
NOTEAM
8766
+5.53.28
147
Hanne Haugerud
NOTEAM
8737
+5.53.57
148
Jenny K. Kallåk Hansen
NOTEAM
8525
+5.57.29
H17
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Kasper Fosser
Heming Orientering
9993
9997
10000
+0.00
2
Einar Melsom
Fossum IF
9974
9935
10000
+1.21
3
Karl Fremstad
IL Tyrving
9949
9929
9973
+2.19
4
Erling Hjermstad
Fossum IF
9965
9921
(9911)
9964
+2.20
5
Eirik Langedal Breivik
Nydalens SK
9964
9932
9934
+2.40
6
Lukas Liland
Nydalens SK
9948
9912
9916
+3.34
7
Øyvind Hjermstad
Fossum IF
9917
9916
9887
(9757)
+4.30
8
Per Melander Often
Nydalens SK
9927
9903
9889
+4.31
9
Henrik Fredriksen Aas
Asker Skiklubb
9926
9883
9884
(9813)
+4.57
10
Isak Jonsson
Nydalens SK
9896
9827
9887
+6.20
11
Petter Vangen Lunåsmo
Tynset IF
9871
9847
9844
+7.08
12
Emil Størmer
Fossum IF
9868
9820
9845
+7.37
13
Mathias Gløersen
Bækkelagets SK
9865
9814
9851
(9681)
+7.40
14
Lars Young Vik
Nydalens SK
9746
9884
9891
+7.49
15
Sivert Sande Kverme
Fossum IF
9845
(9790)
9805
9828
+8.32
16
Bjørn Anders Flågen
Heming Orientering
9852
9775
9834
+8.49
17
Jan Shanel
Nydalens SK
9879
9769
9788
(9758)
+9.14
18
Aslak Heimdal
Konnerud IL
9908
9739
9780
+9.23
19
Anders Bjergaard
Nydalens SK
9813
9766
9839
+9.32
20
Jørgen Baklid
Konnerud IL
9909
9855
9645
+9.41
21
Ludvig Rødnes
Oppsal Orientering
9802
9798
9804
+9.46
22
Petter Astrup Arnesen
Heming Orientering
9812
(9647)
9749
9812
+10.17
23
Peter Gisholt
Fossum IF
9784
9817
(9756)
9768
+10.21
24
Erling Sommerfeldt
Turun Metsänkävijät, FIN
9776
9773
9819
+10.22
25
Eskil Sande Gullord
Bækkelagets SK
9844
(9748)
9758
9749
+10.39
26
Per Clemet Wisløff
Asker Skiklubb
9845
9753
9750
+10.42
27
Oscar Hæstad Bjørnstad
Fossum IF
9792
9772
9782
+10.44
28
Eivind Berner Myhre
Fossum IF
9776
9739
(9720)
9771
+11.44
29
Lars Jacobsen
IL Tyrving
9779
9719
9780
+11.52
30
Lavran Thorstensen
Oppsal Orientering
9784
9725
9740
+12.21
31
Peder Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
9803
9694
9728
+12.45
32
Mikael Olausson
Oslostudentenes IK
9839
9680
9675
+13.16
33
Øistein Fagerli Næss
Raumar Orientering
9760
9688
(9617)
9717
+13.45
34
Øyvind Enger
Nydalens SK
9804
9665
9680
+14.01
35
Jan Andreas Edstrøm
Oppsal Orientering
9749
9659
9734
+14.08
36
Audun Hokholt
Kolbotn og Skimt OL
9806
9715
9578
+14.51
37
Morten Tangen
OK Moss
9699
9633
9708
+15.50
38
Elling Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
9710
9638
(9623)
9634
+16.48
39
Hans Kristian Stubban Hygen
Østmarka OK
9681
9668
9598
+17.23
40
Gard-Martin Udnesseter Johnson
Oppsal Orientering
9685
9597
(9570)
9652
+17.36
41
Halvor Steinsholt
Ås-NMBU Orientering
9651
9554
9628
+19.17
42
Ove Sætra
Hadeland OL
9264
9761
9711
+20.54
43
Martin Adelsten Røsholm
Bækkelagets SK
9510
9524
9414
+25.42
44
Tim Langø Berg
NOTEAM
(9304)
9501
9394
9480
+26.55
45
Sigurd Helle Opedal
NOTEAM
9594
9501
9226
+27.49
46
Simen Elvhaug
Raumar Orientering
9320
9529
9315
(9218)
+30.26
47
Torbjørn Dalløkken
IL GeoForm
9554
9428
9171
+30.37
48
Sølve Nordahl Rolfsen
Heming Orientering
9352
9336
9207
+34.55
49
Jon Aukrust Osmoen
Nydalens SK
10000
10000
+2.46.30
50
Olai Stensland Lillevold
NTNUI
9981
9987
+2.47.02
51
Oskar Størmer
Fossum IF
9928
9937
+2.48.45
52
Carl Godager Kaas
Bækkelagets SK
9929
9891
+2.49.30
53
Martin Nilsson
Lillomarka OL
9899
9899
+2.49.52
54
Christian Schive
OK Moss
9876
9885
+2.50.29
55
Lukas Peterson
IFK Umeå, SWE
9898
9844
+2.50.48
56
Sverre Waaler Kaas
Nydalens SK
9871
9868
+2.50.51
57
Jostein Tandberg
Nydalens SK
9901
9815
+2.51.14
58
Mathias Nipen
Bækkelagets SK
9850
9846
+2.51.34
59
Erik Sagvolden
Nydalens SK
9893
9795
+2.51.42
60
Vegard Ølstad
Bækkelagets SK
9860
9819
+2.51.51
61
Jostein Svaland Dale
Vang OL
9880
9783
+2.52.07
62
Harald Astrup Arnesen
Heming Orientering
9807
9827
+2.52.36
63
Wolfgang Kampel
Bækkelagets SK
9897
9735
+2.52.38
64
Elias Skjolden Sørensen
Lillomarka OL
9810
9804
+2.52.56
65
Thomas Schive
Bækkelagets SK
9858
9750
+2.53.02
66
Magnus Mellbye Larsen
Asker Skiklubb
9813
9784
+2.53.13
67
Svend Sondre Frøshaug
Bækkelagets SK
9797
9771
+2.53.42
68
Vegard Myklemyr
Eiker OL
9764
9803
+2.53.43
69
Sander H. Rogndokken
Nydalens SK
9817
9748
+2.53.45
70
Anders Horvei
Raumar Orientering
9855
9665
+2.54.30
71
Audun Bergan
Nydalens SK
9713
9800
+2.54.37
72
Trygve Myhr
Asker Skiklubb
9761
9730
+2.54.59
73
Thomas Ruud
Oppsal Orientering
9688
9745
+2.55.57
74
Donatas Kontautas
OK Moss
9750
9669
+2.56.11
75
Bjørnar Løvli
Asker Skiklubb
9708
9661
+2.57.01
76
Simen A Bjøringsøy
Nydalens SK
9706
9547
+2.58.57
77
Magnus Nordbrøden
Halden SK
9623
9611
+2.59.16
78
Frank Sandberg
Flyfemkamp, SWE
9614
9562
+3.00.14
79
Joakim Eriksrud Karlsen
Oppsal Orientering
9590
9578
+3.00.22
80
Mathias Pedersen Vold
Lillomarka OL
9709
9441
+3.00.40
81
Tor Magnus Grøstad
Østmarka OK
9586
9379
+3.03.45
82
Torstein Mellem
Harstad OL
9481
9096
+3.10.13
83
Magnus Zachariasen
Oppsal Orientering
9091
8986
+3.18.33
84
Håkon Jarvis Westergård
Varegg Fleridrett
10000
+5.33.10
85
Øystein Kvaal Østerbø
Bækkelagets SK
9997
+5.33.13
86
Elias Jonsson
Nydalens SK
9993
+5.33.17
87
Bojan Blumenstein
Nydalens SK
9992
+5.33.18
87
Henry McNulty
NTNUI
9992
+5.33.18
89
Ralph Street
Bækkelagets SK
9983
+5.33.27
90
Emil Ahlbäck
Fossum IF
9977
+5.33.33
91
Vetle Ruud Bråten
Raumar Orientering
9974
+5.33.36
92
Peter Hodkinson
Lillomarka OL
9970
+5.33.40
93
Alexander Chepelin
Halden SK
9964
+5.33.46
94
Elias T. Mølnvik
NTNUI
9960
+5.33.50
95
Bjørn Ekeberg
IL Tyrving
9954
+5.33.56
96
Ulf Forseth Indgaard
Frol IL
9953
+5.33.57
97
Anders Vister
Nydalens SK
9947
+5.34.03
98
Anders Haga
Raumar Orientering
9930
+5.34.20
98
Matthew Speake
Lillomarka OL
9930
+5.34.20
100
Vegard Jarvis Westergård
NTNUI
9927
+5.34.23
101
Kristoffer Jacobsen
IL Tyrving
9919
+5.34.31
102
Vetle Christiansen
Bækkelagets SK
9918
+5.34.32
103
Hans Petter Mathisen
Fredrikstad SK
9910
+5.34.40
104
Henrik Eijsink
Nydalens SK
9908
+5.34.42
105
Eirik Kamstrup Hovind
Nydalens SK
9896
+5.34.54
106
Anders EInum
Freidig
9888
+5.35.02
107
Kristoffer Fiane Pedersen
Oppsal Orientering
9877
+5.35.13
108
Stephán Mudrák
Stora Tuna OK, SWE
9876
+5.35.14
109
Kaspar Lilja
Modum OL
9875
+5.35.15
110
Gunnar A Fiskum
IL Tyrving
9868
+5.35.22
110
Magne Haga
Raumar Orientering
9868
+5.35.22
112
Håkon Raadal Bjørlo
NTNUI
9865
+5.35.25
113
Eirik Aal
NTNUI
9862
+5.35.28
114
Felix Breitschädel
Bækkelagets SK
9858
+5.35.32
115
Øystein Pettersen
Nydalens SK
9855
+5.35.35
116
Morten Urdal Bakke
IL Tyrving
9845
+5.35.45
117
Anders Skarholt
Fredrikstad SK
9843
+5.35.47
118
David Gottfridsson
Lillomarka OL
9839
+5.35.51
119
Sander Arntzen
Asker Skiklubb
9838
+5.35.52
120
Njaal Ellegaard Melby
Vang OL
9834
+5.35.56
121
Thomas Nipen
Bækkelagets SK
9826
+5.36.04
122
Sverre Lindseth
IL Tyrving
9791
+5.36.39
123
Oskar Jensen
Nydalens SK
9790
+5.36.40
124
Styrk Hundseid Kamsvåg
IL Tyrving
9785
+5.36.45
125
Are Wigaard
Oppsal Orientering
9781
+5.36.49
126
Kristian Dalby
Fredrikstad SK
9779
+5.36.51
127
Håkon Sturød
Nydalens SK
9774
+5.36.56
128
Erik Lien Johnsen
NOTEAM
9760
+5.37.10
129
Morten Severin Saue
IL Tyrving
9758
+5.37.12
130
William Resvoll Skaug
Oppsal Orientering
9744
+5.37.26
131
Truls Hestengen
Oppsal Orientering
9735
+5.37.35
132
Sondre Sande Gullord
Nydalens SK
9727
+5.37.43
133
Eirik Høst Fossgard
Lillomarka OL
9725
+5.37.45
134
Runar Hafskjold
Nydalens SK
9718
+5.37.52
135
Martin Schälli
Bækkelagets SK
9684
+5.38.26
136
Sondre Ruud Bråten
Nydalens SK
9667
+5.38.43
137
Jon Kjenseth
Heming Orientering
9661
+5.38.49
138
Joachim Eide
Flyfemkamp, SWE
9629
+5.39.21
139
Jonas Rolfsen Haugmo
Heming Orientering
9621
+5.39.29
140
Per Anders U. Engebakken
Ås-NMBU Orientering
9519
+5.41.11
140
Magnus Woxholtt-Jensen
Nydalens SK
9519
+5.41.11
142
Siri Eidnes
Oslostudentenes IK
9481
+5.41.49
143
Øivind Thorvald Due Trier
Nydalens SK
9477
+5.41.53
144
Kristian Ellstrøm
NOTEAM
9440
+5.42.30
145
Andreas Eide Skjæveland
Stavanger Orienteringsklubb
9438
+5.42.32
146
Jeff Geudens
NOTEAM
9435
+5.42.35
147
Bendich Falch
Flyfemkamp, SWE
9396
+5.43.14
148
Kyongsa Ri
Nydalens SK
9389
+5.43.21
149
Glenn Muller
Flyfemkamp, SWE
9383
+5.43.27
150
Eskil Stein
Flyfemkamp, SWE
9357
+5.43.53
151
Mardon Elias Foss
Kongsberg OL
9329
+5.44.21
151
Ole Myrold
NOTEAM
9329
+5.44.21
153
Torstein Mellem
Kemiön Kiilat, FIN
9273
+5.45.17
154
Mats Byfuglien
NOTEAM
9229
+5.46.01
155
Rudi B Olsen
Lillomarka OL
9202
+5.46.28
156
Sjur Kvadsheim
NOTEAM
9201
+5.46.29
157
Halvor Egner Granerud
Asker Skiklubb
9188
+5.46.42
158
Nils Albjerk
Aaby CK
9171
+5.46.59
159
Vetle Tveiten
NOTEAM
9035
+5.49.15
160
Vetle Sjåstad Christiansen
Geilo IL
8997
+5.49.53
161
Christoffer Grytten
Flekkefjord Sykkelklubb
8916
+5.51.14
162
Andreas Flammiger
Gassecure BIL
8323
+6.01.07
D40
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Britta Fismen
Fossum IF
9937
10000
9959
+0.00
2
Guro Harstad
Heming Orientering
9941
9923
9925
+1.47
3
Brita Opheim Sauar
Statoil Oslo BIL
10000
9877
9887
+2.12
4
Jorun Ruud
Asker Skiklubb
9923
9893
9899
+3.01
5
Anne-Lene Bakken Ulseth
Nydalens SK
9726
9943
10000
+3.47
6
Nora Skauen
IL Tyrving
9916
9849
9834
(9500)
+4.57
7
Marit B. Eithun
Nittedal OL
9836
9701
9727
+10.32
8
Elin Kalleson
Oppsal Orientering
9809
(9687)
9714
9690
+11.23
9
Helena Axelsson
Nydalens SK
9747
9822
9621
+11.46
10
Toril Fougner Wisløff
Asker Skiklubb
9621
9745
9785
+12.25
11
Cecilie Wærp Hauge
Nydalens SK
9765
9554
9792
(9164)
+13.05
12
Anne Ruste
Lillomarka OL
9784
9637
9672
(9594)
+13.23
13
Marit Egner
Asker Skiklubb
9753
9650
9677
+13.36
14
Line Bar-Nathan
Lillomarka OL
9674
9478
9611
+18.53
15
Heidi Østli
Raumar Orientering
9670
9526
9416
+21.24
16
Ann Elin Flågen
Heming Orientering
9297
9554
9522
+25.23
17
Lotta Myhre
IL Koll
9487
9436
9140
+30.33
18
Marianne Reusch
Heming Orientering
9501
9303
9236
+30.56
19
Linda Fredh
OK Moss
9569
9086
9269
+32.52
20
Rikke Kristin Gåsholt
Hedrum OL
9165
9044
(8887)
9055
+43.52
21
Ingrid Skaarer
Nydalens SK
9466
8714
8945
+46.11
22
Katrine Holen
Østmarka OK
8699
8972
8961
+54.24
23
Sissel Nordby Hvenekilde
Oppsal Orientering
(7973)
8382
9108
8752
+1.00.54
24
Kari-Ann Ånensen
Oppsal Orientering
9924
9992
+2.46.20
25
Hege Feiring
IL Tyrving
9937
9912
+2.47.27
26
Siri Størmer
Nydalens SK
10000
9848
+2.47.28
27
Audrun Utskarpen
Oslostudentenes IK
9840
9874
+2.49.42
28
Kine Dirro
Måren OK
9769
9782
+2.52.25
29
Kristine Thorseng
Fossum IF
9912
9588
+2.53.16
30
Marit Inngjerdingen
Heming Orientering
9778
9681
+2.53.57
31
Beate Undeberget
Oppsal Orientering
9690
9702
+2.55.04
32
Maiken Skirstad Mo
Nydalens SK
9643
9644
+2.56.49
33
Cecilie Christin Kverme
Fossum IF
9521
9744
+2.57.11
34
Hanne Marthe Østvold
Heming Orientering
9675
9470
+2.59.11
35
Heidi Bjordal
Oppsal Orientering
9646
9316
+3.02.14
36
Kristine Kolshus
Oppsal Orientering
9447
9473
+3.02.56
37
Aase Mestad
Lillomarka OL
9405
9054
+3.10.37
38
June Herredsvela
Østmarka OK
9112
9304
+3.11.20
39
Lene Colquhoun
Lillomarka OL
9166
9111
+3.13.39
40
Kristin Stubban Hygen
Østmarka OK
9287
8933
+3.14.36
41
Cathrine Frydenlund
Nydalens SK
8703
9039
+3.22.34
42
Anne Borgen Sturød
Nydalens SK
9827
+5.34.29
43
Monica Berglund
Ringerike OL
9769
+5.35.27
44
Anett Wallin
IL Tyrving
9632
+5.37.44
45
Else Kari Scheele
Nydalens SK
9577
+5.38.39
46
Åse Ulltveit-Moe Norrud
Fossum IF
9571
+5.38.45
47
Ellen Sparby
Fossum IF
9558
+5.38.58
48
Sigrid Melander Vie
Fossum IF
9490
+5.40.06
49
Anne Berit Rørlien
Fossum IF
9294
+5.43.22
50
Kristine Romøren
Fossum IF
9252
+5.44.04
51
Ann-Karin Lesteberg
Kongsberg OL
9222
+5.44.34
52
Vibeke Høst
Lillomarka OL
9076
+5.47.00
53
Ping Ouyang
Østmarka OK
8903
+5.49.53
54
Vera Halsaa
Asker Skiklubb
8659
+5.53.57
55
Siv Susanne Jystad
Østmarka OK
8618
+5.54.38
56
Thine Wilkens Jernberg
Nydalens SK
8552
+5.55.44
H40
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Christian Holmboe
IL Tyrving
(9995)
10000
10000
10000
+0.00
2
Vegard Brox
IL Tyrving
9961
9985
9948
+1.46
3
Morten Wettergreen
Fossum IF
9919
9929
9976
+2.56
4
Torbjørn Blom-hagen
Fossum IF
9912
9935
9950
+3.23
5
Lars Erik Gjein
Fossum IF
9880
9901
9945
+4.34
6
Øystein Rastad
Asker Skiklubb
9884
9920
9872
+5.24
7
Michael Dähnn
Nydalens SK
9838
9911
9910
+5.41
8
Christian Gløgård
Nittedal OL
9823
9861
9939
+6.17
9
Bjørn Martini
Asker Skiklubb
9860
(9807)
9896
9838
+6.46
10
Steinar Eastwood
Lillomarka OL
9822
9921
9845
+6.52
11
Håvard Harstad
Kolbotn og Skimt OL
(9809)
9833
9895
9830
+7.22
12
Tommy Skårbø
Raumar Orientering
9869
9889
9691
+9.11
13
Vidar Gjelstad
Oppsal Orientering
9810
9732
9797
+11.01
14
Knut Jostein Sætnan
Fossum IF
9754
9818
9751
+11.17
15
Bjørn Hauge
Nydalens SK
9809
9735
9775
(9701)
+11.21
16
Christian Reusch
Heming Orientering
9845
9812
9639
+11.44
17
Kyrre Gran
Fet OL
(9695)
9696
9813
9746
+12.25
18
Trond Myhre
Fossum IF
9741
9835
9644
+13.00
19
Fredrik Larsen
Indre Østfold OK
9712
(9682)
9770
9735
+13.03
20
Per-Ivar Nikolaisen
Oppsal Orientering
9771
9482
9873
+14.34
21
Jon Solsrud
Nydalens SK
9676
9704
9652
(9521)
+16.08
22
Anders Norling
Nydalens SK
(9501)
9658
9790
9547
+16.45
23
Martin Reichenbach
Oppsal Orientering
9817
9755
9394
+17.14
24
Sverre Wisløff
Asker Skiklubb
9692
9711
9502
+18.15
25
Tor Ringstad
Hedrum OL
9622
9655
9601
+18.42
26
Knut Saxhaug
Raumar Orientering
9620
9489
9654
+20.37
27
Fredrik Saugestad
Nydalens SK
9519
(9213)
9654
9585
+20.42
28
Atle Strøm
Hedrum OL
9544
9595
9594
(9400)
+21.07
29
Ram Rayamajhi
Oppsal Orientering
(9332)
9615
9611
9471
+21.43
30
Rolf Hustvedt
Oppsal Orientering
9717
9790
9168
+22.05
31
Hans Olav Hygen
Østmarka OK
9617
9558
9477
+22.28
32
Torgeir Skjønhaug
Fet OL
9631
9414
9591
+22.44
33
Arild Nyhaug
Asker Skiklubb
9540
9589
9502
+22.49
34
Aksel Olsen
Asker Skiklubb
9508
9587
9510
+23.15
35
Jens Christian Holst
IL Tyrving
9692
(9270)
9568
9297
+24.03
36
Haakon Dolven
Asker Skiklubb
9521
9529
9444
+25.06
37
Bjørn Fjeldstad
Indre Østfold OK
9553
9508
9432
+25.07
38
Sindre Valsgård
Indre Østfold OK
9064
9188
9394
(8743)
+39.14
39
Charles Halaas
Fossum IF
9944
9921
+2.48.55
40
Morten Mosland
Oppsal Orientering
9937
9904
+2.49.19
41
Geir Hoff
IL Tyrving
9918
9914
+2.49.28
42
Harald Bakke
Fossum IF
9942
9889
+2.49.29
43
Bent Erik Skaug
Oppsal Orientering
9867
9945
+2.49.48
44
Karl Even Rygh
Heming Orientering
9873
9931
+2.49.56
45
Inge Gunnes
IL Tyrving
9951
9846
+2.50.03
46
André Jægtvik
Konnerud IL
9846
9880
+2.51.14
47
Audun Bjerknes
Måren OK
9868
9732
+2.53.20
48
Snorre Veggan
Oppsal Orientering
9817
9771
+2.53.32
49
Torstein Hole
Nydalens SK
9717
9837
+2.54.06
50
Eilert Aamodt
Oppsal Orientering
9786
9736
+2.54.38
51
Eirik Jørgensen
IL Tyrving
9709
9807
+2.54.44
52
Lars Christian Bråten
Heming Orientering
9598
9808
+2.56.34
53
Trond Sigvald Hetland
Kolbotn og Skimt OL
9701
9636
+2.57.43
54
Helge Grenager Solheim
Oppsal Orientering
9630
9649
+2.58.41
55
Olav Hasaas
Fossum IF
9581
9685
+2.58.54
56
Øystein Bieltvedt Skeie
Raumar Orientering
9722
9525
+2.59.13
57
Dag Strisland
Kolbotn og Skimt OL
9597
9631
+2.59.32
58
Espen Jernberg
Nydalens SK
9653
9526
+3.00.21
59
Kristian Bernhard Nilsen
Fossum IF
9669
9465
+3.01.06
60
Raymond Berntzen
Fet OL
9452
9635
+3.01.53
61
Frode Bakkehøi
Østmarka OK
9666
9198
+3.05.36
62
Alexander Rødsten
Heming Orientering
9471
9387
+3.05.42
63
Morten Helminsen
Fredrikstad SK
9326
9359
+3.08.35
64
Sigve Vågsnes
Oppsal Orientering
10000
+5.33.20
65
Jostein Andersen
Nydalens SK
9999
+5.33.21
66
Henning Spjelkavik
IL Tyrving
9945
+5.34.15
67
Jostein F. Tellnes
Asker Skiklubb
9916
+5.34.44
68
Magnus Johanson
NOTEAM
9892
+5.35.08
69
Johan Svedberg
Heming Orientering
9786
+5.36.54
70
Peder Natvig
IL Koll
9767
+5.37.13
71
Stig Melling
Ringerike OL
9765
+5.37.15
72
Lars Berglund
Ringerike OL
9719
+5.38.01
73
Håkon Meland-Tangen
Bækkelagets SK
9655
+5.39.05
74
Haakon Knudsen
Oppsal Orientering
9592
+5.40.08
75
Roar Saxhaug
Raumar Orientering
9564
+5.40.36
76
Ola Nilsen
Oppsal Orientering
9552
+5.40.48
77
Erling Hobøl
Oppsal Orientering
9549
+5.40.51
78
Assaf Bar-Nathan
Lillomarka OL
9536
+5.41.04
79
Ove Hildrum
Lillomarka OL
9458
+5.42.22
80
Harald Torjussen
NOTEAM
9307
+5.44.53
81
Knut Johan Winsvold
Østmarka OK
9160
+5.47.20
82
Hans Aarre
IL Koll
9110
+5.48.10
83
Morten Fosse
Oslo Politis IL
8999
+5.50.01
84
Dag Espolin Johnson
Bækkelagets SK
8994
+5.50.06
D50
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Signe Astrup Arnesen
Heming Orientering
9908
10000
9975
(9907)
+0.00
2
Maria Jonsson
Nydalens SK
9871
10000
10000
+0.12
3
Kari Madslien
Nydalens SK
10000
(9845)
9910
9870
+1.43
4
Marita Hernandez
OL Toten-Troll
9832
9859
(9760)
9861
+5.31
5
Torunn Drage Roti
Fossum IF
9847
9799
9894
+5.43
6
Anne Madslien
Nydalens SK
9837
9692
9982
+6.12
7
Dagrun Melkild
Heming Orientering
9876
9761
9837
+6.49
8
Anne Kristine Norderud
IL Tyrving
(9590)
9794
9857
9813
+6.59
9
Gunn-Torill Hokholt
Kolbotn og Skimt OL
9750
9864
(9744)
9839
+7.10
10
Kjersti Skantze
IL Tyrving
9808
9809
9760
(9694)
+8.26
11
Solveig Sikkeland
IL Tyrving
9709
(9614)
9903
9761
+8.30
12
Randi Nicolaisen
Asker Skiklubb
9792
9808
9760
(9601)
+8.43
13
May Bente Brurberg
Ås-NMBU Orientering
9743
(9667)
9728
9729
+11.23
14
Linda Hanssen
Østmarka OK
9746
9658
9786
+11.33
15
Åshild Flatebakken
IL Tyrving
9686
9699
9793
+11.45
16
Runa Skyttersæter
Heming Orientering
9765
9814
9594
+11.50
17
Anne Dahl
Nydalens SK
9785
9659
9708
(9481)
+12.11
18
Sidsel Nørstebø
IL Tyrving
9825
9768
9530
+12.40
19
Trine Marit Justad Raaen
Lierbygda OL
9685
9696
9691
+13.31
20
Trude Fixdal
IL Koll
9719
9700
9576
+14.48
21
Ingeborg Øderud
Bækkelagets SK
9742
9825
9414
+15.02
22
Anne Marit Bjergaard
Nydalens SK
9682
9570
9615
+16.56
23
Sille Winsnes
Ås-NMBU Orientering
9735
9553
9558
+17.17
24
Maria Torgersen
Bækkelagets SK
9578
9572
9623
+18.30
24
Frøy Grøndahl
Lillomarka OL
9663
9645
9465
+18.30
26
Berit Berge
IL Tyrving
9512
9560
9510
(9313)
+21.41
27
Helena Stubberud
Nydalens SK
9575
9585
9334
+23.09
28
Ellen-Christine Koren
Ås-NMBU Orientering
9485
(9105)
9512
9302
+26.24
29
Marianne Arnesen
Asker Skiklubb
9487
9317
9490
(9238)
+26.29
30
Kirsti Grundnes Berg
IL Tyrving
9560
9337
(9286)
9351
+27.15
31
Ingrid Nermoen
Østmarka OK
9377
9217
9501
+29.48
32
Karen Johanne Strømstad
Bækkelagets SK
9532
9091
9341
+31.59
33
Anna Göhlman
IL Tyrving
9171
(9121)
9470
9285
+32.37
34
Gunhild Myhr
Asker Skiklubb
9604
9449
8778
+34.12
35
Hege Heiberg
Hadeland OL
8947
8614
8694
+1.00.28
36
Isa Heggedal
Konnerud IL
9789
9889
+2.50.05
37
Sigrun Hernes Ytterbø
Asker Skiklubb
9781
9862
+2.50.40
38
Marit Haavardsholm
Sandnes IL (Rogaland)
9789
9853
+2.50.41
39
Anne Danielsen
Nydalens SK
9755
9854
+2.51.14
40
Marianne Njåstein
IL Tyrving
9567
9950
+2.52.46
41
Tove Heimdal
Konnerud IL
9683
9738
+2.54.22
42
Hege Wang
Lillomarka OL
9769
9569
+2.55.45
43
Ann Elisabeth Gunnulfsen
Modum OL
9621
9708
+2.55.54
44
Magnhild T. Mølnvik
Fossum IF
9698
9619
+2.56.06
45
Alix Young Vik
Nydalens SK
9924
9370
+2.56.29
46
Eldri Holo
Fossum IF
9648
9587
+2.57.28
47
Anne-Grete Austad
Raumar Orientering
9390
9676
+3.00.17
48
Margrete Engzelius
Asker Skiklubb
9588
9385
+3.01.50
49
Edel Sofie Nilsen
Asker Skiklubb
9350
9401
+3.05.32
50
Ingvill Hoftun
Asker Skiklubb
9352
9199
+3.08.52
51
Monica Tørnqvist Halden
Nydalens SK
9899
+5.33.04
52
Kjersti Hov
Fossum IF
9863
+5.33.40
53
Bente Landmark
Fossum IF
9824
+5.34.19
54
Kjersti Holt Hanssen
Måren OK
9816
+5.34.27
55
Eirin Lodgaard
Byåsen IL
9790
+5.34.53
56
Synnøve Lyssand Sandberg
Nydalens SK
9761
+5.35.22
57
Toini Skyttersæter
Konnerud IL
9648
+5.37.15
58
Berit Danielsen
IL Tyrving
9586
+5.38.17
59
Heidi Falck
IL Tyrving
9580
+5.38.23
60
Ingrid Eide Rapp
Raumar Orientering
9576
+5.38.27
61
Heidi Myklemyr
Eiker OL
9489
+5.39.54
62
Mona Strand
Måren OK
9483
+5.40.00
63
Torild Jørgensen
Østmarka OK
9422
+5.41.01
64
Kristin Tandberg
Asker Skiklubb
9387
+5.41.36
65
Elin Brekke
Lillomarka OL
9290
+5.43.13
66
Tale Mæhre Torjussen
Fossum IF
9241
+5.44.02
67
Ingunn Nakkim
Bækkelagets SK
9074
+5.46.49
68
Kathrine Lunøe
Nydalens SK
9024
+5.47.39
69
Ingunn Nakkim
Bækkelagets SK
8824
+5.50.59
70
Brit Ellen Hindrum
Odal OL - Orientering
8446
+5.57.17
H50
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Leif Størmer
Fossum IF
10000
10000
10000
(10000)
+0.00
2
Arild Andresen
Fossum IF
9958
9933
9945
+2.44
3
Trond Lund
IL Tyrving
9918
(9904)
9930
9934
+3.38
4
Roar Fjeldbo
Sandefjord OK
9942
9919
(9808)
9905
+3.54
5
Stein Blomseth
Lillomarka OL
9924
9921
9914
+4.01
6
Ståle Sønsterudbråten
Raumar Orientering
9930
9916
9900
+4.14
7
Steinar Låg
Asker Skiklubb
9893
9890
9931
+4.46
8
Eivind Hoff
IL Tyrving
9908
9929
(9845)
9859
+5.04
9
Kimme Arnesen
Heming Orientering
9898
9922
9851
+5.29
10
Christian Jomaas
Fossum IF
(9787)
9898
9837
9900
+6.05
10
Jon Iver Bakken
Nydalens SK
9916
9836
9883
+6.05
12
Einar Lunøe
Nydalens SK
9913
9814
9890
+6.23
13
Ivar Maalen
Ås-NMBU Orientering
9882
(9771)
9854
9869
+6.35
14
Øystein Holo
Fossum IF
9867
(9825)
9826
9903
+6.44
15
Kjetil Espedal
Nydalens SK
9868
9899
(9789)
9808
+7.05
16
Anders Kronberg
Raumar Orientering
9899
9850
9821
(9755)
+7.10
17
Knut Erling Øen
Heming Orientering
9859
9840
(9830)
9868
+7.13
18
Johan Lunde
IL Koll
9830
9864
9854
+7.32
19
Bent Skatvedt
Raumar Orientering
9886
9901
9749
+7.44
20
Svein Granerud
Asker Skiklubb
9824
9860
(9780)
9827
+8.09
21
Ole Petter Haugen
Nydalens SK
9875
9814
9813
(9432)
+8.18
22
Ottar Wiklund
Nydalens SK
9770
9824
9877
+8.49
23
Børge Pedersen
Nydalens SK
9800
9763
9843
+9.54
24
Guttorm L Egge
Oslostudentenes IK
9833
9802
9750
+10.15
25
Helge Stenerud
OL Tønsberg og omegn
9765
9790
9756
+11.29
26
Lasse Arnesen
Heming Orientering
9786
9750
9722
+12.22
27
Bjørn Erik Reinseth
Nydalens SK
9756
9744
9692
+13.28
28
Terje Blindheim
Lillomarka OL
9729
9720
9730
+13.41
29
Hallvard Koren
OK Moss
9733
(9712)
9713
9725
+13.49
30
Jo Ulltveit-Moe
IL Koll
9809
9722
9618
+14.11
31
Egil Eide
IL Tyrving
9669
9748
9708
+14.35
32
Tom Slungaard
Heming Orientering
9585
9777
9722
+15.16
33
Jan Erik Aalberg
Bækkelagets SK
9692
9620
9770
+15.18
34
Hallvard Berg
IL Tyrving
9686
9714
9609
+16.31
35
Morten Karlsen
Måren OK
9674
9630
(9577)
9669
+17.07
36
Fredrik Høyer
Fossum IF
9688
9660
(9578)
9594
+17.38
37
Bent Sande Kverme
Fossum IF
9700
9661
9567
(9230)
+17.52
38
Christopher Schive
OK Moss
9691
9534
9579
(9517)
+19.56
39
Eirik Tandrevold
Fossum IF
9682
9567
9523
+20.28
40
Tormod Bøe
VBIL
9527
9520
9524
(9165)
+23.49
41
Are Njåstein
IL Tyrving
9643
9529
9391
+23.57
42
Pål Kogstad Næss
Raumar Orientering
9501
9519
9450
+25.30
43
Bjørn Sverre Gulheim
Kolbotn og Skimt OL
9553
9510
9337
+26.40
44
Johan Mattsson
Lillomarka OL
9462
9449
9470
+26.59
45
Øyvind Helmersen
Fet OL
9397
9359
9215
+33.49
46
Per Anders Ytterbø
Asker Skiklubb
9488
9461
8871
+36.20
47
Morten Engebretsen
Raumar Orientering
8594
8874
8788
+1.02.24
48
Are Kristiansen
IL Tyrving
9961
9969
+2.47.50
49
Bjørnar Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
9908
9806
+2.51.26
50
Bengt Niklasson
Kolbotn og Skimt OL
9823
9835
+2.52.22
51
Lars Baklid
Konnerud IL
9796
9857
+2.52.27
52
Einar Gisholt
Fossum IF
9811
9810
+2.52.59
53
Tore Myhrvold
Fossum IF
9723
9884
+2.53.13
54
Christian Grotnes
IL Tyrving
9825
9779
+2.53.16
55
Harald Eide-Fredriksen
Heming Orientering
9749
9832
+2.53.39
56
Bjørn-Willy Arntzen
Lierbygda OL
9823
9730
+2.54.07
57
Hans Jevanord
Fossum IF
9770
9768
+2.54.22
58
Ole Ingesen
Sarpsborg OL
9751
9745
+2.55.04
59
Øystein Rapp
Raumar Orientering
9743
9731
+2.55.26
60
Stein Mella
Oppsal Orientering
9737
9706
+2.55.57
61
Anders Flågen
Heming Orientering
9732
9667
+2.56.41
62
Arne Torgersen
Bækkelagets SK
9716
9675
+2.56.49
63
Paul Torvund
Oslostudentenes IK
9772
9602
+2.57.06
64
Jørn Mjøster
Østmarka OK
9721
9645
+2.57.14
65
Frode Kamsvåg
IL Tyrving
9707
9644
+2.57.29
66
Håkon Jendal
Fossum IF
9670
9623
+2.58.27
67
Per Ivar Sveheim
Odal OL - Orientering
9647
9600
+2.59.13
68
Håvard Christiansen
NOTEAM
9609
9625
+2.59.26
69
Ola Peter Krohn Gjessing
Heming Orientering
9772
9417
+3.00.11
70
Torkjel Nesheim
IL Tyrving
9664
9338
+3.03.18
71
Christian Nordahl Rolfsen
Heming Orientering
9331
9454
+3.06.55
72
Arne Kongsnes
Oppsal Orientering
9345
9252
+3.10.03
73
Magne Aas
Asker Skiklubb
9496
9060
+3.10.44
74
Thor Vollset
Heming Orientering
9546
8903
+3.12.31
75
Erik Borg
IL Koll
9139
8794
+3.21.07
76
Thor Mella
Oppsal Orientering
9912
+5.34.48
77
Svein Nygård
Lillomarka OL
9910
+5.34.50
78
Gløer Winsvold
Sentrum OK
9885
+5.35.15
79
Lars Fremstad
Larvik OK
9876
+5.35.24
80
Arne Dybdahl
Lillomarka OL
9875
+5.35.25
81
Joachim Friberg
IF Hagen, SWE
9867
+5.35.33
82
Asbjørn Aarvik
Nittedal OL
9854
+5.35.46
83
Tore Kjølseth
Nydalens SK
9843
+5.35.57
84
Dag Helland-Hansen
IL Tyrving
9816
+5.36.24
85
Gjermund Gravir
Asker Skiklubb
9790
+5.36.50
86
Nils Petter Fremming
Heming Orientering
9787
+5.36.53
87
Per Jogeir Karlsbakk
Konnerud IL
9774
+5.37.06
88
Leif Eriksson
Modum OL
9772
+5.37.08
89
Terje Melsom
Fossum IF
9768
+5.37.12
90
Sven Arne Gylterud
Fossum IF
9763
+5.37.17
91
Per Ola Ulseth
Nydalens SK
9734
+5.37.46
92
Carl Erik Wasberg
Oppsal Orientering
9717
+5.38.03
93
Knut Edvard Helland
Østmarka OK
9693
+5.38.27
94
Harald Iwe
IL GeoForm
9649
+5.39.11
95
Torgeir Strand
Fana IL
9622
+5.39.38
96
Ove Kristian Jødal
Bækkelagets SK
9592
+5.40.08
97
Erik Unaas
Indre Østfold OK
9584
+5.40.16
98
Dag Wang
Lillomarka OL
9551
+5.40.49
99
Harald Aulie
IL Koll
9526
+5.41.14
99
John Ytternes
Kolbotn og Skimt OL
9526
+5.41.14
101
Jens Erik Mjølnerød
Halden SK
9512
+5.41.28
102
Truls Angell
Lillomarka OL
9492
+5.41.48
103
Pål Myklebust
IL Koll
9446
+5.42.34
104
Terje Linløkken
Østmarka OK
9396
+5.43.24
105
Thor Norderud
IL Tyrving
9385
+5.43.35
106
Peter Nylund
Haugerud IF
9361
+5.43.59
107
Øyvind Grandum
IL GeoForm
9329
+5.44.31
108
Henrik Vaage
Bækkelagets SK
9282
+5.45.18
109
Herman Bakke
Løten o-lag
9220
+5.46.20
110
Per Sørberg
Raumar Orientering
9126
+5.47.54
111
Stein H. Hagen
Fossum IF
8694
+5.55.06
D60
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Ellen Marie Turter
Nydalens SK
10000
(9906)
10000
10000
+0.00
2
Birgit Korvald
Nydalens SK
9891
(9645)
9768
9848
+8.13
3
Mette Hallén
Nydalens SK
9888
9587
9688
+13.57
4
Randi Nilstad
IL Tyrving
9751
9288
9878
+18.03
5
Margaret Roseveare
Oppsal Orientering
9680
(9436)
9540
9513
+21.07
6
Toril Eine
Fossum IF
9372
9362
9795
+24.31
7
Anne-Elise Jensrud Edstrøm
Oppsal Orientering
9187
9294
9648
+31.11
8
Nina Kolberg
IL Tyrving
9391
8930
9162
+41.57
9
Elle M. Melbye
Heming Orientering
9680
9578
+2.59.02
10
Lena Hammer
Vestre Akers SK
9057
9311
+3.13.52
11
Sirpa Lilja
Modum OL
10000
+5.33.20
12
Live Joronn Ytrehus
Ringerike OL
9525
+5.41.15
13
Laila Røising
NOTEAM
8528
+5.57.52
H60
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Sigurd Dæhli
Løten o-lag
10000
10000
10000
+0.00
2
Nils Hæstad
Fossum IF
9982
(9881)
9952
10000
+1.06
3
Einar Jensen
Nydalens SK
9901
9883
9822
+6.34
4
Ove Martinsen
Hauketo IF
9883
9839
9841
+7.17
5
Ketil Berge
Vestre Akers SK
9838
9836
(9769)
9831
+8.15
6
Richard Zeiner-Gundersen
Fossum IF
9845
(9770)
9800
9794
+9.21
7
Per Schanche
Asker Skiklubb
9784
9811
9754
+10.51
8
Alf Pettersen
IL Tyrving
9778
9669
9802
+12.31
9
Are Eriksen
Oslostudentenes IK
9750
9702
9795
+12.33
10
Vidar Elvekrok
Eiker OL
9627
9687
(9574)
9709
+16.17
11
Bård Natvig
Nittedal OL
9657
9694
9581
+17.48
12
Stig Hultgreen Karlsen
IL GeoForm
9774
9637
9419
+19.30
13
Odd Eide-Fredriksen
Kamp/Vestheim IF
9604
9561
(9520)
9549
+21.26
14
Pål Woldstad Hanssen
Eiker OL
9631
9550
(9470)
9510
+21.49
15
Egil Huseth
Kamp/Vestheim IF
9460
9444
(9147)
9403
+28.13
16
Bjørn Grinde
Oslostudentenes IK
9888
9819
+2.51.33
17
Stein Klyve
OK Moss
9856
9695
+2.54.09
18
Bjørn Willadssen
Heming Orientering
9663
9756
+2.56.21
19
Tor Ragnar Andersen
Halden SK
9675
9719
+2.56.46
20
Torbjørn Nørbech
Ringerike OL
9723
9494
+2.59.43
21
Trond Hegna
Asker Skiklubb
9421
9682
+3.01.37
22
Ivar Refsland
IL Tyrving
9391
9613
+3.03.16
23
Øyvind Gylver
Asker Skiklubb
9587
9321
+3.04.52
24
Jan Sveen
Raumar Orientering
9427
9190
+3.09.43
25
Tom Eidsether
Raumar Orientering
9024
9519
+3.10.57
26
Per Kristian Ekeberg
IL Tyrving
9934
+5.34.26
27
Øivind Myhre
Kongsberg OL
9857
+5.35.43
28
Svein Jacobsen
IL Tyrving
9788
+5.36.52
29
Reidar Fossum
Asker Skiklubb
9745
+5.37.35
30
Sigbjørn Modalsli
Fossum IF
9707
+5.38.13
31
Terje Antonsen
Raumar Orientering
9656
+5.39.04
32
Rune Hultgreen
Oppsal Orientering
9643
+5.39.17
33
Geir Holm Gundersen
Sturla, IF
9625
+5.39.35
34
Tormod Øvergaard
Vestre Akers SK
9580
+5.40.20
35
Torgeir Stenstad
Oppsal Orientering
9337
+5.44.23
36
Morten Rambech Dahl
Kamp/Vestheim IF
9310
+5.44.50
37
Pål Hellerud
Halden SK
9245
+5.45.55
38
Dag Haugland
Oslo kommunes bedriftsidrettslag
9054
+5.49.06
39
Karl-Erik Andersson
IFK Mora OK, SWE
8996
+5.50.04
D70
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Berit Saxhaug
Raumar Orientering
10000
10000
(9770)
10000
+0.00
2
Inger Skaug
Oppsal Orientering
9635
10000
+2.52.45
3
Unni Drage
Haugerud IF
9423
9747
+3.00.30
4
Ingrid Lome-Hagman
Kolbotn og Skimt OL
9756
+5.37.24
5
Kjersti Tho
Stabæk IF
9713
+5.38.07
6
Sidsel Test Sandelien
NOTEAM
9325
+5.44.35
7
Inger Lise Bjordal
Oppsal Orientering
8847
+5.52.33
H70
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Kjell Winther
Oppsal Orientering
9981
10000
10000
+0.00
2
John Thomas Petersen
Nittedal OL
10000
9884
9910
+3.07
3
Jon Færden
Kolbotn og Skimt OL
9949
9846
9772
(9771)
+6.54
4
Kjell Gorm Røkke
IL Tyrving
9762
9749
9744
+12.06
5
Roar Bjordal
Oppsal Orientering
9642
9664
9787
(9357)
+14.48
6
Bjørn Sandelien
Heming Orientering
9800
9494
9681
+16.46
7
Øystein Madsen
Haugerud IF
9552
9406
9657
+22.46
8
Lars Saxhaug
Raumar Orientering
9263
9185
9542
+33.11
9
Jon C. Fougner
Heming Orientering
9183
9121
9028
(9017)
+44.09
10
Dan Erik Kalleson
Oppsal Orientering
9034
9038
8888
+50.21
11
Eldar Børsum
Bækkelagets SK
10000
9957
+2.47.04
12
Geir Trøan
Kolbotn og Skimt OL
9852
9640
+2.54.49
13
Helge Bjaaland
Heming Orientering
9834
9620
+2.55.27
14
Hasse Bergstrøm
IL Tyrving
9662
9745
+2.56.14
15
Jørgen Holmboe
IL Tyrving
9594
9721
+2.57.46
16
Terje Malm
Hamar OK
9236
9230
+3.11.55
17
Leif Bråten
Heming Orientering
9318
8975
+3.14.48
18
Kolbjørn Megard
Kolbotn og Skimt OL
8473
8501
+3.36.47
19
Barrie Speak
Ebor, GBR
9767
+5.36.54
20
Trond Feiring
Hamar OK
9609
+5.39.32
21
Bjørn Egner
Heming Orientering
9471
+5.41.50
DBedrift
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Tuva Wilkens Jernberg
Nydalens SK
10000
+0.00
1
Caroline Slungaard
Heming Orientering
10000
+0.00
1
Hennie Fjeldheim Skjerven
IL Koll
10000
+0.00
1
Gerd Sylvi Sellevold
Kamp/Vestheim IF
10000
+0.00
1
Maylen Rieck
Raumar Orientering
10000
+0.00
1
Martine Elen Rieck
Raumar Orientering
10000
+0.00
1
Oda Amrud Pedersen
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Josefine Oraug Rygh
Nydalens SK
10000
+0.00
1
Kajsa Harstad Arntsen
Heming Orientering
10000
+0.00
1
Synne Marie Fjellheim
IL Koll
10000
+0.00
1
Thea Tlstovic
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Tina Bakkehøi
Nydalens SK
10000
+0.00
1
Erika A. Gjedebo
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Eirin Kolshus
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Julia Malathi Brox Rayamajhi
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Charlotte Hopsnes
Fossum IF
10000
+0.00
1
Tuva Berger Gjelstad
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Maja Kalleson Røed
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Astrid Reusch
Heming Orientering
10000
+0.00
1
Linea Kalleson Røed
Oppsal Orientering
10000
+0.00
1
Helene Scheele
Nydalens SK
10000
+0.00
1
Ingrid Bakkehøi
Nydalens SK
10000
+0.00
1
Ester Marie Ridder Kronberg
Raumar Orientering
10000
+0.00
HBedrift
Plass
Navn
Klubb
3.4
10.4
17.4
24.4
8.5
Totalt
1
Lars Christopher Olsen
Oppsal Orientering
9862
9346
9825
+0.00
2
Terje Wiig Mathisen
Nydalens SK
9831
10000
+2.33.22
3
Lars Flatøy
NOTEAM
10000
9585
+2.37.28
4
Bjørn Solhjem
Hægland & Svanberg BIL
10000
+5.17.13
4
Jostein Bø Fløystad
NOTEAM
10000
+5.17.13
6
Erling Hobøl
Oppsal Orientering
9959
+5.17.54
7
Christian Fossen
NOTEAM
9919
+5.18.34
8
Erik Paulsen
NOTEAM
9901
+5.18.52
9
Jan Fredrik Helgaker
Fossum IF
9896
+5.18.57
10
Lars Husberg
NOTEAM
9839
+5.19.54
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
03.04.2018
Oslo City Cup, Løp nr 1
Nydalens SK
sprint
10.04.2018
Oslo City Cup, løp nr. 2
Lillomarka OL
sprint
17.04.2018
Oslo City Cup, løp nr. 3
Bækkelagets SK
sprint
24.04.2018
Oslo City Cup
Heming Orientering
sprint
08.05.2018
Oslo City Cup, Finale
Oppsal Orientering
sprint
Annonser